ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 08:00

Dhunuan bashkëshortet, dy të arrestuar në Berat

Dhunuan bashkëshortet, dy të arrestuar në Berat
Dhuna në familje mbetet ende shqetësim në shoqërinë shqiptare. Vetëm ditën e djeshme dy burra janë vënë në pranga nga policia e beratit pasi kanë dhunuar bashkëshortet e tyre.
Top Channel | 17-Jul-2018 10:03
Dhuna në familje mbetet ende shqetësim në shoqërinë shqiptare. Vetëm ditën e djeshme dy burra janë vënë në pranga nga policia e beratit pasi kanë dhunuar bashkëshortet e tyre.

Burrat nga Berati rrahin gratë, denoncimi: Na godasin sistematikisht
“Na godasin sistematikisht. Ushtrojnë dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nesh”, ky ka qenë denoncimi që ka marrë Policia e Beratit nga dy gra. Me akuzën e dhunës në familje, efektivët kanë vënë në pranga agresorët. Ndër ...
GazetaTema | 17-Jul-2018 10:10
“Na godasin sistematikisht. Ushtrojnë dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nesh”, ky ka qenë denoncimi që ka marrë Policia e Beratit nga dy gra. Me akuzën e dhunës në familje, efektivët kanë vënë në pranga agresorët. Ndër ...

Bidoni me benzinë shpërthen në flakë nga cigarja, 67-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital
Foto ilustrim POGRADEC- Një-67-vjecar në Qafë-Plloçë të Pogradecit ka pësuar djegie trupore dhe është dërguar në Tiranë për mjekim më të specializuar. Sipas policisë, B.G, banues në fshatin Buçimas ishte duke ...
BalkanWeb | 16-Jul-2018 18:40
Foto ilustrim POGRADEC- Një-67-vjecar në Qafë-Plloçë të Pogradecit ka pësuar djegie trupore dhe është dërguar në Tiranë për mjekim më të specializuar. Sipas policisë, B.G, banues në fshatin Buçimas ishte duke ...

Po pushonte në shezlong tek ‘Shkëmbi i Kavajës’, ndërron jetë 14-vjeçari
DURRES- Një ngjarje e rëndë është regjistruar dje tek ‘Shkëmbi i Kavajës’ ku një 14-vjeçar ka humbur jetën teksa pushonte. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet E.H., ishte duke pushuar në ...
BalkanWeb | 16-Jul-2018 18:21
DURRES- Një ngjarje e rëndë është regjistruar dje tek ‘Shkëmbi i Kavajës’ ku një 14-vjeçar ka humbur jetën teksa pushonte. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet E.H., ishte duke pushuar në ...

I ngacmoi gruan, 40-vjeçari plagos 36-vjeçarin në Skrapar. Çfarë thotë policia
SKRAPAR- Një 40-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Skraparit pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 24-vjeçare. Burime zyrtare bënë me dije se shtetasi me inicialet E.I, u denoncua nga një çift. Të njëjtat ...
BalkanWeb | 16-Jul-2018 17:53
SKRAPAR- Një 40-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Skraparit pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 24-vjeçare. Burime zyrtare bënë me dije se shtetasi me inicialet E.I, u denoncua nga një çift. Të njëjtat ...

I shpërthen bidoni me benzinë, plagoset 67-vjeçari
Një 67-vjeçar ka pësuar djegie pasi i ka shpërthyer një bidon me benzine. Ngjarja ka ndodhur të dielën e kaluar ku shtetasi me iniciale B.G nga fshati Buçimas I Pogradecit ka ngelur I plagosur. Sipas policisë 67-vjeçari ...
VizionPlus | 16-Jul-2018 21:25
Një 67-vjeçar ka pësuar djegie pasi i ka shpërthyer një bidon me benzine. Ngjarja ka ndodhur të dielën e kaluar ku shtetasi me iniciale B.G nga fshati Buçimas I Pogradecit ka ngelur I plagosur. Sipas policisë 67-vjeçari ...

Berat, arrestohen dy kryefamiljarë për dhunë ndaj grave
Dhuna ndaj bashkëshorteve është arsyeja përse Policia e Beratit ka arrestuar dy kryefamiljarë. Mësohet se uniformat blu kanë arrestuar shtetasin Shpëtim K., 41 vjeç. “Arrestimi i tij u krye pasi ka ushtruar dhunë fizike ...
Gazeta Shqip | 17-Jul-2018 10:25
Dhuna ndaj bashkëshorteve është arsyeja përse Policia e Beratit ka arrestuar dy kryefamiljarë. Mësohet se uniformat blu kanë arrestuar shtetasin Shpëtim K., 41 vjeç. “Arrestimi i tij u krye pasi ka ushtruar dhunë fizike ...

E rëndë, vdes papritur 14-vjeçari tek Shkëmbi i Kavajës
Një 14-vjeçar ka humbur jetën tek Shkëmbi i Kavajës teksa po pushonte në shezlong në plazh. Sipas policisë, i mituri me inicialet E.H., banues në Shkallnur, i cili dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale. Ndër ...
VizionPlus | 16-Jul-2018 19:07
Një 14-vjeçar ka humbur jetën tek Shkëmbi i Kavajës teksa po pushonte në shezlong në plazh. Sipas policisë, i mituri me inicialet E.H., banues në Shkallnur, i cili dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale. Ndër ...

Dhunonte bashkëjetuesen, pranga 32-vjeçarit në Gjirokastër (Emri)
GJIROKASTËR- Një 32-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së saj. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për Leonardo Peçin. NJOFTIMI I POLICISË Nga ...
BalkanWeb | 16-Jul-2018 13:50
GJIROKASTËR- Një 32-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së saj. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për Leonardo Peçin. NJOFTIMI I POLICISË Nga ...

Fier, kaper me kanabis 14 vjeçari
Policia e Fierit ka ndaluar dhe ka referuar materialet në Prokurori për një 14-vjecar, pasi është kapur me 4 doza kanabis sativa. I ndaluari është i mituri me inicialet A.H banues në Fier. Njoftimi i policisë: Më datë ...
Lexo | 17-Jul-2018 22:37
Policia e Fierit ka ndaluar dhe ka referuar materialet në Prokurori për një 14-vjecar, pasi është kapur me 4 doza kanabis sativa. I ndaluari është i mituri me inicialet A.H banues në Fier. Njoftimi i policisë: Më datë ...

I mituri nga Fieri kapet me kanabis
Policia e Fierit ka ndaluar dhe ka referuar materialet në Prokurori për një 14-vjecar, pasi është kapur me 4 doza kanabis sativa. I ndaluari është i mituri me inicialet A.H banues në Fier. Njoftimi i policisë: Më datë ...
Java News | 17-Jul-2018 19:13
Policia e Fierit ka ndaluar dhe ka referuar materialet në Prokurori për një 14-vjecar, pasi është kapur me 4 doza kanabis sativa. I ndaluari është i mituri me inicialet A.H banues në Fier. Njoftimi i policisë: Më datë ...

“Na godasin sistematikisht”/ Burrat nga Berati rrahin gratë, vjen denoncimi
“Na godasin sistematikisht. Ushtrojnë dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nesh”, ky ka qenë denoncimi që ka marrë Policia e Beratit nga dy gra. Me akuzën e dhunës në familje, efektivët kanë vënë në pranga agresorët. Ndër ...
Lexo | 17-Jul-2018 14:13
“Na godasin sistematikisht. Ushtrojnë dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nesh”, ky ka qenë denoncimi që ka marrë Policia e Beratit nga dy gra. Me akuzën e dhunës në familje, efektivët kanë vënë në pranga agresorët. Ndër ...

Pogradec/ Një 67-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital, i ndodhi diçka e tmerrshme…
Një-67-vjecar në Qafë-Plloçë të Pogradecit ka pësuar djegie trupore dhe është dërguar në Tiranë për mjekim më të specializuar. Sipas policisë, B.G, banues në fshatin Buçimas ishte duke transportuar një bidon me benzinë ...
Standard | 17-Jul-2018 13:05
Një-67-vjecar në Qafë-Plloçë të Pogradecit ka pësuar djegie trupore dhe është dërguar në Tiranë për mjekim më të specializuar. Sipas policisë, B.G, banues në fshatin Buçimas ishte duke transportuar një bidon me benzinë ...

Dhunuan bashkëshortet, dy të arrestuar në Berat
Dhuna në familje mbetet ende shqetësim në shoqërinë shqiptare. Vetëm ditën e djeshme dy burra janë vënë në pranga nga policia e beratit pasi kanë dhunuar bashkëshortet e tyre. Sipas policisë së këtij qyteti, Shpëtim K., ...
Java News | 17-Jul-2018 10:34
Dhuna në familje mbetet ende shqetësim në shoqërinë shqiptare. Vetëm ditën e djeshme dy burra janë vënë në pranga nga policia e beratit pasi kanë dhunuar bashkëshortet e tyre. Sipas policisë së këtij qyteti, Shpëtim K., ...

Dhunuan bashkshortet, dy t arrestuar n Berat
Dhuna në familje mbetet ende shqetësim në shoqërinë shqiptare. Vetëm ditën e djeshme dy burra janë vënë në pranga nga policia e beratit pasi kanë dhunuar bashkëshortet e tyre. Sipas policisë së këtij qyteti, Shpëtim K., ...
Bota Sot | 17-Jul-2018 10:10
Dhuna në familje mbetet ende shqetësim në shoqërinë shqiptare. Vetëm ditën e djeshme dy burra janë vënë në pranga nga policia e beratit pasi kanë dhunuar bashkëshortet e tyre. Sipas policisë së këtij qyteti, Shpëtim K., ...

Italianit i sekuestrohen 4 llogari bankare me 293 mijë euro në Vlorë. Ku dyshon policia
VLORE- Në vijim të punës së saj, Policia Kriminale në bashkëpunim me DVP Vlorë, me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Vlorë dhe Drejtorinë Hetimore Qëndrore, në kuadër të procedimit penal nr.1263 të vitit 2018, kanë bërë të ...
BalkanWeb | 16-Jul-2018 13:37
VLORE- Në vijim të punës së saj, Policia Kriminale në bashkëpunim me DVP Vlorë, me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Vlorë dhe Drejtorinë Hetimore Qëndrore, në kuadër të procedimit penal nr.1263 të vitit 2018, kanë bërë të ...

Berat/ Ushtronin dhunë në familje, në pranga 2 persona
Fenomeni i dhunës vazhdon të përsëritet në familjet shqiptare. Kështu ditën e sotme policia e Beratit ka ndaluar dhe arrestuar: Shpëtim K, 41 vjeç, banues në Berat Arrestimi i 41-vjeçarit u bë, pasi ka ushtruar dhunë ...
Lexo | 17-Jul-2018 10:05
Fenomeni i dhunës vazhdon të përsëritet në familjet shqiptare. Kështu ditën e sotme policia e Beratit ka ndaluar dhe arrestuar: Shpëtim K, 41 vjeç, banues në Berat Arrestimi i 41-vjeçarit u bë, pasi ka ushtruar dhunë ...

Vlorë, sekuestro llogarive me 293 mijë euro të italianit
Policia e Vlorës ka sekuestruar katër llogari bankare me vlerë totale 293 mijë euro, të një shtetasi italian.
Top Channel | 16-Jul-2018 13:36
Policia e Vlorës ka sekuestruar katër llogari bankare me vlerë totale 293 mijë euro, të një shtetasi italian.

Ushtronin dhunë në familje, arrestohen 2 persona në Berat
Fenomeni i dhunës vazhdon të përsëritet në familjet shqiptare. Kështu ditën e sotme policia e Beratit ka ndaluar dhe arrestuar: Shpëtim K, 41 vjeç, banues në Berat Arrestimi i 41-vjeçarit u bë, pasi ka ushtruar dhunë ...
Koha Jone | 17-Jul-2018 10:03
Fenomeni i dhunës vazhdon të përsëritet në familjet shqiptare. Kështu ditën e sotme policia e Beratit ka ndaluar dhe arrestuar: Shpëtim K, 41 vjeç, banues në Berat Arrestimi i 41-vjeçarit u bë, pasi ka ushtruar dhunë ...

Berat, dy burra në pranga për dhunim të grave
Dy persona kanë rënë këtë të martë në prangat e policisë së Beratit me akuzën e dhunës në familje. Uniformat blu kanë arrestuar shtetasin 41-vjeçar SH.K, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes ...
Gazeta Dita | 17-Jul-2018 09:46
Dy persona kanë rënë këtë të martë në prangat e policisë së Beratit me akuzën e dhunës në familje. Uniformat blu kanë arrestuar shtetasin 41-vjeçar SH.K, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved