ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 15:33

Dyshimet, ja kush e vrau 13-vjearen n Tiran

Dyshimet, ja kush e vrau 13-vjearen n Tiran
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një vajzë 13-vjeçare dyshohet se është vrarë me armë zjarri, me një plagë të marrë në pjesën e barkut. Ngjarja është regjistruar në rrugën Niko Avrami pranë ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 23:27
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një vajzë 13-vjeçare dyshohet se është vrarë me armë zjarri, me një plagë të marrë në pjesën e barkut. Ngjarja është regjistruar në rrugën Niko Avrami pranë ...

13-vjeçarja e pajetë në Tiranë dyshohet se u qëllua nga nëna e saj
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Tiranë. Nga informacionet paraprake të lapsi.al mësohet se një vajzë 13-vjeçare dyshohet se është vrarë me armë zjarri. Viktima ka një plagë të marrë në pjesën e ...
Koha Jone | 11-Oct-2018 23:24
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Tiranë. Nga informacionet paraprake të lapsi.al mësohet se një vajzë 13-vjeçare dyshohet se është vrarë me armë zjarri. Viktima ka një plagë të marrë në pjesën e ...

Detajet/ Vdiq në spital, 13 vjeçarja me plagë thike në trup
TIRANË- Detaje të reja për ngjarjen e rëndë që ndodhi mbrëmjen e sotme në kryeqytet ku humbi jetën një 13-vjeçare. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se minorenia ishte gjetur në agoni nga i ati Xhevat ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 21:43
TIRANË- Detaje të reja për ngjarjen e rëndë që ndodhi mbrëmjen e sotme në kryeqytet ku humbi jetën një 13-vjeçare. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se minorenia ishte gjetur në agoni nga i ati Xhevat ...

Edhe një vrasje sot në Shqipëri, viktimë një 13-vjeçare
Një ngjarje e e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një vajzë e mitur është vrarë me armë zjarri në afërsi të Babrrusë, njofton Zëri.info . Vajza thuhet se është 13 vjeç me inicialet K.B. dhe është gjetur e ...
Flaka | 11-Oct-2018 23:03
Një ngjarje e e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një vajzë e mitur është vrarë me armë zjarri në afërsi të Babrrusë, njofton Zëri.info . Vajza thuhet se është 13 vjeç me inicialet K.B. dhe është gjetur e ...

Detajet/ Nëna vret të bijën 13-vjeç
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Babrru. Xhevat Brahja, ka dërguar vajzën e tij në spital, dhe në momentin e dërgimit në spital ajo ka pasur plagë, që në fillim kanë qenë të vështira për tu ...
Dritare.net | 11-Oct-2018 23:03
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Babrru. Xhevat Brahja, ka dërguar vajzën e tij në spital, dhe në momentin e dërgimit në spital ajo ka pasur plagë, që në fillim kanë qenë të vështira për tu ...

Tiranë, vajza 13-vjeçe humb jetën në rrethana misterioze
Një vajzë 13 vjeçare ka ndërruar jetë në rrethana misterioze mbrëmjen e sotme. Sipas Policisë së Tiranës, mësohet se e mitura, me iniciale K.B, është shoqëruar nga babai i saj për në spital ku edhe ka ndërruar jetë. “Më ...
Gazeta Shqip | 11-Oct-2018 22:14
Një vajzë 13 vjeçare ka ndërruar jetë në rrethana misterioze mbrëmjen e sotme. Sipas Policisë së Tiranës, mësohet se e mitura, me iniciale K.B, është shoqëruar nga babai i saj për në spital ku edhe ka ndërruar jetë. “Më ...

Vritet me armë zjarri 13 vjeçarja në Tiranë
Një 13 vjeçare ka ndërruar jetë mbrëmjen e së enjtes në spital. Mësohet se 13-vjeçarja është gjetur e vrarë nga babai i saj, dhe është transportuar në spital, dhe nuk ka mundur tu mbijetojë plagëve. Ende nuk dihen ...
Dritare.net | 11-Oct-2018 22:42
Një 13 vjeçare ka ndërruar jetë mbrëmjen e së enjtes në spital. Mësohet se 13-vjeçarja është gjetur e vrarë nga babai i saj, dhe është transportuar në spital, dhe nuk ka mundur tu mbijetojë plagëve. Ende nuk dihen ...

Shoqrohen n polici babai, vllai dhe kunata e 13-vjeares s vrar sot n tiran
Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Dyshohet se është vrarë me armë zjarri një vajzë e mitur, ndërsa thuhet se plagën e ka marrë në bark. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Niko Avrami ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 22:25
Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Dyshohet se është vrarë me armë zjarri një vajzë e mitur, ndërsa thuhet se plagën e ka marrë në bark. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Niko Avrami ...

Edhe një vrasje sot në Shqipëri, viktimë një 13-vjeçare
Një ngjarje e e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një vajzë e mitur është vrarë me armë zjarri në afërsi të Babrrusë, njofton Zëri.info Vajza thuhet se është 13 vjeç me inicialet K.B. dhe është gjetur e ...
Portalb | 11-Oct-2018 22:18
Një ngjarje e e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një vajzë e mitur është vrarë me armë zjarri në afërsi të Babrrusë, njofton Zëri.info Vajza thuhet se është 13 vjeç me inicialet K.B. dhe është gjetur e ...

Vritet me armë zjarri 13-vjeçarja në Tiranë
Një ngjarje e e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një vajzë e mitur është vrarë me armë zjarri në afërsi të Babrrusë. Vajza thuhet se është 13 vjeç me inicialet K.B. dhe është gjetur e plagosur në banesë nga ...
Zeri | 11-Oct-2018 21:58
Një ngjarje e e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një vajzë e mitur është vrarë me armë zjarri në afërsi të Babrrusë. Vajza thuhet se është 13 vjeç me inicialet K.B. dhe është gjetur e plagosur në banesë nga ...

Tiranë: 13 vjeçarja qëllohet me armë zjarri, humb jetën në spital
Një vajzë 13 vjeçare ka ndërruar jetë mbrëmjen e sontme në spital në tiranë. E mitura me inicialet K.B është gjetur nga babai i saj e plagosur në banesë. I ati Xh.B. e ka dërguar me urgjencë në spital por e mitura nuk ...
Klan Kosova | 11-Oct-2018 21:52
Një vajzë 13 vjeçare ka ndërruar jetë mbrëmjen e sontme në spital në tiranë. E mitura me inicialet K.B është gjetur nga babai i saj e plagosur në banesë. I ati Xh.B. e ka dërguar me urgjencë në spital por e mitura nuk ...

E mitura ndërron jetë në spital, policia nis hetimet
Një vajzë e mitur ka ndërruar jetë në ambientet e spitalit ku ishte shoqëruar nga i ati për ndihmë mjekësore.
Top Channel | 11-Oct-2018 21:24
Një vajzë e mitur ka ndërruar jetë në ambientet e spitalit ku ishte shoqëruar nga i ati për ndihmë mjekësore.

Humb jetën në rrethana misterioze 13 vjeçarja në Tiranë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të martë në Tiranë ku një 13 vjeçare ka humbur jetën në rrethana misterioze. Sipas policisë bëhet me dije se adoleshentja me iniciale K.B, është shoqëruar nga babai i saj për në ...
VizionPlus | 11-Oct-2018 21:32
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të martë në Tiranë ku një 13 vjeçare ka humbur jetën në rrethana misterioze. Sipas policisë bëhet me dije se adoleshentja me iniciale K.B, është shoqëruar nga babai i saj për në ...

Tiranë, 13 vjeçarja vdes në spital e vrarë me armë zjarri
Zbardhen detajet e para nga vdekja e sotme e vajzës 13-vjeçare në Tiranë. Nga të dhënat paraprake, mësohet se minorenia është vrarë me armë zjarri, në rrethana ende të pazbardhura. Mësohet gjithashtu se plagën e ka ...
Koha Jone | 11-Oct-2018 21:38
Zbardhen detajet e para nga vdekja e sotme e vajzës 13-vjeçare në Tiranë. Nga të dhënat paraprake, mësohet se minorenia është vrarë me armë zjarri, në rrethana ende të pazbardhura. Mësohet gjithashtu se plagën e ka ...

Tiranë/ Vritet me armë zjarri një vajzë, i ati e çoi në spital
Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në mbrëmje në afërsi të Babrrusë në Tiranë. Paraprakisht mësohet se është vrarë me armë zjarri një vajzë e mitur. Policia e komisariatit nr 4 ka shkuar në vendngjarje. ...
Gazeta Dita | 11-Oct-2018 21:32
Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në mbrëmje në afërsi të Babrrusë në Tiranë. Paraprakisht mësohet se është vrarë me armë zjarri një vajzë e mitur. Policia e komisariatit nr 4 ka shkuar në vendngjarje. ...

Vritet me armë zjarri 13-vjeçarja në Tiranë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Tiranë. Mësohet se një 13-vjeçare është vrarë me armë zjarri në afërsi të Babrrusë. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por vajza K.B është shoqëruar në spital nga ...
Dritare.net | 11-Oct-2018 21:18
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Tiranë. Mësohet se një 13-vjeçare është vrarë me armë zjarri në afërsi të Babrrusë. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por vajza K.B është shoqëruar në spital nga ...

Tiranë, një e mitur gjendet e vdekur në banesë
Një 13-vjeçare është gjetur e vdekur në banesën e saj në kryeqytet. Nga informacionet paraprake mësohet se ka babai i saj e ka dërguar në spital. Njoftimi i policisë Më datë 11.10.2018, rreth orës 18:30, shtetasia e ...
Java News | 11-Oct-2018 21:16
Një 13-vjeçare është gjetur e vdekur në banesën e saj në kryeqytet. Nga informacionet paraprake mësohet se ka babai i saj e ka dërguar në spital. Njoftimi i policisë Më datë 11.10.2018, rreth orës 18:30, shtetasia e ...

Humbet jetën 13-vjeçarja në Tiranë
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në kryeqytet këtë të enjte. Një 13-vjeçare ka ndërruar jetë në spital. Sipas njoftimit të policisë, rreth orës 18:30, shtetasja e mitur me inicialet K. B., është shoqëruar nga i ati ...
TV Klan | 11-Oct-2018 21:15
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në kryeqytet këtë të enjte. Një 13-vjeçare ka ndërruar jetë në spital. Sipas njoftimit të policisë, rreth orës 18:30, shtetasja e mitur me inicialet K. B., është shoqëruar nga i ati ...

Shoqërohet nga i ati në spital, ndërron jetë 13-vjeçarja
TIRANË- Një vajzë e mitur ka ndërruar jetë në rrethana ende të paqarta mbrëmjen e sotme. Zyrtarisht policia thotë se vajza 13-vjeçare ishte shoqëruar në spital nga babai i saj, shtetasi me iniciale Xh.B. për ndihmë ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 21:13
TIRANË- Një vajzë e mitur ka ndërruar jetë në rrethana ende të paqarta mbrëmjen e sotme. Zyrtarisht policia thotë se vajza 13-vjeçare ishte shoqëruar në spital nga babai i saj, shtetasi me iniciale Xh.B. për ndihmë ...

Tiranë/  Gjendet e vdekur një e mitur në banesë
Një 13-vjeçare është gjetur e vdekur në banesën e saj në kryeqytet. Nga informacionet paraprake mësohet se ka babai i saj e ka dërguar në spital. Në përditësim...
TV Klan | 11-Oct-2018 21:10
Një 13-vjeçare është gjetur e vdekur në banesën e saj në kryeqytet. Nga informacionet paraprake mësohet se ka babai i saj e ka dërguar në spital. Në përditësim...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved