ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 14:23

Lansohet gara për zgjidhje në përmirësimin e arsimit, trajnimeve dhe fuqizimit

Lansohet gara për zgjidhje në përmirësimin e arsimit, trajnimeve dhe fuqizimit
Sot u lansua një një garë e re që u bën thirrje inovatorëve të ri në tërë Kosovën për të hartuar zgjidhje të cilat do ta përmirësojnë arsimimin, zhvillimin e aftësive dhe trajnimin për të rinjtë dhe për t’i fuqizuar ata ...
Kosova Press | 11-Oct-2018 10:52
Sot u lansua një një garë e re që u bën thirrje inovatorëve të ri në tërë Kosovën për të hartuar zgjidhje të cilat do ta përmirësojnë arsimimin, zhvillimin e aftësive dhe trajnimin për të rinjtë dhe për t’i fuqizuar ata ...

Lansohet gara, thirrje inovatorëve që të hartojnë zgjidhje për përmirësimin e arsimit, trajnimeve dhe fuqizimit
“Youth Challenge” është pjesë përbërëse e Generation Unlimited – iniciativës së re botërore që çdo i ri të përfshihet në shkollë, mësim, trajnim apo punësim deri më 2030. Është lansuar një një garë e re që u bën thirrje ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2018 23:54
“Youth Challenge” është pjesë përbërëse e Generation Unlimited – iniciativës së re botërore që çdo i ri të përfshihet në shkollë, mësim, trajnim apo punësim deri më 2030. Është lansuar një një garë e re që u bën thirrje ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved