Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 16:52
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Dy ton drogë në Itali, dalin emrat e tre shqiptarëve të arrestuar
Shqiptarja - 14-Nov-2017 19:18
ITALI -Zbardhen emrat e tre shqiptarëve që janë arrestuar nga policia për trafikun e 2 tonëve kanabis që u bllokuan para dy ditësh në Ravena. Shqiptarët e arrestuar janë; Bledar Danaj 21 vjeç, Erald Alidervishi 26 vjeç ...
Përparim Spahiu: Paratë e hashashit po injektohen në buxhet
Koha Jone - 14-Nov-2017 19:08
Deputeti i LSI, Përparim Spahiu i ftuar në emisionin “45 Minuta” nga Denis Minga në Report Tv akuzoi qeverinë se po tenton që të pastrojë paratë e krimit përmes buxhetit të shtetit. Ai u shpreh se paratë e pista mund të ...
Drejt fundit punimet për këndin e 3-të të forcës në Parkun e Liqenit të Tiranës
Shqiptarja - 14-Nov-2017 19:02
Të gjithë të apasionuarit pas sportit do të kenë një mundësi më shumë për t’iu përkushtuar pasionit të tyre dhe kujdesit ndaj shëndetit duke u stërvitur në natyrë. Edhe pak ditë kanë mbetur nga realizimi i këndit të ...
Diabeti, Mira Rakacolli: 80 mijë të sëmurë, bëni kontroll sa më shpejt
Shqiptarja - 14-Nov-2017 19:02
Zv/ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli përmes Report Tv ka bërë apel për kontroll mjekësor për të zbuluar nëse vuani nga diabeti për ta diagnostikuar herët. Sipas saj, në Shqipëri llogariten rreth 80 mijë të sëmurë ...
Drejt fundit punimet për këndin e 3-të të forcës te Liqeni i Tiranës
Gazeta Shqip - 14-Nov-2017 18:55
Të gjithë të apasionuarit pas sportit do të kenë një mundësi më shumë për t’iu përkushtuar pasionit të tyre dhe kujdesit ndaj shëndetit duke u stërvitur në natyrë. Edhe pak ditë kanë mbetur nga realizimi i këndit të ...
Bujqësia, Kryemadhi: Buxheti më i vogël se një nga koncesionet e Ramës
Shqiptarja - 14-Nov-2017 18:36
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi gjatë diskutimit për buxhetin e bujqësisë për vitin 2018 lëshoi akuza të forta në drejtim të qeverisë dhe kryeministrit Rama. Kryemadhi akuzoi se Rama po përdor paratë e vendit për ...
Zgjidhet drejtori i Aviacionit,Gjiknuri: Si u thye siguria një muaj më parë
Shqiptarja - 14-Nov-2017 18:36
Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri prezantoi Drejtorin e ri Ekzekutiv të Autoritetit të Aviacionit Civil Krislen Keri. Ai shprehu bindjen se Keri zotëron aftësitë menaxheriale për drejtimin efikas ...
Drejt fundit punimet për këndin e 3-të të forcës në Parkun e Liqenit të Tiranës
Koha Jone - 14-Nov-2017 18:31
Të gjithë të apasionuarit pas sportit do të kenë një mundësi më shumë për t’iu përkushtuar pasionit të tyre dhe kujdesit ndaj shëndetit duke u stërvitur në natyrë. Edhe pak ditë kanë mbetur nga realizimi i këndit të ...
Spahiu i LSI akuza Ramës: Paratë e kanabisit po tenton t’i pastrojë përmes buxhetit. Ja skema…
Syri - 14-Nov-2017 18:30
Qeveria po tenton të pastrojë paratë e kanabisit përmes buxhetit të shtetit. Akuza u artikulua nga deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu, sipas të cilit paratë e pista mund të injektohen në ekonomi përmes investimeve në ...
“Vjeshtë 2017”/ Bilanci i policisë: Në 2 muaj u bllokuan 41 milionë € pasuri e dyshimtë
Java News - 14-Nov-2017 18:26
41 milionë euro është vlera e pasurive të sekuestruara nga shtatori gjatë operacionit “Vjeshtë 2017”. Toka, apartamente, biznese dhe makina luksoze janë sekuestruar nga Policia e Shtetit brenda dy muajve. Report TV ...
Drejt fundit punimet për këndin e 3-të të forcës në Parkun e Liqenit të Tiranës
Mapo - 14-Nov-2017 18:23
Të gjithë të apasionuarit pas sportit do të kenë një mundësi më shumë për t’iu përkushtuar pasionit të tyre dhe kujdesit ndaj shëndetit duke u stërvitur në natyrë. Edhe pak ditë kanë mbetur nga realizimi i këndit të ...
Zgjidhet drejtori i Aviacionit, Gjiknuri: Si u thye siguria një muaj më parë
Shqiptarja - 14-Nov-2017 18:16
Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri prezantoi Drejtorin e ri Ekzekutiv të Autoritetit të Aviacionit Civil Krislen Keri. Ai shprehu bindjen se Keri zotëron aftësitë menaxheriale për drejtimin efikas ...
FOTOT/ Drejt fundit punimet për këndin e 3-të të forcës në Parkun e Liqenit të Tiranës
Java News - 14-Nov-2017 18:16
Të gjithë të apasionuarit pas sportit do të kenë një mundësi më shumë për t’iu përkushtuar pasionit të tyre dhe kujdesit ndaj shëndetit duke u stërvitur në natyrë. Edhe pak ditë kanë mbetur nga realizimi i këndit të ...
“Vjeshtë 2017”, ja pasuritë e krimit të sekuestruara dhe vlerat e tyre…
Indeks Online - 14-Nov-2017 17:45
Gjatë operacionit “Vjeshtë 2017” janë sekuestruar 41 milionë euro pasuri, ku përfshihen toka, apartamente, biznese dhe makina luksoze. Sipas Report tv, në të gjithë vendin policia ka sekuestruar 32 mijë m2 tokë, e cila ...
Spahiu në Report Tv: Paratë e hashashit po injektohen në buxhet
Shqiptarja - 14-Nov-2017 17:39
Deputeti i LSI, Përparim Spahiu i ftuar në emisionin “45 Minuta” nga Denis Minga në Report Tv akuzoi qeverinë se po tenton që të pastrojë paratë e krimit përmes buxhetit të shtetit. Ai u shpreh se paratë e pista mund të ...
“Vjeshtë 2017”, ja pasuritë e krimit të sekuestruara dhe vlerat e tyre…
Syri - 14-Nov-2017 17:38
Gjatë operacionit “Vjeshtë 2017” janë sekuestruar 41 milionë euro pasuri, ku përfshihen toka, apartamente, biznese dhe makina luksoze. Sipas Report tv, në të gjithë vendin policia ka sekuestruar 32 mijë m2 tokë, e cila ...
Krimi/ Bllokohen 41 mln € pasuri në janar biznese dhe komplekse
Shqiptarja - 14-Nov-2017 17:36
41 milionë euro është vlera e pasurive të sekuestruara nga shtatori gjatë operacionit “Vjeshtë 2017”. Toka, apartamente, biznese dhe makina luksoze janë sekuestruar nga Policia e Shtetit brenda dy muajve. Report TV ...
Bllokohen 41 mln euro pasuri, në biznese dhe komplekse
Koha Jone - 14-Nov-2017 17:35
41 milionë euro është vlera e pasurive të sekuestruara nga shtatori gjatë operacionit “Vjeshtë 2017”. Toka, apartamente, biznese dhe makina luksoze janë sekuestruar nga Policia e Shtetit brenda dy muajve. Në të gjithë ...
863 mijë euro dhe dy patenta të Tahirit, Sota nesër te Krimet e Rënda
Shqiptarja - 14-Nov-2017 17:13
Gjykata e Krimeve të Rënda do të vlerësojë të mërkurën paradite masën e sigurisë arrest me burg që rëndon ndaj biznesmenit Orest Sota. Kjo masë ndaj tij është dhënë nga gjykata e Elbasanit dhe do të rivlerësohet tek ...
Krimi/ Bllokohen 41 mln € pasuri në janar biznese dhe komplekse
Shqiptarja - 14-Nov-2017 17:04
41 milionë euro është vlera e pasurive të sekuestruara nga shtatori gjatë operacionit “Vjeshtë 2017”. Toka, apartamente, biznese dhe makina luksoze janë sekuestruar nga Policia e Shtetit brenda dy muajve. Report TV ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore