Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 05:23
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Hidhet shorti për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi, zgjidhen emrat nga Kushtetuesja
Koha Jone - 07-Dec-2017 11:46
Pas hedhjes së shortit janë përzgjedhur emrat e parë për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi. Shorti i pare ka zgjedhur emrat nga Gjykata Kushtetuese si anëtarë të KED të cilët janë: Besnik Imeraj dhe Altina Xhoxhaj. ...
EMRAT/ Nga Artan Boci, tek Rovena Gashi: Hidhet shorti për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi
GazetaTema - 07-Dec-2017 11:42
Në Kryesinë e Kuvendit është hedhur shorti për caktimin e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Besnik Imeraj dhe Altina Xhoxhaj janë përzgjedhur si anëtarë të KED nga lista e Gjykatës Kushtetuese dhe Vitore ...
Organet e drejtësisë, zgjidhen 9 anëtarët e KED-së (Emrat)
Gazeta Shqip - 07-Dec-2017 11:39
Është hedhur sot shorti për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi në Kryesinë e Kuvendit. Përfaqësues të mazhorancës dhe opozitës kanë shprehur qëndrime të kundërta në lidhje me këtë procedurë që ...
Hidhet shorti, ja kush janë anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi
Syri - 07-Dec-2017 11:38
U zgjodhën sot me short, anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, një nga organet e reja të drejtësisë në kuadrin e Reformës. Shorti u hodh mes debateve PD-PS në Kryesinë e Kuvendit në një mbledhje të drejtuar ...
Zgjidhen 9 anëtarët e KED, nga Prokuroria pa short: Ja emrat
Mapo - 07-Dec-2017 11:36
Në Kryesinë e Kuvendit u hodh e shorti për përzgjedhjen e nëntë anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Besnik Imeraj dhe Altina Xhoxhaj janë përzgjedhur si anëtarë të KED nga lista e Gjykatës Kushtetuese dhe ...
Shorti: Ja kush janë anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi
Gazeta Dita - 07-Dec-2017 11:32
Mes debatesh kuvendi i Shqipërisë ka hedhur sot shortin për përcaktimin e anëtarëve të Komisionit të Përkohshëm të Emërimeve në Drejtësi. Përfaqësues të mazhorancës dhe opozitës kanë shprehur qëndrime të kundërta në ...
Hidhet shorti. Emrat, kush janë anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi
ScanTv - 07-Dec-2017 11:23
Është hedhur shorti për anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, ku janë zgjedhur 9 anëtarë të përhershëm dhe 3 anëtarë zëvendësues. Ja anëtarët e përzgjedhur nga katër institucionet. Nga lista e Gjykatës ...
PS drejt kapjes se organëve të drejtësisë
Koha Jone - 07-Dec-2017 11:10
Para se Gramoz Ruçi të ikte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka firmosur nisjen e procedurave për hedhjen e shortit të anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Sipas Kushtetutës, ky organ zgjedh anëtarët e ...
Hidhet shorti për KED,zgjidhen anëtarët e parë, ja emrat
Shqiptarja - 07-Dec-2017 11:09
Janë përzgjedhur anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, pas debateve mes palëve politike në Kryesinë e Kuvendit. Shorti i parë përzgjodhi anëtarët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të jenë dy, si dhe një ...
Opozita e bashkuar: PD e LSI ‘hidhen në sulm’, shihni fotot
Mapo - 07-Dec-2017 11:08
Në Kryesinë e Kuvendit nisi seanca për hedhjen e shortit për përzgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Në këtë mbledhje, Këshilli i Lartë i Drejtësisë nuk kishte dërguar përfaqësues, LSI kishte ...
Shorti për zgjedhjen e anëtarëve të KED, ja emrat
Koha Jone - 07-Dec-2017 11:07
Ka nisur hedhja e shortit për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi në Kryesinë e Kuvendit. Ja emrat e përzgjedhur: Nga shorti për anëtarët e propozuar nga Gjykata Kushtetuese u zgjodhën: 1.Besnik ...
Organet e drejtësisë, hidhet shorti për zgjedhjen e anëtarëve të KED, ja emrat
Standard - 07-Dec-2017 11:07
Ka nisur hedhja e shortit për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi në Kryesinë e Kuvendit. Ja emrat e përzgjedhur: Nga shorti për anëtarët e propozuar nga Gjykata Kushtetuese u zgjodhën: 1.Besnik ...
Hidhet shorti për KED,Halimi: Antikushtetues! Manja:Boll më!
Shqiptarja - 07-Dec-2017 11:04
Ka nisur sot procesi i hedhjes së shortit për anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, një proces që po shoqërohet me debate mes pozitës dhe opozitës, i nisur prej ditës së djeshme. Partia Demokratike dhe Lëvizja ...
Vettingu, nis shorti për zgjedhjen e anëtarëve të KED
Gazeta Shqip - 07-Dec-2017 11:01
Ka nisur hedhja e shortit për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi në Kryesinë e Kuvendit. Ja emrat e përzgjedhur: Nga shorti për anëtarët e propozuar nga Gjykata Kushtetuese u zgjodhën: 1.Besnik ...
Hidhet shorti për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi, zgjidhen emrat nga Kushtetuesja
BalkanWeb - 07-Dec-2017 10:53
Pas hedhjes së shortit janë përzgjedhur emrat e parë për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi. Shorti i pare ka zgjedhur emrat nga Gjykata Kushtetuese si anëtarë të KED të cilët janë : Besnik Imeraj dhe Altina Xhoxhaj. ...
Organet e drejtësisë, hidhet shorti për zgjedhjen e anëtarëve të KED, ja emrat
Syri - 07-Dec-2017 10:52
Ka nisur hedhja e shortit për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi në Kryesinë e Kuvendit. Ja emrat e përzgjedhur: Nga shorti për anëtarët e propozuar nga Gjykata Kushtetuese u zgjodhën: 1.Besnik ...
Hidhet shorti për zgjedhjen e anëtarëve të KED, ja emrat:
Telegraf - 07-Dec-2017 10:52
Ka nisur hedhja e shortit për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit...
Hidhet shorti për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi
Top Channel - 07-Dec-2017 10:52
Në Kryesinë e Kuvendit ka nisur hedhja e shortit për anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi.
Hidhet shorti për anëtarët e KED-së mes mospajtimeve qeveri-opozitë
Illyriapress - 07-Dec-2017 10:52
Sot pritet të hidhet shorti për anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Ky vendim është kundërshtuar nga opozita, ku deputeti Eduard Halimi kërkon anulimin e procedurës. Halimi: Ndryshimi i rregullave në mes të ...
Nis me debate, mbledhja për hedhjen e shortit për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi
Telegraf - 07-Dec-2017 10:46
Ka nisur me debate në Kryesinë e Kuvendit, mbledhja për...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore