Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 05:22
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Berisha, pas Kastro Zisos, merr në mbrojtje Kol Ballën
Dritare.net - 14-Nov-2017 18:58
Deputeti i Parisë Demokratike Sali Berisha, pasi mori në mbrojtje Kastro Zizon për mospranimin e tij në Festivalin e Këngës në RTSH, i ka dalë në mbrojtje edhe Sokol Ballës, drejtorin e shkarkuar të informacionit në Top ...
Largimi i Sokol Ballës, reagon Berisha: Kurbani i fundit i Noriegës? Nuk dihet…
Syri - 14-Nov-2017 18:49
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar përmes një komenti i në rrjetet sociale në lidhje me largimin e Sokol Ballës nga pozicioni i drejtorit të informacionit në Top Channel. Berisha shkruan se tashmë as pastruesja ...
Armand Shkullaku, emri që mund ta drejtoje Top Channel
Dritare.net - 14-Nov-2017 18:42
Largimi i Sokol Ballës nga drejtimi i lajmeve në Top Channel nuk është për herë të parë. Balla e ka mbajtur këtë post edhe në vitin 2005 deri në vitin 2009 për t’u rikthyer sërish në krye të lajmeve në Janar të 2016-ës. ...
TCH: Sokol Balla vazhdon Top Story-n! Berisha: U bë kurban
Mapo - 14-Nov-2017 18:37
Top Channel ka konfirmuar se Sokol Balla nuk do jetë më drejtor informacioni. Në një lajm të shkurtër online, TCH thotë se Balla vazhdon emisionin Top Story. “Sokol Balla largohet nga detyra e Drejtorit të Informacionit ...
Berisha: Balla “kurban” i Ramës, kush e ka radhën?
Standard - 14-Nov-2017 18:33
Ish-kryeministri Sali Berisha e ka konsideruar shkarkimin e Sokol Ballës nga drektor lajmesh të Top Channel si një plan të Edi Ramës. “Sokol Balla, kurbani i fundit i Norieges?! Kush e ka radhen tani? Nuk dihet, por as ...
Pezullimi i Sokol Ballës nga Top Channel, Berisha: Kurbani i fundit i Noriegës
BalkanWeb - 14-Nov-2017 18:29
TIRANË- Pezullimi nga detyra i drejtorit të Informacionit në televizonin Kombëtar “Top Channel” ka sjellë reagimin e parë të një politikani. Ish-kryeministri Sali Berisha komenton largimin e Ballës dhe ironizon duke ...
Top Channel shkarkon Sokol Ballën, ja kush e zëvendëson (FOTO)
TetovaSot - 14-Nov-2017 18:16
Publikuar: 18:13, 14 Nëntor, 2017 Shkarkime të bujshme ka pasur gjatë kohëve të fundit në televizionin që deri pak kohë më parë ishte ëndrra e çdo gazetari, por që prej kohësh duket se i ka rënë shkëlqimi. Këtë herë nga ...
Top Channel shkarkon Sokol Ballën
EkonomiaOnline - 14-Nov-2017 18:10
Sokol Balla, nuk do të jetë më drejtori i informacionit ndërkohë që do të vazhdojë të drejtojë emisionin ‘Top Story’, shkruan lapsi.al. Për momentin nuk është ende e qartë se çfarë ka ndodhur me Ballën, ndërsa mësohet ...
“Top Channel” shkarkon Sokol Ballën si drejtor informacioni
BalkanWeb - 14-Nov-2017 17:57
Jo vetëm gazetarë e moderatorë të njohur, “furtuna” e nisur në televizionin kombëtar Top Channel ka marrë përpara edhe Drejtorin e Informacionit. “BalkanWeb” mëson se që prej mesditës së sotme Sokol Balla nuk do të jetë ...
Sokol Balla, jo më drejtor Informacioni; vazhdon drejtimin e Top Story
Indeks Online - 14-Nov-2017 17:36
Sokol Balla largohet nga detyra e Drejtorit të Informacionit të Top Channel. Gazetari Endri Xhafo do të jetë i komanduar në këtë detyrë për një periudhë të pacaktuar kohore ende. Ndërkohë, Sokol Balla do të vazhdojë të ...
Zbardhen arsyet, ja pse Top Channel vendosi të shkarkojë Sokol Ballën
Flaka - 14-Nov-2017 17:01
Konflikti mes Edi Ramës dhe Top Channel ka prodhuar efektin e parë, jo brenda qeverisë, por brenda televizionit. Burime për Syri.net bëjnë me dije se pronarja e Top Channel ka vendosur të shkarkojë nga detyra e ...
Top Channel shkarkon Sokol Ballën, ky është drejtori i ri i informacionit
Dritare.net - 14-Nov-2017 16:54
“Furtuna” që ka kohë në Top Channel, te cilit i jane larguar disa gazetare te njohur por edhe aktore, duket se ka prekur edhe Sokol Ballen, i cili deri me sot mbante postin e drejtorit te Informacionit ne televizionin ...
Sali Berisha: Sokol Balla, kurbani i fundit i Norieges?!
Sali Berisha - 14-Nov-2017 16:50
Kush e ka radhen tani? Nuk dihet, por as pastruesja dhe roja nuk ndjehen te sigurte! sb
Sokol Ballën largohet si drejtor lajmesh, kush e zëvendëson
Mapo - 14-Nov-2017 16:44
“Furtuna” që ka kohë në Top Channel, te cilit i jane larguar disa gazetare te njohur por edhe aktore, duket se ka prekur edhe Sokol Ballen, i cili deri me sot mbante postin e drejtorit te Informacionit ne televizionin ...
Top Channel shkarkon Sokol Ballën
Klan Kosova - 14-Nov-2017 16:43
Sokol Balla, nuk do të jetë më drejtori i informacionit ndërkohë që do të vazhdojë të drejtojë emisionin ‘Top Story’, shkruan lapsi.al. Për momentin nuk është ende e qartë se çfarë ka ndodhur me Ballën, ndërsa mësohet ...
“Top Channel” shkarkon Sokol Ballën
Ina-Online - 14-Nov-2017 16:37
Pavarësisht se është një ndër televizonet më të mëdha në vend, Top Channel gjendet në një krizë të vërtetë. Pas largimit të disa gazetarëve, moderatorëve e aktorë të njohur, edhe Sokol Balla është shkarkuar nga ...
Top Channel shkarkon Sokol Ballën, ja çfarë po ndodh me televizionin!
Bordo - 14-Nov-2017 16:34
Sokol Balla, njëkohësisht drejtor i informacionit në Top Channel, është shkarkuar nga ky post me vendimin e vetë televizionit. Lajmin e ka komfirmuar News Bomb, e deri më tani zbardhen pak detaje. Edhe pse nuk përmenden ...
Top Channel shkarkon Sokol Ballën, ja cili është drejtori i ri!
Dritare.net - 14-Nov-2017 16:26
Teksa ka lindur një “luftë” mes kryeministrit Edi Rama dhe televizionit kombëtar Top Channel, vijnë edhe kokat e para “të prera”. Bordi drejtues ka shkarkuar nga puna drejtorin e informacionit Sokol Balla. Në vend të ...
Zbulohet arsyeja, ja pse Top Channel shkarkoi Sokol Ballën
Gazeta Monitor - 14-Nov-2017 16:24
Teksa ka lindur një “luftë” mes kryeministrit Edi Rama dhe televizionit kombëtar Top Channel, vijnë edhe kokat e para “të prera”. Gazeta Express mëson me burime nga brenda Top Channel se bordi drejtues ka shkarkuar nga ...
Zbardhen arsyet, ja pse Top Channel vendosi të shkarkojë Sokol Ballën
Syri - 14-Nov-2017 16:20
Konflikti mes Edi Ramës dhe Top Channel ka prodhur efektin e parë, jo brenda qeverisë, por brenda televizionit. Burime për Syri.net bëjnë me dije se pronarja e Top Channel ka vendosur të shkarkojë nga detyra e drejtorit ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore