ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2018 18:15

Austri, disa shtetas të Maqedonisë lëndohen në një aksident trafiku (video)

Austri, disa shtetas të Maqedonisë lëndohen në një aksident trafiku (video)
Një autobus me targa të Maqedonisë është përfshirë në një aksident trafiku në Austri, me ç’rastë kanë mbetur të lënduar dhjetëra udhëtarë, të cilët janë jashtë rrezikut për jetë. Aksidenti ka ndodhur në orën 6 të ...
Flaka | 11-Oct-2018 14:27
Një autobus me targa të Maqedonisë është përfshirë në një aksident trafiku në Austri, me ç’rastë kanë mbetur të lënduar dhjetëra udhëtarë, të cilët janë jashtë rrezikut për jetë. Aksidenti ka ndodhur në orën 6 të ...

Një autobus nga Maqedonia aksidentohet në Austri, ka të lënduar
Dy udhëtarë janë lënduar më rëndë, por janë jashtë rrezikut për jetë, ndërsa gjashtë të tjerë janë lënduar më lehtë pas përplasjes së një autobusi me targa të Maqedonisë me një kamion në afërsi të Linc, Austrisë. ...
Shenja | 11-Oct-2018 14:16
Dy udhëtarë janë lënduar më rëndë, por janë jashtë rrezikut për jetë, ndërsa gjashtë të tjerë janë lënduar më lehtë pas përplasjes së një autobusi me targa të Maqedonisë me një kamion në afërsi të Linc, Austrisë. ...

Nj autobus nga Maqedonia aksidentohet n Austri, lndohen disa persona
Dhjetëra udhëtarë të lënduar është bilanci i një aksidenti komunikacioni që ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 06:00, mes një autobusi nga Maqedonia dhe një kamioni në afërsi të Linzit të Austrisë. Mediumet austriake ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 14:03
Dhjetëra udhëtarë të lënduar është bilanci i një aksidenti komunikacioni që ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 06:00, mes një autobusi nga Maqedonia dhe një kamioni në afërsi të Linzit të Austrisë. Mediumet austriake ...

Një autobus nga Maqedonia aksidentohet në Austri- lëndohen disa persona (FOTO)
Dhjetëra udhëtarë të lënduar është bilanci i një aksidenti komunikacioni që ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 06:00, mes një autobusi nga Maqedonia dhe një kamioni në afërsi të Linzit të Austrisë. Mediumet austriake ...
Medial | 11-Oct-2018 14:01
Dhjetëra udhëtarë të lënduar është bilanci i një aksidenti komunikacioni që ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 06:00, mes një autobusi nga Maqedonia dhe një kamioni në afërsi të Linzit të Austrisë. Mediumet austriake ...

Austri: Aksident komunikacioni mes autobusit nga Maqedonia dhe një kamioni, dhjetëra udhëtarë të lënduar
Dhjetëra udhëtarë të lënduar është bilanci i një aksidenti komunikacioni që ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 06:00, mes një autobusi nga Maqedonia dhe një kamioni në afërsi të Linzit të Austrisë. Mediumet austriake ...
Lajm Press | 11-Oct-2018 13:50
Dhjetëra udhëtarë të lënduar është bilanci i një aksidenti komunikacioni që ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 06:00, mes një autobusi nga Maqedonia dhe një kamioni në afërsi të Linzit të Austrisë. Mediumet austriake ...

Policia jep detaje për aksidentin ku vdiq një 11-vjeçar në Mitrovicë
Një aksident trafiku me pasoja fatale është raportuar rreth orës 15:00 gjatë ditës së djeshme. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës, ku si pasojë e aksidentit dhe lëndimeve të pësuara ka ndërruar jetë ...
Zeri | 11-Oct-2018 11:11
Një aksident trafiku me pasoja fatale është raportuar rreth orës 15:00 gjatë ditës së djeshme. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës, ku si pasojë e aksidentit dhe lëndimeve të pësuara ka ndërruar jetë ...

Policia jep detaje për aksidentin në Mitrovicë ku humbi jetën 11 vjeçari
Një 11 vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksident që ka ndodhur dje rreth orës 15:00 në fshatin Lushtë të Mitrovicës . Policia rajonale e Mitrovicës ka dhënë detaje për klankosova.tv rreth aksidentit. “Hetuesit e ...
Klan Kosova | 11-Oct-2018 09:52
Një 11 vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksident që ka ndodhur dje rreth orës 15:00 në fshatin Lushtë të Mitrovicës . Policia rajonale e Mitrovicës ka dhënë detaje për klankosova.tv rreth aksidentit. “Hetuesit e ...

Policia jep detaje për aksidentin që i mori jetën 11 vjeçarit nga Mitrovica
Një aksident trafiku me pasoja fatale është raportuar rreth orës 15:00 gjatë ditës së djeshme në Mitrovicë. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës, ku si pasojë e aksidentit dhe lëndimeve të pësuara ka ...
Shenja | 11-Oct-2018 09:42
Një aksident trafiku me pasoja fatale është raportuar rreth orës 15:00 gjatë ditës së djeshme në Mitrovicë. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës, ku si pasojë e aksidentit dhe lëndimeve të pësuara ka ...

Policia jep detaje për aksidentin ku vdiq një 11 vjeçar
Një aksident trafiku me pasoja fatale është raportuar rreth orës 15:00 gjatë ditës së djeshme. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës, ku si pasojë e aksidentit dhe lëndimeve të pësuara ka ndërruar jetë ...
Lajm Press | 11-Oct-2018 09:30
Një aksident trafiku me pasoja fatale është raportuar rreth orës 15:00 gjatë ditës së djeshme. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës, ku si pasojë e aksidentit dhe lëndimeve të pësuara ka ndërruar jetë ...

Policia jep detaje për aksidentin ku vdiq një 11 vjeçar
Një aksident trafiku me pasoja fatale është raportuar rreth orës 15:00 gjatë ditës së djeshme.
Kosova Press | 11-Oct-2018 09:23
Një aksident trafiku me pasoja fatale është raportuar rreth orës 15:00 gjatë ditës së djeshme.

Policia jep detaje pr aksidentin ku vdiq nj 11 vjear
Një aksident trafiku me pasoja fatale është raportuar rreth orës 15:00 gjatë ditës së djeshme. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës, ku si pasojë e aksidentit dhe lëndimeve të pësuara ka ndërruar jetë ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 09:23
Një aksident trafiku me pasoja fatale është raportuar rreth orës 15:00 gjatë ditës së djeshme. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës, ku si pasojë e aksidentit dhe lëndimeve të pësuara ka ndërruar jetë ...

U godit nga minibusi, humb jetën 11 vjeçari nga Mitrovica
Një 11 vjeçar mbeti pa shenja jete pasi u shtyp në Lushtë të Mitrovicës. Metro mëson se bëhet fjalë për Xhevat Jusufin, që ishte nxënës në shkollën e Futbollit Lushta. E pikërisht autobusi i klubit e shtypi 11 vjeçarin. ...
Ina-Online | 11-Oct-2018 02:42
Një 11 vjeçar mbeti pa shenja jete pasi u shtyp në Lushtë të Mitrovicës. Metro mëson se bëhet fjalë për Xhevat Jusufin, që ishte nxënës në shkollën e Futbollit Lushta. E pikërisht autobusi i klubit e shtypi 11 vjeçarin. ...

Autobusi e shkelë për vdekje 11-vjeçarin në Mitrovicë
Një fëmijë i moshës 11-vjeçar ka humbur jetën sot në një aksident komunikacioni që ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, tha se aksidenti ka ndodhur ...
Zeri | 10-Oct-2018 20:03
Një fëmijë i moshës 11-vjeçar ka humbur jetën sot në një aksident komunikacioni që ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, tha se aksidenti ka ndodhur ...

Nga minibusi humb jetën një 11 vjeçar në Mitrovicë
Një fëmijë është goditur sot për vdekje nga një minibus në fshatin Lushtë të Mitrovicës. Zëdhënësi i Policisë, Avni Zahiti ka thënë për lajmi.net se në këtë aksident ka humbur jetën një 11-vjeçar, i cili është goditur ...
Arbresh | 10-Oct-2018 19:54
Një fëmijë është goditur sot për vdekje nga një minibus në fshatin Lushtë të Mitrovicës. Zëdhënësi i Policisë, Avni Zahiti ka thënë për lajmi.net se në këtë aksident ka humbur jetën një 11-vjeçar, i cili është goditur ...

Tragjike: Autobusi ia merr jetën 11 vjeçarit në Mitrovicë
Një fëmijë i moshës 11-vjeçar ka humbur jetën sot në një aksident komunikacioni që ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, tha se aksidenti ka ndodhur ...
Medial | 10-Oct-2018 19:27
Një fëmijë i moshës 11-vjeçar ka humbur jetën sot në një aksident komunikacioni që ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, tha se aksidenti ka ndodhur ...

Autobusi mbyt 11-vjearin n Lusht t Mitrovics
Një fëmijë i moshës 11-vjeëare ka humbur jetën sot në një aksident komunikacioni që ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, tha se aksidenti ka ndodhur ...
Bota Sot | 10-Oct-2018 18:23
Një fëmijë i moshës 11-vjeëare ka humbur jetën sot në një aksident komunikacioni që ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, tha se aksidenti ka ndodhur ...

Autobusi mbyt 11-vjeçarin në Lushtë të Mitrovicës
Një fëmijë i moshës 11-vjeëare ka humbur jetën sot në një aksident komunikacioni që ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës.
Kosova Press | 10-Oct-2018 18:15
Një fëmijë i moshës 11-vjeëare ka humbur jetën sot në një aksident komunikacioni që ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës.

Aksident trafiku n rrugn Prishtin-Podujev, nj i lnduar
Rreth orës 14:00 në rrugën Prishtinë-Podujevë më saktësisht në fshatin Sibovc, ka ndodhur një aksident ku kanë qenë të përfshirë një kamion dhe një veturë e llojit Pick-UP, me ç’rast ka mbetur i lënduar një person. I ...
Bota Sot | 10-Oct-2018 15:54
Rreth orës 14:00 në rrugën Prishtinë-Podujevë më saktësisht në fshatin Sibovc, ka ndodhur një aksident ku kanë qenë të përfshirë një kamion dhe një veturë e llojit Pick-UP, me ç’rast ka mbetur i lënduar një person. I ...

Aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Podujevë, një i lënduar
Rreth orës 14:00 në rrugën Prishtinë-Podujevë më saktësisht në fshatin Sibovc, ka ndodhur një aksident ku kanë qenë të përfshirë një kamion dhe një veturë e llojit Pick-UP, me ç’rast ka mbetur i lënduar një person. I ...
Klan Kosova | 10-Oct-2018 15:39
Rreth orës 14:00 në rrugën Prishtinë-Podujevë më saktësisht në fshatin Sibovc, ka ndodhur një aksident ku kanë qenë të përfshirë një kamion dhe një veturë e llojit Pick-UP, me ç’rast ka mbetur i lënduar një person. I ...

Aksident me t lnduar n Suharek
Raportohet se në fshatin Studenqan të Suharekës i dyshuari përderisa ishte duke drejtuar veturën Golf me targa lokale, duke mos përshtatur shpejtësinë e lëvizjes me kushtet e rrugës, humb kontrollin mbi veturën dhe ...
Bota Sot | 10-Oct-2018 10:32
Raportohet se në fshatin Studenqan të Suharekës i dyshuari përderisa ishte duke drejtuar veturën Golf me targa lokale, duke mos përshtatur shpejtësinë e lëvizjes me kushtet e rrugës, humb kontrollin mbi veturën dhe ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved