ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2018 19:12

Prokuroria kërkon të marrë në pyetje Bashën, në lidhje me dosjen Xhisiela

Prokuroria kërkon të marrë në pyetje Bashën, në lidhje me dosjen Xhisiela
Dosja Xhisiela jo vetëm ka tronditur opinionin publik, por edhe politikën shqiptare. Për këtë dosje, është ftuar Basha nga Prokuroria e Tiranës të japë deklaratën e tij, pasi është kallëzuar nga Taulant Balla për ...
Dritare.net | 10-Oct-2018 16:42
Dosja Xhisiela jo vetëm ka tronditur opinionin publik, por edhe politikën shqiptare. Për këtë dosje, është ftuar Basha nga Prokuroria e Tiranës të japë deklaratën e tij, pasi është kallëzuar nga Taulant Balla për ...

“Xhisiela” çon në prokurori Lulzim Bashën
Në lidhje me çështjen e Xhisiela Malokur prokuroria ka thirrur për të dëshmuar edhe kreun e opozitës Lulzim Basha. Ditën e premte Basha do të pyetet nga prokurorët e çështjes për dijeninë e tij në lidhje me këtë temë. ...
Gazeta Monitor | 10-Oct-2018 15:27
Në lidhje me çështjen e Xhisiela Malokur prokuroria ka thirrur për të dëshmuar edhe kreun e opozitës Lulzim Basha. Ditën e premte Basha do të pyetet nga prokurorët e çështjes për dijeninë e tij në lidhje me këtë temë. ...

“Xhisiela” çon në prokurori Lulzim Bashën
Në lidhje me çështjen e Xhisiela Malokur prokuroria ka thirrur për të dëshmuar edhe kreun e opozitës Lulzim Basha. Ditën e premte Basha do të pyetet nga prokurorët e çështjes për dijeninë e tij në lidhje me këtë temë. ...
Ina-Online | 10-Oct-2018 14:51
Në lidhje me çështjen e Xhisiela Malokur prokuroria ka thirrur për të dëshmuar edhe kreun e opozitës Lulzim Basha. Ditën e premte Basha do të pyetet nga prokurorët e çështjes për dijeninë e tij në lidhje me këtë temë. ...

“Xhisiela” on n prokurori Lulzim Bashn
Në lidhje me çështjen e Xhisiela Malokur prokuroria ka thirrur për të dëshmuar edhe kreun e opozitës Lulzim Basha. Ditën e premte Basha do të pyetet nga prokurorët e çështjes për dijeninë e tij në lidhje me këtë temë. ...
Bota Sot | 10-Oct-2018 14:45
Në lidhje me çështjen e Xhisiela Malokur prokuroria ka thirrur për të dëshmuar edhe kreun e opozitës Lulzim Basha. Ditën e premte Basha do të pyetet nga prokurorët e çështjes për dijeninë e tij në lidhje me këtë temë. ...

E FUNDIT: Basha thirret në Prokurori si person nën hetim për shpërdorim detyre, shpifje dhe fyerje
Kryedemokrati Lulzim Basha do të paraqitet te premten ne Prokurori si person nën hetim në procedumin penal për shpërdorim detyre-shpifje-fyerje. Në kallëzimin e bërë nga deputeti socialist Taulant Balla për Bashën dhe ...
GazetaTema | 10-Oct-2018 14:09
Kryedemokrati Lulzim Basha do të paraqitet te premten ne Prokurori si person nën hetim në procedumin penal për shpërdorim detyre-shpifje-fyerje. Në kallëzimin e bërë nga deputeti socialist Taulant Balla për Bashën dhe ...

“Xhisiela”, prokuroria kërkon të marrë Bashën në pyetje
Prokuroria ka kërkuar të marrë në pyetje kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në lidhje me rastin “Xhisiela”. Lideri opozitar, Basha duhet të paraqitet të premten në Prokurori. Ai do të pyetet për qëndrimet e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 14:05
Prokuroria ka kërkuar të marrë në pyetje kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në lidhje me rastin “Xhisiela”. Lideri opozitar, Basha duhet të paraqitet të premten në Prokurori. Ai do të pyetet për qëndrimet e ...

Basha thirret në Prokurori për rastin “Xhisiela”
Prokuroria ka kërkuar të marrë në pyetje kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në lidhje me rastin “Xhisiela”. Lideri opozitar, Basha duhet të paraqitet të premten në Prokurori. Ai do të pyetet për qëndrimet e ...
Gazeta Dita | 10-Oct-2018 14:12
Prokuroria ka kërkuar të marrë në pyetje kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në lidhje me rastin “Xhisiela”. Lideri opozitar, Basha duhet të paraqitet të premten në Prokurori. Ai do të pyetet për qëndrimet e ...

“Xhisiela”, prokuroria të premten kërkon të marrë Bashën në pyetje
Prokuroria ka kërkuar të marrë në pyetje kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në lidhje me rastin “Xhisiela”. Lideri opozitar, Basha duhet të paraqitet të premten në Prokurori. Ai do të pyetet për qëndrimet e ...
Koha Jone | 10-Oct-2018 14:09
Prokuroria ka kërkuar të marrë në pyetje kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në lidhje me rastin “Xhisiela”. Lideri opozitar, Basha duhet të paraqitet të premten në Prokurori. Ai do të pyetet për qëndrimet e ...

“Toyota Yaris”, avokati i Bashës: Taulant Balla është në hall
Avokati i kreut të Partisë Demokratike, Gazmet Bardhi, ka deklaruar se Basha është tërësisht i përfaqësuar në procesin gjyqësor, i cili u mbajt në gjykatë për rastin “Toyota Yaris”. Sipas Bardhit, lideri i PD-së vijon ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 10:37
Avokati i kreut të Partisë Demokratike, Gazmet Bardhi, ka deklaruar se Basha është tërësisht i përfaqësuar në procesin gjyqësor, i cili u mbajt në gjykatë për rastin “Toyota Yaris”. Sipas Bardhit, lideri i PD-së vijon ...

Taulant Balla dhe Lulzim Basha refuzojnë pajtimin
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla dhe kryetari i Partisë Demoktarike, Lulzim Basha refuzojnë të pajtohen lidhur me akuzat që ky i fundit ka bërë për 3.4 mln euro të gjetura në makinat Toyota ...
VizionPlus | 10-Oct-2018 11:36
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla dhe kryetari i Partisë Demoktarike, Lulzim Basha refuzojnë të pajtohen lidhur me akuzat që ky i fundit ka bërë për 3.4 mln euro të gjetura në makinat Toyota ...

Përballja në gjykatë për shpifje, Balla: Basha ka fobi nga gjykatat, Berisha ja la PD-në si lodër dhe ky kalamani e ka shndërruar në një kinostudio Babalesh
Është shtyrë seanca e parë e padisë të Taulant Ballës për shpifje ndaj kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me 3.4 mln euro që u kapën në Durrës në një makinë Toyota Yaris. Kreu i grupit parlamentar të PS, tha se Basha ...
GazetaTema | 10-Oct-2018 10:33
Është shtyrë seanca e parë e padisë të Taulant Ballës për shpifje ndaj kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me 3.4 mln euro që u kapën në Durrës në një makinë Toyota Yaris. Kreu i grupit parlamentar të PS, tha se Basha ...

Padia për shpifje e Ballës ndaj Bashës, nis seanca
Në Gjykatën e Tiranës ka nisur seanca mes Taulant Ballës dhe Lulzim Bashës, pasi kreu i grupit parlamentar socialist paditi për shpifje kryetarin e Partisë Demokratike.
Top Channel | 10-Oct-2018 10:06
Në Gjykatën e Tiranës ka nisur seanca mes Taulant Ballës dhe Lulzim Bashës, pasi kreu i grupit parlamentar socialist paditi për shpifje kryetarin e Partisë Demokratike.

Padia për shpifje ndaj Bashës, Balla: Do i shkoj deri në fund
TIRANË- Ka nisur në Gjykatën e Tiranës gjyqi mes kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla dhe kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Balla deklaroi në një prononcim pas seancës së parë se ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 09:54
TIRANË- Ka nisur në Gjykatën e Tiranës gjyqi mes kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla dhe kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Balla deklaroi në një prononcim pas seancës së parë se ...

Lulzim Basha thirret në prokurori për çështjen ‘Xhisiela’
Lulzim Basha është thirrur për të dëshmuar ditën e premte në prokurori si person në hetim në procedimin penal për shpërdorim detyre, shpifje dhe fyerje në kallëzimin e bërë nga Taulant Balla për rastin e ish-oficerit ...
Java News | 10-Oct-2018 14:05
Lulzim Basha është thirrur për të dëshmuar ditën e premte në prokurori si person në hetim në procedimin penal për shpërdorim detyre, shpifje dhe fyerje në kallëzimin e bërë nga Taulant Balla për rastin e ish-oficerit ...

Balla thirrje Bashës: Nesër të pres në gjyq, mos merr raport mjekësor
TIRANE -Përmes një postimi në Twitter, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla i ka bërë thirrje kreut të PD, Lulzim Basha që të marrë pjesë nesër në gjyqin që zhvillohet në orën 09:30. Balla ka kallezuar Lulzim ...
BalkanWeb | 09-Oct-2018 20:25
TIRANE -Përmes një postimi në Twitter, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla i ka bërë thirrje kreut të PD, Lulzim Basha që të marrë pjesë nesër në gjyqin që zhvillohet në orën 09:30. Balla ka kallezuar Lulzim ...

“Toyota Yaris” dhe padia për shpifje, Balla: Basha i ka fobi gjykatat
Nuk i ka kaluar 30 minutat seanca e parë në Gjykatën e Tiranës përsa i përket padisë për shpifje të Taulant Ballës ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, me këtë fundit që nuk u paraqit në sallën e gjyqit, por u mbrojt nga ...
Gazeta Shqip | 10-Oct-2018 11:03
Nuk i ka kaluar 30 minutat seanca e parë në Gjykatën e Tiranës përsa i përket padisë për shpifje të Taulant Ballës ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, me këtë fundit që nuk u paraqit në sallën e gjyqit, por u mbrojt nga ...

“Të dalë ku të dalë motra”/ Rama: Kjo është opozita sot
Kryeministri Edi Rama, tha se Partia Demokratike dhe opozita nuk ka asnjë ide apo projekt dhe sipas tij, ata vijojnë të shpifin nga fillimi i ditës deri në fund. “Zënia mes dy të rinjve paska qenë një histori, e cila ...
BalkanWeb | 08-Oct-2018 10:39
Kryeministri Edi Rama, tha se Partia Demokratike dhe opozita nuk ka asnjë ide apo projekt dhe sipas tij, ata vijojnë të shpifin nga fillimi i ditës deri në fund. “Zënia mes dy të rinjve paska qenë një histori, e cila ...

Gjyqi me Ballën, avokati i Bashës me arsyetimin majtist për mungesën e klientit: e gjeni në popull!
Në gjyqin pas padisë së Taulant Ballës “për shpifje”, kryedemokrati Basha përfaqsohej nga dy avokatë, njehërsh figura të PD-së me profil jurisiti, Ivi Kaso dhe Gazmend Bardhi. Ky i fundit dha një shpjegim politik në ...
Tesheshi | 10-Oct-2018 13:19
Në gjyqin pas padisë së Taulant Ballës “për shpifje”, kryedemokrati Basha përfaqsohej nga dy avokatë, njehërsh figura të PD-së me profil jurisiti, Ivi Kaso dhe Gazmend Bardhi. Ky i fundit dha një shpjegim politik në ...

Taulant Balla-Bashës: Nesër të pres që në mëngjes në gjykatë, se mos nuk të del gjumi
Deputeti socialist Taulant Balla, i ka kujtuar Lulzim Bashës se ditën e nesërme do të përballen në gjykatë. “Lulzim, ndjesë nëse je duke veshur pizhamat, po kisha merak se të zinte gjumi prandaj të shqetësoj për ...
GazetaTema | 09-Oct-2018 20:36
Deputeti socialist Taulant Balla, i ka kujtuar Lulzim Bashës se ditën e nesërme do të përballen në gjykatë. “Lulzim, ndjesë nëse je duke veshur pizhamat, po kisha merak se të zinte gjumi prandaj të shqetësoj për ...

Përgjimet, Balla tallet me Bashën: Po ç’bëhet kështu mor Lulzim, 200 mijë euro një puntatë s’paguhet as Al Pacino, ti ia jep “Babales”….
Menjehere pas publikimit te pergjimeve ne media, ku “Babalja” do te merrte 200 mije euro, nderkohe qe Alizonti pranonte se kishte imituar Agron Xhafajn, ka reaguar kryetari i grupit parlamentar te PS Taulant Balla. ...
GazetaTema | 08-Oct-2018 21:39
Menjehere pas publikimit te pergjimeve ne media, ku “Babalja” do te merrte 200 mije euro, nderkohe qe Alizonti pranonte se kishte imituar Agron Xhafajn, ka reaguar kryetari i grupit parlamentar te PS Taulant Balla. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved