ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 09:19

Flori dje na tregoi se ishte fejuar, por ja çfarë poston Liberta sot

Flori dje na tregoi se ishte fejuar, por ja çfarë poston Liberta sot
Pas ndarjes nga Elvana, Flori u fol se kishte nisur një lidhje të re me moderatoren nga Kosova, Liberta Spahiu. Madje u tha se Liberta ishte arsyeja pse Flori u zhvendos për të jetuar në Prishtinë. Por edhe pse asnjëri ...
Arbresh | 18-Jul-2018 01:07
Pas ndarjes nga Elvana, Flori u fol se kishte nisur një lidhje të re me moderatoren nga Kosova, Liberta Spahiu. Madje u tha se Liberta ishte arsyeja pse Flori u zhvendos për të jetuar në Prishtinë. Por edhe pse asnjëri ...

Flori dje na tregoi se ishte fejuar, por ja çfarë poston Liberta sot
Pas ndarjes nga Elvana, Flori u fol se kishte nisur një lidhje të re me moderatoren nga Kosova, Liberta Spahiu. Madje u tha se Liberta ishte arsyeja pse Flori u zhvendos për të jetuar në Prishtinë. Por edhe pse asnjëri ...
Gazeta Monitor | 17-Jul-2018 18:05
Pas ndarjes nga Elvana, Flori u fol se kishte nisur një lidhje të re me moderatoren nga Kosova, Liberta Spahiu. Madje u tha se Liberta ishte arsyeja pse Flori u zhvendos për të jetuar në Prishtinë. Por edhe pse asnjëri ...

E papritur, fejohet Flor Mumajesi, kush është vajza që i ka marrë zemrën?
Këngëtari Flor Mumajesi, mesa duketi ka dhënë fund beqarisë edhe zyrtarisht. Flori ka postuar disa minuta më parë një foto në Instagram ku shfaqen dy duar me unaza tek gishti i fejesës. Pa zbuluar shumë detaje, Flori ka ...
Lexo | 17-Jul-2018 10:35
Këngëtari Flor Mumajesi, mesa duketi ka dhënë fund beqarisë edhe zyrtarisht. Flori ka postuar disa minuta më parë një foto në Instagram ku shfaqen dy duar me unaza tek gishti i fejesës. Pa zbuluar shumë detaje, Flori ka ...

Flori Mumajesi sapo u fejua dhe na lë me misterin e MADH
Këngëtari i njohur Flori Mumajesi i ka dhënë fund beqarisë. Këtë e ka bërë publike vetë kantautori, i cili ka postuar në Instagram një foto të veçantë. Kapur dorë për dore me vajzën e zemrës, e cila mban në dorë unazën. ...
Republika | 17-Jul-2018 07:06
Këngëtari i njohur Flori Mumajesi i ka dhënë fund beqarisë. Këtë e ka bërë publike vetë kantautori, i cili ka postuar në Instagram një foto të veçantë. Kapur dorë për dore me vajzën e zemrës, e cila mban në dorë unazën. ...

Fejohet Flor Mumajesi, ja kush përflitet e fejuara?!/FOTO
Këngëtari i njohur, Flor Mumajesi i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka njoftuar me anë të një postimi në Instagram ku ka zbuluar dorën e tij dhe të partneres me unazë. Fotografinë e ka shoqëruar me një zemër, por nuk ka ...
Ina-Online | 17-Jul-2018 00:41
Këngëtari i njohur, Flor Mumajesi i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka njoftuar me anë të një postimi në Instagram ku ka zbuluar dorën e tij dhe të partneres me unazë. Fotografinë e ka shoqëruar me një zemër, por nuk ka ...

Vajza me të cilën u ‘fejua’ Flori është Liberta Spahiu?
Para pak minutash në Instagramin e tij, kantautori Flori Mumajesi e ka publikuar një foto e cila nxorri pyetjen milionëshe. U fejua apo nuk e bëri një gjë të tillë, sidoqoftë ai e ka konfirmuar tani që është i dashuruar ...
Zeri | 16-Jul-2018 22:30
Para pak minutash në Instagramin e tij, kantautori Flori Mumajesi e ka publikuar një foto e cila nxorri pyetjen milionëshe. U fejua apo nuk e bëri një gjë të tillë, sidoqoftë ai e ka konfirmuar tani që është i dashuruar ...

Surprizon Flori Mumajesi, publikon foton me të dashurën dhe unazën e fejesës
Këngëtari dhe kantautori i njohur dhe mjaft i dashur për publikun, Flori Mumajesi ka befasuar të gjithë fansat e tij gjatë ditës së sotme. Këngëtari i ka dhënë fund beqarisë zyrtarisht, pasi ka publikuar në Instagram ...
BalkanWeb | 16-Jul-2018 21:48
Këngëtari dhe kantautori i njohur dhe mjaft i dashur për publikun, Flori Mumajesi ka befasuar të gjithë fansat e tij gjatë ditës së sotme. Këngëtari i ka dhënë fund beqarisë zyrtarisht, pasi ka publikuar në Instagram ...

Është Liberta apo Elvana? Flori e bën fejesën zyrtare në Instagram
Më në fund, pas aludimeve të shumta të lidhjeve të tij, fillimisht me Elvana Gjatën më pas me moderatoren e njohur kosovare Liberta Spahiu, duket se Flori ka vendosur t’u japë fund me një postim të cilin ai e ka ndarë ...
Gazeta Monitor | 16-Jul-2018 22:21
Më në fund, pas aludimeve të shumta të lidhjeve të tij, fillimisht me Elvana Gjatën më pas me moderatoren e njohur kosovare Liberta Spahiu, duket se Flori ka vendosur t’u japë fund me një postim të cilin ai e ka ndarë ...

Fejohet Flori Mumajesi? Po me kë? Liberta këto ditë ka pushuar në Tanzani!
Ka mjaftuar një foto e Florit ne Instagram që hamendësimet të marrin dhenë. Është një foto e thjeshtë por tepër e bukur e dy duarve të mbërthyera ( dhe një unaze që bie shumë në sy) e cila duket kërkon të tregojë pa ...
Bordo | 16-Jul-2018 22:08
Ka mjaftuar një foto e Florit ne Instagram që hamendësimet të marrin dhenë. Është një foto e thjeshtë por tepër e bukur e dy duarve të mbërthyera ( dhe një unaze që bie shumë në sy) e cila duket kërkon të tregojë pa ...

Vajza me të cilën u ‘fejua’ Flori është Liberta Spahiu?
U fejua apo nuk e bëri një gjë të tillë, sidoqoftë ai e ka konfirmuar tani që është i dashuruar kokë e këmbë, shkruan Pranë fotos së postuar Flori e ka vënë vetëm një zemër dhe fansat e tij menjëherë kanë reaguar me ...
Lajminet | 16-Jul-2018 22:07
U fejua apo nuk e bëri një gjë të tillë, sidoqoftë ai e ka konfirmuar tani që është i dashuruar kokë e këmbë, shkruan Pranë fotos së postuar Flori e ka vënë vetëm një zemër dhe fansat e tij menjëherë kanë reaguar me ...

Flori Mumajesi ia bën BAAAM…!!!
Krejt befasishëm, pas një kohe relativisht të gjatë “në qetësi” kompozitori dhe kantautori i mirënjohur e mëse i suksesshëm Flori Mumajesi ka surprizuar gjithëkënd me “foto-lajmin” e postuar prej vetë tij në Instagram. ...
TV Klan | 16-Jul-2018 21:47
Krejt befasishëm, pas një kohe relativisht të gjatë “në qetësi” kompozitori dhe kantautori i mirënjohur e mëse i suksesshëm Flori Mumajesi ka surprizuar gjithëkënd me “foto-lajmin” e postuar prej vetë tij në Instagram. ...

Foto/ Fejohet Flori Mumajesi
Këngëtari Flori Mumajesi ka habitur të gjithë me postimin e bërë para pak minutash në llogarinë e tij në Instagram, shkruan Dritare.net Në foto shihet dora e Flori Mumajesit bashkë me të një femre, ku shihet unaza e ...
Dritare.net | 16-Jul-2018 21:32
Këngëtari Flori Mumajesi ka habitur të gjithë me postimin e bërë para pak minutash në llogarinë e tij në Instagram, shkruan Dritare.net Në foto shihet dora e Flori Mumajesit bashkë me të një femre, ku shihet unaza e ...

Fejohet Flori Mumajesi? Pyetja milionëshe pas fotografisë me femrën e ëndërrave
Kantautori i njohur njëherësh edhe këngëtari i shumë hiteve në imazhin e postuar i ka kapur dorën një femre dhe unaza që ajo ka në dorë nxjerr dyshime në mos janë fejuar, shkruan Pranë imazhit ai as nuk e ka zbuluar ...
Lajminet | 16-Jul-2018 21:22
Kantautori i njohur njëherësh edhe këngëtari i shumë hiteve në imazhin e postuar i ka kapur dorën një femre dhe unaza që ajo ka në dorë nxjerr dyshime në mos janë fejuar, shkruan Pranë imazhit ai as nuk e ka zbuluar ...

Flori Mumajesi në lidhje! Kjo fotografi zbulon gjithçka
Këngëtari i njohur shqiptar Flori Mumajesi tash e një kohë të gjatë është përfolur për një lidhje të mundshme me moderatorin e njohur kosovare, Liberta Spahiun, shkruan “Zëri.info”. Ka qenë ai i cili gjatë ditës së ...
Zeri | 16-Jul-2018 21:16
Këngëtari i njohur shqiptar Flori Mumajesi tash e një kohë të gjatë është përfolur për një lidhje të mundshme me moderatorin e njohur kosovare, Liberta Spahiun, shkruan “Zëri.info”. Ka qenë ai i cili gjatë ditës së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved