ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 14:35

Bashkëluftëtari i Zahir Pajazitit rrëfen për aktivitetet në Shqipëri: Komandanti u arrestua në Kukës

Bashkëluftëtari i Zahir Pajazitit rrëfen për aktivitetet në Shqipëri: Komandanti u arrestua në Kukës
Fadil Begu, bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit, ka rrëfyer për formimin e grupeve të para të armatosura dhe njohjen e tij me Zahir Pajazitin. Begu, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se pas ...
Arbresh | 10-Oct-2018 21:38
Fadil Begu, bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit, ka rrëfyer për formimin e grupeve të para të armatosura dhe njohjen e tij me Zahir Pajazitin. Begu, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se pas ...

Bashkëluftëtari i Zahir Pajazitit rrëfen për aktivitetet në Shqipëri: Zahiri u arrestua në Kukës
Fadil Begu, bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit, ka rrëfyer për formimin e grupeve të para të armatosura dhe njohjen e tij me Zahir Pajazitin. Begu, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se pas ...
Gazeta Monitor | 10-Oct-2018 21:38
Fadil Begu, bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit, ka rrëfyer për formimin e grupeve të para të armatosura dhe njohjen e tij me Zahir Pajazitin. Begu, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se pas ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved