ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 02:09

Balla akuzon Sali Berishën: Gabove me Bashën, shkatërrove partinë e idealeve të Dhjetorit. Vendi pa opozitë…

Balla akuzon Sali Berishën: Gabove me Bashën, shkatërrove partinë e idealeve të Dhjetorit. Vendi pa opozitë…
Kreu i grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla në fjalën e mbajtur në Parlament ka akuzuar kryedemokratin, Lulzim Basha se është duke e rrënuar PD-në. Balla i ka bërë thirrje PD-së të distancohet nga ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 13:08
Kreu i grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla në fjalën e mbajtur në Parlament ka akuzuar kryedemokratin, Lulzim Basha se është duke e rrënuar PD-në. Balla i ka bërë thirrje PD-së të distancohet nga ...

Denoncimi/ “Banda e Ballës arrestohet për trafik droge në Maqedoni”
TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një mesazh të qytetarit dixhital, ku ky i fundit pohon se banda e Ballës është arrestuar me drogë në Maqedoni. Sipas qytetarit dixhital, ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 10:59
TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një mesazh të qytetarit dixhital, ku ky i fundit pohon se banda e Ballës është arrestuar me drogë në Maqedoni. Sipas qytetarit dixhital, ...

Berisha: Narkotatimorët e Ramës në asamblenë e PS
TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në ‘Facebook’ një mesazh të qytetarit dixhital, ku ky i fundit shkruan se Partia Socialiste detyron pjesëmarrjen në takime. Sipas qytetarit dixhital, bëhet fjalë për dy ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 07:17
TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në ‘Facebook’ një mesazh të qytetarit dixhital, ku ky i fundit shkruan se Partia Socialiste detyron pjesëmarrjen në takime. Sipas qytetarit dixhital, bëhet fjalë për dy ...

‘Vdes për trafikantët’, Ndreu ironizon Berishën me një foto
TIRANE- Pasi ish-kryeministri Sali Berisha e ‘demaskoi’ për lidhjet e tij me persona me precedentë penale, vjen një reagim plot ironi nga deputeti i PS-së Pjerin Ndreu. Ky i fundit ka postuar në faqen e tij të ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 22:19
TIRANE- Pasi ish-kryeministri Sali Berisha e ‘demaskoi’ për lidhjet e tij me persona me precedentë penale, vjen një reagim plot ironi nga deputeti i PS-së Pjerin Ndreu. Ky i fundit ka postuar në faqen e tij të ...

Berisha i nxori fotot, Pjerin Ndreu: Hajde bëjmë vetting për darkat
TIRANË- Deputeti socialist Pjerin Ndreu ka reaguar pas publikimit të fotos së tij me një personazh ish-të dënuar nga ish-kryeministri Sali Berisha. Në një status në “Facebook”, Pjerin Ndreu e fton Berishën të bëjnë ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 12:47
TIRANË- Deputeti socialist Pjerin Ndreu ka reaguar pas publikimit të fotos së tij me një personazh ish-të dënuar nga ish-kryeministri Sali Berisha. Në një status në “Facebook”, Pjerin Ndreu e fton Berishën të bëjnë ...

Berisha i nxori një foto, deputeti socialist: Hajde bëjmë vetting edhe për darkat, po do habitet edhe Prishtina jo vetëm Tropoja me ty. Ke harru rregullat e malësorit
Deputeti socialist Pjerin Ndreu ka reaguar pas publikimit të fotos së tij nga ish-kryeministri Sali Berisha I cili thoshte se deputeti ka dalë me një kriminel. Në një status në “Facebook”, Pjerin Ndreu e fton Berishën ...
GazetaTema | 10-Oct-2018 13:10
Deputeti socialist Pjerin Ndreu ka reaguar pas publikimit të fotos së tij nga ish-kryeministri Sali Berisha I cili thoshte se deputeti ka dalë me një kriminel. Në një status në “Facebook”, Pjerin Ndreu e fton Berishën ...

Berisha kapet me një tjetër deputet të PS: Vdes për trafikantët (Foto)
TIRANË- Ish-kryeministri Sali Berisha me sa duket ka lënë për ca kohë mënjanë kreun e grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla për t’u marrë me një tjetër socialist. Ai ka publikuar një mesazh të një qytetari që thotë ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 12:27
TIRANË- Ish-kryeministri Sali Berisha me sa duket ka lënë për ca kohë mënjanë kreun e grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla për t’u marrë me një tjetër socialist. Ai ka publikuar një mesazh të një qytetari që thotë ...

Denoncimi i Berishës: Banda e Ballës arrestohet për trafik droge në Maqedoni
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një mesazh të qytetarit dixhital, ku ky i fundit pohon se banda e Ballës është arrestuar me drogë në Maqedoni. Sipas qytetarit dixhital, ngjarja ...
Gazeta Shqip | 11-Oct-2018 12:09
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një mesazh të qytetarit dixhital, ku ky i fundit pohon se banda e Ballës është arrestuar me drogë në Maqedoni. Sipas qytetarit dixhital, ngjarja ...

Përgjimet, Balla tallet me Bashën: Po ç’bëhet kështu mor Lulzim, 200 mijë euro një puntatë s’paguhet as Al Pacino, ti ia jep “Babales”….
Menjehere pas publikimit te pergjimeve ne media, ku “Babalja” do te merrte 200 mije euro, nderkohe qe Alizonti pranonte se kishte imituar Agron Xhafajn, ka reaguar kryetari i grupit parlamentar te PS Taulant Balla. ...
GazetaTema | 08-Oct-2018 21:39
Menjehere pas publikimit te pergjimeve ne media, ku “Babalja” do te merrte 200 mije euro, nderkohe qe Alizonti pranonte se kishte imituar Agron Xhafajn, ka reaguar kryetari i grupit parlamentar te PS Taulant Balla. ...

FOTOT/ “Zbulohen poza të tjera të Ballës me trafikantët”, plas humori në rrjetet sociale me montazhet e Berishës (meme)
Disa punime kompjuterike të publikuara së fundmi nga ish-kryeministri Sali Berisha, janë shndërruar në humor në mjaft faqe të njohura. Akuzat e opozitës kanë qenë të përqëndruara tek numri dy i Partisë Socialiste ...
GazetaTema | 08-Oct-2018 16:52
Disa punime kompjuterike të publikuara së fundmi nga ish-kryeministri Sali Berisha, janë shndërruar në humor në mjaft faqe të njohura. Akuzat e opozitës kanë qenë të përqëndruara tek numri dy i Partisë Socialiste ...

Sali Berisha: Kacafytje ne narko-komisariatin e Fushe Krujes!
Lexoni mesazhin e policit dixhital. sb Miredita z Berisha jam polic desha te ju informoje se dje me dt 10 ne rajonin e policise f kruje erdhi nje ekip kontrolli i shcb dhe kan kontrolluar librin e sherbimeve te ...
Sali Berisha | 11-Oct-2018 12:01
Lexoni mesazhin e policit dixhital. sb Miredita z Berisha jam polic desha te ju informoje se dje me dt 10 ne rajonin e policise f kruje erdhi nje ekip kontrolli i shcb dhe kan kontrolluar librin e sherbimeve te ...

“Pjerini vdes për trafikantët, ata kanë para shumë!
Ish-Kryeministri Sali Berisha postoi këtë të mërkurë një fotografi të deputetit socialist Pjerin Ndreu, ku shfaqej krah vëllait e Kryebashkiakut të Fushë-Arrëzës, i cili sipas një mesazhi të qytetarit dixhital dërguar ...
TV Klan | 10-Oct-2018 13:40
Ish-Kryeministri Sali Berisha postoi këtë të mërkurë një fotografi të deputetit socialist Pjerin Ndreu, ku shfaqej krah vëllait e Kryebashkiakut të Fushë-Arrëzës, i cili sipas një mesazhi të qytetarit dixhital dërguar ...

Berisha: Arrestohet për trafik droge banda e Ballës
Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim, ku përsëri është i përfshirë kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla. Në Facebook, referuar mesazheve që Berishës i vijnë nga qytetari dixhital, thotë se në ...
Koha Jone | 11-Oct-2018 11:29
Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim, ku përsëri është i përfshirë kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla. Në Facebook, referuar mesazheve që Berishës i vijnë nga qytetari dixhital, thotë se në ...

Denoncimi i Berishs: Arrestohet pr trafik droge banda e Balls n Maqedoni
Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë të ditur se të arrestuarit në Maqedoni për trafik droge janë të “bandës” së kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla. Përmes një postimi në Facebok, Berisha ka shkruar se ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 11:23
Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë të ditur se të arrestuarit në Maqedoni për trafik droge janë të “bandës” së kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla. Përmes një postimi në Facebok, Berisha ka shkruar se ...

Sali Berisha: Arrestohet per trafik droge banda e Balles ne Maqedoni!
Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb “Doktor ju pershendes! Para nje jave ne Maqedoni jane arrestuar 4 shtetas nga Librazhdi per trafik droge (hashash) ne Maqedoni. Jane miq te ngushte te Taulant Balles. Madje ...
Sali Berisha | 11-Oct-2018 08:49
Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb “Doktor ju pershendes! Para nje jave ne Maqedoni jane arrestuar 4 shtetas nga Librazhdi per trafik droge (hashash) ne Maqedoni. Jane miq te ngushte te Taulant Balles. Madje ...

Sali Berisha: Narkotatimoret e Narkoshtetit ne asamblene e Partise Siçiliste!
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb Mirmbrema doktor. Keta te dy jane inspektore te hetimit tatimor ne Fier. Jane nga Delvina ne mbledhjen e asamblese te partise Delvine. Gjynah te zinjte jane te ...
Sali Berisha | 10-Oct-2018 19:37
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb Mirmbrema doktor. Keta te dy jane inspektore te hetimit tatimor ne Fier. Jane nga Delvina ne mbledhjen e asamblese te partise Delvine. Gjynah te zinjte jane te ...

Sali Berisha: Lal Plehu zhduk dhe kthen ne beton-pallat fushen e vetme te futbollit ne Laprake!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb Pershendetje dr Tek fusha e laprakes po behet rrethimi per ndertimin e nje pallati Kujtoj qe prej vitesh esht fushe futbolli dhe esh pasuri per interes publik ca do te thote qe ...
Sali Berisha | 10-Oct-2018 16:02
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb Pershendetje dr Tek fusha e laprakes po behet rrethimi per ndertimin e nje pallati Kujtoj qe prej vitesh esht fushe futbolli dhe esh pasuri per interes publik ca do te thote qe ...

Skandal: Deputeti i PS Pjerini vdes per trafikantet pasi ata kanë shumë para…
Një tjetër eksponent i grupit parlamentar socialist, Pjerin Ndreu, është denoncuar sot se shoqërohet me persona të lidhur e të dënuar me burg për trafik droge. Një qytetar i ka shkruar ish-kryeministrit Berisha duke ...
Standard | 10-Oct-2018 15:48
Një tjetër eksponent i grupit parlamentar socialist, Pjerin Ndreu, është denoncuar sot se shoqërohet me persona të lidhur e të dënuar me burg për trafik droge. Një qytetar i ka shkruar ish-kryeministrit Berisha duke ...

“Luftë” fotosh dhe videosh mes Ballës dhe Berishës për ‘trafikantët’
Plas “lufta” me foto dhe video në rrjetet sociale mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe kreut të Grupit Parlamentar socialist, Taulant Balla. Arsyeja? Kush ka më shumë “miq” të inkriminuar, të arrestuar apo dënuar për ...
Gazeta Shqip | 08-Oct-2018 16:55
Plas “lufta” me foto dhe video në rrjetet sociale mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe kreut të Grupit Parlamentar socialist, Taulant Balla. Arsyeja? Kush ka më shumë “miq” të inkriminuar, të arrestuar apo dënuar për ...

REPLIKAT/ Balla tallet me Berishën: Leri montazhet Sali se Luli u dogj me babalet, mos u digj edhe ti. Zgjidhe me mbështetësin tënd
Taulant Balla ka replikuar me ish kryeministrin Sali Berisha pas një video prej 2 sekondash që ai ka publikuar duke thënë se Balla shoqërohet me një person që ka probleme me drejtësinë. Numri dy i PS ka ironizuar ...
GazetaTema | 08-Oct-2018 15:23
Taulant Balla ka replikuar me ish kryeministrin Sali Berisha pas një video prej 2 sekondash që ai ka publikuar duke thënë se Balla shoqërohet me një person që ka probleme me drejtësinë. Numri dy i PS ka ironizuar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved