ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 02:33

Kalaja: Ka parregullsi në një tender të komunës së Gjakovës

Kalaja: Ka parregullsi në një tender të komunës së Gjakovës
Shpenzimi i parasë publike është një prej formave dhe mundësive korruptive. Për këtë Free Libre Open Source Software Kosovo(FLOSSK) dhe Qendra Kosovare Kundër Korrupsion KUND nëpërmjet sesionit informues rreth ...
Kosova Press | 11-Oct-2018 13:10
Shpenzimi i parasë publike është një prej formave dhe mundësive korruptive. Për këtë Free Libre Open Source Software Kosovo(FLOSSK) dhe Qendra Kosovare Kundër Korrupsion KUND nëpërmjet sesionit informues rreth ...

?Procedurat tenderuese mundësi për korrupsion
Për këtë Free Libre Open Source Software Kosovo(FLOSSK) dhe Qendra Kosovare Kundër Korrupsion KUND nëpërmjet sesionit informues rreth Platformës AntiCorr kanë publikuar disa të gjetura për keqpërdorime dhe parregullsi. ...
Politiko | 11-Oct-2018 12:22
Për këtë Free Libre Open Source Software Kosovo(FLOSSK) dhe Qendra Kosovare Kundër Korrupsion KUND nëpërmjet sesionit informues rreth Platformës AntiCorr kanë publikuar disa të gjetura për keqpërdorime dhe parregullsi. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved