ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 14:23

Luar e para në Rusi: Kënga në shqip më e preferuara!

Luar e para në Rusi: Kënga në shqip më e preferuara!
Në 2017 bëri rikthimin në tregun muzikor shqiptar me ‘Si dje’ teksa tani ka qenë e ftuar në projektin e Gon Hazirit ‘Dy’.Kënga e cila është në gjuhën shqipe është nën logon e Effective Records, labelit rus që do të ...
Zhurnal | 16-Jan-2018 15:48
Në 2017 bëri rikthimin në tregun muzikor shqiptar me ‘Si dje’ teksa tani ka qenë e ftuar në projektin e Gon Hazirit ‘Dy’.Kënga e cila është në gjuhën shqipe është nën logon e Effective Records, labelit rus që do të ...

Faton Shoshi: Këto janë këngët e erës që s’do të publikohen kurrë
Në 2017 bëri rikthimin në tregun muzikor shqiptar me ‘Si dje’ teksa tani ka qenë e ftuar në projektin e Gon Hazirit ‘Dy’. Kënga e cila është në gjuhën shqipe është nën logon e Effective Records, labelit rus që do të ...
GazetaBlic | 16-Jan-2018 14:56
Në 2017 bëri rikthimin në tregun muzikor shqiptar me ‘Si dje’ teksa tani ka qenë e ftuar në projektin e Gon Hazirit ‘Dy’. Kënga e cila është në gjuhën shqipe është nën logon e Effective Records, labelit rus që do të ...

Tani është radha e Arilenës për një bashkëpunim ndërkombëtar!
Mbi një vit korri suksese me vetëm një këngë edhe atë në shqip ‘Nëntori’. Në fund të vitit 2017 solli 5 projekte të reja që janë pjesë e një albumi por në 2018 do e shohim shpërthimin masiv të Arilena Arës. Këngëtarja ...
Prive | 16-Jan-2018 13:58
Mbi një vit korri suksese me vetëm një këngë edhe atë në shqip ‘Nëntori’. Në fund të vitit 2017 solli 5 projekte të reja që janë pjesë e një albumi por në 2018 do e shohim shpërthimin masiv të Arilena Arës. Këngëtarja ...

Luar e para në Rusi: Kënga në shqip më e preferuara!
Në 2017 bëri rikthimin në tregun muzikor shqiptar me ‘Si dje’ teksa tani ka qenë e ftuar në projektin e Gon Hazirit ‘Dy’. Kënga e cila është në gjuhën shqipe është nën logon e Effective Records, labelit rus që do të ...
Prive | 16-Jan-2018 13:27
Në 2017 bëri rikthimin në tregun muzikor shqiptar me ‘Si dje’ teksa tani ka qenë e ftuar në projektin e Gon Hazirit ‘Dy’. Kënga e cila është në gjuhën shqipe është nën logon e Effective Records, labelit rus që do të ...

Andrra një grua shumë me fat, ja çka bën Sinani për të!
Është prej këngëtarëve me të dashur që ka estrada shqiptare, dhe kjo me plot të drejtë meqë përgjatë karrierës së tij ka sjellur vetëm hite e produktivitet në tregun muzikor, shkruan Kosovarja. Bëhet fjalë për Sinan ...
Zhurnal | 15-Jan-2018 12:02
Është prej këngëtarëve me të dashur që ka estrada shqiptare, dhe kjo me plot të drejtë meqë përgjatë karrierës së tij ka sjellur vetëm hite e produktivitet në tregun muzikor, shkruan Kosovarja. Bëhet fjalë për Sinan ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved