ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 02:13

Ronaldo eviton përballjen me Realin, debutimi pritet në kampionat

Ronaldo eviton përballjen me Realin, debutimi pritet në kampionat
Pasi u prezantua si lojtar i Juventusit dhe takoi trajnerin e shokët e rinj të skuadrës, Cristiano Ronaldo la Torinon për të udhëtuar në Kinë, në një event të Nike. Ylli portugez më pas do të vijojë sërish pushimet, për ...
Top Channel | 17-Jul-2018 21:53
Pasi u prezantua si lojtar i Juventusit dhe takoi trajnerin e shokët e rinj të skuadrës, Cristiano Ronaldo la Torinon për të udhëtuar në Kinë, në një event të Nike. Ylli portugez më pas do të vijojë sërish pushimet, për ...

Konferenca për shtyp e Ronaldos te Juventus, mamaja e portugezit bën përgënjeshtrimin e bujshëm
Në konferencën e parë të mbajtur për shtyp të Cristiano Ronaldo si futbollist i Juventusit portugezi ka qenë i shoqëruar nga nënë e tij, Dolores Aveiro. Sigurisht që një pyetje gazetarët e kanë rezervuar edhe për atë, ...
BalkanWeb | 16-Jul-2018 23:33
Në konferencën e parë të mbajtur për shtyp të Cristiano Ronaldo si futbollist i Juventusit portugezi ka qenë i shoqëruar nga nënë e tij, Dolores Aveiro. Sigurisht që një pyetje gazetarët e kanë rezervuar edhe për atë, ...

Ylli i Napolit “injoron” Ronaldon: Nuk dua të di nëse ai ka pesë “Topa të Artë”, në Itali është ndryshe. Messi është më i mirë
Lorenzo Insigne ka lënë pas polemikat e sezonit të kaluar mes Juventusit dhe Napolit. I intervistuar nga “La Gazzetta dello Sport”, ai ka folur edhe për përforcimin e madh të Juventusit, Cristiano Ronaldon. “Unë jam ...
GazetaTema | 17-Jul-2018 11:30
Lorenzo Insigne ka lënë pas polemikat e sezonit të kaluar mes Juventusit dhe Napolit. I intervistuar nga “La Gazzetta dello Sport”, ai ka folur edhe për përforcimin e madh të Juventusit, Cristiano Ronaldon. “Unë jam ...

Rrëfehet Paratici: Ideja e çmendur për të blerë Cristiano Ronaldon lindi pas asaj nate
“Ideja e çmendur lindi pas ndeshjes së parë që kemi luajtur në Stadium, kur ka marrë atë ngritje në këmbë për golin me roveshiatë”. Fabio Paratici, drejtori sportiv i Juventus, ka rrëfyer për “Sky Sport” prapaskenat e ...
GazetaTema | 17-Jul-2018 10:25
“Ideja e çmendur lindi pas ndeshjes së parë që kemi luajtur në Stadium, kur ka marrë atë ngritje në këmbë për golin me roveshiatë”. Fabio Paratici, drejtori sportiv i Juventus, ka rrëfyer për “Sky Sport” prapaskenat e ...

Ronaldo flet si lojtar i Juventusit: Nuk jam këtu për pushime, do t’ju befasoj të gjithëve (Video)
18:40- Live konferenca e parë për shtyp e Cristiano Ronaldos si lojtar i Juventusit – Si ndihesh? “Jam shumë i përgatitur për këtë sfidë. Kam besim dhe besoj se gjërat do të shkojnë si në klubet e tjera ku kam luajtur”. ...
BalkanWeb | 16-Jul-2018 22:19
18:40- Live konferenca e parë për shtyp e Cristiano Ronaldos si lojtar i Juventusit – Si ndihesh? “Jam shumë i përgatitur për këtë sfidë. Kam besim dhe besoj se gjërat do të shkojnë si në klubet e tjera ku kam luajtur”. ...

Mourinho komenton transferimin e Ronaldos te Juventusi
Pas triumfit të Francës në Rusi, e gjithë vëmendja e botës së futbollit u zhvendos në Torino, atje ku Juventusi prezantoi blerjen historike të skuadrës Cristiano Ronaldo.
Top Channel | 16-Jul-2018 20:35
Pas triumfit të Francës në Rusi, e gjithë vëmendja e botës së futbollit u zhvendos në Torino, atje ku Juventusi prezantoi blerjen historike të skuadrës Cristiano Ronaldo.

Juventus, mamaja e Ronaldos bën përgënjeshtrimin e bujshëm…
Dita e madhe më në fund mbërriti. Sot është dita e Cristiano Ronaldo. Vetëm para pak momentesh është mbyllur prezantimi zyrtar i yllit portugez, i cili nga ky moment është një futbollist me fuqi të plotë i Juventus. ...
GazetaTema | 16-Jul-2018 20:50
Dita e madhe më në fund mbërriti. Sot është dita e Cristiano Ronaldo. Vetëm para pak momentesh është mbyllur prezantimi zyrtar i yllit portugez, i cili nga ky moment është një futbollist me fuqi të plotë i Juventus. ...

Hazard në interesin e Real Madrid
Largimi i Cristiano Ronaldo nga Real Madrid mund t’i hapë rrugë një tjetër rekordi në merkaton e futbollit pas kalimit të Neymar nga Bercelona tek PSG. Mediat britanike publikuan lajmin se për blutë e Londrës vlera e ...
TV Klan | 18-Jul-2018 00:00
Largimi i Cristiano Ronaldo nga Real Madrid mund t’i hapë rrugë një tjetër rekordi në merkaton e futbollit pas kalimit të Neymar nga Bercelona tek PSG. Mediat britanike publikuan lajmin se për blutë e Londrës vlera e ...

INTERVISTA/ Cristiano Ronaldo prezantohet dhe flet për herë të parë si lojtar i Juventusit: S’kam ardhur këtu me pushime, do t’ju befasoj
Cristiano Ronaldo ka bërë prezantimin e tij si lojtar i Juventus para gazetarëve italianë dhe jo vetëm. Këto kanë qenë deklaratat e bëra nga kampioni portugez. – Si ndihesh? “Jam shumë i përgatitur për këtë sfidë. Kam ...
GazetaTema | 16-Jul-2018 19:35
Cristiano Ronaldo ka bërë prezantimin e tij si lojtar i Juventus para gazetarëve italianë dhe jo vetëm. Këto kanë qenë deklaratat e bëra nga kampioni portugez. – Si ndihesh? “Jam shumë i përgatitur për këtë sfidë. Kam ...

Ronaldo flet si “bardhezi”: Jam ende i ri, do lë gjurmë në historinë e Juves
Ronaldo ka folur për herë të parë si lojtar i Juventusit, duke u shprehur se është ende i ri për të dhënë maksimumin, ndërsa thotë se Juventusi është një ndër klubet më të mëdha në botë dhe kjo ja ka bërë të lehtë ...
Top Channel | 16-Jul-2018 19:16
Ronaldo ka folur për herë të parë si lojtar i Juventusit, duke u shprehur se është ende i ri për të dhënë maksimumin, ndërsa thotë se Juventusi është një ndër klubet më të mëdha në botë dhe kjo ja ka bërë të lehtë ...

Juventus do të takohet me Realin në SHBA, “zhduket” Ronaldo
Cristiano Ronaldo i ka “ikur” përballjes me Real Madridin. Portugezi nuk do të udhëtojë në SHBA, në fazën përgatitore të Juventusit ndaj Realit, përcjellë “Lajmi.net”. Atje Juve do të përballet me Real Madridin, ...
Lajminet | 17-Jul-2018 23:16
Cristiano Ronaldo i ka “ikur” përballjes me Real Madridin. Portugezi nuk do të udhëtojë në SHBA, në fazën përgatitore të Juventusit ndaj Realit, përcjellë “Lajmi.net”. Atje Juve do të përballet me Real Madridin, ...

Ronaldo eviton përballjen me Realin, debuton në kampionat
Pasi u prezantua si lojtar i Juventusit dhe takoi trajnerin e shokët e rinj të skuadrës, Cristiano Ronaldo la Torinon për të udhëtuar në Kinë, në një event të Nike.
Kosova Press | 17-Jul-2018 23:04
Pasi u prezantua si lojtar i Juventusit dhe takoi trajnerin e shokët e rinj të skuadrës, Cristiano Ronaldo la Torinon për të udhëtuar në Kinë, në një event të Nike.

Ronaldo eviton përballjen me Realin, debutimi pritet në kampionat
Pasi u prezantua si lojtar i Juventusit dhe takoi trajnerin e shokët e rinj të skuadrës, Cristiano Ronaldo la Torinon për të udhëtuar në Kinë, në një event të Nike. Ylli portugez më pas do të vijojë sërish pushimet, për ...
Gazeta Dita | 17-Jul-2018 22:51
Pasi u prezantua si lojtar i Juventusit dhe takoi trajnerin e shokët e rinj të skuadrës, Cristiano Ronaldo la Torinon për të udhëtuar në Kinë, në një event të Nike. Ylli portugez më pas do të vijojë sërish pushimet, për ...

Frikë apo…Ronaldo shmang miqësoren me Realin, debutimi pritet në kampionat
Pasi u prezantua si lojtar i Juventusit dhe takoi trajnerin e shokët e rinj të skuadrës, Cristiano Ronaldo la Torinon për të udhëtuar në Kinë, në një event të Nike. Ylli portugez më pas do të vijojë sërish pushimet, për ...
Java News | 17-Jul-2018 22:35
Pasi u prezantua si lojtar i Juventusit dhe takoi trajnerin e shokët e rinj të skuadrës, Cristiano Ronaldo la Torinon për të udhëtuar në Kinë, në një event të Nike. Ylli portugez më pas do të vijojë sërish pushimet, për ...

NATna e Ronaldos tregon pse i biri i saj sâ??u kthye nAT Manchester United
Nëna e Cristiano Ronaldos u ka bërë jehonë komenteve të të birit sa i përket oferta që ka marrë në verë, me Manchester Unitedin që nuk kishte bërë asnjë përpjekje për ta risjellë portugezin në “Old Trafford”. Ronaldo e ...
Kosova Sot | 17-Jul-2018 21:21
Nëna e Cristiano Ronaldos u ka bërë jehonë komenteve të të birit sa i përket oferta që ka marrë në verë, me Manchester Unitedin që nuk kishte bërë asnjë përpjekje për ta risjellë portugezin në “Old Trafford”. Ronaldo e ...

Alarm nAT Madrid, Marcelo i ndATrpret pushimet para kohe dhe...
Marcelo ka habitur duke u shfaqur në qendrën stërvitore të Real Madridit, Valdebebas, të martën. Mbrojtësi i majtë brazilian i ndërpreu pushimet në gjysmë për t’u rikthyer në Madrid dhe t’i përshëndesë bashkëlojtarët, ...
Kosova Sot | 17-Jul-2018 19:59
Marcelo ka habitur duke u shfaqur në qendrën stërvitore të Real Madridit, Valdebebas, të martën. Mbrojtësi i majtë brazilian i ndërpreu pushimet në gjysmë për t’u rikthyer në Madrid dhe t’i përshëndesë bashkëlojtarët, ...

Ylli i Serie A: "Ronaldo s'mund t'i fitojAT ndeshjet i vetATm, unAT e preferoj Messin"
Sulmuesi i Napolit, Lorenzo Insigne, ka thënë Cristiano Ronaldo nuk do të mundë t'ia fitojë i vetëm ndeshjet Juventusit, duke shtuar se para portugezin e preferon Lionel Messin e Barcelonës. 27-vjeçari gjatë një ...
Kosova Sot | 17-Jul-2018 17:22
Sulmuesi i Napolit, Lorenzo Insigne, ka thënë Cristiano Ronaldo nuk do të mundë t'ia fitojë i vetëm ndeshjet Juventusit, duke shtuar se para portugezin e preferon Lionel Messin e Barcelonës. 27-vjeçari gjatë një ...

SENSACIONALE: Pas Ronaldos, Juventusi merr edhe Zidanen!
Juventusi vazhdon me investime të fuqishme, derisa lajmet e fundit nga Italia janë vërtetë të pabesueshme. Pas Cristiano Ronaldos, Juve është gati të marrë edhe trajnerin që theu rekorde me Real Madridin, Zinedine ...
Lajminet | 17-Jul-2018 16:51
Juventusi vazhdon me investime të fuqishme, derisa lajmet e fundit nga Italia janë vërtetë të pabesueshme. Pas Cristiano Ronaldos, Juve është gati të marrë edhe trajnerin që theu rekorde me Real Madridin, Zinedine ...

De Rossi i demoralizuar: Juventus me Ronaldon e nis kampionatin 3 hapa para të tjerëve
Daniele De Rossi, mesfushori i Romës, është treguar i sinqertë dhe ka shprehur atë që ka menduar në një intervistë për mediat italiane lidhur me transferimin e Cristiano Ronaldo-s te Juventusi. 34-vjeçari shprehet se ...
BalkanWeb | 16-Jul-2018 18:11
Daniele De Rossi, mesfushori i Romës, është treguar i sinqertë dhe ka shprehur atë që ka menduar në një intervistë për mediat italiane lidhur me transferimin e Cristiano Ronaldo-s te Juventusi. 34-vjeçari shprehet se ...

Restoranti në Milano e ka emëruar një specialitet me emrin e Ronaldos
Juventusi e ka transferuar Ronaldon nga Real Madridi për shumën e 112 milionë eurove, i cili do t’i përfitojë nga 30 milionë euro për stinor. Portugezi u prezantua dje dhe i kompletoi testet mjekësore për klubin ...
Lajminet | 17-Jul-2018 16:44
Juventusi e ka transferuar Ronaldon nga Real Madridi për shumën e 112 milionë eurove, i cili do t’i përfitojë nga 30 milionë euro për stinor. Portugezi u prezantua dje dhe i kompletoi testet mjekësore për klubin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved