ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2018 07:43

Drogë, armë e municione luftarake (Video)

Drogë, armë e municione luftarake (Video)
Autoritetet policore vijojnë kontrollet në lokale, rrugë e ambiente të ndryshme në Fier. Kështu, në aksionin e radhës të policisë dhe FNSH-së u shoqëruan për verifikim 11 persona, të cilët kishin precedentë penalë si ...
TV Klan | 11-Oct-2018 10:49
Autoritetet policore vijojnë kontrollet në lokale, rrugë e ambiente të ndryshme në Fier. Kështu, në aksionin e radhës të policisë dhe FNSH-së u shoqëruan për verifikim 11 persona, të cilët kishin precedentë penalë si ...

Sekuestrohen armë, drogë e municione në Fier
Operacioni “Forca e Ligjit” ka bërë të mundur sekuestrimin e një sasie droge por edhe armë, municione luftarake si edhe një sërë provash të tjera. FNSH dhe policia e Fierit kanë bërë kontrolle të befasishme në lokale, ...
VizionPlus | 11-Oct-2018 10:29
Operacioni “Forca e Ligjit” ka bërë të mundur sekuestrimin e një sasie droge por edhe armë, municione luftarake si edhe një sërë provash të tjera. FNSH dhe policia e Fierit kanë bërë kontrolle të befasishme në lokale, ...

“Forca e Ligjit” godet në Fier, 1 në pranga dhe 11 të shoqëruar
“Forca e Ligjit” ka goditur sërish në Fier, që çoi në sekuestrimin e një sasie droge, armë e municione. Ndërkohë në pranga ra një 37-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim nga policia. Burime zyrtare pohuan se ...
Gazeta Dita | 11-Oct-2018 10:12
“Forca e Ligjit” ka goditur sërish në Fier, që çoi në sekuestrimin e një sasie droge, armë e municione. Ndërkohë në pranga ra një 37-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim nga policia. Burime zyrtare pohuan se ...

“Forca e Ligjit”, aksion në Fier; shoqërohen 11 persona
Aksioni “Forca e Ligjit” ka vepruar sërish në Fier për të arrestuar personat me rrezikshmëri kriminale. Burimet zyrtare raportojnë se janë bërë kontrolle të befasishme në lokale, akse rrugore dhe ambiente të ndryshme. ...
Gazeta Shqip | 11-Oct-2018 10:09
Aksioni “Forca e Ligjit” ka vepruar sërish në Fier për të arrestuar personat me rrezikshmëri kriminale. Burimet zyrtare raportojnë se janë bërë kontrolle të befasishme në lokale, akse rrugore dhe ambiente të ndryshme. ...

Sekuestrohen drogë e armë në Fier, kapet 37-vjeçari në kërkim
FIER- ‘Forca e Ligjit’ ka goditur sërish në Fier, që çoi në sekuestrimin e një sasie droge, armë e municione. Ndërkohë në pranga ra një 37-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim nga policia. Burime zyrtare pohuan se ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 09:38
FIER- ‘Forca e Ligjit’ ka goditur sërish në Fier, që çoi në sekuestrimin e një sasie droge, armë e municione. Ndërkohë në pranga ra një 37-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim nga policia. Burime zyrtare pohuan se ...

37-vjeari kapet mat duke hedhur pistoletn nga brezi, policia i sekuestron edhe drog
Forca e Ligjit sërish ka vepruar në Fier, ku një person me precedent është arrestuar dhe 11 të tjerë janë shoqëruar për verifikim. Gjatë kontrolleve, në një lokal në Zhupan u arrestua 37-vjeçari me iniciale A.H, i cili ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 10:06
Forca e Ligjit sërish ka vepruar në Fier, ku një person me precedent është arrestuar dhe 11 të tjerë janë shoqëruar për verifikim. Gjatë kontrolleve, në një lokal në Zhupan u arrestua 37-vjeçari me iniciale A.H, i cili ...

Fier/ Kapet 37-vjeçari i shpallur në kërkim, zbulohet drogë, armë dhe municione
Gjatë një operacioni të zhvilluar në Fier policia ka sekuestruar drogë, armë dhe municione luftarake. Gjatë kontrolleve u shoqëruan për verifikim 11 persona kryesisht me precedent penal të dyshuar për “Armëmbajtje pa ...
Java News | 11-Oct-2018 09:57
Gjatë një operacioni të zhvilluar në Fier policia ka sekuestruar drogë, armë dhe municione luftarake. Gjatë kontrolleve u shoqëruan për verifikim 11 persona kryesisht me precedent penal të dyshuar për “Armëmbajtje pa ...

Pjesë e bandës “Boriçi”/ Kush është fieraku që u arrestua sot
FIER- Personi që shihni në foto është Ilir Boriçi, i cili u vu sot në pranga nga policia në kuadër të operacionit ‘Forca e ligjit’ në Fier. “BalkanWeb” ka siguruar fotot e Boriçit, i cili mësohet se është pjesë e grupit ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 16:34
FIER- Personi që shihni në foto është Ilir Boriçi, i cili u vu sot në pranga nga policia në kuadër të operacionit ‘Forca e ligjit’ në Fier. “BalkanWeb” ka siguruar fotot e Boriçit, i cili mësohet se është pjesë e grupit ...

Sekuestrohen armë e municione në Fier, kapet 37-vjeçari në kërkim
Forca e Ligjit në veprim godet sërish në Fier. Sekuestrohen drogë, armë, municione luftarake si edhe një sërë provash të tjera. Komisariati i Policisë Fier në bashkëpunim me Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, të ...
Koha Jone | 11-Oct-2018 09:43
Forca e Ligjit në veprim godet sërish në Fier. Sekuestrohen drogë, armë, municione luftarake si edhe një sërë provash të tjera. Komisariati i Policisë Fier në bashkëpunim me Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, të ...

I dënuar me 8 vite burg, kapet në Durrës i shumëkërkuari me 3 emra
DURRES – Policia e Durrësit ka kryer kontrolle të befasishme për kapjen e personave në kërkim kombëtar e ndërkombëtar Si rezultat i kontrolleve u kapen dy të kërkuar. Po si rezultat i kontrolleve, janë shoqëruar për ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 15:55
DURRES – Policia e Durrësit ka kryer kontrolle të befasishme për kapjen e personave në kërkim kombëtar e ndërkombëtar Si rezultat i kontrolleve u kapen dy të kërkuar. Po si rezultat i kontrolleve, janë shoqëruar për ...

Kapet në Durrës i dënuari për trafik droge në Itali/VIDEO
Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 53 vjeçar i dënuar nga Gjykata e Barit me 8 vjet burg për akuzën e organizatës kriminale me qëllim trafikun e heroinës. Sipas informacioneve policore i arrestuari është Ferdinand ...
VizionPlus | 10-Oct-2018 16:33
Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 53 vjeçar i dënuar nga Gjykata e Barit me 8 vjet burg për akuzën e organizatës kriminale me qëllim trafikun e heroinës. Sipas informacioneve policore i arrestuari është Ferdinand ...

Ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet
Policia e Durrësit në bashkëpunim me Interpol Tirana pas informacioneve të marra në rrugë operative për një shtetas të dënuar në Itali dhe si rezultat i kontrolleve të befasishme të Policisë, kanë bërë të munduar ...
TV Klan | 10-Oct-2018 16:58
Policia e Durrësit në bashkëpunim me Interpol Tirana pas informacioneve të marra në rrugë operative për një shtetas të dënuar në Itali dhe si rezultat i kontrolleve të befasishme të Policisë, kanë bërë të munduar ...

Pistoleta e shpatë, shihni çfarë iu gjet ‘të fortit’ në Fier (Video)
Të armatosur rëndë, me veshje e maska efektivë të FNSH-së dhe policisë Fierit kanë ushtruar kontrolle të befta nëpër lokale të dyshimta në Fier, në njërin prej të cilëve është ndaluar dhe një personazh i njohur. Bëhet ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 11:25
Të armatosur rëndë, me veshje e maska efektivë të FNSH-së dhe policisë Fierit kanë ushtruar kontrolle të befta nëpër lokale të dyshimta në Fier, në njërin prej të cilëve është ndaluar dhe një personazh i njohur. Bëhet ...

Arrestohet një prej të fortëve të Fierit
Forca e Ligjit ka arrestuar në flagrancë një prej të fortëve të Fierit. FNSH, në bashkëpunim me Policinë Vendore Lushnje e Fier, në kontrolle të befasishme për kapjen e personave që qarkullojnë me armë zjarri dhe ...
Top Channel | 10-Oct-2018 11:13
Forca e Ligjit ka arrestuar në flagrancë një prej të fortëve të Fierit. FNSH, në bashkëpunim me Policinë Vendore Lushnje e Fier, në kontrolle të befasishme për kapjen e personave që qarkullojnë me armë zjarri dhe ...

Kontrolle të befasishme në lokale, kapet ‘i forti’ i Fierit (Emri)
Vijon operacioni “Forca e Ligjit”, në kuadër të të cili në veprim arreston në flagrancë një prej ‘të fortëve’ të Fierit. FNSH në bashkëpunim me Policinë Vendore Lushnje e Fier kanë kryer kontrolle të befasishme për ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 11:13
Vijon operacioni “Forca e Ligjit”, në kuadër të të cili në veprim arreston në flagrancë një prej ‘të fortëve’ të Fierit. FNSH në bashkëpunim me Policinë Vendore Lushnje e Fier kanë kryer kontrolle të befasishme për ...

FNSH kontrolle n Durrs, kapen dy t shpallur n krkim
Policia e Durrësit, Forca e Posaçme “Shqiponjat”, e mbështetur nga FNSH, kontrolle të befasishme për kapjen e personave në kërkim kombëtar e ndërkombëtar Si rezultat i kontrolleve kapen dhe ndalohen dy të kërkuar. Po si ...
Bota Sot | 10-Oct-2018 17:10
Policia e Durrësit, Forca e Posaçme “Shqiponjat”, e mbështetur nga FNSH, kontrolle të befasishme për kapjen e personave në kërkim kombëtar e ndërkombëtar Si rezultat i kontrolleve kapen dhe ndalohen dy të kërkuar. Po si ...

Arrestohet i “forti” i Fierit me dy pistoleta dhe një shpatë
“Forca e Ligjit” ka arrestuar në flagrancë një prej të fortëve të Fierit. FNSH, në bashkëpunim me Policinë Vendore Lushnje e Fier, në kontrolle të befasishme për kapjen e personave që qarkullojnë me armë zjarri dhe ...
GazetaTema | 10-Oct-2018 11:31
“Forca e Ligjit” ka arrestuar në flagrancë një prej të fortëve të Fierit. FNSH, në bashkëpunim me Policinë Vendore Lushnje e Fier, në kontrolle të befasishme për kapjen e personave që qarkullojnë me armë zjarri dhe ...

Operacion blic në Durrës, shoqërohen 14 persona në polici (Video)
Policia ka ushtruar kontrolle të befasishme për kapjen e personave në kërkim kombëtar e ndërkombëtar. Si rezultat i këtij aksion, janë shoqëruar për verifikim 14 shtetas me precedentë penalë në fushën e narkotikëve, ...
Gazeta Shqip | 10-Oct-2018 16:10
Policia ka ushtruar kontrolle të befasishme për kapjen e personave në kërkim kombëtar e ndërkombëtar. Si rezultat i këtij aksion, janë shoqëruar për verifikim 14 shtetas me precedentë penalë në fushën e narkotikëve, ...

Forca e Ligjit tregon “muskujt”, kapet “i forti” i Fierit/VIDEO
Forcat e nderhyrjes se shpejte dhe policia e Fierit vunë në pranga Ilir Boriçin, i akuzuar për një sërë veprash penale. 42 vjecari, njihet ndryshe si i forti i Fierit. Arrestimi i Ilir Boriçit është bërë gjatë ...
VizionPlus | 10-Oct-2018 12:02
Forcat e nderhyrjes se shpejte dhe policia e Fierit vunë në pranga Ilir Boriçin, i akuzuar për një sërë veprash penale. 42 vjecari, njihet ndryshe si i forti i Fierit. Arrestimi i Ilir Boriçit është bërë gjatë ...

Arrestohet durrsaku me 3 emra, pjesë e një organizate kriminale
Një 53 vjeçar i dënuar nga Gjykata e Barit me 8 vjet burg për akuzën e organizatës kriminale me qëllim trafikun e heroinës është arrestuar në Durrës. Policia e këtij qyteti informon arrestimin e Ferdinand Tare, i ...
Java News | 10-Oct-2018 16:52
Një 53 vjeçar i dënuar nga Gjykata e Barit me 8 vjet burg për akuzën e organizatës kriminale me qëllim trafikun e heroinës është arrestuar në Durrës. Policia e këtij qyteti informon arrestimin e Ferdinand Tare, i ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved