Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 05:23
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Gjykata merr vendim për Kurtin dhe Kadaj-Bujupin
TetovaSot - 07-Dec-2017 12:07
Publikuar: 12:03, 7 Dhjetor, 2017 Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu në cilësinë e dëshmitarit ka thënë në seancën e sotme në Gjykatën Themelore të Prishtinës se ishte deputeti i Vetëvendosjes, Albin Kurti ai që ka hedhur ...
Gjykata lë në paraburgim Albin Kurti dhe Donika Kadaj- Bujupi
Shqiptarja - 07-Dec-2017 12:04
Gjykata e Apelit e Kosovës e ka refuzuar kërkesën e avokatit mbrojtës të Albin Kurti, kundër vendimit për caktimin e masës së sigurisë me një muaj paraburgim, vendim i dhënë nga Gjykata Themelore. Albin Kurti akuzohet ...
Gjykata e Apelit lë në burg Albin Kurtin e përfaqësuesit e Vetëvendosjes
Telegraf - 07-Dec-2017 11:57
Gjykata e Apelit e Kosovës, ka refuzuar si të pabazuar ankesën...
Kurti dhe Kadaj-Bujupi mbeten në paraburgim
Zhurnal - 07-Dec-2017 11:57
Gjykata e Apelit e Kosovës e ka refuzuar si të pa bazuar ankesën e avokatit mbrojtës të akuzuarit A.K., kundër aktvendimit mbi caktimin e masës së paraburgimit prej 1 muaji, të nxjerrë nga Gjykata Themelore në ...
Labinot Tahiri mbronë Kurtin: Nuk i ka hije Kuvendit pa ty
Zhurnal - 07-Dec-2017 11:55
Deputeti i AKR-së, Labinot Tahiri ka dalë në mbrojtje të deputetit të VV-së, Albin Kurti.Tahiri përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se “politika nuk po të pyetka se a ja do të mirën vendit apo të keqën? Kush ...
Bekim Haxhiu thotë se e ka parë Albin Kurtin duke hedhur gaz lotsjellës
Gazeta Monitor - 07-Dec-2017 11:52
Sot po mbahet seanca e radhës ndaj katër deputetëve të Vetëvendosjes për hedhjen e gazit lotsjellës. Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, i thirrur në cilësinë e dëshmitarit, ka thënë se ka parë Albin Kurtin duke e hedhur ...
Haxhiu: Po përgatisim kallëzim penal ndaj kryetarit Beqir Kalludra
Arbresh - 07-Dec-2017 11:52
Deputetja dhe e akuzuara e këtij rasti Albulena Haxhiu në seancën që po zhvillohet është ankuar ndaj kryetarit të trupit gjykues, Beqir Kalludra për mos lejimin e disa pyetjeve të tyre ndaj dëshmitarit Haxhiu, raporton ...
Kryetari Kalludra i jep vërejtje Kurtit për deklaratat që i tha ndaj tij
Arbresh - 07-Dec-2017 11:50
Gjatë parashtrimit të pyetjeve të Albin Kurtit ndaj dëshmitarit Bekim Haxhiu, kryetari i trupit gjykues, Beqir Kalludra nuk lejoj që deshmitari të përgjigjet në disa pyetje duke i konsideruar si të pa nevojshme dhe ...
Haxhiu dëshmon se deputetët e VV-së kanë hedhur gaz lotsjellës
Koha.net - 07-Dec-2017 11:45
Në seancën gjyqësore ndaj katër deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje është duke dëshmuar Bekim Haxiu, deputet i PDK-së. Deputeti Haxhiu është pyetur për ngjarjen që ka ndodhur më 8 tetor të vitit 2015 ku është hedhur gaz ...
Gjykata e Apelit vendos: Albin Kurti mbetet në burg bashkë me përfaqësuesit e Vetëvendosjes!
Java News - 07-Dec-2017 11:45
Gjykata e Apelit e Kosovës, ka refuzuar si të pabazuar ankesën e avokatit mbrojtës të të akuzuarit Albin Kurti, kundër aktvendimit mbi caktimin e masës së paraburgimit prej 1 muaji, të nxjerrë nga Gjykata Themelore në ...
Haxhiu thotë se edhe Kadaj-Bujupi e Topalli kanë hedhur gaz lotsjellës
Klan Kosova - 07-Dec-2017 11:39
Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu ka dhënë dëshminë e tij në seancën gjyqësorë ndaj katër deputetëve të Vetëvendosjes që akuzohen për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvendin e Kosovës. Ai ka thënë fillimisht se e ka parë ...
Gjykata e Apelit lë në burg Albin Kurtin e përfaqësuesit e Vetëvendosjes
BalkanWeb - 07-Dec-2017 11:39
Gjykata e Apelit e Kosovës, ka refuzuar si të pabazuar ankesën e avokatit mbrojtës të të akuzuarit Albin Kurti, kundër aktvendimit mbi caktimin e masës së paraburgimit prej 1 muaji, të nxjerrë nga Gjykata Themelore në ...
Bekim Haxhiu thotë se e ka parë Albin Kurtin duke hedhur gaz lotsjellës
Zhurnal - 07-Dec-2017 11:38
Sot po mbahet seanca e rradhës ndaj katër deputetëve të Vetëvendosjes për hedhjen e gazit lotsjellës. Deputeti i PDK’së, Bekim Haxhiun i thirrur në cilësinë e dëshmitarit, ka thënë se ka parë Albin Kurtin duke hedhur ...
Naser Osmanit “nuk i kujtohet” kush e ka hedhur gazin në Kuvend
Zhurnal - 07-Dec-2017 11:35
Në seancën gjyqësore, e cila po mbahet ndaj katër deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, Donika Kadaj Bujupi dhe Albulena Haxhiu për hedhje të gazit lotsjellës në Kuvend, ka dëshmuar deputeti i LDK-së, Naser ...
Bekim Haxhiu: Albin Kurti e hodhi gazin lotsjellës i pari
Zeri - 07-Dec-2017 11:35
Po vazhdon seanca gjyqësore ndaj katër deputetëve të Vetëvendosjes, Albin Kurti, Donika Kadaj-Bujupi, Albulena Haxhiu dhe Faton Topalli të cilët akuzohen për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvend, raporton "Zeri.info", ...
Labinot Tahiri në mbrojtje të Albin Kurtit: Nuk po i ka hije Kuvendit pa qenë ti aty
TetovaSot - 07-Dec-2017 11:33
Publikuar: 11:31, 7 Dhjetor, 2017 Deputeti i AKR-së, Labinot Tahiri ka dalë në mbrojtje të deputetit të VV-së, Albin Kurti. Tahiri përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se “politika nuk po të pyetka se a ja do të ...
Haxhiu i PDK-së: Të gjithë deputetët e VV-së kanë hedhur gaz
Kosova Press - 07-Dec-2017 11:32
Në seancën gjyqësore ndaj katër deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje është duke dëshmuar Bekim Haxiu, deputet i PDK-së.
Labinot Tahiri me deklaratë të papritur për Albin Kurtin
Zeri - 07-Dec-2017 11:30
Deputeti i AKR-së, Labinot Tahiri ka dalë në mbrojtje të deputetit të VV-së, Albin Kurti. Tahiri përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se “politika nuk po të pyetka se a ja do të mirën vendit apo të keqën?1. Kush ...
Bekim Haxhiu thotë se ka e parë Albin Kurtin duke hedhur gaz lotsjellës
GazetaFjala - 07-Dec-2017 11:29
Sot po mbahet seanca e rradhës ndaj katër deputetëve të Vetëvendosjes për hedhjen e gazit lotsjellës. Deputeti i PDK’së, Bekim Haxhiun i thirrur në cilësinë e dëshmitarit, ka thënë se ka parë Albin Kurtin duke hedhur ...
Bekim Haxhiu: Albin Kurti e ka hedhur gazin lotsjellës
Zeri - 07-Dec-2017 11:27
Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu në cilësinë e dëshmitarit ka thënë në seancën e sotme në Gjykatën Themelore të Prishtinës se ishte deputeti i Vetëvendosjes, Albin Kurti ai që ka hedhur gazin lotsjellës në Kuvendin e ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore