ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2018 17:57

“Kasaforta e sende me vlerë” – Hapnin dyert pa dëmtuar bravën, si kryenin vjedhjet në kryeqytet

“Kasaforta e sende me vlerë” – Hapnin dyert pa dëmtuar bravën, si kryenin vjedhjet në kryeqytet
Një person është arrestuar dhe një është shpallur në kërkim nën akuzën e vjedhjes së kasafortave, sendeve me vlerë e vlerave të mëdha monetare. Operacioni i koduar “Precious“ është kryer pas një hetimi disa mujor nga ...
ScanTv | 11-Oct-2018 10:34
Një person është arrestuar dhe një është shpallur në kërkim nën akuzën e vjedhjes së kasafortave, sendeve me vlerë e vlerave të mëdha monetare. Operacioni i koduar “Precious“ është kryer pas një hetimi disa mujor nga ...

Vidhnin banesat, arrestohet ‘skifteri’ nga Fushë-Kruja; në kërkim bashkëpunëtori
Policia ka zbardhur dhe dokumentuar shtatë raste vjedhjesh kasafortash, vlerash të mëdha monetare e sende të çmuara të ndodhura në banesa. Për këto vjedhje janë identifikuar edhe dy autorët: Kastriot Xhixha, 42 vjeç, ...
Gazeta Shqip | 11-Oct-2018 10:09
Policia ka zbardhur dhe dokumentuar shtatë raste vjedhjesh kasafortash, vlerash të mëdha monetare e sende të çmuara të ndodhura në banesa. Për këto vjedhje janë identifikuar edhe dy autorët: Kastriot Xhixha, 42 vjeç, ...

Zbulon grabitësit e kasafortave në Tiranë, qindra milion lekë vjedhje/VIDEO
Forcat e Komisariatit Nr.3 në Tiranë kanë finalizuar operacionin “Precious” ku u zbardhen dhe u dokumentuan shtatë raste vjedhjesh (kasafortash, vlerash të mëdha monetare e sende të çmuara) të ndodhura në banesa. Si ...
VizionPlus | 11-Oct-2018 10:09
Forcat e Komisariatit Nr.3 në Tiranë kanë finalizuar operacionin “Precious” ku u zbardhen dhe u dokumentuan shtatë raste vjedhjesh (kasafortash, vlerash të mëdha monetare e sende të çmuara) të ndodhura në banesa. Si ...

Tiran, identifikohen “skiftert” e kasafortave, arrestohet njri prej tyre
Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin “Precious”, në kuadër të të cilit janë identifikuar dy autorë vjedhjesh të kasafortave dhe sendeve të çmuara. Njëri prej autorëve është kapur në flagrancë duke kryer një ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 09:32
Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin “Precious”, në kuadër të të cilit janë identifikuar dy autorë vjedhjesh të kasafortave dhe sendeve të çmuara. Njëri prej autorëve është kapur në flagrancë duke kryer një ...

VIDEO/ Mijëra euro dhe miliona lekë të vjedhura, arrestohen dy “skifterët”. Shikoni si kryeheshin grabitjet në mes të ditës
Një person është arrestuar dhe një tjetër u shpall në kërkim pasi akuzohen për vjedhjen e miliona lekëve dhe mijëra eurove nëpër banesa dhe kasaforta. Policia e Tiranës thotë se ka zbardhur dhe dokumentuar 7 raste ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 09:18
Një person është arrestuar dhe një tjetër u shpall në kërkim pasi akuzohen për vjedhjen e miliona lekëve dhe mijëra eurove nëpër banesa dhe kasaforta. Policia e Tiranës thotë se ka zbardhur dhe dokumentuar 7 raste ...

Arrestohen 2 grabitës nga Fushë Kruja, vidhnin kasaforta e sende të çmuara
Pas një hetimi disa mujor, policia ka zbardhur dhe dokumentuar shtatë raste vjedhjesh (kasafortash, vlerash të mëdha monetare e sende të çmuara) të ndodhura në banesa. Njoftimi i plotë: Tiranë – Finalizohet operacioni ...
24 Ore | 11-Oct-2018 09:28
Pas një hetimi disa mujor, policia ka zbardhur dhe dokumentuar shtatë raste vjedhjesh (kasafortash, vlerash të mëdha monetare e sende të çmuara) të ndodhura në banesa. Njoftimi i plotë: Tiranë – Finalizohet operacioni ...

Tiranë, identifikohen “skifterët” e kasafortave, arrestohet njëri prej tyre
Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin “Precious”, në kuadër të të cilit janë identifikuar dy autorë vjedhjesh të kasafortave dhe sendeve të çmuara.
Top Channel | 11-Oct-2018 08:43
Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin “Precious”, në kuadër të të cilit janë identifikuar dy autorë vjedhjesh të kasafortave dhe sendeve të çmuara.

Vidhte para e bizhu në banesa, arrestohet ‘skifteri’ nga Fushë-Kruja
TIRANE- Finalizohet operacioni policor i koduar “Precious”, ndërsa në pranga ka rënë një person që akuzohet për një seri vjedhjesh. NJOFTIMI I POLICISE Operacioni pas një hetimi disa mujor nga Komisariati i Policisë ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 08:41
TIRANE- Finalizohet operacioni policor i koduar “Precious”, ndërsa në pranga ka rënë një person që akuzohet për një seri vjedhjesh. NJOFTIMI I POLICISE Operacioni pas një hetimi disa mujor nga Komisariati i Policisë ...

Tiranë, identifikohen hajnat e kasafortave, arrestohet njëri
Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin “Precious”, në kuadër të të cilit janë identifikuar dy autorë vjedhjesh të kasafortave dhe sendeve të çmuara.
Kosova Press | 11-Oct-2018 08:57
Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin “Precious”, në kuadër të të cilit janë identifikuar dy autorë vjedhjesh të kasafortave dhe sendeve të çmuara.

“Precious” vë në pranga 2 grabitës nga Fushë Kruja, vidhnin kasaforta dhe sende të çmuara
Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin “Precious”, në kuadër të të cilit janë identifikuar dy autorë vjedhjesh të kasafortave dhe sendeve të çmuara. Njëri prej autorëve është kapur në flagrancë duke kryer një ...
Gazeta Dita | 11-Oct-2018 08:57
Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin “Precious”, në kuadër të të cilit janë identifikuar dy autorë vjedhjesh të kasafortave dhe sendeve të çmuara. Njëri prej autorëve është kapur në flagrancë duke kryer një ...

Vidhnin kasaforta me shuma parash në mes të ditës, zbardhen 7 raste (Video)
Operacioni pas një hetimi disa mujor nga Komisariati i Policisë Nr.3 Tiranë në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë. Zbardhen dhe dokumentohen shtatë raste vjedhjesh (kasafortash, vlerash të mëdha ...
TV Klan | 11-Oct-2018 08:53
Operacioni pas një hetimi disa mujor nga Komisariati i Policisë Nr.3 Tiranë në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë. Zbardhen dhe dokumentohen shtatë raste vjedhjesh (kasafortash, vlerash të mëdha ...

Identifikohen “skifterët” e kasafortave
Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin “Precious”, në kuadër të të cilit janë identifikuar dy autorë vjedhjesh të kasafortave dhe sendeve të çmuara. Njëri prej autorëve është kapur në flagrancë duke kryer një ...
Koha Jone | 11-Oct-2018 08:55
Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin “Precious”, në kuadër të të cilit janë identifikuar dy autorë vjedhjesh të kasafortave dhe sendeve të çmuara. Njëri prej autorëve është kapur në flagrancë duke kryer një ...

Vjedhin bateri makinash në biznesin ku punojnë, 2 në pranga e 1 në kërkim
Një rast i paprecedentë vjedhje është regjistruar në Durrës. Nga një hetim proaktiv që ka zgjatur 2 muaj, është zbuluar se dy të rinj kanë vjedhur për një kohë të gjatë pronarin e tyre, në pikën e baterive me shumicë ...
Gazeta Shqip | 09-Oct-2018 11:00
Një rast i paprecedentë vjedhje është regjistruar në Durrës. Nga një hetim proaktiv që ka zgjatur 2 muaj, është zbuluar se dy të rinj kanë vjedhur për një kohë të gjatë pronarin e tyre, në pikën e baterive me shumicë ...

“Precious“/ Arrestohen 2 grabitës nga Fushë Kruja, vidhnin kasaforta dhe sende të çmuara
Pas një hetimi disa mujor, policia ka zbardhur dhe dokumentuar shtatë raste vjedhjesh (kasafortash, vlerash të mëdha monetare e sende të çmuara) të ndodhura në banesa. Njoftimi i plotë: Tiranë – Finalizohet operacioni ...
Java News | 11-Oct-2018 08:45
Pas një hetimi disa mujor, policia ka zbardhur dhe dokumentuar shtatë raste vjedhjesh (kasafortash, vlerash të mëdha monetare e sende të çmuara) të ndodhura në banesa. Njoftimi i plotë: Tiranë – Finalizohet operacioni ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved