ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 14:11

Koordinohen n luftimin e drogs, trafikimit njerzor dhe korrupsionit

Koordinohen n luftimin e drogs, trafikimit njerzor dhe korrupsionit
Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Pejës, Agim Kurmehaj, ka mbajtur sot takime të ndara me udhëheqësit e tri njësiteve hetimore të Policisë së Kosovës, përkatësisht me Njësitin për hetimin e trafikimit të drogës, ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 16:28
Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Pejës, Agim Kurmehaj, ka mbajtur sot takime të ndara me udhëheqësit e tri njësiteve hetimore të Policisë së Kosovës, përkatësisht me Njësitin për hetimin e trafikimit të drogës, ...

Prokuroria dhe Policia e Pejës koordinohen për luftimin e drogës, trafikimit njerëzor dhe korrupsionit
Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Pejës, Agim Kurmehaj, ka mbajtur sot takime të ndara me udhëheqësit e tri njësiteve hetimore të Policisë se Kosovës, përkatësisht me Njësitin për hetimin e trafikimit të drogës, ...
Zeri | 11-Oct-2018 16:23
Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Pejës, Agim Kurmehaj, ka mbajtur sot takime të ndara me udhëheqësit e tri njësiteve hetimore të Policisë se Kosovës, përkatësisht me Njësitin për hetimin e trafikimit të drogës, ...

Koordinohen në luftimin e drogës, trafikimit njerëzor dhe korrupsionit
Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Pejës, Agim Kurmehaj, ka mbajtur sot takime të ndara me udhëheqësit e tri njësiteve hetimore të Policisë së Kosovës, përkatësisht me Njësitin për hetimin e trafikimit të drogës, ...
Kosova Press | 11-Oct-2018 16:22
Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Pejës, Agim Kurmehaj, ka mbajtur sot takime të ndara me udhëheqësit e tri njësiteve hetimore të Policisë së Kosovës, përkatësisht me Njësitin për hetimin e trafikimit të drogës, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved