ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 02:21

Shfaqja “Kur hana del” nisi siparin e Festivalit të Teatrit të Tetovës

Shfaqja “Kur hana del” nisi siparin e Festivalit të Teatrit të Tetovës
Shfaqja “Kur hana del” me autor Ag Apolloni dhe në regji të Ben Apollonit, e realizuar në Teatrin e Ferizajt “Adriana Abdullahu”, sot ka nisur siparin e Festivalit Ndërkombëtar të Teatrit të Tetovës, transmeton ...
Flaka | 11-Oct-2018 22:06
Shfaqja “Kur hana del” me autor Ag Apolloni dhe në regji të Ben Apollonit, e realizuar në Teatrin e Ferizajt “Adriana Abdullahu”, sot ka nisur siparin e Festivalit Ndërkombëtar të Teatrit të Tetovës, transmeton ...

Shfaqja “Kur hana del” nisi siparin e Festivalit të Teatrit të Tetovës
Shfaqja “Kur hana del” me autor Ag Apolloni dhe në regji të Ben Apollonit, e realizuar në Teatrin e Ferizajt “Adriana Abdullahu”, sot ka nisur siparin e Festivalit Ndërkombëtar të Teatrit të Tetovës, transmeton ...
Lajm Press | 11-Oct-2018 21:49
Shfaqja “Kur hana del” me autor Ag Apolloni dhe në regji të Ben Apollonit, e realizuar në Teatrin e Ferizajt “Adriana Abdullahu”, sot ka nisur siparin e Festivalit Ndërkombëtar të Teatrit të Tetovës, transmeton ...

Shfaqja “Kur hana del” nisi siparin e Festivalit të Teatrit të Tetovës (VIDEO)
Shfaqja “Kur hana del” me autor Ag Apolloni dhe në regji të Ben Apollonit, e realizuar në Teatrin e Ferizajt “Adriana Abdullahu”, sot ka nisur siparin e Festivalit Ndërkombëtar të Teatrit të Tetovës, transmeton ...
Portalb | 11-Oct-2018 21:13
Shfaqja “Kur hana del” me autor Ag Apolloni dhe në regji të Ben Apollonit, e realizuar në Teatrin e Ferizajt “Adriana Abdullahu”, sot ka nisur siparin e Festivalit Ndërkombëtar të Teatrit të Tetovës, transmeton ...

Me shfaqjen “Kur hana del”, sot do të nis Festivali Ndërkombëtar i Teatrit të Tetovës (FOTO)
Duke filluar nga sot, 11 tetori, deri më 16 tetor të 2018-s do të mbahet Festivalit Ndërkombëtar i Teatrit të Tetovës. Në të do të marrin pjesë teatro nga Kosova, Shqipëria dhe Maqedonia, transmeton Portalb.mk Festivali ...
Portalb | 11-Oct-2018 19:17
Duke filluar nga sot, 11 tetori, deri më 16 tetor të 2018-s do të mbahet Festivalit Ndërkombëtar i Teatrit të Tetovës. Në të do të marrin pjesë teatro nga Kosova, Shqipëria dhe Maqedonia, transmeton Portalb.mk Festivali ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved