ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 14:11

PD akuzon: Prokuroria nuk heton trafikun e drogës, por denoncuesit

PD akuzon: Prokuroria nuk heton trafikun e drogës, por denoncuesit
Deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj dhe këshilltari ligjor i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi kanë deklaruar se prokuroria nuk ka hetuar kurrë Agron Xhafën për trafik droge, por e ka lejuar që të largohet nga vendi.
Top Channel | 11-Oct-2018 14:09
Deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj dhe këshilltari ligjor i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi kanë deklaruar se prokuroria nuk ka hetuar kurrë Agron Xhafën për trafik droge, por e ka lejuar që të largohet nga vendi.

‘Babalja’/ PD akuza Prokurorisë: Nuk zhvilloi hetime për trafikun e drogës
TIRANE- Përmes një deklarate për mediat nga selia e PD, deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj dhe këshilltari ligjor, Gazmend Bardhi kanë hedhur akuza në drejtim të qeverisë dhe të Prokurorisë për çështjen e audio përgjimit e ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 13:58
TIRANE- Përmes një deklarate për mediat nga selia e PD, deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj dhe këshilltari ligjor, Gazmend Bardhi kanë hedhur akuza në drejtim të qeverisë dhe të Prokurorisë për çështjen e audio përgjimit e ...

‘Babalja’/ Balla ‘zbulon’ kush regjistroi videon e Salianjit
Nga salla e seancave plenare deputeti socialist Taulant Balla u ndal sërish në cështjen “Babalja’ dhe në hetimet e prokurorisë lidhur me të. Balla tha se nuk e di arsyen se pse sot opozita mungon në sallë, ndërsa ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 12:54
Nga salla e seancave plenare deputeti socialist Taulant Balla u ndal sërish në cështjen “Babalja’ dhe në hetimet e prokurorisë lidhur me të. Balla tha se nuk e di arsyen se pse sot opozita mungon në sallë, ndërsa ...

“Babalja”/ Xhafaj: I takon drejtësisë, PD zgjodhi partnerë llumin e këtij vendi
TIRANE- Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj është pyetur nga gazetarët për çështjen e audio përgjimit i njohur si ‘Babalja’, ku pretendohet se shfaqet vëllai i tij në pazare droge si dhe pretendimin e kunatit të Albert ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 12:07
TIRANE- Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj është pyetur nga gazetarët për çështjen e audio përgjimit i njohur si ‘Babalja’, ku pretendohet se shfaqet vëllai i tij në pazare droge si dhe pretendimin e kunatit të Albert ...

‘Ardi Veliu më mori me makinë’, Alizoti sot në Prokurori për ‘Babalen’
TIRANE- Prokuroria do të marrë sot në pyetje Fredi Alizotin, i cili shfaqet në një video ku akuzon drejtorin e Policisë së Shtetit Ardi Veliun, që sipas tij e shoqëroi me makinë pranë organit të akuzës për të dhënë ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 09:55
TIRANE- Prokuroria do të marrë sot në pyetje Fredi Alizotin, i cili shfaqet në një video ku akuzon drejtorin e Policisë së Shtetit Ardi Veliun, që sipas tij e shoqëroi me makinë pranë organit të akuzës për të dhënë ...

E premte apo e dielë?! Ervin Salianji duhet ta ndajë mendjen
Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në studion e emisionit “Opinion”, për të folur në lidhje me një video, të cilën e bëri publike një natë më parë, në po të njëjtën studio. ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 12:06
Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në studion e emisionit “Opinion”, për të folur në lidhje me një video, të cilën e bëri publike një natë më parë, në po të njëjtën studio. ...

Ylli Rakipi: Pse e refuzova audio-përgjimin e “Babales”, nga gazetari im Jetmir Olldashi
Ylli Rakipi, drejtues i emisionit “Të Paekspozuarit”, ka rrëfyer në emisionin “Repolitix”, në Report TV, se si u njoh me audiopërgimin e Albert Veliut, “Babales”, i cili pretendon se ka regjistruar vëllanë e ministrit ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 09:51
Ylli Rakipi, drejtues i emisionit “Të Paekspozuarit”, ka rrëfyer në emisionin “Repolitix”, në Report TV, se si u njoh me audiopërgimin e Albert Veliut, “Babales”, i cili pretendon se ka regjistruar vëllanë e ministrit ...

Gazetari Artan Hoxha publikon foton ekskluzive: Fredi Alizoti në lokal me Sali Lushajn
Dalja e videos së re me personazh kryesore Fredi Alizotin, kunatin e Albert Veliut dhe dosja Babale janë diskutuar mbrëmjen e sotme në Repolitix. Të ftuarit e mbrëmjes së sotme janë gazetari Ylli Rakipi, gazetari ...
GazetaTema | 10-Oct-2018 23:11
Dalja e videos së re me personazh kryesore Fredi Alizotin, kunatin e Albert Veliut dhe dosja Babale janë diskutuar mbrëmjen e sotme në Repolitix. Të ftuarit e mbrëmjes së sotme janë gazetari Ylli Rakipi, gazetari ...

“Babale 2” u xhirua në kafenenë e PD-së
Gazetari investigativ, Artan Hoxha, në studion e Repolitix, ka zbuluar se personi që ka intervistuar ditën e djeshme, kunatin e Albert Veliut, është Florenc Hoxha, një ish-polic i njohur si i afërt në Partinë ...
GazetaTema | 10-Oct-2018 23:11
Gazetari investigativ, Artan Hoxha, në studion e Repolitix, ka zbuluar se personi që ka intervistuar ditën e djeshme, kunatin e Albert Veliut, është Florenc Hoxha, një ish-polic i njohur si i afërt në Partinë ...

Zbulohet personi që intervistoi Fredi Alizotin, gazetari Artan Hoxha: Ishte Florenc Hoxha, ish-polici i PD
Gazetari investigativ i Report Tv, Artan Hoxha, në studion e Repolitix, ka zbuluar se personi që ka intervistuar ditën e djeshme, kunatin e Albert Veliut, është Florenc Hoxha, një ish-polic i njohur si i afërt në ...
GazetaTema | 10-Oct-2018 22:44
Gazetari investigativ i Report Tv, Artan Hoxha, në studion e Repolitix, ka zbuluar se personi që ka intervistuar ditën e djeshme, kunatin e Albert Veliut, është Florenc Hoxha, një ish-polic i njohur si i afërt në ...

Salianji nën hetim, Bylykbashi: Donika Prela në krye të “task forcës” që mbron Agron Xhafajn
Oerd Bylkbashi ka reaguar ndaj Prokurorisë së Krimeve të Rënda pas konfirmimit zyrtar nga ana e saj për vënien nën hetim për kallëzim të rremë të Ervin Salianji. Bylykbashi akuzon drejtuesen e institucionit të ...
Top Channel | 10-Oct-2018 21:00
Oerd Bylkbashi ka reaguar ndaj Prokurorisë së Krimeve të Rënda pas konfirmimit zyrtar nga ana e saj për vënien nën hetim për kallëzim të rremë të Ervin Salianji. Bylykbashi akuzon drejtuesen e institucionit të ...

Deklarata e Prokurorisë për ‘Babalen’, vjen reagimi i parë nga PD
TIRANE- Deputeti i PD, Oerd Bylykbashi ka reaguar pas deklaratës së Prokurorisë së Krimeve të Rënda për çështjen e audio përgjimit të njohur si ‘Babalja’, ku pretendohet se shfaqet vëallai i ministrit Fatmir Xhafaj në ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 20:51
TIRANE- Deputeti i PD, Oerd Bylykbashi ka reaguar pas deklaratës së Prokurorisë së Krimeve të Rënda për çështjen e audio përgjimit të njohur si ‘Babalja’, ku pretendohet se shfaqet vëallai i ministrit Fatmir Xhafaj në ...

“Babale”, PD reagon për herë të parë pas deklaratës së Prokurorisë: Shteti në mbrojtje…
Opozita ka reaguar pas deklaratave të Prokurorisë. Më konkretisht, deputeti i PD, Oerd Bylykbashi ka reaguar ne emer te partise se tij pas deklaratës së Prokurorisë së Krimeve të Rënda për çështjen e audio përgjimit të ...
GazetaTema | 10-Oct-2018 21:45
Opozita ka reaguar pas deklaratave të Prokurorisë. Më konkretisht, deputeti i PD, Oerd Bylykbashi ka reaguar ne emer te partise se tij pas deklaratës së Prokurorisë së Krimeve të Rënda për çështjen e audio përgjimit të ...

Merret në pyetje Fredi Alizoti
Prokuroria e Krimeve të Rënda merr në pyetje Fredi Alizotin, personin që ka pranuar se ka imituar zërin e Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të brendshëm. Por këtë radhë prokurori Gent Osmani po e pyet Alizotin jo për ...
VizionPlus | 11-Oct-2018 11:30
Prokuroria e Krimeve të Rënda merr në pyetje Fredi Alizotin, personin që ka pranuar se ka imituar zërin e Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të brendshëm. Por këtë radhë prokurori Gent Osmani po e pyet Alizotin jo për ...

‘Babalja’, Prokuroria: Salianji në hetim për kallëzim të rremë
TIRANE- Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dhënë detaje nga dosja hetimore në lidhje me audio përgjimin në të cilën pretendohet se shfaqet vëllai i ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj në pazare droge. Prokuroria njofton ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 19:05
TIRANE- Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dhënë detaje nga dosja hetimore në lidhje me audio përgjimin në të cilën pretendohet se shfaqet vëllai i ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj në pazare droge. Prokuroria njofton ...

Jetmir Olldashi zhduku audion origjinale të “Babales”, ia dha Ervin Salianjit
Prokuroria për Krime të Rënda ka bërë të ditur se Jetmir Olldashi e ka zhdukur videon origjinale të “Babales”. Ajo thotë se në Prokurori, Enkelejd Alibeaj ka paraqitur një DVD të audio-përgjimit, ndërsa sipas ...
GazetaTema | 10-Oct-2018 19:55
Prokuroria për Krime të Rënda ka bërë të ditur se Jetmir Olldashi e ka zhdukur videon origjinale të “Babales”. Ajo thotë se në Prokurori, Enkelejd Alibeaj ka paraqitur një DVD të audio-përgjimit, ndërsa sipas ...

“Babalja”, Krimet e Rënda: Edhe Salianji nën hetim për “kallëzim të rremë” në bashkëpunim
Ditët e fundit ka pasur akuza dhe kundër akuza në arenën politik për rastin e audio-përgjimit të pretenduar nga Albert Veliu me Agron Xhafajn, të vëllanë e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Çështja e emërtuar ...
Top Channel | 10-Oct-2018 18:34
Ditët e fundit ka pasur akuza dhe kundër akuza në arenën politik për rastin e audio-përgjimit të pretenduar nga Albert Veliu me Agron Xhafajn, të vëllanë e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Çështja e emërtuar ...

Deputeti demokrat: Sot Ervin Salianji dhe gazetari do të ishin në burg
Deputeti demokrat i Vlorës, Agron Shehaj, thotë se sot Ervin Salianji dhe Jetmir Olldashi duhej të ishin në burg. Por sipas tij, ata janë të lirë, për shkak se provat e Policisë dhe Prokurorisë janë të sajuara. “Plani i ...
GazetaTema | 10-Oct-2018 19:09
Deputeti demokrat i Vlorës, Agron Shehaj, thotë se sot Ervin Salianji dhe Jetmir Olldashi duhej të ishin në burg. Por sipas tij, ata janë të lirë, për shkak se provat e Policisë dhe Prokurorisë janë të sajuara. “Plani i ...

Dosja ‘Babale’, reagon Prokuroria e Krimeve të Rënda
TIRANE-Prokuroria e Krimeve të Rënda ka reaguar pas videos së publikuar nga deputeti i PD, Ervin Salianji, ku shfaqet Fredi Alizotaj, kunati i Albert Veliut i njohur si ‘Babalja’ teksa pretendon se zyrtarë të qeverisë e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 18:25
TIRANE-Prokuroria e Krimeve të Rënda ka reaguar pas videos së publikuar nga deputeti i PD, Ervin Salianji, ku shfaqet Fredi Alizotaj, kunati i Albert Veliut i njohur si ‘Babalja’ teksa pretendon se zyrtarë të qeverisë e ...

“Babalja”, deputeti i PD: Veliu dhe Balla i bënë presion Alizotit
TIRANE- Deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj ka thënë se përfaqësuesit e shtetit janë të zhytur në krim. I ftuar në rubrikën ‘Opinion’, Alibeaj ka komentuar versionet e kunatit të Albert Veliut, Fredi Alizoti në lidhje me ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 17:46
TIRANE- Deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj ka thënë se përfaqësuesit e shtetit janë të zhytur në krim. I ftuar në rubrikën ‘Opinion’, Alibeaj ka komentuar versionet e kunatit të Albert Veliut, Fredi Alizoti në lidhje me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved