ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2018 18:15

Kapet gomonia me 500 kg hashash në Brindisi, prangosen 2 skafistët shqiptarë

Kapet gomonia me 500 kg hashash në Brindisi, prangosen 2 skafistët shqiptarë
Gjatë patrullimi rutinë, njësitë e Marinës së Guardia di Finanza kanë konfiskuar një skaf të ngarkuar me marijuanë shqiptare pranë Brindisit. Operacioni u krye në sajë të operacionit të koduar “THEMIS 2018” nga ...
24 Ore | 11-Oct-2018 13:18
Gjatë patrullimi rutinë, njësitë e Marinës së Guardia di Finanza kanë konfiskuar një skaf të ngarkuar me marijuanë shqiptare pranë Brindisit. Operacioni u krye në sajë të operacionit të koduar “THEMIS 2018” nga ...

Tjetër gomone me drogë në Adriatik, 350 kg kanabis me vlerë 3 mln euro
Kontrolli i imtësishëm i gomones çoi në sekuestrimin e 352 kg marijuanë e ndarë në 222 pako. Në vijim të luftës kundër trafikut të drogës, policia italiane ka kapur një tjetër gomone me drogë e ne ujerat e Adriatikut. ...
Shenja | 11-Oct-2018 11:34
Kontrolli i imtësishëm i gomones çoi në sekuestrimin e 352 kg marijuanë e ndarë në 222 pako. Në vijim të luftës kundër trafikut të drogës, policia italiane ka kapur një tjetër gomone me drogë e ne ujerat e Adriatikut. ...

Në Adriatik, sekuestrohet një gomone me 352 kg marihuanë
Tiranë, 11 tetor 2018 – Një tjetër gomone me marihuanë që trafikohej nga Shqipëria drejt Italisë është sekuestruar sot në ujërat e Adriatikut, transmeton Ora News.tv. Policia Financiare italiane, në bashkëpunim me rojen ...
Illyriapress | 11-Oct-2018 11:21
Tiranë, 11 tetor 2018 – Një tjetër gomone me marihuanë që trafikohej nga Shqipëria drejt Italisë është sekuestruar sot në ujërat e Adriatikut, transmeton Ora News.tv. Policia Financiare italiane, në bashkëpunim me rojen ...

Kapet gomonia me 500 kg hashash në Brindisi, prangosen 2 skafistët shqiptarë
Gjatë patrullimi rutinë, njësitë e Marinës së Guardia di Finanza kanë konfiskuar një skaf të ngarkuar me marijuanë shqiptare pranë Brindisit. Operacioni u krye në sajë të operacionit të koduar “THEMIS 2018” nga ...
Gazeta Dita | 11-Oct-2018 10:40
Gjatë patrullimi rutinë, njësitë e Marinës së Guardia di Finanza kanë konfiskuar një skaf të ngarkuar me marijuanë shqiptare pranë Brindisit. Operacioni u krye në sajë të operacionit të koduar “THEMIS 2018” nga ...

3 mln euro drogë nga Shqipëria, kapet gomonia në Itali
BARI – Në vijim të luftës kundër trafikut të drogës, policia italiane ka kapur një tjetër gomone me drogë e trafikuar nga Shqipëria drejt Italisë. Gomonia u sekuestrua sot në ujërat e Adriatikut. Guardia di Finanza ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 10:04
BARI – Në vijim të luftës kundër trafikut të drogës, policia italiane ka kapur një tjetër gomone me drogë e trafikuar nga Shqipëria drejt Italisë. Gomonia u sekuestrua sot në ujërat e Adriatikut. Guardia di Finanza ...

VIDEO/ Itali, kapet gomonia me 3 mln euro kanabis, prangoset skafisti shqiptar
Në vijim të luftës kundër trafikut të drogës, policia italiane ka kapur një tjetër gomone me drogë e trafikuar nga Shqipëria drejt Italisë. Gomonia u sekuestrua sot në ujërat e Adriatikut. Guardia di Finanza italiane në ...
Java News | 11-Oct-2018 10:35
Në vijim të luftës kundër trafikut të drogës, policia italiane ka kapur një tjetër gomone me drogë e trafikuar nga Shqipëria drejt Italisë. Gomonia u sekuestrua sot në ujërat e Adriatikut. Guardia di Finanza italiane në ...

Brindisi, kapet gomonia me 500 kg hashash, në pranga 2 skafistë shqiptarë
Gjatë patrullimi rutinë, njësitë e Marinës së Guardia di Finanza kanë konfiskuar një skaf të ngarkuar me marijuanë shqiptare pranë Brindisit. Operacioni u krye në sajë të operacionit të koduar “THEMIS 2018” nga ...
Gazeta Shqip | 11-Oct-2018 10:12
Gjatë patrullimi rutinë, njësitë e Marinës së Guardia di Finanza kanë konfiskuar një skaf të ngarkuar me marijuanë shqiptare pranë Brindisit. Operacioni u krye në sajë të operacionit të koduar “THEMIS 2018” nga ...

3 mln euro drogë nga Shqipëria, kapet gomonia në Itali
Në vijim të luftës kundër trafikut të drogës, policia italiane ka kapur një tjetër gomone me drogë e trafikuar nga Shqipëria drejt Italisë. Gomonia u sekuestrua sot në ujërat e Adriatikut. Guardia di Finanza italiane në ...
Koha Jone | 11-Oct-2018 10:15
Në vijim të luftës kundër trafikut të drogës, policia italiane ka kapur një tjetër gomone me drogë e trafikuar nga Shqipëria drejt Italisë. Gomonia u sekuestrua sot në ujërat e Adriatikut. Guardia di Finanza italiane në ...

Droga e bllokuar në Itali, Policia jep detaje për 2 shqiptarët
Policia e Shtetit ka dhënë detaje për dy skafistët shqiptarë të arrestuar në Brindisi, të cilët në bashkëpunim me njëri tjetrin po transportonin 560 kg marijuanë me gomone. Sipas policisë, gjatë ndjekjes, dy skafistët ...
BalkanWeb | 09-Oct-2018 09:12
Policia e Shtetit ka dhënë detaje për dy skafistët shqiptarë të arrestuar në Brindisi, të cilët në bashkëpunim me njëri tjetrin po transportonin 560 kg marijuanë me gomone. Sipas policisë, gjatë ndjekjes, dy skafistët ...

VIDEO/ Ndjekje spektakolare në det, si u bllokuan 557 kg drogë në Itali
ITALI – Autoritetet italiane kanë sekuestruar 557 kilogramë lëndë narkotike të llojit marijuanë, e cila vinte nga Shqipëria. Gjatë operacionit janë arrestuar dy shqiptarë, të moshave 32 dhe 27 vjeç, identiteti i të ...
BalkanWeb | 09-Oct-2018 08:25
ITALI – Autoritetet italiane kanë sekuestruar 557 kilogramë lëndë narkotike të llojit marijuanë, e cila vinte nga Shqipëria. Gjatë operacionit janë arrestuar dy shqiptarë, të moshave 32 dhe 27 vjeç, identiteti i të ...

Pranga 2 skafistëve vlonjat në Itali, hodhën në det 560 kg drogë/VIDEO
Dy skafiste nga Vlora janë arrestuar pas një operacioni të Guardia di Finanza italiane në bashkëpunim me Policinë e Shtetit në afërsi të Brindizit, Itali. Gjatë ndjekjes së mjetit lundrues, 2 skafistët e hodhën ...
VizionPlus | 09-Oct-2018 09:55
Dy skafiste nga Vlora janë arrestuar pas një operacioni të Guardia di Finanza italiane në bashkëpunim me Policinë e Shtetit në afërsi të Brindizit, Itali. Gjatë ndjekjes së mjetit lundrues, 2 skafistët e hodhën ...

Po kalonte në Zvicër me kokainë në makinë, arrestohet shqiptari
Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, pasi u kap me 1 kg kokainë. Droga u zbulua nga zyrtarët e Agjencisë Doganore dhe Monopoli di Ponte Chiasso, në bashkëpunim me Guardia di Finanza. Mediat italiane raportojnë se ...
Koha Jone | 11-Oct-2018 08:29
Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, pasi u kap me 1 kg kokainë. Droga u zbulua nga zyrtarët e Agjencisë Doganore dhe Monopoli di Ponte Chiasso, në bashkëpunim me Guardia di Finanza. Mediat italiane raportojnë se ...

Shqiptari kapet me kokain n kufirin Itali-Zvicr
Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, pasi u kap me 1 kg kokainë. Droga u zbulua nga zyrtarët e Agjencisë Doganore dhe Monopoli di Ponte Chiasso, në bashkëpunim me Guardia di Finanza. Mediat italiane raportojnë se ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 08:07
Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, pasi u kap me 1 kg kokainë. Droga u zbulua nga zyrtarët e Agjencisë Doganore dhe Monopoli di Ponte Chiasso, në bashkëpunim me Guardia di Finanza. Mediat italiane raportojnë se ...

Foto/ Kush është çifti nga Hasi që u kap me 2 milionë euro kokainë në Itali
Një çift të rinjësh nga Hasi janë kapur ditën e sotme në Itali me 5 kilogram kokainë. Të rinjtë nga Hasi, të identifikuar si Indrit Cahani, i lindur më 11.01.1997 në Has dhe Nertila Zeneli, e lindur më 19.06.1989, nga ...
Dritare.net | 09-Oct-2018 20:24
Një çift të rinjësh nga Hasi janë kapur ditën e sotme në Itali me 5 kilogram kokainë. Të rinjtë nga Hasi, të identifikuar si Indrit Cahani, i lindur më 11.01.1997 në Has dhe Nertila Zeneli, e lindur më 19.06.1989, nga ...

Droga në Brindisi, policia zbulon identitetin e skfistëve: Janë vlonjatë! (Emrat)
Autoritetet italiane në bashkëpunim me FRONTEX ndaluan në orët e para të mëngjesit të sotëm në brigjet e Brindisit, një skaf me 557 kg drogë dhe arrestuan dy trafikantët shqiptarë. Për ngjarjen ka reaguar edhe Policia e ...
Gazeta Shqip | 09-Oct-2018 09:28
Autoritetet italiane në bashkëpunim me FRONTEX ndaluan në orët e para të mëngjesit të sotëm në brigjet e Brindisit, një skaf me 557 kg drogë dhe arrestuan dy trafikantët shqiptarë. Për ngjarjen ka reaguar edhe Policia e ...

Policia italiane sekuestroi 560 kilogram marijuanë dhe arrestoi dy shqiptarë
Policia italiane në afërsi të Brindisit ka sekuestruar 560 kg kanabis në një anije lundrimi, ndërsa janë arrestuar dy shtetas të Shqipërisë të moshës 32 dhe 27 vjeçare. Trafikantët u kapën nga autoritetet italiane, të ...
RTM | 09-Oct-2018 19:50
Policia italiane në afërsi të Brindisit ka sekuestruar 560 kg kanabis në një anije lundrimi, ndërsa janë arrestuar dy shtetas të Shqipërisë të moshës 32 dhe 27 vjeçare. Trafikantët u kapën nga autoritetet italiane, të ...

Në Brazil për “muaj mjalti”, çifti kapet me kokainë. Fotot e shqiptarëve
Një operacion i suksesshëm kundër trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike u realizua nga forcat e “Guardia di Finanza”-s së Romës, që kanë mundur të demaskojnë një çift shqiptarësh, të sapomartuar që transportonin ...
Koha Jone | 09-Oct-2018 13:17
Një operacion i suksesshëm kundër trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike u realizua nga forcat e “Guardia di Finanza”-s së Romës, që kanë mundur të demaskojnë një çift shqiptarësh, të sapomartuar që transportonin ...

Itali, kapet gomonia me 5 mln euro drogë, arrestohen 2 shqiptarë
Një gomone me 557 kg kanabis është sekuestruar në Brindisi të Italisë. Raportohet se në pranga kanë rënë dy shqiptarë, të moshës 32 dhe 27 vjecc. Trafikantët u pikasën nga autoritetet italiane, të cilat në bashkëpunim ...
Gazeta Shqip | 09-Oct-2018 08:59
Një gomone me 557 kg kanabis është sekuestruar në Brindisi të Italisë. Raportohet se në pranga kanë rënë dy shqiptarë, të moshës 32 dhe 27 vjecc. Trafikantët u pikasën nga autoritetet italiane, të cilat në bashkëpunim ...

Ndjekje spektakolare në det, si u bllokuan 557 kg drogë në Itali
Autoritetet italiane kanë sekuestruar 557 kilogramë lëndë narkotike të llojit marijuanë, e cila vinte nga Shqipëria. Gjatë operacionit janë arrestuar dy shqiptarë, të moshave 32 dhe 27 vjeç, identiteti i të cilëve nuk ...
24 Ore | 09-Oct-2018 10:29
Autoritetet italiane kanë sekuestruar 557 kilogramë lëndë narkotike të llojit marijuanë, e cila vinte nga Shqipëria. Gjatë operacionit janë arrestuar dy shqiptarë, të moshave 32 dhe 27 vjeç, identiteti i të cilëve nuk ...

Droga e kapur në Itali, policia jep informacion zyrtar
Policia e Shtetit tha të martën se në bashkëpunim me Guardia di Finanza italiane është bërë i mundur ndalimi i një skafi me drogë në afërsi të Brindizit, Itali. Gjatë ndjekjes, 2 skafistët e hodhën ngarkesën në det, por ...
TV Klan | 09-Oct-2018 09:05
Policia e Shtetit tha të martën se në bashkëpunim me Guardia di Finanza italiane është bërë i mundur ndalimi i një skafi me drogë në afërsi të Brindizit, Itali. Gjatë ndjekjes, 2 skafistët e hodhën ngarkesën në det, por ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved