Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:28
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Limaj pret në takim Ambasadorin O’Connell
Gazeta Monitor - 12-Jan-2018 14:01
Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar, Ruari O’Connell. Në këtë takim është diskutuar edhe për gjendjen e tanishme politike në vend. Limaj e njoftoi ...
Limaj pret në takim Ambasadorin O’Connell
InFokusi - 12-Jan-2018 13:57
Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar, Ruari O’Connell. Në këtë takim është diskutuar edhe për gjendjen e tanishme politike në vend. Limaj e njoftoi ...
Limaj pret n takim Ambasadorin O’Connell
Bota Sot - 12-Jan-2018 13:45
Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar, Ruari O’Connell. Në këtë takim është diskutuar edhe për gjendjen e tanishme politike në vend. Limaj e njoftoi ...
Limaj pret në takim Ambasadorin O’Connell
Zeri - 12-Jan-2018 13:43
Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar, Ruari O’Connell. Në këtë takim është diskutuar edhe për gjendjen e tanishme politike në vend. Limaj e njoftoi ...
Nisma ‘Pemë pranë çdo pallati’, afrohen banorët e parë
Gazeta Shqip - 12-Jan-2018 13:32
Nismës së bashkisë së Tiranës për të mbjellë pemë pranë çdo pallati në kryeqytet i janë bashkuar edhe qytetarët. Banorët e Pallatit 138, rruga “Kostaq Cipo” në kryeqytet sëbashku me administratorin e pallatit të ...
Pemë pranë çdo pallati, ja banorët e parë që iu bashkuan nismës së re
Zhurnal - 12-Jan-2018 13:32
Nismës së bashkisë së Tiranës për të mbjellë pemë pranë çdo pallati në kryeqytet i janë bashkuar edhe qytetarët.
Pemë pranë çdo pallati, ja banorët e parë që iu bashkuan nismës së re të Bashkisë së Tiranës
Lajm Press - 12-Jan-2018 11:43
Nismës së bashkisë së Tiranës për të mbjellë pemë pranë çdo pallati në kryeqytet i janë bashkuar edhe qytetarët. Banorët e Pallatit 138, rruga “Kostaq Cipo” në kryeqytet sëbashku me administratorin e pallatit të ...
Pemë pranë çdo pallati, ja banorët e parë që iu bashkuan nismës së re të Bashkisë së Tiranës
Koha Jone - 12-Jan-2018 11:03
Nismës së bashkisë së Tiranës për të mbjellë pemë pranë çdo pallati në kryeqytet i janë bashkuar edhe qytetarët. Banorët e Pallatit 138, rruga “Kostaq Cipo” në kryeqytet së bashku me administratorin e pallatit të ...
Pemë pranë çdo pallati, ja banorët e parë që iu bashkuan nismës së re në Tiranë
GazetaTema - 12-Jan-2018 10:53
Nismës së bashkisë së Tiranës për të mbjellë pemë pranë çdo pallati në kryeqytet i janë bashkuar edhe qytetarët. Banorët e Pallatit 138, rruga “Kostaq Cipo” në kryeqytet sëbashku me administratorin e pallatit të ...
Pemë pranë çdo pallati, ja banorët e parë që iu bashkuan nismës së re të Bashkisë së Tiranës
Java News - 12-Jan-2018 10:44
Nismës së bashkisë së Tiranës për të mbjellë pemë pranë çdo pallati në kryeqytet i janë bashkuar edhe qytetarët. Banorët e Pallatit 138, rruga “Kostaq Cipo” në kryeqytet sëbashku me administratorin e pallatit të ...
Nisma e re, “Pemë pranë çdo pallati”
Top Channel - 12-Jan-2018 10:43
Banorët e Pallatit 138 në rrugën “Kostaq Cipo” në kryeqytet janë të parët që i janë përgjigjur nismës së bashkisë “Pemë pranë çdo pallati”.
Erion Veliaj: Ja pse e dua kaq shumë Tiranën
Erion Veliaj - 12-Jan-2018 08:38
Sepse shumica dërrmuese e qytetit tonë nuk bën gam-gam duke dhënë mend si ekspert gjitholog, por merr përsipër të bëjë diçka pozitive - qoftë dhe duke ndihmuar nxënësit të kalojnë rrugën, siç bëjnë vullnetarët tanë ...
Erion Veliaj: Ndjesë fëmijëve të shkollës MIST - harrova të postoj fotot me ju, por sigurisht nuk harrova pyetjet fantastike dhe entuziasmin tuaj për tu bërë ...
Erion Veliaj - 11-Jan-2018 17:57
Ndjesë fëmijëve të shkollës MIST - harrova të postoj fotot me ju, por sigurisht nuk harrova pyetjet fantastike dhe entuziasmin tuaj për tu bërë Kryebashkiak një ditë.
Edhe 200 pemë të tjera përgjatë segmentit të Unazës së Madhe
TV Klan - 11-Jan-2018 16:39
Në 21 Mars, në Ditën Botërore të Pyjeve, Bashkia e Tiranës do të organizojë një aksion mbarëqytetar për mbjelljen e mbi 100 mijë pemëve të reja, të cilat janë pjesë e projektit të Pyllit Orbital. Kryebashkiaku Erion ...
Tiranë, mbillen 200 pemë në Unazë, Veliaj: Në 21 mars aksion i madh
Koha Jone - 11-Jan-2018 15:12
Në 21 Mars, në Ditën Botërore të Pyjeve, Bashkia e Tiranës do të organizojë një aksion mbarëqytetar për mbjelljen e mbi 100 mijë pemëve të reja, të cilat janë pjesë e projektit të Pyllit Orbital. Kryebashkiaku Erion ...
FOTOT: 200 pemë të tjera përgjatë segmentit të Unazës së Madhe, Veliaj: Qytetarët dhe bizneset të na bashkohen
GazetaTema - 11-Jan-2018 14:47
Në 21 Mars, në Ditën Botërore të Pyjeve, Bashkia e Tiranës do të organizojë një aksion mbarëqytetar për mbjelljen e mbi 100 mijë pemëve të reja, të cilat janë pjesë e projektit të Pyllit Orbital. Kryebashkiaku Erion ...
Aksion për mbjelljen e pemëve
VizionPlus - 11-Jan-2018 14:07
Në 21 Mars, në Ditën Botërore të Pyjeve, Bashkia e Tiranës do të organizojë një aksion qytetar për mbjelljen e mbi 100 mijë pemëve të reja, të cilat janë pjesë e projektit të Pyllit Orbital. Teksa ishte ne Sauk ku u ...
200 pemë të tjera përgjatë Unazës së Madhe, Veliaj: Në 21 mars aksion i madh mbjelljesh në Tiranë
Gazeta Shqip - 11-Jan-2018 13:29
Në 21 mars, në Ditën Botërore të Pyjeve, Bashkia e Tiranës do të organizojë një aksion mbarëqytetar për mbjelljen e mbi 100 mijë pemëve të reja, të cilat janë pjesë e projektit të Pyllit Orbital. Kryebashkiaku Erion ...
Veliaj: Më 21 mars, aksion mbarëqytetar për mbjelljen e mbi 100 mijë pemëve
Java News - 11-Jan-2018 12:46
Në 21 Mars, në Ditën Botërore të Pyjeve, Bashkia e Tiranës do të organizojë një aksion mbarëqytetar për mbjelljen e mbi 100 mijë pemëve të reja, të cilat janë pjesë e projektit të Pyllit Orbital. Kryebashkiaku Erion ...
Veliaj: Në 21 mars aksion i madh mbjelljesh në Tiranë
Top Channel - 11-Jan-2018 12:42
Në 21 mars, Dita Botërore e Pyjeve, në Tiranë do të ketë një aksion të madh mbjelljesh, bëri të ditur kryebashkiaku Erion Veliaj.
12
Galeri

Lajmet Kryesore
Vrasja e politikanit serb, kryeprokurori i Mitrovicës: Nuk kemi ende asnjë të dyshuar
Romela Begaj me doping, trajneri lshon akuza: Kan gisht ndrkombtart
Freedom House: Shqipëria dhe Kosova, vende pjesërisht të lira
Borë dhe shi në gjithë vendin, ditët në vijim na mbërthen i ftohti
Dorëzohet Perez, pret ofertat për largimin e Ronaldos
Policia jep 10 mijë euro shpërblim për ata që japin informacion për vrasjen e Ivanoviçit
Basha me degët e PD: Më 27 Janar çlirojmë drejtësinë nga krimi
Aktorja e famshme shqiptare Eliza Dushku deklaroi publikisht disa ditë më parë se ishte abuzuar seksualisht në moshën 12 vjeçare. Ajo tha se ishte abuzuar në setin e një filmi nga një koordinator i skenave të rrezikshme në filmat hollivudian. Lidhur me deklaratën e Elizës ka reaguar me anë të një postimi në Twitter aktori i njohur Arnold Schwarzenegger.
“Paratë se do ju vras”, grabitësi i bankës terrorizon qytetarët
Lista, 36 gjyqtar e prokuror n sitn e Vettingut