ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2018 18:54

FSHF i kundërpërgjigjet Erjon Braçes: I vetmi në parlamet që sillet si tifoz i një ekipi

FSHF i kundërpërgjigjet Erjon Braçes: I vetmi në parlamet që sillet si tifoz i një ekipi
FSHF-ja i është përgjigjur Erjon Braçes përmes një deklarate në faqen zyrtare. Në komunikatë thuhet se është një veprim i përsëritur nga i njëjti deputet që sillet si tifoz në parlament dhe ligjvënës në shkallët e ...
Dritare.net | 11-Oct-2018 22:08
FSHF-ja i është përgjigjur Erjon Braçes përmes një deklarate në faqen zyrtare. Në komunikatë thuhet se është një veprim i përsëritur nga i njëjti deputet që sillet si tifoz në parlament dhe ligjvënës në shkallët e ...

Akuzat e Braçes në Kuvend, FSHF: Gjuhë fyese dhe kërcënuese
Ditën e sotme u debatua në Parlament mbi çështjen e pagesave të futbollistëve nga klubet shqiptare dhe detyrimet e tyre ndaj shtetit. Ministri Arben Ahmetaj ka përmendur disa shifra nga ato që deklarohen në shtet për ...
Gazeta Shqip | 11-Oct-2018 19:12
Ditën e sotme u debatua në Parlament mbi çështjen e pagesave të futbollistëve nga klubet shqiptare dhe detyrimet e tyre ndaj shtetit. Ministri Arben Ahmetaj ka përmendur disa shifra nga ato që deklarohen në shtet për ...

Ja sa paguhen futbollistët shqiptarë
Deputeti dhe kreu i Komisionit të Ekonomisë Erjon Braçe shprehu pakënaqësi ndaj Federatës Shqiptare të Futbollit lidhur me ligjshmërinë fiskale teksa thirri në interpelancë ministrin e Financave, Arben Ahmetaj. Braçe ...
Gazeta Monitor | 11-Oct-2018 19:01
Deputeti dhe kreu i Komisionit të Ekonomisë Erjon Braçe shprehu pakënaqësi ndaj Federatës Shqiptare të Futbollit lidhur me ligjshmërinë fiskale teksa thirri në interpelancë ministrin e Financave, Arben Ahmetaj. Braçe ...

FSHF i përgjigjet Erjon Braçes
Federata Shqiptare e Futbollit reagoi pas debatit në parlament për ligjshmërinë fiskale të këtij institucioni. Në seancën e së enjtes deputeti socialist Erjon Braçe kishte kërkuar në interpelancë ministrin e Financave, ...
TV Klan | 11-Oct-2018 18:04
Federata Shqiptare e Futbollit reagoi pas debatit në parlament për ligjshmërinë fiskale të këtij institucioni. Në seancën e së enjtes deputeti socialist Erjon Braçe kishte kërkuar në interpelancë ministrin e Financave, ...

FSHF reagon ndaj Braces: Ëndërr e një segmenti të politikës për të përvetësuar Federatën
TIRANE- Federata Shqiptare e Futbollit i është kundërpërgjigjur deklaratave të bëra nga Erion Braçe, i cili sot në Kuvend thirri në një interpelancë ministrin e Financave dhe të Ekonomisë, Arben Ahmetajn, për të folur ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 17:07
TIRANE- Federata Shqiptare e Futbollit i është kundërpërgjigjur deklaratave të bëra nga Erion Braçe, i cili sot në Kuvend thirri në një interpelancë ministrin e Financave dhe të Ekonomisë, Arben Ahmetajn, për të folur ...

FSHF sulmon Braçen: Sillet si tifoz, duan të pushtojnë me dhunë Federatën
Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar sot pas deklaratave të deputetit Erion Brace në parlament. FSHF ka sulmuar deputetin socialist si një njeri që në parlament sillet si tifoz i një ekipi, dhe në shkallët e ...
Koha Jone | 11-Oct-2018 17:20
Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar sot pas deklaratave të deputetit Erion Brace në parlament. FSHF ka sulmuar deputetin socialist si një njeri që në parlament sillet si tifoz i një ekipi, dhe në shkallët e ...

FSHF mbron evazionin fiskal dhe sulmon Erjon Braçen: Sillet si tifoz i një ekipi, duan të pushtojnë me dhunë Federatën
Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar pas debatit të sotëm në Parlament mes ministrit të Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj dhe deputetit Erjon Braçe. Braçe kërkoi një interpelnacë në lidhje me ligjshmërinë ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 17:06
Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar pas debatit të sotëm në Parlament mes ministrit të Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj dhe deputetit Erjon Braçe. Braçe kërkoi një interpelnacë në lidhje me ligjshmërinë ...

FSHF i përgjigjes Braçes: Ëndrrën e vjetër të një segmenti të politikës për të pushtuar me dhunë FSHF-në
Pas deklaratave të deputetit Erion Brace në parlament, ka reaguar, FSHF. “Sot, fatkeqësisht, si edhe disa herë të tjera, në mënyrë të përsëritur nga i njëjti deputet, por fatmirësisht për reputacionin e parlamentit ...
Dritare.net | 11-Oct-2018 17:17
Pas deklaratave të deputetit Erion Brace në parlament, ka reaguar, FSHF. “Sot, fatkeqësisht, si edhe disa herë të tjera, në mënyrë të përsëritur nga i njëjti deputet, por fatmirësisht për reputacionin e parlamentit ...

‘Mos qesh, bëj detyrën’, kush e nervozoi Finon në Kuvend (FOTO)
Interpelanca e deputetit Erion Brace me ministrin e Financave Arben Ahmetaj, për kontrollin financiar në FSHF duket se ka ‘ndarë’ edhe deputetët socialistë me njëri tjetrin. Ndërsa disa shpërthyen në të qeshura pas ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 12:29
Interpelanca e deputetit Erion Brace me ministrin e Financave Arben Ahmetaj, për kontrollin financiar në FSHF duket se ka ‘ndarë’ edhe deputetët socialistë me njëri tjetrin. Ndërsa disa shpërthyen në të qeshura pas ...

FSHF sulmon Braçen: Në Kuvend sillet si tifoz, në stadium si deputet
Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar pas debatit të sotëm në Parlament mes Ministrit të Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj dhe deputetit Erjon Braçe. Braçe kërkoi një interpelnacë në lidhje me ligjshmërinë ...
Java News | 11-Oct-2018 17:12
Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar pas debatit të sotëm në Parlament mes Ministrit të Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj dhe deputetit Erjon Braçe. Braçe kërkoi një interpelnacë në lidhje me ligjshmërinë ...

Ahmetaj – Braçe, replika për bastet në parlament
Ministri i financave dhe ekonomisë Arben Ahmetaj ka shpjeguar ne parlament masat drastike ndaj pikave te basteve dhe kazinove. Para deputeteve Ahmetaj ka theksuar se per mijëra qytetare te punësuar ne keto biznese do te ...
VizionPlus | 11-Oct-2018 14:21
Ministri i financave dhe ekonomisë Arben Ahmetaj ka shpjeguar ne parlament masat drastike ndaj pikave te basteve dhe kazinove. Para deputeteve Ahmetaj ka theksuar se per mijëra qytetare te punësuar ne keto biznese do te ...

Ahmetaj publikon pagat e futbollistëve: 22 mijë lekë, 1 lek…
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë një interpelance të kërkuar nga deputeti Erjon Braçe për financat e Federatës Shqiptare të Futbollit, theksoi se futbolli është shumë larg formalizimit, duke zbuluar pagat e ...
Top Channel | 11-Oct-2018 10:52
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë një interpelance të kërkuar nga deputeti Erjon Braçe për financat e Federatës Shqiptare të Futbollit, theksoi se futbolli është shumë larg formalizimit, duke zbuluar pagat e ...

Ahmetaj nxjerr pagat e futbollistëve: Formalizimi i klubeve emergjencë
TIRANE- Ministri i Financave, Arben Ahmetaj po zhvillon një interpelancë në Kuvend, pas kërkesës së deputetit të PS, Erjon Brace lidhur me ligjshmërinë fiskale të Federatës Shqiptare të Futbollit. Ministri u shpreh se ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 10:50
TIRANE- Ministri i Financave, Arben Ahmetaj po zhvillon një interpelancë në Kuvend, pas kërkesës së deputetit të PS, Erjon Brace lidhur me ligjshmërinë fiskale të Federatës Shqiptare të Futbollit. Ministri u shpreh se ...

REPLIKAT/ Braçe e Ahmetaj, debat në Parlament për rrogat e futbollistëve: Magani merrte zero lekë, Kristi Vangjeli paguhet më pak se ekonomistja. Me këto rroga, s’hanë dot bukën
Ministri i Financave dhe i Ekonomisë, Arben Ahmetaj, ka folur ditën e sotme në Parlamentin e Shqipërisë, në një interpelancë të kërkuar nga deputeti socialist, Erion Braçe për evazionin që bëhet në Federatën Shqiptare ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 11:16
Ministri i Financave dhe i Ekonomisë, Arben Ahmetaj, ka folur ditën e sotme në Parlamentin e Shqipërisë, në një interpelancë të kërkuar nga deputeti socialist, Erion Braçe për evazionin që bëhet në Federatën Shqiptare ...

PËRPLASJA/ Braçe kritika të ashpra Ahmetajt për FSHF: Shkoni për taksa në kafene e qebaptore, po këta të mëdhenjtë kur do paguajnë? Ja reagimi i Finos
Deputeti Erjon Braçe, njëkohësisht kryetar i Komisionit të Ekonomisë është përplasur me ministrin e Financave Arben Ahmetaj. I thirrur në interpelancë lidhur me ligjshmërinë fiskale të FSHF-së, Ahmetaj është përballur ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 11:14
Deputeti Erjon Braçe, njëkohësisht kryetar i Komisionit të Ekonomisë është përplasur me ministrin e Financave Arben Ahmetaj. I thirrur në interpelancë lidhur me ligjshmërinë fiskale të FSHF-së, Ahmetaj është përballur ...

Sot seanca e Kuvendit, çfarë pritet të ndodhë
TIRANE- Seanca e radhës e Kuvendit pritet të nisë gjatë ditës sotme në orën 10:00. Opozita sërish nuk do jetë e pranishme, pasi e ka bojkotuar që prej nisjes së sesionit të ri. Në rendin e ditës është parashikuar ndër ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 08:51
TIRANE- Seanca e radhës e Kuvendit pritet të nisë gjatë ditës sotme në orën 10:00. Opozita sërish nuk do jetë e pranishme, pasi e ka bojkotuar që prej nisjes së sesionit të ri. Në rendin e ditës është parashikuar ndër ...

Bastet në Shqipëri, u kërkua shtetëzim
Mazhoranca socialiste mbështeti në Parlament nismën e kryeministrit Edi Rama për mbylljen e pikave të basteve, ndërsa nuk munguan edhe propozimet më drastike. Erjon Braçe propozoi që të shtetëzohen: “Shtetëzojini, ...
Portalb | 11-Oct-2018 14:53
Mazhoranca socialiste mbështeti në Parlament nismën e kryeministrit Edi Rama për mbylljen e pikave të basteve, ndërsa nuk munguan edhe propozimet më drastike. Erjon Braçe propozoi që të shtetëzohen: “Shtetëzojini, ...

Ahmetaj publikon pagat e futbollistëve: Paguhen më pak se ekonomistja
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë një interpelance të kërkuar nga deputeti Erjon Braçe për financat e Federatës Shqiptare të Futbollit, theksoi se futbolli është shumë larg formalizimit, duke zbuluar pagat e ...
Gazeta Shqip | 11-Oct-2018 12:10
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë një interpelance të kërkuar nga deputeti Erjon Braçe për financat e Federatës Shqiptare të Futbollit, theksoi se futbolli është shumë larg formalizimit, duke zbuluar pagat e ...

Braçe i kërkon llogari Ahmetajt: Pse disa biznese kanë imunitet fiskal
Ministri i Financave Arben Ahmetaj është thirrur në interpelancë nga deputeti Erjon Brace, njëkohësisht kryetar i Komisionit të Ekonomisë lidhur me ligjshmërinë fiskale të FSHF-së. Në fjalën e tij ministri Ahmetaj foli ...
Gazeta Shqip | 11-Oct-2018 12:10
Ministri i Financave Arben Ahmetaj është thirrur në interpelancë nga deputeti Erjon Brace, njëkohësisht kryetar i Komisionit të Ekonomisë lidhur me ligjshmërinë fiskale të FSHF-së. Në fjalën e tij ministri Ahmetaj foli ...

“Mos qesh, bëj detyrën”, kush e nervozoi Finon në Kuvend? (FOTO)
Interpelanca e deputetit Erion Brace me ministrin e Financave Arben Ahmetaj, për kontrollin financiar në FSHF duket se ka ‘ndarë’ edhe deputetët socialistë me njëri tjetrin. Ndërsa disa shpërthyen në të qeshura pas ...
Koha Jone | 11-Oct-2018 12:37
Interpelanca e deputetit Erion Brace me ministrin e Financave Arben Ahmetaj, për kontrollin financiar në FSHF duket se ka ‘ndarë’ edhe deputetët socialistë me njëri tjetrin. Ndërsa disa shpërthyen në të qeshura pas ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved