ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 02:15

“Germania”, low cost për fluturimet me Gjermaninë, hyn në tregun shqiptar

“Germania”, low cost për fluturimet me Gjermaninë, hyn në tregun shqiptar
“Germania”, operatori gjerman i fluturimeve me kosto të ulët nga Gjermania, ka vendosur që të hyjë në tregun shqiptar. Lajmi është bërë i ditur për “Monitor” nga Dr. Rolf Castro-Vasquez, drejtor ekzekutiv (CEO) i Tirana ...
Gazeta Shqip | 11-Oct-2018 10:09
“Germania”, operatori gjerman i fluturimeve me kosto të ulët nga Gjermania, ka vendosur që të hyjë në tregun shqiptar. Lajmi është bërë i ditur për “Monitor” nga Dr. Rolf Castro-Vasquez, drejtor ekzekutiv (CEO) i Tirana ...

“Germania”, low cost për fluturimet me Gjermaninë, hyn në tregun shqiptar
“Germania”, operatori gjerman i fluturimeve me kosto të ulët nga Gjermania, ka vendosur që të hyjë në tregun shqiptar. Lajmi është bërë i ditur për “Monitor” nga Dr. Rolf Castro-Vasquez, drejtor ekzekutiv (CEO) i Tirana ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 09:10
“Germania”, operatori gjerman i fluturimeve me kosto të ulët nga Gjermania, ka vendosur që të hyjë në tregun shqiptar. Lajmi është bërë i ditur për “Monitor” nga Dr. Rolf Castro-Vasquez, drejtor ekzekutiv (CEO) i Tirana ...

Linja ajrore gjermane e fluturimeve ‘low cost’ hyn në tregun shqiptar
“Germania”, operatori gjerman i fluturimeve me kosto të ulët nga Gjermania, ka vendosur që të hyjë në tregun shqiptar. Lajmi është bërë i ditur për “Monitor” nga Dr. Rolf Castro-Vasquez, drejtor ekzekutiv (CEO) i Tirana ...
Java News | 11-Oct-2018 11:46
“Germania”, operatori gjerman i fluturimeve me kosto të ulët nga Gjermania, ka vendosur që të hyjë në tregun shqiptar. Lajmi është bërë i ditur për “Monitor” nga Dr. Rolf Castro-Vasquez, drejtor ekzekutiv (CEO) i Tirana ...

Në të dy aeroportet 1.8 milion pasagjerë, më shumë se gjysma kanë udhëtuar me “Wizz Air”
Përmes dy aeroporteve në Maqedoni, Shkup dhe Ohër, 1.8 milionë pasagjerë kanë udhëtuar gjatë nëntë muajve të parë të këtij viti, me një rritje vjetore prej 18%, tha TAV Maqedoni, kompania që menaxhon aeroportet në vend, ...
Flaka | 09-Oct-2018 21:38
Përmes dy aeroporteve në Maqedoni, Shkup dhe Ohër, 1.8 milionë pasagjerë kanë udhëtuar gjatë nëntë muajve të parë të këtij viti, me një rritje vjetore prej 18%, tha TAV Maqedoni, kompania që menaxhon aeroportet në vend, ...

Në dy aeroportet 1,8 milionë udhëtarë, më shumë se gjysma kanë udhëtuar me “Vizer”
Përmes dy aeroporteve në Maqedoni, në Shkup dhe në Ohër, në nëntë muajt e parë të vitit kanë udhëtuar 1,8 milionë udhëtarë, me ç’rast është shënuar rritje vjetore prej 18 për qind, kumtoi TAV Maqedoni, kompania e cila ...
Republika | 09-Oct-2018 14:33
Përmes dy aeroporteve në Maqedoni, në Shkup dhe në Ohër, në nëntë muajt e parë të vitit kanë udhëtuar 1,8 milionë udhëtarë, me ç’rast është shënuar rritje vjetore prej 18 për qind, kumtoi TAV Maqedoni, kompania e cila ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved