ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2018 18:26

Shkarkimi i Enrik Sulejmanit, PD: Ishte hequr dhe në 2013, kush e riktheu të arrestuarin për trafik të njerëzve

Shkarkimi i Enrik Sulejmanit, PD: Ishte hequr dhe në 2013, kush e riktheu të arrestuarin për trafik të njerëzve
Pas shkarkimit të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Burgjeve Enrik Sulejmani lidhur me debatet që sollën transferimin e Erivs Martinajt, vjen një reagim nga PD-ja. Përmes një statusi në “Facebook’, Gent ...
Koha Jone | 11-Oct-2018 12:29
Pas shkarkimit të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Burgjeve Enrik Sulejmani lidhur me debatet që sollën transferimin e Erivs Martinajt, vjen një reagim nga PD-ja. Përmes një statusi në “Facebook’, Gent ...

Incidenti me Martinajn, drejtori i policis ish- i burgosur
Deputeti i PD-së Gent Strazimiri, ka reaguar për shkarkimin nga detyra të Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Burgjeve. Sipas Strazimirit, Enrik Sulejmani ka qenë i shkarkuar në vitin 2013 për shkak të ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 12:28
Deputeti i PD-së Gent Strazimiri, ka reaguar për shkarkimin nga detyra të Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Burgjeve. Sipas Strazimirit, Enrik Sulejmani ka qenë i shkarkuar në vitin 2013 për shkak të ...

Shkarkimi i kreut të policisë së Burgjeve, Strazimiri: Ishte hequr dhe në 2013
Pas shkarkimit të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Burgjeve Enrik Sulejmani lidhur me debatet që sollën transferimin e Erivs Martinajt, vjen një reagim nga PD-ja. Përmes një statusi në ‘Facebook’ Gent Strazimiri ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 12:10
Pas shkarkimit të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Burgjeve Enrik Sulejmani lidhur me debatet që sollën transferimin e Erivs Martinajt, vjen një reagim nga PD-ja. Përmes një statusi në ‘Facebook’ Gent Strazimiri ...

Flet Ervis Martinaj pr prplasjen me arm n ish- Bllok: Si nisi sherri!
Ervis Martinaj, personi që u plagos në një nga lokalet e zonës së bllokut, ka thyer heshtje, duke folur publikisht rreth kësaj ngjarje, të përshtjelluar nga misteri, çka ka sjellë dhe ngritjen e një sërë alibive, për sa ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 08:33
Ervis Martinaj, personi që u plagos në një nga lokalet e zonës së bllokut, ka thyer heshtje, duke folur publikisht rreth kësaj ngjarje, të përshtjelluar nga misteri, çka ka sjellë dhe ngritjen e një sërë alibive, për sa ...

Ervis Martinaj: U qëllova kur hyra për t’i ndarë…
Ervis Martinaj, personi që u plagos në një nga lokalet e zonës së bllokut, ka thyer heshtje, duke folur publikisht rreth kësaj ngjarje, të përshtjelluar nga misteri, çka ka sjellë dhe ngritjen e një sërë alibive, për sa ...
Java News | 11-Oct-2018 07:59
Ervis Martinaj, personi që u plagos në një nga lokalet e zonës së bllokut, ka thyer heshtje, duke folur publikisht rreth kësaj ngjarje, të përshtjelluar nga misteri, çka ka sjellë dhe ngritjen e një sërë alibive, për sa ...

Vrasja në ish-Bllok, në vendin e ngjarjes u gjetën 6 gëzhoja
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasje në zonën e ish-Bllokut ku mbeti i vrarë Fabiol Gaxha dhe u plagosën Ervis Martinaj dhe Eljon Hato. Sipas burimeve mësohet se në vendin e ngjarjes janë gjetur 6 gëzhoja dhe gjaku ...
Gazeta Shqip | 10-Oct-2018 18:55
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasje në zonën e ish-Bllokut ku mbeti i vrarë Fabiol Gaxha dhe u plagosën Ervis Martinaj dhe Eljon Hato. Sipas burimeve mësohet se në vendin e ngjarjes janë gjetur 6 gëzhoja dhe gjaku ...

Dëshmia/ Martinaj: Ervin Mata është dele.”Kokëmadhi” do ishte i vdekur sot
Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin “Monopol”, ku mbeti i vrarë 28-vjeçari Fabian Gaxha dhe u plagosën dy të tjerë është shpallur në ...
Gazeta Monitor | 10-Oct-2018 22:27
Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin “Monopol”, ku mbeti i vrarë 28-vjeçari Fabian Gaxha dhe u plagosën dy të tjerë është shpallur në ...

Shkarkime për Martinajn. Ikën drejtori i Policisë së Burgjeve, sepse nuk e transferoi
Enrik Sulejmani u shkarkua nga detyra e drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Burgjeve, pasi sipas Ministrisë së Drejtësisë, ai nuk përmbushi detyrën e tij gjatë përpjekjeve për të larguar Ervis Martinajn nga Spitali ...
Top Channel | 10-Oct-2018 15:30
Enrik Sulejmani u shkarkua nga detyra e drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Burgjeve, pasi sipas Ministrisë së Drejtësisë, ai nuk përmbushi detyrën e tij gjatë përpjekjeve për të larguar Ervis Martinajn nga Spitali ...

Ku ndodhet Elvana Gjata dhe pse u largua pas ngjarjes së bujshme në Bllok
Këngëtarja e mirënjohur Elvana Gjata është shpallur prej ditësh në kërkim policor për vrasjen e ndodhur më 4 tetor, në ish-zonën e Bllokut ku u përfshi edhe i dashuri i saj, Ervin Mata, që po ashtu është i kërkuar për ...
Java News | 10-Oct-2018 17:48
Këngëtarja e mirënjohur Elvana Gjata është shpallur prej ditësh në kërkim policor për vrasjen e ndodhur më 4 tetor, në ish-zonën e Bllokut ku u përfshi edhe i dashuri i saj, Ervin Mata, që po ashtu është i kërkuar për ...

Vis Martinaj: I dashuri i Elvanës një dele! Do flas me babin e tij
Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin “Monopol”, ku mbeti i vrarë 28-vjeçari Fabian Gaxha dhe u plagosën dy të tjerë është shpallur në ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 11:42
Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin “Monopol”, ku mbeti i vrarë 28-vjeçari Fabian Gaxha dhe u plagosën dy të tjerë është shpallur në ...

Zbardhet dëshmia e Ervis Martinaj për të dashurin e Elvana Gjatës: ‘Kokëmadhi’ është një dele
Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin ku mbeti i vrarë 28-vjeçari Fabian Gaxha dhe u plagosën dy të tjerë është shpallur në kërkim nga ...
Medial | 10-Oct-2018 16:25
Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin ku mbeti i vrarë 28-vjeçari Fabian Gaxha dhe u plagosën dy të tjerë është shpallur në kërkim nga ...

Transferimi i Martinajt/ Shkarkohet Drejtori i Policisë së Burgjeve
TIRANË- Burgjet nuk po gjejnë paqe. Sot është shkarkuar nga detyra drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Burgjeve Enrik Sulejmani. “BalkanWeb” mëson se shkarkimi i kreut të policisë së Burgjeve ka ndodhur për çështjen e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 10:33
TIRANË- Burgjet nuk po gjejnë paqe. Sot është shkarkuar nga detyra drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Burgjeve Enrik Sulejmani. “BalkanWeb” mëson se shkarkimi i kreut të policisë së Burgjeve ka ndodhur për çështjen e ...

Dëshmia e Martinajt: I dashuri i Elvanës një dele, po të mos isha unë ‘kokëmadhi’ do kishte vdekur
Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin “Monopol”, ku mbeti i vrarë 28-vjeçari Fabian Gaxha dhe u plagosën dy të tjerë është shpallur në ...
GazetaTema | 10-Oct-2018 11:31
Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin “Monopol”, ku mbeti i vrarë 28-vjeçari Fabian Gaxha dhe u plagosën dy të tjerë është shpallur në ...

Hyri dy herë në lokal, si tentoi Elvana Gjata të merrte të dashurin
TIRANË- Detaje të reja zbulohen nga sherri i së enjtes së 4 tetorit në zonën e Bllokut që përfunoi me vrasjen e 28-vjeçarit Fabian Gaxha dhe plagosjen e dy të tjerëve në një konflikt me të dashurin e këngëtares Elvana ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 09:30
TIRANË- Detaje të reja zbulohen nga sherri i së enjtes së 4 tetorit në zonën e Bllokut që përfunoi me vrasjen e 28-vjeçarit Fabian Gaxha dhe plagosjen e dy të tjerëve në një konflikt me të dashurin e këngëtares Elvana ...

Tensionet në spital/ Ervis Martinaj vendos të largohet nga spitali
Ervis Martinaj ka vendosur që të braktisë vullnetarisht spitalin privat ku po mjekohej prej disa ditësh për t’u transferuar në spitalin e burgut. Me herët pati tensione mes mjekëve të spitalit dhe policisë së burgjeve ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 00:20
Ervis Martinaj ka vendosur që të braktisë vullnetarisht spitalin privat ku po mjekohej prej disa ditësh për t’u transferuar në spitalin e burgut. Me herët pati tensione mes mjekëve të spitalit dhe policisë së burgjeve ...

Tensione në spitalin privat, policia tenton të marrë Ervis Martinajn
Punonjësit e policisë së burgjeve kanë tentuar sot të marrin të plagosurin Ervis Martinaj, pasi sipas tyre gjykata për të ka vendosur arrest me burg për 30 ditë, por janë penguar nga punonjësit e spitalit privat. ...
Medial | 10-Oct-2018 16:25
Punonjësit e policisë së burgjeve kanë tentuar sot të marrin të plagosurin Ervis Martinaj, pasi sipas tyre gjykata për të ka vendosur arrest me burg për 30 ditë, por janë penguar nga punonjësit e spitalit privat. ...

Në kërkim për vrasjen në Bllok, gazetarja: Komando mund të vetëdorëzohet
TIRANE- Mevjoll Bilo është një nga personat e shpallur në kërkim për ngjarjen e 4 tetorit në Bllok, ku komandoja akuzohet se është autori i vrasjes së Fabian Gaxhës si dhe plagosjes së Ervis Martinajt dhe Eljon Hatos. ...
BalkanWeb | 09-Oct-2018 22:40
TIRANE- Mevjoll Bilo është një nga personat e shpallur në kërkim për ngjarjen e 4 tetorit në Bllok, ku komandoja akuzohet se është autori i vrasjes së Fabian Gaxhës si dhe plagosjes së Ervis Martinajt dhe Eljon Hatos. ...

‘Dritare’/ Tensione në spital, policia tenton të marrë Ervis Martinajn
Etiketa: ervis kerkon Marr Martinaj në policia privat spital spitali te tension
BalkanWeb | 09-Oct-2018 22:14
Etiketa: ervis kerkon Marr Martinaj në policia privat spital spitali te tension

‘Dritare’/ Tensione në spital, policia tenton të marrë Ervis Martinajn
TIRANE – Tensione mes oficerëve të policisë dhe mjekëve të Spitalit Amerikan 2 për të plagosurin Ervis Martinaj. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi në emisionin ‘Dritare me Rudinën’ në News24 se policia ka tentuar të ...
BalkanWeb | 09-Oct-2018 21:14
TIRANE – Tensione mes oficerëve të policisë dhe mjekëve të Spitalit Amerikan 2 për të plagosurin Ervis Martinaj. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi në emisionin ‘Dritare me Rudinën’ në News24 se policia ka tentuar të ...

Ngjarja në ish-Bllok, policia shpall në kërkim Elvana Gjatën
Një nga personat që ka dijeni për përplasjen e armatosur në Bllok, me një të vrarë dhe 2 të plagosur është edhe këngëtarja e famshme Elvana Gjata.
Top Channel | 09-Oct-2018 18:43
Një nga personat që ka dijeni për përplasjen e armatosur në Bllok, me një të vrarë dhe 2 të plagosur është edhe këngëtarja e famshme Elvana Gjata.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved