ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 08:46

Dalin fotot zyrtare/ Vogëlushi Louis shfaqet i buzëqeshur në krahët e nënës së tij Kate Middleton

Dalin fotot zyrtare/ Vogëlushi Louis shfaqet i buzëqeshur në krahët e nënës së tij Kate Middleton
Pallati Kensington ka publikuar sot në profilin zyrtar fotot e familjes mbretërore në ditën e pagëzimi të djalit të vogël të Princit William dhe Kate Middleton. Louis, 12 javësh, shfaqet në krahët e dukeshës së ...
BalkanWeb | 16-Jul-2018 16:45
Pallati Kensington ka publikuar sot në profilin zyrtar fotot e familjes mbretërore në ditën e pagëzimi të djalit të vogël të Princit William dhe Kate Middleton. Louis, 12 javësh, shfaqet në krahët e dukeshës së ...

Pagëzimi i Princit Louis, Pallati Kensington poston fotot zyrtare
Princi Louis u shfaq për herë të parë në pagëzimin e tij javën e shkuar, ku mbretëresha dhe Princi Filip nuk ishin të pranishëm. Pallati Kensington ka postuar fotot zyrtare të ceremonisë dhe fotot familjare, ku të ...
Zeri | 16-Jul-2018 13:49
Princi Louis u shfaq për herë të parë në pagëzimin e tij javën e shkuar, ku mbretëresha dhe Princi Filip nuk ishin të pranishëm. Pallati Kensington ka postuar fotot zyrtare të ceremonisë dhe fotot familjare, ku të ...

Pagëzimi i Princit Louis, Pallati Kensington poston fotot zyrtare
Princi Louis u shfaq për herë të parë në pagëzimin e tij javën e shkuar, ku mbretëresha dhe Princi Filip nuk ishin të pranishëm.
Kosova Press | 16-Jul-2018 13:21
Princi Louis u shfaq për herë të parë në pagëzimin e tij javën e shkuar, ku mbretëresha dhe Princi Filip nuk ishin të pranishëm.

Louis, princi më fotozhenik i Familjes Mbretërore
Pagëzimi i princit Louis të hënën e 9 korrikut u komentua shumë për organizmin, pjesëmarrjen dhe për atë që ngjalli më shumë interes, foton e parë të tij me familjen. Sigurisht atë ditë u zbulua diçka, por fotot e ...
Bordo | 16-Jul-2018 12:50
Pagëzimi i princit Louis të hënën e 9 korrikut u komentua shumë për organizmin, pjesëmarrjen dhe për atë që ngjalli më shumë interes, foton e parë të tij me familjen. Sigurisht atë ditë u zbulua diçka, por fotot e ...

Shikoni fotot zyrtare të pagëzimit të Princ Louis!
Para një jave Princ Louis u pagëzua,dritare.net ju sjell fotot zyrtare të familjes së Princit William dhe Dukeshë Kate. Portreti familjar duket shumë i bukur, dhe në këto foto kanë ndarë momente të ëmbla familjare. Kate ...
Dritare.net | 16-Jul-2018 10:51
Para një jave Princ Louis u pagëzua,dritare.net ju sjell fotot zyrtare të familjes së Princit William dhe Dukeshë Kate. Portreti familjar duket shumë i bukur, dhe në këto foto kanë ndarë momente të ëmbla familjare. Kate ...

Dukesha e Cambridge sheh me adhurim princin Louis, foto të publikuara nga Familja mbretërore
Ajo sheh me adhurim djalin e saj të porsalindur Louis, në ditën e tij të pagëzimit. Dukesha e Cambridge me Prince Louis shfaqen të mrekullueshëm në disa foto të postuara sot nga Kensington Palace, por të realizuara të ...
BalkanWeb | 16-Jul-2018 09:58
Ajo sheh me adhurim djalin e saj të porsalindur Louis, në ditën e tij të pagëzimit. Dukesha e Cambridge me Prince Louis shfaqen të mrekullueshëm në disa foto të postuara sot nga Kensington Palace, por të realizuara të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved