ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 02:15

Gjithçka çfarë ndodhi sot në seancën gjyqësore Haradinaj-Muhaxheri

Gjithçka çfarë ndodhi sot në seancën gjyqësore Haradinaj-Muhaxheri
Në gjykimin e kryetarit të Pejës, Gazmend Muhaxheri, i paditur për shpifje nga Ramush Haradinaj, avokati i të pandehurit, Besnik Berisha, tha se edhe nëse klienti i tij i ka thënë fjalët e pretenduara nuk do ta dëmtonte ...
Zeri | 10-Oct-2018 18:27
Në gjykimin e kryetarit të Pejës, Gazmend Muhaxheri, i paditur për shpifje nga Ramush Haradinaj, avokati i të pandehurit, Besnik Berisha, tha se edhe nëse klienti i tij i ka thënë fjalët e pretenduara nuk do ta dëmtonte ...

Gjyqi i Ramush Haradinaj me Muhaxherin, përballen avokatët
Në gjykimin e kryetarit të Pejës, Gazmend Muhaxheri, i paditur për shpifje nga Ramush Haradinaj, avokati i të pandehurit, Besnik Berisha, tha se edhe nëse klienti i tij i ka thënë fjalët e pretenduara nuk do ta dëmtonte ...
Arbresh | 10-Oct-2018 18:12
Në gjykimin e kryetarit të Pejës, Gazmend Muhaxheri, i paditur për shpifje nga Ramush Haradinaj, avokati i të pandehurit, Besnik Berisha, tha se edhe nëse klienti i tij i ka thënë fjalët e pretenduara nuk do ta dëmtonte ...

Haradinaj e Muhaxheri sot përballen në gjykatë
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, dhe kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, sot në ora 13:00, pritet të përballen në gjyq për padinë që shefi i ekzekutivit ka bërë për shpifje ndaj të parit të Pejës. ...
Zeri | 10-Oct-2018 12:26
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, dhe kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, sot në ora 13:00, pritet të përballen në gjyq për padinë që shefi i ekzekutivit ka bërë për shpifje ndaj të parit të Pejës. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved