ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 02:03

E transferoi në Pukë, prokurorja padit Arta Markun

E transferoi në Pukë, prokurorja padit Arta Markun
TIRANE- Pas debateve të mëdha që prodhoi çështja ‘Shullazi’, Arta Marku është vënë sërish në qendër të vëmendjes. “BalkanWeb” mëson se këtë herë kryeprokurorja e përkohshme është paditur nga prokurorja e Krimeve të ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 14:13
TIRANE- Pas debateve të mëdha që prodhoi çështja ‘Shullazi’, Arta Marku është vënë sërish në qendër të vëmendjes. “BalkanWeb” mëson se këtë herë kryeprokurorja e përkohshme është paditur nga prokurorja e Krimeve të ...

Paditet kryeprokurorja e përkohshme
Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë të të ciilit e ...
Klan Kosova | 11-Oct-2018 14:21
Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë të të ciilit e ...

Paditet kryeprokurorja e prkohshme
Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë të të ciilit e ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 14:18
Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë të të ciilit e ...

Paditet Arta Marku
Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku. Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdhrit të Markut, me anë të të cilit e ...
Gazeta Dita | 11-Oct-2018 13:57
Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku. Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdhrit të Markut, me anë të të cilit e ...

Paditet kryeprokurorja e përkohshme
Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku
Top Channel | 11-Oct-2018 13:39
Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku

Paditet Arta Marku
Prokurorja e Krimeve të Rënda, Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku. Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë të të ciilit e ...
Koha Jone | 11-Oct-2018 13:49
Prokurorja e Krimeve të Rënda, Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku. Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë të të ciilit e ...

E transferoi në Pukë: Paditet kryeprokurorja e përkoshme
Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku. Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë të të ciilit e ...
24 Ore | 11-Oct-2018 13:49
Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku. Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë të të ciilit e ...

Prokuroria e Elbasanit ‘merr në dorë’ hetimet për sulmin ndaj Policisë
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kaluar për kompetencë në Prokurorinë e Elbasanit hetimet për sulmin ndaj policisë të ndodhur në Shtatorin e vitit të kaluar në ketë qytet. Krimet e Rënda kanë njoftuar Gjykatën se nuk do ...
Java News | 09-Oct-2018 21:01
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kaluar për kompetencë në Prokurorinë e Elbasanit hetimet për sulmin ndaj policisë të ndodhur në Shtatorin e vitit të kaluar në ketë qytet. Krimet e Rënda kanë njoftuar Gjykatën se nuk do ...

Prokuroria e Elbasanit do të hetojë sulmin ndaj policisë
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kaluar për kompetencë në Prokurorinë e Elbasanit hetimet për sulmin ndaj policisë të ndodhur në Shtatorin e vitit të kaluar në ketë qytet. Krimet e Rënda kanë njoftuar Gjykatën se nuk do ...
TV Klan | 09-Oct-2018 19:55
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kaluar për kompetencë në Prokurorinë e Elbasanit hetimet për sulmin ndaj policisë të ndodhur në Shtatorin e vitit të kaluar në ketë qytet. Krimet e Rënda kanë njoftuar Gjykatën se nuk do ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved