ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2018 18:54

Ministrja Manastirliu: Ja portreti që më del para e më qorton, kur nuk gjej kohë t’i përgjigjem një ankese!

Ministrja Manastirliu: Ja portreti që më del para e më qorton, kur nuk gjej kohë t’i përgjigjem një ankese!
Në Samitin e Parë të Vajzave, të zhvilluar sot në ambientet e Kuvendit, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale,Ogerta Manastirliu, iu është drejtuar vajzave dhe grave me një mesazh: “ Kini besim te vetja! Të ...
Dritare.net | 11-Oct-2018 14:33
Në Samitin e Parë të Vajzave, të zhvilluar sot në ambientet e Kuvendit, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale,Ogerta Manastirliu, iu është drejtuar vajzave dhe grave me një mesazh: “ Kini besim te vetja! Të ...

Samiti i parë i vajzave, Manastirliu: Të qenit grua është dyfish mundësi
“Kini besim te vetja! Të qenurit vajza nënash, gra burrash, nëna vajzash nuk është minus, nuk është pamundësi, është plus, është dyfish mundësi”. Me këtë mesazh, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i është ...
Koha Jone | 11-Oct-2018 14:19
“Kini besim te vetja! Të qenurit vajza nënash, gra burrash, nëna vajzash nuk është minus, nuk është pamundësi, është plus, është dyfish mundësi”. Me këtë mesazh, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i është ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved