ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 08:35

Prekëse: Qeni shtyn pronarin në karrocë, pasi aksidenti e la atë të paralizuar!

Prekëse: Qeni shtyn pronarin në karrocë, pasi aksidenti e la atë të paralizuar!
Danilo Alarcon, 45 vjeç, ishte duke u shëtitur poshtë një rruge në Filipine me karrocën e tij, përderisa qeni i tij Digong e shtynte atë përpara me hundën e tij. Ai është shtatë muajsh dhe është me Danilon që prej ...
Keshilla | 18-Jul-2018 00:13
Danilo Alarcon, 45 vjeç, ishte duke u shëtitur poshtë një rruge në Filipine me karrocën e tij, përderisa qeni i tij Digong e shtynte atë përpara me hundën e tij. Ai është shtatë muajsh dhe është me Danilon që prej ...

Emocionuese, qeni 'hero' shtyn karrocATn e pronarit (Video)
Ky është momenti prekës kur një burrë me aftësi të kufizuara në një karrige me rrota është shtyrë nga qeni i tij. Ngjarja ka ndodhur në Filipine ku Danilo Alarcon është filmuar teksa po ecte në rrugë i ndihmuar nga ...
Kosova Sot | 17-Jul-2018 12:50
Ky është momenti prekës kur një burrë me aftësi të kufizuara në një karrige me rrota është shtyrë nga qeni i tij. Ngjarja ka ndodhur në Filipine ku Danilo Alarcon është filmuar teksa po ecte në rrugë i ndihmuar nga ...

VIDEO: Qeni “hero” ndihmon pronarin invalid, i shtyn karrigen me rrota
Ky është momenti prekës kur një burrë me aftësi të kufizuara në një karrige me rrota është shtyrë nga qeni i tij. Ngjarja ka ndodhur në Filipine ku Danilo Alarcon është filmuar teksa po ecte në rrugë i ndihmuar nga ...
GazetaTema | 16-Jul-2018 18:50
Ky është momenti prekës kur një burrë me aftësi të kufizuara në një karrige me rrota është shtyrë nga qeni i tij. Ngjarja ka ndodhur në Filipine ku Danilo Alarcon është filmuar teksa po ecte në rrugë i ndihmuar nga ...

Prekëse: Qeni shtyn pronarin në karrocë, pasi aksidenti e la atë të paralizuar
Danilo Alarcon, 45 vjeç, ishte duke u shëtitur poshtë një rruge në Filipine me karrocën e tij, përderisa qeni i tij Digong e shtynte atë përpara me hundën e tij. Ai është shtatë muajsh dhe është me Danilon që prej ...
Ina-Online | 17-Jul-2018 02:33
Danilo Alarcon, 45 vjeç, ishte duke u shëtitur poshtë një rruge në Filipine me karrocën e tij, përderisa qeni i tij Digong e shtynte atë përpara me hundën e tij. Ai është shtatë muajsh dhe është me Danilon që prej ...

VIDEO/ Momenti kur një burrë me aftësi të kufizuara në një karrige me rrota ndihmohet nga qeni
Ky është momenti prekës kur një burrë me aftësi të kufizuara në një karrige me rrota është shtyrë nga qeni i tij. Ngjarja ka ndodhur në Filipine ku Danilo Alarcon është filmuar teksa po ecte në rrugë i ndihmuar nga ...
Lexo | 16-Jul-2018 19:04
Ky është momenti prekës kur një burrë me aftësi të kufizuara në një karrige me rrota është shtyrë nga qeni i tij. Ngjarja ka ndodhur në Filipine ku Danilo Alarcon është filmuar teksa po ecte në rrugë i ndihmuar nga ...

Qeni “hero” ndihmon pronarin invalid duke shtyrë karrocën e tij (VIDEO)
Ky është momenti prekës kur një burrë me aftësi të kufizuara në një karrige me rrota është shtyrë nga qeni i tij. Ngjarja ka ndodhur në Filipine ku Danilo Alarcon është filmuar teksa po ecte në rrugë i ndihmuar nga ...
BalkanWeb | 16-Jul-2018 17:53
Ky është momenti prekës kur një burrë me aftësi të kufizuara në një karrige me rrota është shtyrë nga qeni i tij. Ngjarja ka ndodhur në Filipine ku Danilo Alarcon është filmuar teksa po ecte në rrugë i ndihmuar nga ...

VIDEO/ Qeni “hero” ndihmon pronarin invalid duke i shtyrë karrocën
Ky është momenti prekës kur një burrë me aftësi të kufizuara në një karrige me rrota është shtyrë nga qeni i tij. Ngjarja ka ndodhur në Filipine ku Danilo Alarcon është filmuar teksa po ecte në rrugë i ndihmuar nga ...
Java News | 16-Jul-2018 18:34
Ky është momenti prekës kur një burrë me aftësi të kufizuara në një karrige me rrota është shtyrë nga qeni i tij. Ngjarja ka ndodhur në Filipine ku Danilo Alarcon është filmuar teksa po ecte në rrugë i ndihmuar nga ...

Prekëse: Qeni shtyn pronarin në karrocë, pasi aksidenti e la atë të paralizuar
Ai është shtatë muajsh dhe është me Danilon që prej lindjes. Danilo kishte një aksident me motoçikletë disa vite më parë, duke lënduar boshtin kurrizor dhe kështu duke humbur aftësinë për të lëvizur. Një kalimtare e ...
Lajminet | 16-Jul-2018 17:39
Ai është shtatë muajsh dhe është me Danilon që prej lindjes. Danilo kishte një aksident me motoçikletë disa vite më parë, duke lënduar boshtin kurrizor dhe kështu duke humbur aftësinë për të lëvizur. Një kalimtare e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved