Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 05:22
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Votohet Buxheti 2018, maxhoranca miraton e vetme edhe taksat
Top Channel - 14-Nov-2017 15:16
Komisioni parlamentar i ekonomisë miratoi në parim vetëm me votat e maxhorancës buxhetin e shtetit dhe paketën fiskale për vitin 2018.
Projektbuxheti 2018, Tabaku: Asnjë rritje për pagat e pensionet
Ekspres - 14-Nov-2017 13:48
Komisioni i Ekonomisë miraton në parim projektbuxhetin dhe paketën fiskale 2018-s, ku përfaqësuesit e opozitës, përfshirë PD dhe LSI kanë votuar kundër.
‘Ekonomia’ miraton në parim pr/buxhetin, kundër PD dhe LSI
Koha Jone - 14-Nov-2017 11:45
Në mbledhjen e sotme, komisioni parlamentar i Ekonomisë dhe Financave ka miratuar në parim projektbuxhetin për vitit 2018. Pas një jave diskutimesh dhe debatesh herë-herë edhe të ashpra, Ekonomia ka miratuar vetëm me ...
Komisioni i Ekonomisë miraton në parim projektbuxhetin
Java News - 14-Nov-2017 11:21
Komisioni parlamentar i Ekonomisë dhe Financave ka miratuar në parim projektbuxhetin për vitin 2018. Pas një jave diskutimesh dhe debatesh, komisioni ka miratuar vetëm me votat e mazhorancës projektligjin. Ashtu siç ...
Komisioni i Ekonomisë miraton në parim pr/buxhetin 2018, PD-LSI kundër
Gazeta Shqip - 14-Nov-2017 11:12
Komisioni i Ekonomisë dhe Financave miratoi në parim paketën fiskale dhe projektbuxhetin 2018. PD-LSI shprehën edhe një herë qëndrimin kundër pr/buxhetit 2018, që gjithsesi u miratua sot vetëm me votat e mazhorancës. ...
'Ekonomia' miraton në parim pr/buxhetin, kundër PD dhe LSI
Shqiptarja - 14-Nov-2017 11:01
Në mbledhjen e sotme, komisioni parlamentar i Ekonomisë dhe Financave ka miratuar në parim projektbuxhetin për vitit 2018. Pas një jave diskutimesh dhe debatesh herë-herë edhe të ashpra, Ekonomia ka miratuar vetëm me ...
Kom. Ekonomisë,votohet në parim pr/buxheti, kundër PD dhe LSI
Shqiptarja - 14-Nov-2017 10:53
Në mbledhjen e sotme të Komisionit të Ekonomisë, është votuar në parim projektbuxheti i vitit 2018. Anëtarët e Komisionit të Ekonomisë nga Partia Demokratike dhe LSI, kanë votuar kundër projektbuxhetit për vitin e ...
Galeri

Lajmet Kryesore