ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 14:23

Shkarkimi i kreut të policisë së Burgjeve, Strazimiri: Ishte hequr dhe në 2013

Shkarkimi i kreut të policisë së Burgjeve, Strazimiri: Ishte hequr dhe në 2013
Pas shkarkimit të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Burgjeve Enrik Sulejmani lidhur me debatet që sollën transferimin e Erivs Martinajt, vjen një reagim nga PD-ja. Përmes një statusi në ‘Facebook’ Gent Strazimiri ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 12:10
Pas shkarkimit të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Burgjeve Enrik Sulejmani lidhur me debatet që sollën transferimin e Erivs Martinajt, vjen një reagim nga PD-ja. Përmes një statusi në ‘Facebook’ Gent Strazimiri ...

Shkarkime për Martinajn. Ikën drejtori i Policisë së Burgjeve, sepse nuk e transferoi
Enrik Sulejmani u shkarkua nga detyra e drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Burgjeve, pasi sipas Ministrisë së Drejtësisë, ai nuk përmbushi detyrën e tij gjatë përpjekjeve për të larguar Ervis Martinajn nga Spitali ...
Top Channel | 10-Oct-2018 15:30
Enrik Sulejmani u shkarkua nga detyra e drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Burgjeve, pasi sipas Ministrisë së Drejtësisë, ai nuk përmbushi detyrën e tij gjatë përpjekjeve për të larguar Ervis Martinajn nga Spitali ...

Vis Martinaj: I dashuri i Elvanës një dele! Do flas me babin e tij
Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin “Monopol”, ku mbeti i vrarë 28-vjeçari Fabian Gaxha dhe u plagosën dy të tjerë është shpallur në ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 11:42
Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin “Monopol”, ku mbeti i vrarë 28-vjeçari Fabian Gaxha dhe u plagosën dy të tjerë është shpallur në ...

Dëshmia e Martinajt: I dashuri i Elvanës një dele, po të mos isha unë ‘kokëmadhi’ do kishte vdekur
Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin “Monopol”, ku mbeti i vrarë 28-vjeçari Fabian Gaxha dhe u plagosën dy të tjerë është shpallur në ...
GazetaTema | 10-Oct-2018 11:31
Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin “Monopol”, ku mbeti i vrarë 28-vjeçari Fabian Gaxha dhe u plagosën dy të tjerë është shpallur në ...

Transferimi i Martinajt/ Shkarkohet Drejtori i Policisë së Burgjeve
TIRANË- Burgjet nuk po gjejnë paqe. Sot është shkarkuar nga detyra drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Burgjeve Enrik Sulejmani. “BalkanWeb” mëson se shkarkimi i kreut të policisë së Burgjeve ka ndodhur për çështjen e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 10:33
TIRANË- Burgjet nuk po gjejnë paqe. Sot është shkarkuar nga detyra drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Burgjeve Enrik Sulejmani. “BalkanWeb” mëson se shkarkimi i kreut të policisë së Burgjeve ka ndodhur për çështjen e ...

Vrasja në ish-Bllok, në vendin e ngjarjes u gjetën 6 gëzhoja
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasje në zonën e ish-Bllokut ku mbeti i vrarë Fabiol Gaxha dhe u plagosën Ervis Martinaj dhe Eljon Hato. Sipas burimeve mësohet se në vendin e ngjarjes janë gjetur 6 gëzhoja dhe gjaku ...
Gazeta Shqip | 10-Oct-2018 18:55
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasje në zonën e ish-Bllokut ku mbeti i vrarë Fabiol Gaxha dhe u plagosën Ervis Martinaj dhe Eljon Hato. Sipas burimeve mësohet se në vendin e ngjarjes janë gjetur 6 gëzhoja dhe gjaku ...

Hyri dy herë në lokal, si tentoi Elvana Gjata të merrte të dashurin
TIRANË- Detaje të reja zbulohen nga sherri i së enjtes së 4 tetorit në zonën e Bllokut që përfunoi me vrasjen e 28-vjeçarit Fabian Gaxha dhe plagosjen e dy të tjerëve në një konflikt me të dashurin e këngëtares Elvana ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 09:30
TIRANË- Detaje të reja zbulohen nga sherri i së enjtes së 4 tetorit në zonën e Bllokut që përfunoi me vrasjen e 28-vjeçarit Fabian Gaxha dhe plagosjen e dy të tjerëve në një konflikt me të dashurin e këngëtares Elvana ...

Vonoi transferimin e Vis Martinajt nga spitali privat, pezullohet kreu i policisë
Ministrja e Drejtësisë shkarkoi nga detyra drejtorin e policisë së burgjeve Enrik Sulejmani. Vendimi është marrë pas debatit që prodhoi në një spital privat transferimi I Ervis Martinajt në spitalin e burgut. Burime për ...
VizionPlus | 10-Oct-2018 11:21
Ministrja e Drejtësisë shkarkoi nga detyra drejtorin e policisë së burgjeve Enrik Sulejmani. Vendimi është marrë pas debatit që prodhoi në një spital privat transferimi I Ervis Martinajt në spitalin e burgut. Burime për ...

Tensionet në spital/ Ervis Martinaj vendos të largohet nga spitali
Ervis Martinaj ka vendosur që të braktisë vullnetarisht spitalin privat ku po mjekohej prej disa ditësh për t’u transferuar në spitalin e burgut. Me herët pati tensione mes mjekëve të spitalit dhe policisë së burgjeve ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 00:20
Ervis Martinaj ka vendosur që të braktisë vullnetarisht spitalin privat ku po mjekohej prej disa ditësh për t’u transferuar në spitalin e burgut. Me herët pati tensione mes mjekëve të spitalit dhe policisë së burgjeve ...

Në kërkim për vrasjen në Bllok, gazetarja: Komando mund të vetëdorëzohet
TIRANE- Mevjoll Bilo është një nga personat e shpallur në kërkim për ngjarjen e 4 tetorit në Bllok, ku komandoja akuzohet se është autori i vrasjes së Fabian Gaxhës si dhe plagosjes së Ervis Martinajt dhe Eljon Hatos. ...
BalkanWeb | 09-Oct-2018 22:40
TIRANE- Mevjoll Bilo është një nga personat e shpallur në kërkim për ngjarjen e 4 tetorit në Bllok, ku komandoja akuzohet se është autori i vrasjes së Fabian Gaxhës si dhe plagosjes së Ervis Martinajt dhe Eljon Hatos. ...

Dështoi të çonte në burg Ervis Martinaj, shkarkohet drejtori i Burgjeve
Ervis Martinaj sapo ka “prerë kokën” e parë në Drejtorinë e Burgjeve dhe ai është kreu i Policisë së Burgjeve, Enrik Sulejmani. Ka qenë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Stefan Çipa që ka dhënë urdhërin për shkarkimin ...
Gazeta Shqip | 10-Oct-2018 12:04
Ervis Martinaj sapo ka “prerë kokën” e parë në Drejtorinë e Burgjeve dhe ai është kreu i Policisë së Burgjeve, Enrik Sulejmani. Ka qenë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Stefan Çipa që ka dhënë urdhërin për shkarkimin ...

MD: Arsyet pse shkarkuam kreun e Policisë së Burgjeve
Ministrja e Drejtësisë ka aprovuar propozimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve për largimin nga detyra të Drejtorit të Policisë së Burgjeve, Enrik Sulejmani me motivacionin “Për mospërmbushje të detyrave ...
TV Klan | 10-Oct-2018 13:52
Ministrja e Drejtësisë ka aprovuar propozimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve për largimin nga detyra të Drejtorit të Policisë së Burgjeve, Enrik Sulejmani me motivacionin “Për mospërmbushje të detyrave ...

‘Dritare’/ Tensione në spital, policia tenton të marrë Ervis Martinajn
Etiketa: ervis kerkon Marr Martinaj në policia privat spital spitali te tension
BalkanWeb | 09-Oct-2018 22:14
Etiketa: ervis kerkon Marr Martinaj në policia privat spital spitali te tension

Ervis Martinaj transferohet në spitalin e burgut
Pasi kaloi disa ditë nën kujdes në një spital privat, Ervis Martinaj I plagosur në ngjarjen e fundit të rëndë të regjistruar në ish-bllok, është transferuar në spitalin e burgut. Kalimi I tij nga spitali privat në atë ...
VizionPlus | 10-Oct-2018 09:59
Pasi kaloi disa ditë nën kujdes në një spital privat, Ervis Martinaj I plagosur në ngjarjen e fundit të rëndë të regjistruar në ish-bllok, është transferuar në spitalin e burgut. Kalimi I tij nga spitali privat në atë ...

Pr prokurorin Agron Xhafaj nuk sht person i dnuar!
Në dokumentin e Prokurorisë të para 5 ditëve, vëllai i ministrit të Brendshëm, Agron Xhafaj rezulton i pa dënuar. Gazetari Trashgim Sokolaj i ftuar në "360 Gradë" në Ora News u shpreh: Një fakt i vërtetë është që në ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 22:54
Në dokumentin e Prokurorisë të para 5 ditëve, vëllai i ministrit të Brendshëm, Agron Xhafaj rezulton i pa dënuar. Gazetari Trashgim Sokolaj i ftuar në "360 Gradë" në Ora News u shpreh: Një fakt i vërtetë është që në ...

‘Dritare’/ Tensione në spital, policia tenton të marrë Ervis Martinajn
TIRANE – Tensione mes oficerëve të policisë dhe mjekëve të Spitalit Amerikan 2 për të plagosurin Ervis Martinaj. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi në emisionin ‘Dritare me Rudinën’ në News24 se policia ka tentuar të ...
BalkanWeb | 09-Oct-2018 21:14
TIRANE – Tensione mes oficerëve të policisë dhe mjekëve të Spitalit Amerikan 2 për të plagosurin Ervis Martinaj. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi në emisionin ‘Dritare me Rudinën’ në News24 se policia ka tentuar të ...

Me Rilindjen, rilindin të gjithë, kriminelë që bëhen deputetë ose…
Nga Gent Strazimiri Enrik Sulejmani shkarkohet per here te dyte! Si u rimor në punë drejtori i shkarkuar për shkak të dekriminalizimit, pas presionit të opozitës në vitin 2013?! Me Rilindjen, rilindin të gjithë; ...
Standard | 11-Oct-2018 15:49
Nga Gent Strazimiri Enrik Sulejmani shkarkohet per here te dyte! Si u rimor në punë drejtori i shkarkuar për shkak të dekriminalizimit, pas presionit të opozitës në vitin 2013?! Me Rilindjen, rilindin të gjithë; ...

Shkarkimi i Enrik Sulejmanit, PD: Ishte hequr dhe në 2013, kush e riktheu të arrestuarin për trafik të njerëzve
Pas shkarkimit të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Burgjeve Enrik Sulejmani lidhur me debatet që sollën transferimin e Erivs Martinajt, vjen një reagim nga PD-ja. Përmes një statusi në “Facebook’, Gent ...
Koha Jone | 11-Oct-2018 12:29
Pas shkarkimit të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Burgjeve Enrik Sulejmani lidhur me debatet që sollën transferimin e Erivs Martinajt, vjen një reagim nga PD-ja. Përmes një statusi në “Facebook’, Gent ...

Incidenti me Martinajn, drejtori i policis ish- i burgosur
Deputeti i PD-së Gent Strazimiri, ka reaguar për shkarkimin nga detyra të Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Burgjeve. Sipas Strazimirit, Enrik Sulejmani ka qenë i shkarkuar në vitin 2013 për shkak të ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 12:28
Deputeti i PD-së Gent Strazimiri, ka reaguar për shkarkimin nga detyra të Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Burgjeve. Sipas Strazimirit, Enrik Sulejmani ka qenë i shkarkuar në vitin 2013 për shkak të ...

Flet Ervis Martinaj pr prplasjen me arm n ish- Bllok: Si nisi sherri!
Ervis Martinaj, personi që u plagos në një nga lokalet e zonës së bllokut, ka thyer heshtje, duke folur publikisht rreth kësaj ngjarje, të përshtjelluar nga misteri, çka ka sjellë dhe ngritjen e një sërë alibive, për sa ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 08:33
Ervis Martinaj, personi që u plagos në një nga lokalet e zonës së bllokut, ka thyer heshtje, duke folur publikisht rreth kësaj ngjarje, të përshtjelluar nga misteri, çka ka sjellë dhe ngritjen e një sërë alibive, për sa ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved