ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/06/2018 06:08

FNSH dhe policia rrugore blindojnë Elbasanin. Shoferët nxirren jashtë, në sitë makinat luksoze (Video)

FNSH dhe policia rrugore blindojnë Elbasanin. Shoferët nxirren jashtë, në sitë makinat luksoze (Video)
TIRANË- Policia rrugore dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë qenë të stacionuara në Elbasan mbrëmjen e kaluar ku kanë kryer kontrolle të imta në mjete të shumta dhe persona të dyshimtë. Kryesisht janë kontrolluar ...
BalkanWeb | 13-Feb-2018 10:15
TIRANË- Policia rrugore dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë qenë të stacionuara në Elbasan mbrëmjen e kaluar ku kanë kryer kontrolle të imta në mjete të shumta dhe persona të dyshimtë. Kryesisht janë kontrolluar ...

VIDEO/ FNSH dhe policia rrugore blindojnë Elbasanin. Shoferët nxirën jashtë, në sitë makinat luksoze
Policia rrugore dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë qenë të...
Telegraf | 13-Feb-2018 10:25
Policia rrugore dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë qenë të...


FOTO/ Mercedes sjell jahtin luksoz 1.7 milionë dollarë
Mercedes-Benz është i njohur për makinat e tij luksoze, por kompania është...
Telegraf | 13-Feb-2018 08:13
Mercedes-Benz është i njohur për makinat e tij luksoze, por kompania është...

Siguria rrugore, 11 të arrestuar dhe 898 gjoba në Tiranë
Gjatë 48 orëve të fundit, policia ka arrestuar në flagrancë 10 drejtues mjetesh që drejtonin mjetin në gjendje të dehur, ku nga alkool testet ka rezultuar se sasia e alkoolit të konsumuar varionte nga 0.56 mg/l deri në ...
Top Channel | 11-Feb-2018 16:33
Gjatë 48 orëve të fundit, policia ka arrestuar në flagrancë 10 drejtues mjetesh që drejtonin mjetin në gjendje të dehur, ku nga alkool testet ka rezultuar se sasia e alkoolit të konsumuar varionte nga 0.56 mg/l deri në ...

Siguria rrugore, 11 të arrestuar dhe 900 gjoba në 48 orë
Gjatë 48 orëve të fundit, policia ka arrestuar në flagrancë 10 drejtues mjetesh që drejtonin mjetin në gjendje të dehur, ku nga alkool testet ka rezultuar se sasia e alkoolit të kosumuar varionte nga 0.56 mg/l deri në ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2018 10:12
Gjatë 48 orëve të fundit, policia ka arrestuar në flagrancë 10 drejtues mjetesh që drejtonin mjetin në gjendje të dehur, ku nga alkool testet ka rezultuar se sasia e alkoolit të kosumuar varionte nga 0.56 mg/l deri në ...

Policia bën kërdinë, 11 të arrestuar dhe 900 gjoba në 48 orë
Gjatë 48 orëve të fundit, policia ka arrestuar në flagrancë 10 drejtues mjetesh që drejtonin mjetin në gjendje të dehur, ku nga alkool testet ka rezultuar se sasia e alkoolit të kosumuar varionte nga 0.56 mg/l deri në ...
Standard | 11-Feb-2018 22:56
Gjatë 48 orëve të fundit, policia ka arrestuar në flagrancë 10 drejtues mjetesh që drejtonin mjetin në gjendje të dehur, ku nga alkool testet ka rezultuar se sasia e alkoolit të kosumuar varionte nga 0.56 mg/l deri në ...

Policia bën kërdinë, 11 të arrestuar dhe 900 gjoba në 48 orë
Gjatë 48 orëve të fundit, policia ka arrestuar në flagrancë 10 drejtues mjetesh që drejtonin mjetin në gjendje të dehur, ku nga alkool testet ka rezultuar se sasia e alkoolit të kosumuar varionte nga 0.56 mg/l deri në ...
Koha Jone | 11-Feb-2018 16:41
Gjatë 48 orëve të fundit, policia ka arrestuar në flagrancë 10 drejtues mjetesh që drejtonin mjetin në gjendje të dehur, ku nga alkool testet ka rezultuar se sasia e alkoolit të kosumuar varionte nga 0.56 mg/l deri në ...

Video/ Kontrollet e policisë në fundjavë, vendosen 898 masa adminsitrative
Policia Rrugore e Tiranës, e angazhuar tërësisht për të parandaluar aksidentet rrugore duke sjellë në këtë mënyrë rritjen e parametrave të sigurisë së jetës në rrugë . Policia Rrugore e Tiranës, në përmbushje të ...
TV Klan | 11-Feb-2018 16:12
Policia Rrugore e Tiranës, e angazhuar tërësisht për të parandaluar aksidentet rrugore duke sjellë në këtë mënyrë rritjen e parametrave të sigurisë së jetës në rrugë . Policia Rrugore e Tiranës, në përmbushje të ...

VIDEO/Aksioni i Policisë Rrugore, shpejtësi dhe alkool, merren masa
Policia Rrugore e Tiranës ka ushtruar kontrolle me radar për të matur shpejtësinë e lëvizjes, ndëshkimin e atyre që qarkullojnë me shpejtësi tej normave të lejuara, të cilat janë burim aksidenti. Ky askion është bërë ...
Shqiptarja | 11-Feb-2018 15:27
Policia Rrugore e Tiranës ka ushtruar kontrolle me radar për të matur shpejtësinë e lëvizjes, ndëshkimin e atyre që qarkullojnë me shpejtësi tej normave të lejuara, të cilat janë burim aksidenti. Ky askion është bërë ...

Aksioni i Policisë në fundjavë – Pezullohen 89 leje drejtimi, arrestohen në gjendje të dehur 10 drejtues mjetesh
Policia Rrugore e Tiranës, në përmbushje të objektivit parësor për rritjen e parametrave të sigurisë së jetës në rrugë dhe jo atë të sasisë së masave administrative, nën moton “Alkooli dhe Shpejtësia marrin jetë”, gjatë ...
ScanTv | 11-Feb-2018 16:08
Policia Rrugore e Tiranës, në përmbushje të objektivit parësor për rritjen e parametrave të sigurisë së jetës në rrugë dhe jo atë të sasisë së masave administrative, nën moton “Alkooli dhe Shpejtësia marrin jetë”, gjatë ...

Policia 898 gjoba për dy ditë në Tiranë
Policia e Tiranës hoqi 89 patenta, arrestoi në flagrancë 10 drejtues makinash që ishin të alkolizuar dhe bllokoi 9 makina për mosshlyerje të masave administrative në 48 orët e fundit. Nën moton “Alkooli dhe Shpejtësia ...
InFokusi | 11-Feb-2018 15:33
Policia e Tiranës hoqi 89 patenta, arrestoi në flagrancë 10 drejtues makinash që ishin të alkolizuar dhe bllokoi 9 makina për mosshlyerje të masave administrative në 48 orët e fundit. Nën moton “Alkooli dhe Shpejtësia ...

Aksioni i Policisë Rrugore, shpejtësi dhe alkool, merren masa
Policia Rrugore e Tiranës ka ushtruar kontrolle me radar për të matur shpejtësinë e lëvizjes, ndëshkimin e atyre që qarkullojnë me shpejtësi tej normave të lejuara, të cilat janë burim aksidenti. Ky askion është bërë ...
Shqiptarja | 11-Feb-2018 15:10
Policia Rrugore e Tiranës ka ushtruar kontrolle me radar për të matur shpejtësinë e lëvizjes, ndëshkimin e atyre që qarkullojnë me shpejtësi tej normave të lejuara, të cilat janë burim aksidenti. Ky askion është bërë ...

Policia bën kërdinë në Tiranë/ Arrestime, gjoba dhe bllokime…
Policia e Tiranës ka hequr 89 leje drejtimi, arrestuar në flagrancë 10 drejtues mjetesh dhe ka bllokuar 9 automjete për mosshlyerje të masave administrative në 48 orët e fundit. Nën moton "Alkooli dhe Shpejtësia marrin ...
Syri | 11-Feb-2018 14:59
Policia e Tiranës ka hequr 89 leje drejtimi, arrestuar në flagrancë 10 drejtues mjetesh dhe ka bllokuar 9 automjete për mosshlyerje të masave administrative në 48 orët e fundit. Nën moton "Alkooli dhe Shpejtësia marrin ...

Kontrollet e policisë në fundjavë, vendosen 898 masa administrative në Tiranë
Policia Rrugore e Tiranës, e angazhuar tërësisht për të parandaluar aksidentet rrugore duke sjellë në këtë mënyrë rritjen e parametrave të sigurisë së jetës në rrugë . Policia Rrugore e Tiranës, në përmbushje të ...
Java News | 11-Feb-2018 14:49
Policia Rrugore e Tiranës, e angazhuar tërësisht për të parandaluar aksidentet rrugore duke sjellë në këtë mënyrë rritjen e parametrave të sigurisë së jetës në rrugë . Policia Rrugore e Tiranës, në përmbushje të ...

Policia i ‘shtrëngon rripin’ shoferëve, 900 gjoba brenda 48 orëve në Tiranë (VIDEO)
TIRANE- Policia e Shtetit ka ndërmarrë një sërë masash për rritjen dhe garantimin e sigurisë në Rrugë. Kështu, gjatë kontrolleve në fundjavë por jo vetëm, Policia Rrugore e Tiranës, në përmbushje të objektivit parësor ...
BalkanWeb | 11-Feb-2018 13:29
TIRANE- Policia e Shtetit ka ndërmarrë një sërë masash për rritjen dhe garantimin e sigurisë në Rrugë. Kështu, gjatë kontrolleve në fundjavë por jo vetëm, Policia Rrugore e Tiranës, në përmbushje të objektivit parësor ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved