ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/06/2018 06:08

Moti i keq, Emergjencat: Rrugët të gjitha të kalueshme

Moti i keq, Emergjencat: Rrugët të gjitha të kalueshme
Pavarësisht reshjeve të dendura të shiut dhe borës akset rrugore në gjithë vendin janë të kalueshme. Shërbimi i Emergjencave Civile bën të ditur se Shkodra, Kukësi, Peshkopia dhe Korça nuk kanë problematika. Në Korçë të ...
Koha Jone | 13-Feb-2018 12:53
Pavarësisht reshjeve të dendura të shiut dhe borës akset rrugore në gjithë vendin janë të kalueshme. Shërbimi i Emergjencave Civile bën të ditur se Shkodra, Kukësi, Peshkopia dhe Korça nuk kanë problematika. Në Korçë të ...

Emergjencat Civile: Rrugët të gjitha të kalueshme, ja ku nevojiten zinxhirë
Pavarësisht reshjeve të dendura të shiut dhe borës akset rrugore në gjithë vendin janë të kalueshme. Shërbimi i Emergjencave Civile bën të ditur se Shkodra, Kukësi, Peshkopia dhe Korça nuk kanë problematika. Në Korçë të ...
Java News | 13-Feb-2018 12:47
Pavarësisht reshjeve të dendura të shiut dhe borës akset rrugore në gjithë vendin janë të kalueshme. Shërbimi i Emergjencave Civile bën të ditur se Shkodra, Kukësi, Peshkopia dhe Korça nuk kanë problematika. Në Korçë të ...

Moti i keq, Emergjencat: Rrugët të gjitha të kalueshme
Pavarësisht reshjeve të dendura të shiut dhe borës akset rrugore në gjithë vendin janë të kalueshme.
Top Channel | 13-Feb-2018 12:25
Pavarësisht reshjeve të dendura të shiut dhe borës akset rrugore në gjithë vendin janë të kalueshme.

Bora mbulon stadiumin, shtyhet përsëri ndeshja Tërbuni-Erzeni
Reshjet e dendura të dëborës kanë shtyrë sërish ndeshjen mes Tërbunit dhe Erzenit. Sfida e Kategorisë së Parë ishte ndërprerë para 10 ditësh për shkak të motit të keq dhe reshjeve të shiut. Në ndeshjen e parë që u ...
Gazeta Dita | 13-Feb-2018 12:28
Reshjet e dendura të dëborës kanë shtyrë sërish ndeshjen mes Tërbunit dhe Erzenit. Sfida e Kategorisë së Parë ishte ndërprerë para 10 ditësh për shkak të motit të keq dhe reshjeve të shiut. Në ndeshjen e parë që u ...

Bora shtyn sërish ndeshjen Tërbuni-Erzeni, ja si duket stadiumi
Reshjet e dendura të dëborës kanë shtyrë sërish ndeshjen mes Tërbunit dhe Erzenit. Sfida e Kategorisë së Parë ishte ndërprerë para 10 ditësh për shkak të motit të keq dhe reshjeve të shiut. Në ndeshjen e parë që u ...
Java News | 13-Feb-2018 12:28
Reshjet e dendura të dëborës kanë shtyrë sërish ndeshjen mes Tërbunit dhe Erzenit. Sfida e Kategorisë së Parë ishte ndërprerë para 10 ditësh për shkak të motit të keq dhe reshjeve të shiut. Në ndeshjen e parë që u ...

Bora mbulon stadiumin, shtyhet përsëri ndeshja Tërbuni-Erzeni
?Reshjet e dendura të dëborës kanë shtyrë sërish ndeshjen mes Tërbunit dhe Erzenit. Sfida e Kategorisë së Parë ishte ndërprerë para 10 ditësh për shkak të motit të keq dhe reshjeve të shiut. Në ndeshjen e parë që u ...
Gazeta Express | 13-Feb-2018 12:22
?Reshjet e dendura të dëborës kanë shtyrë sërish ndeshjen mes Tërbunit dhe Erzenit. Sfida e Kategorisë së Parë ishte ndërprerë para 10 ditësh për shkak të motit të keq dhe reshjeve të shiut. Në ndeshjen e parë që u ...

Rruga e amortizuar, Thethi  edhe një tjetër dimër i izoluar
Banorët e Thethit ankohen se edhe këtë dimër po e kalojnë të izoluar, pasi reshjet e dëborës kanë bllokuar të gjitha akset kryesore. Ndërkohe kryebashkiakja Voltana Ademi, premtoi se këtë vit nis puna për ...
Shqiptarja | 12-Feb-2018 21:24
Banorët e Thethit ankohen se edhe këtë dimër po e kalojnë të izoluar, pasi reshjet e dëborës kanë bllokuar të gjitha akset kryesore. Ndërkohe kryebashkiakja Voltana Ademi, premtoi se këtë vit nis puna për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved