ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 08:38

Promovohet libri "15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit"

Promovohet libri "15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit"
I jashtëzakonshëm është vlerësuar kontributi i zëvendëskryeministrit të parë të Kosovës, Behgjet Pacolli me rastin e promovimit të librit të tij "15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit", një përmbledhje e një ...
Kosova Press | 14-Dec-2017 13:38
I jashtëzakonshëm është vlerësuar kontributi i zëvendëskryeministrit të parë të Kosovës, Behgjet Pacolli me rastin e promovimit të librit të tij "15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit", një përmbledhje e një ...

Promovohet libri “15 Parimet e Suksesit sipas Behgjet Pacollit”
Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka promovuar librin e tij të dytë “15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit”, shkruan Libri “15 parimet e suksesit sipas ...
Arbresh | 14-Dec-2017 11:56
Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka promovuar librin e tij të dytë “15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit”, shkruan Libri “15 parimet e suksesit sipas ...

Promovohet '15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit'
Zëvendëskryeminitri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Begjet Pacolli, para studentëve të kolegjit AAB ka promovuar librin e tij "15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit". Rektori i këtij kolegji, Lulzim Tafa, ka ...
Zeri | 14-Dec-2017 11:49
Zëvendëskryeminitri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Begjet Pacolli, para studentëve të kolegjit AAB ka promovuar librin e tij "15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit". Rektori i këtij kolegji, Lulzim Tafa, ka ...

Promovohet libri “15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit”
Zëvendëskryeminitri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Begjet Pacolli, para studentëve të kolegjit AAB ka promovuar librin “15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit”. Rektori i AAB-së, Lulzim Tafa, tha se libri është ...
EkonomiaOnline | 14-Dec-2017 11:45
Zëvendëskryeminitri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Begjet Pacolli, para studentëve të kolegjit AAB ka promovuar librin “15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit”. Rektori i AAB-së, Lulzim Tafa, tha se libri është ...

Promovohet “15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit”
Zëvendëskryeminitri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Begjet Pacolli, para studentëve të kolegjit AAB ka promovuar librin e tij 15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit. Rektori i këtij kolegji, Lulzim Tafa, ka ...
Klan Kosova | 14-Dec-2017 11:37
Zëvendëskryeminitri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Begjet Pacolli, para studentëve të kolegjit AAB ka promovuar librin e tij 15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit. Rektori i këtij kolegji, Lulzim Tafa, ka ...

Behgjet Pacolli promovon librin e tij të radhës
Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka promovua librin e tij të radhës “15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit”. Libri është duke u promovuar para studentëve ...
Arbresh | 14-Dec-2017 11:27
Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka promovua librin e tij të radhës “15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit”. Libri është duke u promovuar para studentëve ...

Promovimi i librit "15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit"(Drejtpërdrejt)
Në Qendrën Mediale të Kolegjit AAB po mbahet promovimi i librit "15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit".
Kosova Press | 14-Dec-2017 11:19
Në Qendrën Mediale të Kolegjit AAB po mbahet promovimi i librit "15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit".

Pacolli nesër promovon librin e tij të dytë
Puna prej ministri nuk po e pengon Behgjet Pacollin për t’u marrë edhe me libra. Ai ka gjetur kohë, ani pse i angazhuar në politikë, që ta shkruajë librin e tij të dytë. Pas librit të parë që titullohej ‘Nga sfida në ...
GazetaFjala | 13-Dec-2017 16:27
Puna prej ministri nuk po e pengon Behgjet Pacollin për t’u marrë edhe me libra. Ai ka gjetur kohë, ani pse i angazhuar në politikë, që ta shkruajë librin e tij të dytë. Pas librit të parë që titullohej ‘Nga sfida në ...

?Pacolli u rrëfen studentëve eksperiencën e tij profesionale
Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli do t’u drejtohet studentëve të Kolegjit AAB, me të cilët do të flasë për atë çfarë e ka motivuar atë në rrugën e suksesit.
Kosova Press | 12-Dec-2017 20:02
Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli do t’u drejtohet studentëve të Kolegjit AAB, me të cilët do të flasë për atë çfarë e ka motivuar atë në rrugën e suksesit.

Behgjet Pacolli do t’iu ligjëroj studentëve për eksperiencën e tij profesionale
Zëvendëskryeministri i Kosovës njëherësh Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli do të ligjëroj të enjten në Kolegjin AAB lidhur me eksperiencën e tij profesionale. Pacolli përmes një njoftimi në rrjetin social ...
Arbresh | 12-Dec-2017 19:47
Zëvendëskryeministri i Kosovës njëherësh Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli do të ligjëroj të enjten në Kolegjin AAB lidhur me eksperiencën e tij profesionale. Pacolli përmes një njoftimi në rrjetin social ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved