ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 01:33

Kroaci, pritje madhështore për heronjtë ekipit kombëtar

Kroaci, pritje madhështore për heronjtë ekipit kombëtar
Nuk arritën të merrnin në shtëpi Kupën e Botës, futbollistët kroatë priten si heronj në vendin e tyre. Ekipi kroat bëri një paraqitje mbresëlënëse në Rusi, duke thyer edhe arritjen më të madhe të tyre që ishte vitin ...
VizionPlus | 16-Jul-2018 22:00
Nuk arritën të merrnin në shtëpi Kupën e Botës, futbollistët kroatë priten si heronj në vendin e tyre. Ekipi kroat bëri një paraqitje mbresëlënëse në Rusi, duke thyer edhe arritjen më të madhe të tyre që ishte vitin ...

LIVE/ “Gjelat” rikthehen në Francë me Kupën e Botës, shikoni pritjen madhështore (Video)
Kombëtarja e Francës ka mbërritur para pak çastesh në Paris me trofeun e Botërorit të cilin e fituan dje në finale kundër Kroacisë me rezultatin 4-2. Një trofe i cili po pritet të festohet me padurim nga tifozët që ...
BalkanWeb | 16-Jul-2018 17:20
Kombëtarja e Francës ka mbërritur para pak çastesh në Paris me trofeun e Botërorit të cilin e fituan dje në finale kundër Kroacisë me rezultatin 4-2. Një trofe i cili po pritet të festohet me padurim nga tifozët që ...

Francezët e “kallin” Parisin
Kjo ka bërë që lojtarët e këtij ekipi të priten si heronj, me mijëra tifozë që kanë dalë në rrugët e Parisit. Festa kryesore po zhvillohet në sheshin kryesor të këtij qyteti, ku shihet numër i jashtëzakonshëm i ...
Lajminet | 16-Jul-2018 21:51
Kjo ka bërë që lojtarët e këtij ekipi të priten si heronj, me mijëra tifozë që kanë dalë në rrugët e Parisit. Festa kryesore po zhvillohet në sheshin kryesor të këtij qyteti, ku shihet numër i jashtëzakonshëm i ...

Pritje madhështore për Kroacinë
Nuk arritën të kthehen në shtëpi me Kupën e Botës, por sërish futbollistët kroatë janë pritur në vendin e tyre si heronj dhe me të drejtë. Kroacia bëri një paraqitje mbresëlënëse në Rusi, duke thyer edhe arritjen më të ...
Gazeta Dita | 16-Jul-2018 18:57
Nuk arritën të kthehen në shtëpi me Kupën e Botës, por sërish futbollistët kroatë janë pritur në vendin e tyre si heronj dhe me të drejtë. Kroacia bëri një paraqitje mbresëlënëse në Rusi, duke thyer edhe arritjen më të ...

“Të Zjarrtit” mbërrijnë në Zagreb, në qendër të qytetit mblidhen mijëra qytetarë
Kombëtarja e Kroacisë në futboll ka mbërritur në aeroportin e Zagrebit “Franjo Tuxhman” në orët e pasdites, raporton Anadolu Agency (AA). Avioni me nënkampionët e Botës është mirëpritur “me spërkatje të ujit” në ...
Portalb | 16-Jul-2018 18:00
Kombëtarja e Kroacisë në futboll ka mbërritur në aeroportin e Zagrebit “Franjo Tuxhman” në orët e pasdites, raporton Anadolu Agency (AA). Avioni me nënkampionët e Botës është mirëpritur “me spërkatje të ujit” në ...

LIVE: Pritje madhështore për Kombëtaren e Kroacisë
Kombëtarja e Kroacisë ka mbërritur në Zagreb pas një Botërori historik në Rusi, dhe është duke u pritur nga mijëra qytetarë që po brohorisin në përkrahje të tyre. Kroacia bëri histori duke arritur në finale të Kupës së ...
InFokusi | 16-Jul-2018 17:56
Kombëtarja e Kroacisë ka mbërritur në Zagreb pas një Botërori historik në Rusi, dhe është duke u pritur nga mijëra qytetarë që po brohorisin në përkrahje të tyre. Kroacia bëri histori duke arritur në finale të Kupës së ...

KATshtu po pritet KombATtarja e KroacisAT nAT Zagreb pas BotATrorit historik (VIDEO/LIVE)
Kombëtarja e Kroacisë ka mbërritur në Zagreb pas një Botërori historik në Rusi, dhe është duke u pritur nga mijëra qytetarë që po brohorisin në përkrahje të tyre. Kroacia bëri histori duke arritur në finale të Kupës së ...
Kosova Sot | 16-Jul-2018 17:50
Kombëtarja e Kroacisë ka mbërritur në Zagreb pas një Botërori historik në Rusi, dhe është duke u pritur nga mijëra qytetarë që po brohorisin në përkrahje të tyre. Kroacia bëri histori duke arritur në finale të Kupës së ...

LIVE: Kombëtarja e Francës mbërrin në Paris, pritet nga mijëra tifozë
Kombëtarja triumfuese e Francës është kthyer në shtëpi në prani të mijëra tifozëve pasi e fitoi Kupën e Botës 2018 në Rusi. Mbrëmë, Franca e mposhti Kroacinë 4-2 për ta fituar Kupën e Botës për herë të dytë në histori ...
InFokusi | 16-Jul-2018 17:35
Kombëtarja triumfuese e Francës është kthyer në shtëpi në prani të mijëra tifozëve pasi e fitoi Kupën e Botës 2018 në Rusi. Mbrëmë, Franca e mposhti Kroacinë 4-2 për ta fituar Kupën e Botës për herë të dytë në histori ...

LIVE: KombATtarja e FrancATs mbATrrin nAT Paris, pritet nga mijATra tifozAT
Kombëtarja triumfuese e Francës është kthyer në shtëpi në prani të mijëra tifozëve pasi e fitoi Kupën e Botës 2018 në Rusi. Mbrëmë, Franca e mposhti Kroacinë 4-2 për ta fituar Kupën e Botës për herë të dytë në histori ...
Kosova Sot | 16-Jul-2018 17:27
Kombëtarja triumfuese e Francës është kthyer në shtëpi në prani të mijëra tifozëve pasi e fitoi Kupën e Botës 2018 në Rusi. Mbrëmë, Franca e mposhti Kroacinë 4-2 për ta fituar Kupën e Botës për herë të dytë në histori ...

Futbollistët e Kroacisë priten si heronj në vendlindje
Futbollistët e Kroacisë janë pritur si heronj në Zagreb pas suksesit të jashtëzakonshëm që e arritën në Kampionat Botëror. Ata humbën mbrëmë në finale nga Franca 4:2, por përkundër kësaj, ata e shkruan historinë e ...
EkonomiaOnline | 16-Jul-2018 16:45
Futbollistët e Kroacisë janë pritur si heronj në Zagreb pas suksesit të jashtëzakonshëm që e arritën në Kampionat Botëror. Ata humbën mbrëmë në finale nga Franca 4:2, por përkundër kësaj, ata e shkruan historinë e ...

Fotografi nga festa madhështore e kroatëve
Kombëtarja e Kroacisë është rikthyer në atdhe pas përfundimit të Kupës së Botës. Në rrugët e Zagrebit mijëra qytetarë kroatë kanë dalë për të pritur dhe nderuar heronjtë e tyre. Siç shkruan ‘Vecerenj.hr’ në sheshin ...
InFokusi | 16-Jul-2018 16:40
Kombëtarja e Kroacisë është rikthyer në atdhe pas përfundimit të Kupës së Botës. Në rrugët e Zagrebit mijëra qytetarë kroatë kanë dalë për të pritur dhe nderuar heronjtë e tyre. Siç shkruan ‘Vecerenj.hr’ në sheshin ...

Live/ Madhështore si pritet kombëtarja e Kroacisë në Zagreb
Kombëtarja kroate tanimë ka arritur në Zagreb pas finales së Kupës së Botës. Pavarësisht se nuk u shpallën fitues, ata morën vendin e dytë dhe për këtë mijëra kroatë kanë dalë në rrugët e kryeqytetit për t’i pritur. Ata ...
Dritare.net | 16-Jul-2018 16:30
Kombëtarja kroate tanimë ka arritur në Zagreb pas finales së Kupës së Botës. Pavarësisht se nuk u shpallën fitues, ata morën vendin e dytë dhe për këtë mijëra kroatë kanë dalë në rrugët e kryeqytetit për t’i pritur. Ata ...

VIDEO/ Belgjika kthehet në Bruksel, pritje madhështore nga tifozët dhe familja mbretërore
Ekipi kombëtar i Belgjikës është pritur në mënyrë madhështore sot pas kthimit nga Rusia, aty ku për herë të parë në Botëror arritën të merrnin një medalje të bronztë pasi mundën Anglinë me rezultatin 2-0. Lojtarët dhe ...
BalkanWeb | 15-Jul-2018 18:09
Ekipi kombëtar i Belgjikës është pritur në mënyrë madhështore sot pas kthimit nga Rusia, aty ku për herë të parë në Botëror arritën të merrnin një medalje të bronztë pasi mundën Anglinë me rezultatin 2-0. Lojtarët dhe ...

Futbollistët e Kroacisë priten si heronj në vendlindje (VIDEO)
Futbollistët e Kroacisë janë pritur si heronj në Zagreb pas suksesit të jashtëzakonshëm që e arritën në Kampionat Botëror. Ata humbën mbrëmë në finale nga Franca 4:2, por përkundër kësaj, ata e shkruan historinë e ...
Klan Kosova | 16-Jul-2018 16:11
Futbollistët e Kroacisë janë pritur si heronj në Zagreb pas suksesit të jashtëzakonshëm që e arritën në Kampionat Botëror. Ata humbën mbrëmë në finale nga Franca 4:2, por përkundër kësaj, ata e shkruan historinë e ...

Kroacia kthehet në Zagreb, ja pritja që po i bëjnë tifozët në aeroport (LIVE)
Pas finales historike ndaj Francës të humbur me rezultatin 4-2, Kombëtarja e Kroacisë është kthyer në Zagreb. Natyrisht që nuk mund të mungonte pritja e ngrohtë e tifozëve në aeroport. Skuadra e Daliç arriti të vendoste ...
Politiko | 16-Jul-2018 15:30
Pas finales historike ndaj Francës të humbur me rezultatin 4-2, Kombëtarja e Kroacisë është kthyer në Zagreb. Natyrisht që nuk mund të mungonte pritja e ngrohtë e tifozëve në aeroport. Skuadra e Daliç arriti të vendoste ...

FOTO+VIDEO: Vizitë në familjen mbretërore dhe pritja madhështore e tifozave të Belgjikës për heronjtë e tyre të Kupës së Botës
Kombëtarja e Belgjikës ishte një nga skuadrat që dhuroi një futboll mjaf të bukur në këtë kampionat Botëror pavarsisht se nuk arriti dot që të kualifikohej për në finalen e madhe. Skuadra e drejtuar nga Martinez arriti ...
GazetaTema | 15-Jul-2018 16:24
Kombëtarja e Belgjikës ishte një nga skuadrat që dhuroi një futboll mjaf të bukur në këtë kampionat Botëror pavarsisht se nuk arriti dot që të kualifikohej për në finalen e madhe. Skuadra e drejtuar nga Martinez arriti ...

Video: Belgjika kthehet në Bruksel, pritje madhështore nga tifozët
Ekipi kombëtar i Belgjikës është pritur sot në mënyrë madhështore nga tifozët vendas. Qindra të tillë kishin dalë nëpër rrugët e Brukselit për të përshëndetur lojtarët belgë, të cilët erdhën nga Rusia me medaljen e ...
Gazeta Dita | 15-Jul-2018 18:48
Ekipi kombëtar i Belgjikës është pritur sot në mënyrë madhështore nga tifozët vendas. Qindra të tillë kishin dalë nëpër rrugët e Brukselit për të përshëndetur lojtarët belgë, të cilët erdhën nga Rusia me medaljen e ...

Kroacia zbarkon në Moskë, 7 avionë dërgojnë 2 mijë tifozë shtesë
Më shumë se 4 mln kroatë do të jenë sot më të fokusuar se kurrë para ekranit për të ndjekur kombëtaren e tyre e cila ka mundësinë që për herë të parë në histori të fitojë Kupën e Botës. Gjithsesi mjaft tifozë kanë ...
Gazeta Dita | 15-Jul-2018 15:57
Më shumë se 4 mln kroatë do të jenë sot më të fokusuar se kurrë para ekranit për të ndjekur kombëtaren e tyre e cila ka mundësinë që për herë të parë në histori të fitojë Kupën e Botës. Gjithsesi mjaft tifozë kanë ...

Kroacia “zbarkon” në Moskë, 7 avionë sjellin 2 mijë tifozë shtesë
Rreth 4 milionë kroatë janë mbledhur sot para televizorit dhe në sheshe për të ndjekur finalen e Botërorit “Rusi 2018”, ku kombëtarja e tyre do të luajë ndaj Francës. Por mjaft tifozë kanë vendosur që ta ndjekin këtë ...
Lajm Press | 15-Jul-2018 15:27
Rreth 4 milionë kroatë janë mbledhur sot para televizorit dhe në sheshe për të ndjekur finalen e Botërorit “Rusi 2018”, ku kombëtarja e tyre do të luajë ndaj Francës. Por mjaft tifozë kanë vendosur që ta ndjekin këtë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved