ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 01:03

Shkarkimi i Klement Zgurit, KQZ rrëzon kërkesën e Partisë Socialiste

Shkarkimi i Klement Zgurit, KQZ rrëzon kërkesën e Partisë Socialiste
Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka rrëzuar kërkesën e Partisë Socialiste për shkarkimin e Klement Zgurit. vijon… (e.f/BalkanWeb)
BalkanWeb | 14-Nov-2017 19:02
Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka rrëzuar kërkesën e Partisë Socialiste për shkarkimin e Klement Zgurit. vijon… (e.f/BalkanWeb)

Shkarkimi i Klement Zgurit, ja shkresa që rrëzon pretendimin e socialistëve
TIRANE- Një ditë më parë vetë Kryeministri Edi Rama iu dha krahë socialistëve dhe mbështeti nisjen e procedurave ligjore për shkarkimin e kreut të KQZ-së, Klement Zguri, por dalja në dritë e një dokumenti hedh poshtë ...
BalkanWeb | 14-Nov-2017 18:50
TIRANE- Një ditë më parë vetë Kryeministri Edi Rama iu dha krahë socialistëve dhe mbështeti nisjen e procedurave ligjore për shkarkimin e kreut të KQZ-së, Klement Zguri, por dalja në dritë e një dokumenti hedh poshtë ...

PS i çon Kuvendit kërkesën për shkarkimin e Zgurit
Deputetja socialiste Klotilda Bushka, ka njoftuar se deputetët e mazhorancës, i kanë paraqitur kryetarit të Kuvendit, kërkesën për shkarkimin nga detyra të kryetarit të KQZ Klement Zguri, për shkelje të rënda të ligjit ...
Mapo | 14-Nov-2017 15:43
Deputetja socialiste Klotilda Bushka, ka njoftuar se deputetët e mazhorancës, i kanë paraqitur kryetarit të Kuvendit, kërkesën për shkarkimin nga detyra të kryetarit të KQZ Klement Zguri, për shkelje të rënda të ligjit ...

PS nuk heq dorë: Arsyet pse duhet të shkarkohet kreu i KQZ, Klement Zguri
TIRANE – Gjatë një deklarate për mediat, deputetja e PS, Klotilda Ferhati tha se kreu i KQZ i propozuar nga PD si pjesë e marrëveshjes Rama-Basha, Klement Zguri ka shkelur ligjin. Klotilda Ferhati tha se KQZ mori ...
BalkanWeb | 14-Nov-2017 14:24
TIRANE – Gjatë një deklarate për mediat, deputetja e PS, Klotilda Ferhati tha se kreu i KQZ i propozuar nga PD si pjesë e marrëveshjes Rama-Basha, Klement Zguri ka shkelur ligjin. Klotilda Ferhati tha se KQZ mori ...

‘Shkarkimi i Zgurit’: Ja shkresa që rrëzon pretendimin e PS
Partia Socialiste doli edhe të martën në një konferencë për shtyp, ku sulmoi kreun e KQZ, Klement Zguri, se është treguar i njëanshëm sa i përket çështjes së mandatit të kryebashkiakut demokrat të Mallakastrës, Agron ...
Mapo | 14-Nov-2017 14:31
Partia Socialiste doli edhe të martën në një konferencë për shtyp, ku sulmoi kreun e KQZ, Klement Zguri, se është treguar i njëanshëm sa i përket çështjes së mandatit të kryebashkiakut demokrat të Mallakastrës, Agron ...

Basha: Rama është gati të zhvishet lakuriq për t’iu shmangur pyetjes për Saimir Tahirin
TIRANE- Gjatë një deklarate për mediat, ku komentoi projektbuxhetin e qeverisë për vitin 2018, kreu i PD u pyet nga gazetarët edhe për çështjen ‘Tahiri’ si dhe kërkesën e PS për shkarkimin e kreut të KQZ Klement Zguri, ...
BalkanWeb | 14-Nov-2017 13:07
TIRANE- Gjatë një deklarate për mediat, ku komentoi projektbuxhetin e qeverisë për vitin 2018, kreu i PD u pyet nga gazetarët edhe për çështjen ‘Tahiri’ si dhe kërkesën e PS për shkarkimin e kreut të KQZ Klement Zguri, ...

PS nuk tërhiqet, përsërit thirrjen: Të shkarkohet Klement Zguri
Partia Socialiste ka kërkuar sërish shkarkimin nga detyra të kreut të KQZ, Klement Zguri. Në një dalje për media, deputetja e PS, Klotilda Ferhati, ka deklaruar se Zguri ka shkelur ligjin, teksa mbajti anën e ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 15:30
Partia Socialiste ka kërkuar sërish shkarkimin nga detyra të kreut të KQZ, Klement Zguri. Në një dalje për media, deputetja e PS, Klotilda Ferhati, ka deklaruar se Zguri ka shkelur ligjin, teksa mbajti anën e ...

PS nuk tërhiqet, përsërit thirrjen: Të shkarkohet Klement Zguri
Partia Socialiste ka kërkuar sërish shkarkimin nga detyra të kreut të KQZ, Klement Zguri. Në një dalje për media, deputetja e PS, Klotilda Ferhati, ka deklaruar se Zguri ka shkelur ligjin, teksa mbajti anën e ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 14:39
Partia Socialiste ka kërkuar sërish shkarkimin nga detyra të kreut të KQZ, Klement Zguri. Në një dalje për media, deputetja e PS, Klotilda Ferhati, ka deklaruar se Zguri ka shkelur ligjin, teksa mbajti anën e ...

Kryebashkiaku i Mallakastrës: Çfarë ndodhi në Itali në vitin 1995
Kreu i Bashkisë së Mallakastrës, Agron Kapllanaj ka sqaruar në lidhje për “Tonight Ilva Tare” të vërtetën e dënimit në Itali më shumë se 20 vite më parë, duke theksuar gjithashtu se deklarimin për rastin e ka bërë në ...
Mapo | 14-Nov-2017 10:41
Kreu i Bashkisë së Mallakastrës, Agron Kapllanaj ka sqaruar në lidhje për “Tonight Ilva Tare” të vërtetën e dënimit në Itali më shumë se 20 vite më parë, duke theksuar gjithashtu se deklarimin për rastin e ka bërë në ...

Mandati i Zgurit deri më 2020, dosja e Prokurorisë u protokollua
Partia Socialiste e ka kthyer në çështje debati mandatin e kryebashkiakut demokrat të Mallakastrës, Agron Kapllanaj. Madje ajo ka kërkuar shkarkimin e kreut të KQZ-së, Klement Zguri me argumentin se ka kryer shkelje. Në ...
Mapo | 14-Nov-2017 10:35
Partia Socialiste e ka kthyer në çështje debati mandatin e kryebashkiakut demokrat të Mallakastrës, Agron Kapllanaj. Madje ajo ka kërkuar shkarkimin e kreut të KQZ-së, Klement Zguri me argumentin se ka kryer shkelje. Në ...

Shkarkimi i kreut të KQZ dhe kryebashkiakut të Mallakastrës, kundërpeshë e "Tahirit". Reagon Rama
Partia Socialiste zyrtarizoi nismën e saj për shkarkimin e kryetarit...
Telegraf | 14-Nov-2017 09:48
Partia Socialiste zyrtarizoi nismën e saj për shkarkimin e kryetarit...

KQZ rrëzon kërkesën e PS për shkarkimin e Zgurit, ja dokumenti i Prokurorisë që …
Ko misioni Qendror i Zgjedhjeve ka rrëzuar kërkesën e Partisë Socialiste për shkarkimin e Klement Zgurit nga posti i kreut të këtij institucioni. Socialistët pretendojnë se Zguri ka fshehur informacionet mbi ...
Standard | 14-Nov-2017 19:26
Ko misioni Qendror i Zgjedhjeve ka rrëzuar kërkesën e Partisë Socialiste për shkarkimin e Klement Zgurit nga posti i kreut të këtij institucioni. Socialistët pretendojnë se Zguri ka fshehur informacionet mbi ...

Shkarkimi i Klement Zgurit/ KQZ rrëzon kërkesën e PS
Partia Socialiste ka kërkuar shkarkimin e kryetarit të Komisionit Qendrorë të Zgjedhjeve Klement Zguri. Kjo kërkesë e PS është rrëzuar ditën e sotme në KQZ./ I.M-Dritare.net
Dritare.net | 14-Nov-2017 19:13
Partia Socialiste ka kërkuar shkarkimin e kryetarit të Komisionit Qendrorë të Zgjedhjeve Klement Zguri. Kjo kërkesë e PS është rrëzuar ditën e sotme në KQZ./ I.M-Dritare.net

Dokumenti/ KQZ rrëzon kërkesën e PS për Klement Zgurin, ja çfarë ndodhi me dosjen e Prokurorisë…
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka rrëzuar kërkesën e Partisë Socialiste për shkarkimin e Klement Zgurit nga posti i kreut të këtij institucioni. Socialistët pretendojnë se Zguri ka fshehur informacionet mbi ...
Syri | 14-Nov-2017 19:10
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka rrëzuar kërkesën e Partisë Socialiste për shkarkimin e Klement Zgurit nga posti i kreut të këtij institucioni. Socialistët pretendojnë se Zguri ka fshehur informacionet mbi ...

Shkresa / Zguri i njoftoi anëtarët e KQZ për Kapllanajn
Një ditë më parë vetë Kryeministri Edi Rama iu dha krahë socialistëve dhe mbështeti nisjen e procedurave ligjore për shkarkimin e kreut të KQZ-së, Klement Zguri, por dalja në dritë e një dokumenti hedh poshtë një nga ...
Java News | 14-Nov-2017 19:02
Një ditë më parë vetë Kryeministri Edi Rama iu dha krahë socialistëve dhe mbështeti nisjen e procedurave ligjore për shkarkimin e kreut të KQZ-së, Klement Zguri, por dalja në dritë e një dokumenti hedh poshtë një nga ...

Shkarkimi i Klement Zgurit, PS zyrtarizon kërkesën
Socialistët nuk kanë humbur kohë përsa i takon nismës së tyre për shkarkimin e Klement Zgurit nga posti i kryetarit të KQZ-së. Një ditë më parë në grupin parlamentar socialist, Kryeministri Edi Rama mbështesni nisjen e ...
Standard | 14-Nov-2017 18:10
Socialistët nuk kanë humbur kohë përsa i takon nismës së tyre për shkarkimin e Klement Zgurit nga posti i kryetarit të KQZ-së. Një ditë më parë në grupin parlamentar socialist, Kryeministri Edi Rama mbështesni nisjen e ...

Shkarkimi i Klement Zgurit, PS zyrtarizon kërkesën: ja hapi që ndërmarrin…
Socialistët nuk kanë humbur kohë përsa i takon nismës së tyre për shkarkimin e Klement Zgurit nga posti i kryetarit të KQZ-së. Një ditë më parë në grupin parlamentar socialist, Kryeministri Edi Rama mbështesni nisjen e ...
Syri | 14-Nov-2017 18:03
Socialistët nuk kanë humbur kohë përsa i takon nismës së tyre për shkarkimin e Klement Zgurit nga posti i kryetarit të KQZ-së. Një ditë më parë në grupin parlamentar socialist, Kryeministri Edi Rama mbështesni nisjen e ...

PS i çon Kuvendit kërkesën për shkarkimin e Zgurit
Deputetja e PS Klotilda Bushka ka bere me dije se deputetët e mazhorancës, i kanë paraqitur kryetarit të Kuvendit sot kërkesën për shkarkimin nga detyra të kryetarit të KQZ Klement Zguri për shkelje të rënda të ligjit ...
Gazeta Dita | 14-Nov-2017 16:40
Deputetja e PS Klotilda Bushka ka bere me dije se deputetët e mazhorancës, i kanë paraqitur kryetarit të Kuvendit sot kërkesën për shkarkimin nga detyra të kryetarit të KQZ Klement Zguri për shkelje të rënda të ligjit ...

PS nuk tërhiqet, përsërit thirrjen: Të shkarkohet Klement Zguri
Partia Socialiste ka kërkuar sërish shkarkimin nga detyra të kreut të KQZ, Klement Zguri. Në një dalje për media, deputetja e PS, Klotilda Ferhati, ka deklaruar se Zguri ka shkelur ligjin, teksa mbajti anën e ...
Illyriapress | 14-Nov-2017 15:42
Partia Socialiste ka kërkuar sërish shkarkimin nga detyra të kreut të KQZ, Klement Zguri. Në një dalje për media, deputetja e PS, Klotilda Ferhati, ka deklaruar se Zguri ka shkelur ligjin, teksa mbajti anën e ...

Me dyer të mbyllura, porosia e Ramës për ministrat: Bëni kujdes, me deputetët…
TIRANË- Zbardhet biseda me dyer të mbyllura e kryeministrit Edi Rama në mbledhjen e grupit parlamentar të Partisë Socialiste. Gazetarja Marsela Karapanço konfirmon për “BalkanWeb” se kryeministri i ka porositur ...
BalkanWeb | 13-Nov-2017 19:30
TIRANË- Zbardhet biseda me dyer të mbyllura e kryeministrit Edi Rama në mbledhjen e grupit parlamentar të Partisë Socialiste. Gazetarja Marsela Karapanço konfirmon për “BalkanWeb” se kryeministri i ka porositur ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved