ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2018 18:26

Salianji, të premten në prokurori. Thirret për t’u pyetur nën hetim për kallzim të rremë

Salianji, të premten në prokurori. Thirret për t’u pyetur nën hetim për kallzim të rremë
Sekretari për Aksionin Qytetar në Partinë Demokratike, deputeti Ervin Salinaji, është thirrur për të dëshmuar në Prokurorinë e Krimeve të Rënda ditën e premte, në lidhje me hetimet për dosjen e pagëzuar si “Babalja”.
Top Channel | 11-Oct-2018 14:33
Sekretari për Aksionin Qytetar në Partinë Demokratike, deputeti Ervin Salinaji, është thirrur për të dëshmuar në Prokurorinë e Krimeve të Rënda ditën e premte, në lidhje me hetimet për dosjen e pagëzuar si “Babalja”.

Balla: “Babale, seria 3” është regjistruar në oborrin e PD-së nga Florenc Hoxha
Në fjalën e tij nga foltorja e Parlamentit, Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla e ka quajtur videon e re të publikuar nga PD-ja si “Babale, seria 3” dhe që është regjistruar në oborrin e ...
Koha Jone | 11-Oct-2018 13:43
Në fjalën e tij nga foltorja e Parlamentit, Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla e ka quajtur videon e re të publikuar nga PD-ja si “Babale, seria 3” dhe që është regjistruar në oborrin e ...

Fredi Alizoti merret në pyetje, avokati apelon arrestin në burg
Pak pas mesditës së sotme ka nisur marrja në pyetje të njërit prej dëshmitarëve kyç të dosjes “Babale”, Fredi Alizoti. Ky i fundit është i vetmi person në pranga në lidhje me dosjen që ka sjellë jo pak pështjellime dhe ...
Gazeta Dita | 11-Oct-2018 13:33
Pak pas mesditës së sotme ka nisur marrja në pyetje të njërit prej dëshmitarëve kyç të dosjes “Babale”, Fredi Alizoti. Ky i fundit është i vetmi person në pranga në lidhje me dosjen që ka sjellë jo pak pështjellime dhe ...

Fredi Alizoti merret në pyetje
Pak pas mesditës së sotme ka nisur marrja në pyetje të njërit prej dëshmitarëve kyç të dosjes “Babale”, Fredi Alizoti. Ky i fundit është i vetmi person në pranga në lidhje me dosjen që ka sjellë jo pak pështjellime dhe ...
TV Klan | 11-Oct-2018 13:21
Pak pas mesditës së sotme ka nisur marrja në pyetje të njërit prej dëshmitarëve kyç të dosjes “Babale”, Fredi Alizoti. Ky i fundit është i vetmi person në pranga në lidhje me dosjen që ka sjellë jo pak pështjellime dhe ...

‘Babalja’/ Balla ‘zbulon’ kush regjistroi videon e Salianjit
Nga salla e seancave plenare deputeti socialist Taulant Balla u ndal sërish në cështjen “Babalja’ dhe në hetimet e prokurorisë lidhur me të. Balla tha se nuk e di arsyen se pse sot opozita mungon në sallë, ndërsa ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 12:54
Nga salla e seancave plenare deputeti socialist Taulant Balla u ndal sërish në cështjen “Babalja’ dhe në hetimet e prokurorisë lidhur me të. Balla tha se nuk e di arsyen se pse sot opozita mungon në sallë, ndërsa ...

Balla: As Saliu nuk i beson më historitë e Lulit, filmimi i ‘Babale 2’ tek SHQUP-i
Kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, u shpreh nga foltorja e Kuvendit se “as Saliu nuk i beson më historitë e Lulit”, duke iu referuar çështjes “Babale”. “Filmimi është bërë në oborrin e SHQUP-it, nga ...
Java News | 11-Oct-2018 12:58
Kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, u shpreh nga foltorja e Kuvendit se “as Saliu nuk i beson më historitë e Lulit”, duke iu referuar çështjes “Babale”. “Filmimi është bërë në oborrin e SHQUP-it, nga ...

“Babalja”/ Xhafaj: I takon drejtësisë, PD zgjodhi partnerë llumin e këtij vendi
TIRANE- Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj është pyetur nga gazetarët për çështjen e audio përgjimit i njohur si ‘Babalja’, ku pretendohet se shfaqet vëllai i tij në pazare droge si dhe pretendimin e kunatit të Albert ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 12:07
TIRANE- Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj është pyetur nga gazetarët për çështjen e audio përgjimit i njohur si ‘Babalja’, ku pretendohet se shfaqet vëllai i tij në pazare droge si dhe pretendimin e kunatit të Albert ...

Çështja Babale/ Balla: Nuk bëj kallëzim, Basha të kërkojë ndjesë publike
Nga selia e Kuvendit, kreu i Grupit Parlamentar, të Ps-së, Taulant Balla ka folur për çështjen ‘Babale”. Balla u shpreh se, në videon “Babale 1”, janë tre aktorë të përfshirë: Fredi Alizotin, Albert Veliu dhe Ervin ...
Dritare.net | 11-Oct-2018 12:57
Nga selia e Kuvendit, kreu i Grupit Parlamentar, të Ps-së, Taulant Balla ka folur për çështjen ‘Babale”. Balla u shpreh se, në videon “Babale 1”, janë tre aktorë të përfshirë: Fredi Alizotin, Albert Veliu dhe Ervin ...

E premte apo e dielë?! Ervin Salianji duhet ta ndajë mendjen
Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në studion e emisionit “Opinion”, për të folur në lidhje me një video, të cilën e bëri publike një natë më parë, në po të njëjtën studio. ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 12:06
Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në studion e emisionit “Opinion”, për të folur në lidhje me një video, të cilën e bëri publike një natë më parë, në po të njëjtën studio. ...

‘Ardi Veliu më mori me makinë’, Alizoti sot në Prokurori për ‘Babalen’
TIRANE- Prokuroria do të marrë sot në pyetje Fredi Alizotin, i cili shfaqet në një video ku akuzon drejtorin e Policisë së Shtetit Ardi Veliun, që sipas tij e shoqëroi me makinë pranë organit të akuzës për të dhënë ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 09:55
TIRANE- Prokuroria do të marrë sot në pyetje Fredi Alizotin, i cili shfaqet në një video ku akuzon drejtorin e Policisë së Shtetit Ardi Veliun, që sipas tij e shoqëroi me makinë pranë organit të akuzës për të dhënë ...

Fredi Alizoti apelon arrestin në burg
Avokati i Fredi Alizotit ka apeluar këtë të enjte masën arrest me burg, dhënë nga Gjykata për Krimet e Rënda për klientin e tij. Për Prokurorinë, Alizoti është personi, zëri i të cilit është në audio-përgjimin e ...
TV Klan | 11-Oct-2018 12:43
Avokati i Fredi Alizotit ka apeluar këtë të enjte masën arrest me burg, dhënë nga Gjykata për Krimet e Rënda për klientin e tij. Për Prokurorinë, Alizoti është personi, zëri i të cilit është në audio-përgjimin e ...

Kallëzimet e rreme për ‘Babalen’, Manjani: Turp e faqja e zezë!
TIRANE- Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani përmes një statusi në ‘Facebook’ iu është bashkuar reagimeve për çështjen ‘Babalja’, ku prokuroria kërkoi ‘arrest me burg’ për Albert Veiun dhe Fredi Alizoti. Ndërkohë për ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 09:18
TIRANE- Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani përmes një statusi në ‘Facebook’ iu është bashkuar reagimeve për çështjen ‘Babalja’, ku prokuroria kërkoi ‘arrest me burg’ për Albert Veiun dhe Fredi Alizoti. Ndërkohë për ...

Merret në pyetje Fredi Alizoti
Prokuroria e Krimeve të Rënda merr në pyetje Fredi Alizotin, personin që ka pranuar se ka imituar zërin e Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të brendshëm. Por këtë radhë prokurori Gent Osmani po e pyet Alizotin jo për ...
VizionPlus | 11-Oct-2018 11:30
Prokuroria e Krimeve të Rënda merr në pyetje Fredi Alizotin, personin që ka pranuar se ka imituar zërin e Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të brendshëm. Por këtë radhë prokurori Gent Osmani po e pyet Alizotin jo për ...

Ylli Rakipi: Pse e refuzova audio-përgjimin e “Babales”, nga gazetari im Jetmir Olldashi
Ylli Rakipi, drejtues i emisionit “Të Paekspozuarit”, ka rrëfyer në emisionin “Repolitix”, në Report TV, se si u njoh me audiopërgimin e Albert Veliut, “Babales”, i cili pretendon se ka regjistruar vëllanë e ministrit ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 09:51
Ylli Rakipi, drejtues i emisionit “Të Paekspozuarit”, ka rrëfyer në emisionin “Repolitix”, në Report TV, se si u njoh me audiopërgimin e Albert Veliut, “Babales”, i cili pretendon se ka regjistruar vëllanë e ministrit ...

“Babalja”, reagon Ministri Xhafaj: Çështja i takon drejtësisë
Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, vëllai i të cilit akuzohet si i përfshirë në trafik droge në videon e publikuar nga PD, të njohur ndryshe si “Babalja”, ka folur të enjten lidhur me zhvillimet e fundit në këtë ...
TV Klan | 11-Oct-2018 12:12
Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, vëllai i të cilit akuzohet si i përfshirë në trafik droge në videon e publikuar nga PD, të njohur ndryshe si “Babalja”, ka folur të enjten lidhur me zhvillimet e fundit në këtë ...

Gazetari Artan Hoxha publikon foton ekskluzive: Fredi Alizoti në lokal me Sali Lushajn
Dalja e videos së re me personazh kryesore Fredi Alizotin, kunatin e Albert Veliut dhe dosja Babale janë diskutuar mbrëmjen e sotme në Repolitix. Të ftuarit e mbrëmjes së sotme janë gazetari Ylli Rakipi, gazetari ...
GazetaTema | 10-Oct-2018 23:11
Dalja e videos së re me personazh kryesore Fredi Alizotin, kunatin e Albert Veliut dhe dosja Babale janë diskutuar mbrëmjen e sotme në Repolitix. Të ftuarit e mbrëmjes së sotme janë gazetari Ylli Rakipi, gazetari ...

‘Babalja’, Prokuroria: Salianji në hetim për kallëzim të rremë
TIRANE- Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dhënë detaje nga dosja hetimore në lidhje me audio përgjimin në të cilën pretendohet se shfaqet vëllai i ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj në pazare droge. Prokuroria njofton ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 19:05
TIRANE- Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dhënë detaje nga dosja hetimore në lidhje me audio përgjimin në të cilën pretendohet se shfaqet vëllai i ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj në pazare droge. Prokuroria njofton ...

“Babalja”, Krimet e Rënda: Edhe Salianji nën hetim për “kallëzim të rremë” në bashkëpunim
Ditët e fundit ka pasur akuza dhe kundër akuza në arenën politik për rastin e audio-përgjimit të pretenduar nga Albert Veliu me Agron Xhafajn, të vëllanë e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Çështja e emërtuar ...
Top Channel | 10-Oct-2018 18:34
Ditët e fundit ka pasur akuza dhe kundër akuza në arenën politik për rastin e audio-përgjimit të pretenduar nga Albert Veliu me Agron Xhafajn, të vëllanë e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Çështja e emërtuar ...

Dosja ‘Babale’, reagon Prokuroria e Krimeve të Rënda
TIRANE-Prokuroria e Krimeve të Rënda ka reaguar pas videos së publikuar nga deputeti i PD, Ervin Salianji, ku shfaqet Fredi Alizotaj, kunati i Albert Veliut i njohur si ‘Babalja’ teksa pretendon se zyrtarë të qeverisë e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 18:25
TIRANE-Prokuroria e Krimeve të Rënda ka reaguar pas videos së publikuar nga deputeti i PD, Ervin Salianji, ku shfaqet Fredi Alizotaj, kunati i Albert Veliut i njohur si ‘Babalja’ teksa pretendon se zyrtarë të qeverisë e ...

Jetmir Olldashi zhduku audion origjinale të “Babales”, ia dha Ervin Salianjit
Prokuroria për Krime të Rënda ka bërë të ditur se Jetmir Olldashi e ka zhdukur videon origjinale të “Babales”. Ajo thotë se në Prokurori, Enkelejd Alibeaj ka paraqitur një DVD të audio-përgjimit, ndërsa sipas ...
GazetaTema | 10-Oct-2018 19:55
Prokuroria për Krime të Rënda ka bërë të ditur se Jetmir Olldashi e ka zhdukur videon origjinale të “Babales”. Ajo thotë se në Prokurori, Enkelejd Alibeaj ka paraqitur një DVD të audio-përgjimit, ndërsa sipas ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved