ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 02:09

Ajazi në NATO, socialistët: Nuk kemi dijeni për propozimin

Ajazi në NATO, socialistët: Nuk kemi dijeni për propozimin
Socialistët u ndodhën në mbledhjen e grupit parlamentar pasditen e së hënës, kur kryeministria konfirmoi lajmin se Edi Rama kishte propozuar Visho Ajazin për ambasador në NATO. Vendimi i ka gjetur të papritur, siç ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 10:32
Socialistët u ndodhën në mbledhjen e grupit parlamentar pasditen e së hënës, kur kryeministria konfirmoi lajmin se Edi Rama kishte propozuar Visho Ajazin për ambasador në NATO. Vendimi i ka gjetur të papritur, siç ...

Zblulohet marrëveshja, ish-shefi i SHISH-it propozohet si ambasador në NATO. Lubojna: Ai braktisi detyrën
Kryeministri Edi Rama i propozoi Presidentit të Republikës...
Telegraf | 14-Nov-2017 09:33
Kryeministri Edi Rama i propozoi Presidentit të Republikës...

Propozimi i Visho Ajazit si ambasador në NATO, ja kë do zëvendësojë ish-kreu i SHISH
TIRANE – Pas afro rreth dy javësh nga dorëheqja e kreut të SHISH, Visho Ajazi Lika, kryeministri Edi Rama ka propozuar sot emërimin e ish-kreut të Shërbimit Informativ Kombëtar në postin e ambasadorit të Shqipërisë në ...
BalkanWeb | 13-Nov-2017 20:00
TIRANE – Pas afro rreth dy javësh nga dorëheqja e kreut të SHISH, Visho Ajazi Lika, kryeministri Edi Rama ka propozuar sot emërimin e ish-kreut të Shërbimit Informativ Kombëtar në postin e ambasadorit të Shqipërisë në ...

‘Rama më ofroi postin e Janullatosit’-Iriqi bisedon me Visho Ajazi Lika
Iriqi: - Intrigë e bukur ikja dhe emërimi yt si ambasador. Mund të na e rrëfesh. Visho: - Ikja ishte dëshirë e imja. Iriqi: - Më duket se të hoqën. Visho: - Ka një shprehje të hershme. Cari i Rusisë nuk e prekte dot një ...
Syri | 14-Nov-2017 18:33
Iriqi: - Intrigë e bukur ikja dhe emërimi yt si ambasador. Mund të na e rrëfesh. Visho: - Ikja ishte dëshirë e imja. Iriqi: - Më duket se të hoqën. Visho: - Ka një shprehje të hershme. Cari i Rusisë nuk e prekte dot një ...

Rama jua bën fakt të kryer, por shikoni si belbëzojnë deputetët socialist, për Visho Ajazin ambasador
Ish-kryetari i SHISH, Visho Ajazi u propozua papritur nga kryeministri Edi Rama për ambasador në NATO. Por figura e ish-kreut të SHISH, nuk ka qenë edhe aq e dashur për socialistët që në kohën që ai ka punuar pranë ...
Syri | 14-Nov-2017 16:37
Ish-kryetari i SHISH, Visho Ajazi u propozua papritur nga kryeministri Edi Rama për ambasador në NATO. Por figura e ish-kreut të SHISH, nuk ka qenë edhe aq e dashur për socialistët që në kohën që ai ka punuar pranë ...

“I dashur armik”: të gjitha përzgjedhjet demokratike të Ramës që nisën me Aurel Plasarin; Visho Ajazi më i fundit
Emërimi më i fundit i Visho Ajazi Likës nga Edi Rama si ambasador i qeverisë së tij në NATO, nuk është i pari prej zgjedhjeve nga “kampi armik” që kryeministri ka kryer që prej kur hyri në politikën shqiptare në ...
Albportali | 14-Nov-2017 15:30
Emërimi më i fundit i Visho Ajazi Likës nga Edi Rama si ambasador i qeverisë së tij në NATO, nuk është i pari prej zgjedhjeve nga “kampi armik” që kryeministri ka kryer që prej kur hyri në politikën shqiptare në ...

Rama hodhi firmën, por a i plotëson kriteret për ambasador Visho Ajazi?
Visho Ajazi Lika, ish-kreu i SHISH, i dorëhequr në fillim të muajit Nëntor, është propozuar sot nga kryeministri Edi Rama si ambasador i Shqipërisë në NATO. Propozimi i është drejtuar Presidentit Ilir Meta, i cili në ...
Mapo | 13-Nov-2017 19:45
Visho Ajazi Lika, ish-kreu i SHISH, i dorëhequr në fillim të muajit Nëntor, është propozuar sot nga kryeministri Edi Rama si ambasador i Shqipërisë në NATO. Propozimi i është drejtuar Presidentit Ilir Meta, i cili në ...

“I dashur armik”: të gjitha përzgjedhjet demokratike të Ramës që nisën me Aurel Plasarin; Visho Ajazi më i fundit
Emërimi më i fundit i Visho Ajazi Likës nga Edi Rama si ambasador i qeverisë së tij në NATO, nuk është i pari prej zgjedhjeve nga “kampi armik” që kryeministri ka kryer që prej kur hyri në politikën shqiptare në ...
Tesheshi | 14-Nov-2017 15:20
Emërimi më i fundit i Visho Ajazi Likës nga Edi Rama si ambasador i qeverisë së tij në NATO, nuk është i pari prej zgjedhjeve nga “kampi armik” që kryeministri ka kryer që prej kur hyri në politikën shqiptare në ...

Ish-shefi i SHISH-it propozohet për ambasador në NATO
Në Shqipëri, kryeministri Edi Rama i propozoi presidentit Ilir Meta, emërimin e ish-kreut të shërbimeve sekrete, Visho Ajazi në detyrën e ambasadorit në NATO. Ajazi dha dorëheqjen dy javë më parë, për arsye të cilat nuk ...
AlbInfo | 14-Nov-2017 14:23
Në Shqipëri, kryeministri Edi Rama i propozoi presidentit Ilir Meta, emërimin e ish-kreut të shërbimeve sekrete, Visho Ajazi në detyrën e ambasadorit në NATO. Ajazi dha dorëheqjen dy javë më parë, për arsye të cilat nuk ...

Visho Ajazi ambasador në NATO, socialistët të surprizuar me propozimin e Ramës
Socialistët u ndodhën në mbledhjen e grupit parlamentar pasditen e së hënës, kur kryeministria konfirmoi lajmin se Edi Rama kishte propozuar Visho Ajazin për ambasador në NATO. Vendimi i ka gjetur të papritur, siç ...
Java News | 14-Nov-2017 12:07
Socialistët u ndodhën në mbledhjen e grupit parlamentar pasditen e së hënës, kur kryeministria konfirmoi lajmin se Edi Rama kishte propozuar Visho Ajazin për ambasador në NATO. Vendimi i ka gjetur të papritur, siç ...

Posti i ambasadorit në NATO, ja kujt i zë vendin ish – kreu i SHISH
Ditën e sotme Visho Ajazi Lika ish-kreu i Shërbimit Informativ Kombëtar, është propozuar nga kryeministri Rama për postin e ambasadorit të Shqipërisë në NATO. Tashmë pritet që kreu i shtetit të firmosë propozimin e ...
Mapo | 13-Nov-2017 19:36
Ditën e sotme Visho Ajazi Lika ish-kreu i Shërbimit Informativ Kombëtar, është propozuar nga kryeministri Rama për postin e ambasadorit të Shqipërisë në NATO. Tashmë pritet që kreu i shtetit të firmosë propozimin e ...

Visho Ajazi në NATO, socialistët: Nuk kemi dijeni për propozimin
Socialistët u ndodhën në mbledhjen e grupit parlamentar pasditen e së hënës, kur kryeministria konfirmoi lajmin se Edi Rama kishte propozuar Visho Ajazin për ambasador në NATO. Vendimi i ka gjetur të papritur, siç ...
Koha Jone | 14-Nov-2017 11:51
Socialistët u ndodhën në mbledhjen e grupit parlamentar pasditen e së hënës, kur kryeministria konfirmoi lajmin se Edi Rama kishte propozuar Visho Ajazin për ambasador në NATO. Vendimi i ka gjetur të papritur, siç ...

Të jesh në qeveri dhe të jesh në pushtet
Nga Alfred Peza Rasti i dorëheqjes së Visho Ajazit, është parë nga shumë këndvështrime në media, opinionin publik, qarqet politike, diplomatike dhe deri tek qytetarët. Përtej informacionit zyrtar, është normale që për ...
Java News | 14-Nov-2017 10:58
Nga Alfred Peza Rasti i dorëheqjes së Visho Ajazit, është parë nga shumë këndvështrime në media, opinionin publik, qarqet politike, diplomatike dhe deri tek qytetarët. Përtej informacionit zyrtar, është normale që për ...

Sekretet e paktit Rama-Visho Ajazi: ja arsyet dhe pasojat e emërimit në NATO të ish-kryespiunit
Mundësia e emërimit të shefit të larguar të shërbimit sekret shqiptar, Visho Ajazi në një post të rëndësishëm diplomatik, u përfol menjëherë pas dorëheqjes së tij. Flitej si mundësi Londra apo NATO. Ndodhi kjo e fundit ...
Tesheshi | 14-Nov-2017 10:46
Mundësia e emërimit të shefit të larguar të shërbimit sekret shqiptar, Visho Ajazi në një post të rëndësishëm diplomatik, u përfol menjëherë pas dorëheqjes së tij. Flitej si mundësi Londra apo NATO. Ndodhi kjo e fundit ...

Visho Ajazi propozohet ambasador i Shqipërisë në NATO
Afro dy javë pas dorëheqjes nga drejtimi i Shërbimit Informativ, Visho Ajazi Lika propozohet nga mazhoranca për të qenë ambasador i Shqipërisë në NATO. Burime i thanë Televizionit Klan se kryeministri Rama ka firmosur ...
TV Klan | 14-Nov-2017 01:40
Afro dy javë pas dorëheqjes nga drejtimi i Shërbimit Informativ, Visho Ajazi Lika propozohet nga mazhoranca për të qenë ambasador i Shqipërisë në NATO. Burime i thanë Televizionit Klan se kryeministri Rama ka firmosur ...

Është thjesht diversion, jo represion!
Nga Mero Baze Emërimi i Visho Ajazit si ambasador i Shqipërisë në NATO, ka forcuar paranojën e opozitës, se ai është kthyer në një bashkëpunëtor i Edi Ramës në kulmin e akuzave për represion ndaj tij, për shkak të ...
Java News | 14-Nov-2017 10:18
Nga Mero Baze Emërimi i Visho Ajazit si ambasador i Shqipërisë në NATO, ka forcuar paranojën e opozitës, se ai është kthyer në një bashkëpunëtor i Edi Ramës në kulmin e akuzave për represion ndaj tij, për shkak të ...

Kryeministri propozon Visho Ajazi Likën ambasador në NATO, Ilir Meta vijon bllokadën ndaj kreut të ri të SHISH
Visho Ajazi Lika pritet të jetë ambasador i Shqipërisë në NATO. Pak ditë pasi dha dorëheqjen nga drejtimi i Shërbimit
Zhurnal | 14-Nov-2017 09:16
Visho Ajazi Lika pritet të jetë ambasador i Shqipërisë në NATO. Pak ditë pasi dha dorëheqjen nga drejtimi i Shërbimit

Visho Ajazi propozohet ambasador i Shqipërisë në NATO
Në Shqipëri, kryeministri Edi Rama i propozoi sot presidentit Ilir Meta, emërimin e ish kreut të shërbimeve sekrete Visho Ajazi në detyrën e ambasadorit në NATO. Zoti Ajazi dha dorëheqjen dy javë më parë, për arsye të ...
EkonomiaOnline | 14-Nov-2017 09:14
Në Shqipëri, kryeministri Edi Rama i propozoi sot presidentit Ilir Meta, emërimin e ish kreut të shërbimeve sekrete Visho Ajazi në detyrën e ambasadorit në NATO. Zoti Ajazi dha dorëheqjen dy javë më parë, për arsye të ...

Ajazi i dorëhequr i SHISH propozohet ambasador i Shqipërisë në NATO
Në Shqipëri, kryeministri Edi Rama i propozoi sot presidentit Ilir Meta, emërimin e ish kreut të shërbimeve sekrete Visho Ajazi në detyrën e ambasadorit në NATO. Zoti Ajazi dha dorëheqjen dy javë më parë, për arsye të ...
Koha.net | 14-Nov-2017 09:07
Në Shqipëri, kryeministri Edi Rama i propozoi sot presidentit Ilir Meta, emërimin e ish kreut të shërbimeve sekrete Visho Ajazi në detyrën e ambasadorit në NATO. Zoti Ajazi dha dorëheqjen dy javë më parë, për arsye të ...

Propozimi, Visho Ajazi për ambasador të Shqipërisë në NATO
Kryeministri Edi Rama ka propozuar ish-kreun e Shërbimit Informativ Shtetëror, Visho Ajazi Lika si përfaqësues të përhershëm të Shqipërisë në selinë e NATO-s në Bruksel, bëjnë të ditur burime mediatike, ende të ...
24 Ore | 14-Nov-2017 08:04
Kryeministri Edi Rama ka propozuar ish-kreun e Shërbimit Informativ Shtetëror, Visho Ajazi Lika si përfaqësues të përhershëm të Shqipërisë në selinë e NATO-s në Bruksel, bëjnë të ditur burime mediatike, ende të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved