Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:30
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo PanoramaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Prizren: Për 23 vende të lira në arsim konkurrojnë 573 kandidatë
Prizren, 19 gusht – Numri i madh i kandidatëve për mësimdhënës kanë aplikuar në konkursin e shpallur nga Drejtoria komunale e Arsimit të Prizrenit, ndërkohë që vetëm një numër i vogël i tyre do të pranohen në marrëdhënie pune.
Prizren: Për 23 vende të lira në arsim konkurrojnë 573 kandidatë
Koha.net - 19-Aug-2012 11:32
Prizren, 19 gusht – Numri i madh i kandidatëve për mësimdhënës kanë aplikuar në konkursin e shpallur nga Drejtoria komunale e Arsimit të Prizrenit, ndërkohë që vetëm një numër i vogël i tyre do të pranohen në marrëdhënie pune.
Për 23 vende të lira në arsim konkurrojnë 573 kandidatë
Koha.net - 20-Aug-2012 10:52
Prizren, 20 gusht – Numri i madh i kandidatëve për mësimdhënës kanë aplikuar në konkursin e shpallur nga Drejtoria komunale e Arsimit të Prizrenit, ndërkohë që vetëm një numër i vogël i tyre do të pranohen në marrëdhënie pune.
Galeri

Lajmet Kryesore
Fotot e para, momentet kur makina merr thasët me para dhe largohet nga Rinasi
Reuters shkruan sërish për Edi Ramën: Miku i tij pranoi se ka marrë kontribut për fushatën e Obamës, ja sa vite burg rrezikon
Një shef i madh në Polici ka lidhje në grabitjen e thasëve me para në Rinas?
Nainggolan “shpërthen” portën uellsiane, Belgjika kalon në avantazh 1-0
Acarohen marrëdhëniet Greqi-Shqipëri, helikopterët fuluturojnë në kufi
Conte flet për ndeshjen me Gjermaninë
Vendimi i paprecedent: Gjykata Kushtetuese austriake rikthen garën presidenciale të ekstremistit Hofer
Këta janë 2 kamikazët që shpërthyen veten në erë në aeroportin Ataturk
Tri skena ku Elvana duket seksi në klipin e ri (Foto)
Gjobat nga sistemi i Tatimeve, Ahmetaj: Do i propozojmë Kuvendit faljen