ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2018 18:37

Audiopërgjimi, deputeti i PD: Aktori, një prodhim amator i Ramës

Audiopërgjimi, deputeti i PD: Aktori, një prodhim amator i Ramës
Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, në një deklaratë për shtyp bashkë me deputetin Enkelejd Alibeaj, tha se aktori i sjellë për audiopërgjimin e vëllait të ministrit Fatmir Xhafaj ishte vetëm një prodhim ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 14:10
Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, në një deklaratë për shtyp bashkë me deputetin Enkelejd Alibeaj, tha se aktori i sjellë për audiopërgjimin e vëllait të ministrit Fatmir Xhafaj ishte vetëm një prodhim ...

Rama, ironizon Bashën: Po Artist po, por të vërtetës si i bëhet!
Kryeministri Edi Rama i është kundërpërgjigjur kreut demokrat në lidhje me reagimin më të fundit të tij se Rama ka krijuar një grup për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj. Kryeministri Rama përmes një postimi në ...
VizionPlus | 10-Oct-2018 22:52
Kryeministri Edi Rama i është kundërpërgjigjur kreut demokrat në lidhje me reagimin më të fundit të tij se Rama ka krijuar një grup për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj. Kryeministri Rama përmes një postimi në ...

Rama i përgjigjet Bashës: Si i bëhet të vërtetës, o Artist?
Pas akuzave të ngritura nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili akuzonte kreun e qeverisë se kishte ngritur një grup të posaçëm për të mbrojtur familjen Xhafaj, ka ardhur edhe reagimi i Kryeministrit ...
Java News | 10-Oct-2018 20:10
Pas akuzave të ngritura nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili akuzonte kreun e qeverisë se kishte ngritur një grup të posaçëm për të mbrojtur familjen Xhafaj, ka ardhur edhe reagimi i Kryeministrit ...

“Babalja”, Rama i përgjigjet Bashës”: Si i bëhet të vërtetës, o Artist?
Pas akuzave të ngritura nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili akuzonte kreun e qeverisë se kishte ngritur një grup të posaçëm për të mbrojtur familjen Xhafaj, ka ardhur edhe reagimi i Kryeministrit ...
Medial | 10-Oct-2018 20:10
Pas akuzave të ngritura nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili akuzonte kreun e qeverisë se kishte ngritur një grup të posaçëm për të mbrojtur familjen Xhafaj, ka ardhur edhe reagimi i Kryeministrit ...

Basha: Rama, grup të posaçëm për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj
Pak pasi Prokuroria e Krimeve të Rënda publikoi një deklaratë zyrtare për ecurinë e hetimeve për çështjen “Babale”, ku bënte me dije ndër të tjera edhe vënien nën hetim për kallëzim të rremë të deputetit të PD, Ervin ...
Flaka | 10-Oct-2018 20:03
Pak pasi Prokuroria e Krimeve të Rënda publikoi një deklaratë zyrtare për ecurinë e hetimeve për çështjen “Babale”, ku bënte me dije ndër të tjera edhe vënien nën hetim për kallëzim të rremë të deputetit të PD, Ervin ...

Rama ironizon Bashën: Artist, po të vërtetës si i bëhet?!
Kryeministri Rama ka reaguar sërish me ironi ndaj Lulzim Bashës, vetëm pak minuta pasi ky i fundit shkroi se Edi Rama ka krijuar një grup për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj. Rama iu drejtua kreut demokrat me ...
Gazeta Dita | 10-Oct-2018 20:03
Kryeministri Rama ka reaguar sërish me ironi ndaj Lulzim Bashës, vetëm pak minuta pasi ky i fundit shkroi se Edi Rama ka krijuar një grup për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj. Rama iu drejtua kreut demokrat me ...

REPLIKAT/ Basha: Rama ka krijuar grup të gatshëm për të mbrojtur Xhafajn. Përgjigjet Rama: Je në hall, e di, por për Ballën pse e paguat aktorin?
Lulzim Basha ka postuar videon që Ervin Salianji paraqiti në emisionin “Opinion”, dhe shkruan: “Grupi i posaçëm që ka krijuar Edi Rama për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj, duke falsifikuar prova e dëshmitarë dhe ...
GazetaTema | 10-Oct-2018 19:55
Lulzim Basha ka postuar videon që Ervin Salianji paraqiti në emisionin “Opinion”, dhe shkruan: “Grupi i posaçëm që ka krijuar Edi Rama për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj, duke falsifikuar prova e dëshmitarë dhe ...

Rama, ironi me Bashën: Po Artist po, por të vërtetës si i bëhet
Kryeministri Rama ka reaguar sërish me ironi ndaj Lulzim Bashës, vetëm pak minuta pasi ky i fundit shkroi se Edi Rama ka krijuar një grup për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj.
Top Channel | 10-Oct-2018 19:43
Kryeministri Rama ka reaguar sërish me ironi ndaj Lulzim Bashës, vetëm pak minuta pasi ky i fundit shkroi se Edi Rama ka krijuar një grup për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj.

‘Babalja’, Rama ironizon Bashën: Si i bëhet të vërtetës o artist?
TIRANE- Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për dosjen ‘Babalja’, e cila ka prodhuar reagime të mëdha mes kampeve politike. Përmes një postimi në Twitter Rama ironizon Bashen, ndërsa se cilëson atë ‘artist’. Në këtë ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 19:34
TIRANE- Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për dosjen ‘Babalja’, e cila ka prodhuar reagime të mëdha mes kampeve politike. Përmes një postimi në Twitter Rama ironizon Bashen, ndërsa se cilëson atë ‘artist’. Në këtë ...

Rama i përgjigjet Bashës: “Aktorin” e videos e gënjyet dy herë
Kryeministri Edi Rama ka reaguar për akuzat e PD lidhur me dëshminë e Fredi Alizotit, presoni që në videon e publikuar nga deputeti demokrat Edvin Salianji thotë se policia dhe Taulant Balla i kanë bërë presion. Në një ...
Koha Jone | 10-Oct-2018 20:03
Kryeministri Edi Rama ka reaguar për akuzat e PD lidhur me dëshminë e Fredi Alizotit, presoni që në videon e publikuar nga deputeti demokrat Edvin Salianji thotë se policia dhe Taulant Balla i kanë bërë presion. Në një ...

‘Babalja’, Basha: Po mbrohet familja Xhafaj. Rama i kundërpërgjigjet: Je në hall
“Edi Rama ka ngritur një grup të posaçëm për të mbrojtur familjen ‘kriminale’ Xhafaj”, është deklarata që kreu i opozitës Lulzim Basha ka bërë nëpërmjet Facebook-ut. Akuzat vazhdojnë edhe më tej, ku shefi i selisë blu ...
Gazeta Shqip | 10-Oct-2018 20:02
“Edi Rama ka ngritur një grup të posaçëm për të mbrojtur familjen ‘kriminale’ Xhafaj”, është deklarata që kreu i opozitës Lulzim Basha ka bërë nëpërmjet Facebook-ut. Akuzat vazhdojnë edhe më tej, ku shefi i selisë blu ...

Rama, ironi me Bashën: Po Artist po, por të vërtetës si i bëhet
Kryeministri Rama ka reaguar sërish me ironi ndaj Lulzim Bashës, vetëm pak minuta pasi ky i fundit shkroi se Edi Rama ka krijuar një grup për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj. Kryeministri Rama iu drejtua kreut ...
Flaka | 10-Oct-2018 20:03
Kryeministri Rama ka reaguar sërish me ironi ndaj Lulzim Bashës, vetëm pak minuta pasi ky i fundit shkroi se Edi Rama ka krijuar një grup për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj. Kryeministri Rama iu drejtua kreut ...

Basha: Rama, grup të posaçëm për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj
Pak pasi Prokuroria e Krimeve të Rënda publikoi një deklaratë zyrtare për ecurinë e hetimeve për çështjen "Babale", ku bënte me dije ndër të tjera edhe vënien nën hetim për kallëzim të rremë të deputetit të PD, Ervin ...
Top Channel | 10-Oct-2018 18:58
Pak pasi Prokuroria e Krimeve të Rënda publikoi një deklaratë zyrtare për ecurinë e hetimeve për çështjen "Babale", ku bënte me dije ndër të tjera edhe vënien nën hetim për kallëzim të rremë të deputetit të PD, Ervin ...

Basha: Rama krijoi grup të posaçëm për mbrojtjen e familjes Xhafa
TIRANE – Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar një video në Facebook, teksa thotë se Rama krijoi grup të posaçëm për të mbrojtur familjen Xhafaj. “Grupi i posaçëm që ka krijuar Edi Rama për të mbrojtur familjen kriminale ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 18:50
TIRANE – Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar një video në Facebook, teksa thotë se Rama krijoi grup të posaçëm për të mbrojtur familjen Xhafaj. “Grupi i posaçëm që ka krijuar Edi Rama për të mbrojtur familjen kriminale ...

Replikat/ Balla: Ia fute vrapit mbrëmë. Salianji: Më thuaj ku të vij
TIRANË- Replika në distancë mes Taulant Ballës dhe Ervin Salianjit. Shkak këtë herë është bërë videoja e publikaur mbrëmë në emisionin “Opinion” e Fredi Alizotit, personit që sipas prokurorisë imitoi Agron Xhafaj. Sot ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 10:30
TIRANË- Replika në distancë mes Taulant Ballës dhe Ervin Salianjit. Shkak këtë herë është bërë videoja e publikaur mbrëmë në emisionin “Opinion” e Fredi Alizotit, personit që sipas prokurorisë imitoi Agron Xhafaj. Sot ...

Salianji i ikën prokurorisë, “sfidon” Ballën: Më thuaj ku je, se vij ta jap edhe ty provën
Deputeti i PD-se, Ervin Salianji i eshte pergjigjur flake per flake akuzave te bera ne adrese te tij, nga socialisti Balla, i cili, pasi doli nga seanca e pare gjyqesore per padine ndaj kryedemokratit Basha, tha se ...
GazetaTema | 10-Oct-2018 10:36
Deputeti i PD-se, Ervin Salianji i eshte pergjigjur flake per flake akuzave te bera ne adrese te tij, nga socialisti Balla, i cili, pasi doli nga seanca e pare gjyqesore per padine ndaj kryedemokratit Basha, tha se ...

Basha: Rama grup të posaçëm për të mbrojtur familjen Xhafaj/VIDEO
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka thënë se Rama ka krijuar një grup të posaçëm për të mbrojtur familjen e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Kreu i opozitës ka ka postuar një video në Facebook, ku ...
VizionPlus | 10-Oct-2018 19:12
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka thënë se Rama ka krijuar një grup të posaçëm për të mbrojtur familjen e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Kreu i opozitës ka ka postuar një video në Facebook, ku ...

“Babalja”, Rama i prgjigjet Bashs”: Si i bhet t vrtets, o Artist?
Pas akuzave të ngritura nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili akuzonte kreun e qeverisë se kishte ngritur një grup të posaçëm për të mbrojtur familjen Xhafaj, ka ardhur edhe reagimi i Kryeministrit ...
Bota Sot | 10-Oct-2018 19:55
Pas akuzave të ngritura nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili akuzonte kreun e qeverisë se kishte ngritur një grup të posaçëm për të mbrojtur familjen Xhafaj, ka ardhur edhe reagimi i Kryeministrit ...

Babalja/ Rama ironizon Bashën: Si i bëhet të vërtetës, që s’ka analist që e mbulon dot, o artist?
Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikat me kreun e PD-së Lulzim Basha. Rama ka reaguar sërish për dosjen ‘Babalja’. Përmes një postimi në Tëitter Rama ironizon Bashën, ndërsa e cilëson atë ‘artist’. “Po Artist po, këtë ...
Dritare.net | 10-Oct-2018 19:51
Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikat me kreun e PD-së Lulzim Basha. Rama ka reaguar sërish për dosjen ‘Babalja’. Përmes një postimi në Tëitter Rama ironizon Bashën, ndërsa e cilëson atë ‘artist’. “Po Artist po, këtë ...

Hetimet për “Babalen”, Rama reagon sërish: Si i bëhet të vërtetës?
Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish duke replikuar në rrjetet sociale me kryedemokratin Lulzim Basha në lidhje me hetimet e çështjes “Babalja”. Kryeministri e konsideron të stisur nga opozita videon e përgjimit të ...
TV Klan | 10-Oct-2018 19:26
Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish duke replikuar në rrjetet sociale me kryedemokratin Lulzim Basha në lidhje me hetimet e çështjes “Babalja”. Kryeministri e konsideron të stisur nga opozita videon e përgjimit të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved