ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 01:57

Drejt fundit punimet për këndin e 3-të të forcës në Parkun e Liqenit të Tiranës

Drejt fundit punimet për këndin e 3-të të forcës në Parkun e Liqenit të Tiranës
Të gjithë të apasionuarit pas sportit do të kenë një mundësi më shumë për t’iu përkushtuar pasionit të tyre dhe kujdesit ndaj shëndetit duke u stërvitur në natyrë. Edhe pak ditë kanë mbetur nga realizimi i këndit të ...
Mapo | 14-Nov-2017 18:23
Të gjithë të apasionuarit pas sportit do të kenë një mundësi më shumë për t’iu përkushtuar pasionit të tyre dhe kujdesit ndaj shëndetit duke u stërvitur në natyrë. Edhe pak ditë kanë mbetur nga realizimi i këndit të ...

KQZ:Pse rrëzohen pretendimet e PS për shkarkimin e Zgurit/ Letra
PS kërkoi shkarkimin e kryetarit të KQZ, Klement Zguri me arsyetimin se ka shkelur ligjin për rastin e kryebashkiakut të Mallakastrës, pasi nuk ka njoftuar anëtarët e KQZ me kërkesën e Prokurorisë për Kapllanajn. Por ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 19:36
PS kërkoi shkarkimin e kryetarit të KQZ, Klement Zguri me arsyetimin se ka shkelur ligjin për rastin e kryebashkiakut të Mallakastrës, pasi nuk ka njoftuar anëtarët e KQZ me kërkesën e Prokurorisë për Kapllanajn. Por ...

Dy ton drogë në Itali, dalin emrat e tre shqiptarëve të arrestuar
ITALI -Zbardhen emrat e tre shqiptarëve që janë arrestuar nga policia për trafikun e 2 tonëve kanabis që u bllokuan para dy ditësh në Ravena. Shqiptarët e arrestuar janë; Bledar Danaj 21 vjeç, Erald Alidervishi 26 vjeç ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 19:18
ITALI -Zbardhen emrat e tre shqiptarëve që janë arrestuar nga policia për trafikun e 2 tonëve kanabis që u bllokuan para dy ditësh në Ravena. Shqiptarët e arrestuar janë; Bledar Danaj 21 vjeç, Erald Alidervishi 26 vjeç ...

Drejt fundit punimet për këndin e 3-të të forcës në Parkun e Liqenit të Tiranës
Të gjithë të apasionuarit pas sportit do të kenë një mundësi më shumë për t’iu përkushtuar pasionit të tyre dhe kujdesit ndaj shëndetit duke u stërvitur në natyrë. Edhe pak ditë kanë mbetur nga realizimi i këndit të ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 19:02
Të gjithë të apasionuarit pas sportit do të kenë një mundësi më shumë për t’iu përkushtuar pasionit të tyre dhe kujdesit ndaj shëndetit duke u stërvitur në natyrë. Edhe pak ditë kanë mbetur nga realizimi i këndit të ...

Diabeti, Mira Rakacolli: 80 mijë të sëmurë, bëni kontroll sa më shpejt
Zv/ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli përmes Report Tv ka bërë apel për kontroll mjekësor për të zbuluar nëse vuani nga diabeti për ta diagnostikuar herët. Sipas saj, në Shqipëri llogariten rreth 80 mijë të sëmurë ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 19:02
Zv/ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli përmes Report Tv ka bërë apel për kontroll mjekësor për të zbuluar nëse vuani nga diabeti për ta diagnostikuar herët. Sipas saj, në Shqipëri llogariten rreth 80 mijë të sëmurë ...

Bujqësia, Kryemadhi: Buxheti më i vogël se një nga koncesionet e Ramës
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi gjatë diskutimit për buxhetin e bujqësisë për vitin 2018 lëshoi akuza të forta në drejtim të qeverisë dhe kryeministrit Rama. Kryemadhi akuzoi se Rama po përdor paratë e vendit për ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 18:36
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi gjatë diskutimit për buxhetin e bujqësisë për vitin 2018 lëshoi akuza të forta në drejtim të qeverisë dhe kryeministrit Rama. Kryemadhi akuzoi se Rama po përdor paratë e vendit për ...

Zgjidhet drejtori i Aviacionit,Gjiknuri: Si u thye siguria një muaj më parë
Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri prezantoi Drejtorin e ri Ekzekutiv të Autoritetit të Aviacionit Civil Krislen Keri. Ai shprehu bindjen se Keri zotëron aftësitë menaxheriale për drejtimin efikas ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 18:36
Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri prezantoi Drejtorin e ri Ekzekutiv të Autoritetit të Aviacionit Civil Krislen Keri. Ai shprehu bindjen se Keri zotëron aftësitë menaxheriale për drejtimin efikas ...

Zgjidhet drejtori i Aviacionit, Gjiknuri: Si u thye siguria një muaj më parë
Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri prezantoi Drejtorin e ri Ekzekutiv të Autoritetit të Aviacionit Civil Krislen Keri. Ai shprehu bindjen se Keri zotëron aftësitë menaxheriale për drejtimin efikas ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 18:16
Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri prezantoi Drejtorin e ri Ekzekutiv të Autoritetit të Aviacionit Civil Krislen Keri. Ai shprehu bindjen se Keri zotëron aftësitë menaxheriale për drejtimin efikas ...

Spahiu në Report Tv: Paratë e hashashit po injektohen në buxhet
Deputeti i LSI, Përparim Spahiu i ftuar në emisionin “45 Minuta” nga Denis Minga në Report Tv akuzoi qeverinë se po tenton që të pastrojë paratë e krimit përmes buxhetit të shtetit. Ai u shpreh se paratë e pista mund të ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 17:39
Deputeti i LSI, Përparim Spahiu i ftuar në emisionin “45 Minuta” nga Denis Minga në Report Tv akuzoi qeverinë se po tenton që të pastrojë paratë e krimit përmes buxhetit të shtetit. Ai u shpreh se paratë e pista mund të ...

Krimi/ Bllokohen 41 mln € pasuri në janar biznese dhe komplekse
41 milionë euro është vlera e pasurive të sekuestruara nga shtatori gjatë operacionit “Vjeshtë 2017”. Toka, apartamente, biznese dhe makina luksoze janë sekuestruar nga Policia e Shtetit brenda dy muajve. Report TV ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 17:36
41 milionë euro është vlera e pasurive të sekuestruara nga shtatori gjatë operacionit “Vjeshtë 2017”. Toka, apartamente, biznese dhe makina luksoze janë sekuestruar nga Policia e Shtetit brenda dy muajve. Report TV ...

863 mijë euro dhe dy patenta të Tahirit, Sota nesër te Krimet e Rënda
Gjykata e Krimeve të Rënda do të vlerësojë të mërkurën paradite masën e sigurisë arrest me burg që rëndon ndaj biznesmenit Orest Sota. Kjo masë ndaj tij është dhënë nga gjykata e Elbasanit dhe do të rivlerësohet tek ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 17:13
Gjykata e Krimeve të Rënda do të vlerësojë të mërkurën paradite masën e sigurisë arrest me burg që rëndon ndaj biznesmenit Orest Sota. Kjo masë ndaj tij është dhënë nga gjykata e Elbasanit dhe do të rivlerësohet tek ...

Krimi/ Bllokohen 41 mln € pasuri në janar biznese dhe komplekse
41 milionë euro është vlera e pasurive të sekuestruara nga shtatori gjatë operacionit “Vjeshtë 2017”. Toka, apartamente, biznese dhe makina luksoze janë sekuestruar nga Policia e Shtetit brenda dy muajve. Report TV ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 17:04
41 milionë euro është vlera e pasurive të sekuestruara nga shtatori gjatë operacionit “Vjeshtë 2017”. Toka, apartamente, biznese dhe makina luksoze janë sekuestruar nga Policia e Shtetit brenda dy muajve. Report TV ...

Drejt fundit punimet për këndin e 3-të të forcës te Liqeni i Tiranës
Të gjithë të apasionuarit pas sportit do të kenë një mundësi më shumë për t’iu përkushtuar pasionit të tyre dhe kujdesit ndaj shëndetit duke u stërvitur në natyrë. Edhe pak ditë kanë mbetur nga realizimi i këndit të ...
Gazeta Shqip | 14-Nov-2017 18:55
Të gjithë të apasionuarit pas sportit do të kenë një mundësi më shumë për t’iu përkushtuar pasionit të tyre dhe kujdesit ndaj shëndetit duke u stërvitur në natyrë. Edhe pak ditë kanë mbetur nga realizimi i këndit të ...

Pas largimit,biznesmenit libanez i zaptojnë pronën te Gjiri i Lalzit
DURRES - Një vit pasi u dhunua dhe u largua nga Shqipëria biznesmeni Fadi Mitri, sot administratori i firmës së tij ka denoncuar se disa persona janë futur me dhunë në pronën për të cilën ka marrë lejen për të ndërtuar ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 16:44
DURRES - Një vit pasi u dhunua dhe u largua nga Shqipëria biznesmeni Fadi Mitri, sot administratori i firmës së tij ka denoncuar se disa persona janë futur me dhunë në pronën për të cilën ka marrë lejen për të ndërtuar ...

Pas largimit, biznesmenit libanez i zaptojnë pronën te Gjiri i Lalzit
DURRES -Një vit pasi u dhunua dhe u largua nga Shqipëria biznesmeni Fadi Mitri, sot administratori i firmës së tij ka denoncuar se disa persona janë futur me dhunë në pronën për të cilën ka marrë lejen për të ndërtuar ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 16:38
DURRES -Një vit pasi u dhunua dhe u largua nga Shqipëria biznesmeni Fadi Mitri, sot administratori i firmës së tij ka denoncuar se disa persona janë futur me dhunë në pronën për të cilën ka marrë lejen për të ndërtuar ...

Një vit pas largimit, biznesmenit libanez i zaptojnë pronën te Gjiri i Lalzit
DURRES -Një vit pasi u dhunua dhe u largua nga Shqipëria biznesmeni Fadi Mitri, sot administratori i firmës së tij ka denoncuar se disa persona janë futur me dhunë në pronën për të cilën ka marrë lejen për të ndërtuar ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 16:36
DURRES -Një vit pasi u dhunua dhe u largua nga Shqipëria biznesmeni Fadi Mitri, sot administratori i firmës së tij ka denoncuar se disa persona janë futur me dhunë në pronën për të cilën ka marrë lejen për të ndërtuar ...

Një vit pas largimit, biznesmenit libanez i zaptojnë pronën te Gjiri i Lalzit
DURRES -Një vit pasi u dhunua dhe u largua nga Shqipëria biznesmeni Faddi Mitri, sot administratori i firmës së tij ka denoncuar se disa persona janë futur me dhunë në pronën për të cilën ka marrë lejen për të ndërtuar ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 16:31
DURRES -Një vit pasi u dhunua dhe u largua nga Shqipëria biznesmeni Faddi Mitri, sot administratori i firmës së tij ka denoncuar se disa persona janë futur me dhunë në pronën për të cilën ka marrë lejen për të ndërtuar ...

“5 mld € nga droga” në Shqipëri Teliti zbërthen skemën e pastrimit
Dorjan Teliti, këshilltar i Partisë Demokratike, i ftuar sot në studion e Report TV, u ndal te projekt-buxheti i qeverisë për vitin 2018. Teliti tha se ky buxhet godet të varfërit dhe favorizon bizneset dhe oligarkët ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 15:36
Dorjan Teliti, këshilltar i Partisë Demokratike, i ftuar sot në studion e Report TV, u ndal te projekt-buxheti i qeverisë për vitin 2018. Teliti tha se ky buxhet godet të varfërit dhe favorizon bizneset dhe oligarkët ...

1.5 tonë drogë në Velipojë,lihen në burg 6 prej të arrestuarve
Gjykata e Krimeve të Rënda ka caktuar masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për gjashtë nga tetë personat e arrestuar, si të përfshirë në trafikun e 1.5 tonë kanabis drejt Italisë. Lënda narkotike u sekuestrua ditën e ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 15:36
Gjykata e Krimeve të Rënda ka caktuar masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për gjashtë nga tetë personat e arrestuar, si të përfshirë në trafikun e 1.5 tonë kanabis drejt Italisë. Lënda narkotike u sekuestrua ditën e ...

Meta pret zv.Presidenten bullgare: Ja kur do hapen negociatat
Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta, priti sot në një takim të veçantë Zëvendës Presidenten e Republikës së Bullgarisë, zonjën Iliana Iotova. Presidenti Meta përshëndeti vizitën e zonjës Iotova në Shqipëri dhe, ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 15:11
Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta, priti sot në një takim të veçantë Zëvendës Presidenten e Republikës së Bullgarisë, zonjën Iliana Iotova. Presidenti Meta përshëndeti vizitën e zonjës Iotova në Shqipëri dhe, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved