ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 01:27

Marrëdhënia Rita Ora - Dua Lipa dhe një rast i humbur për ne

Marrëdhënia Rita Ora - Dua Lipa dhe një rast i humbur për ne
Sipas burimeve prane tyre, thuhet se shkak eshte bere Rita, qe si me e “vjeter”, nuk i paskesh ofruar ndihme patriotes se saj disa vite me te re. Gjithsesi, jemi ne terrenin e thashethemeve dhe nuk e veme dot doren ne ...
ikub.al | 14-Nov-2017 10:52
Sipas burimeve prane tyre, thuhet se shkak eshte bere Rita, qe si me e “vjeter”, nuk i paskesh ofruar ndihme patriotes se saj disa vite me te re. Gjithsesi, jemi ne terrenin e thashethemeve dhe nuk e veme dot doren ne ...

Çmimet “MTV EMA” për vitin 2017
Fituesit e çmimeve “MTV EMA” per vitin 2017 jane si me poshte, sipas kategorive (me te theksuara fituesit): Best Song Clean Bandit, “Rockabye” Feat. Sean Paul & Anne-Marie DJ Khaled, “Wild Thoughts” Feat. Rihanna, ...
ikub.al | 13-Nov-2017 21:34
Fituesit e çmimeve “MTV EMA” per vitin 2017 jane si me poshte, sipas kategorive (me te theksuara fituesit): Best Song Clean Bandit, “Rockabye” Feat. Sean Paul & Anne-Marie DJ Khaled, “Wild Thoughts” Feat. Rihanna, ...

Rita Ora me robdishan dhe peshqir në kokë në ceremoninë e ‘MTV EMA’
Rita Ora ka marrë pjesë ne ‘MTV Europe Music Awards’, në Wembley të Londrës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore është kujdesur që të tërheqë vëmendjen në paraqitjen e saj të parë. 26-vjeçarja ka parakaluar në tapetin ...
BalkanWeb | 13-Nov-2017 15:27
Rita Ora ka marrë pjesë ne ‘MTV Europe Music Awards’, në Wembley të Londrës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore është kujdesur që të tërheqë vëmendjen në paraqitjen e saj të parë. 26-vjeçarja ka parakaluar në tapetin ...

Ja 13 veshjet e Rita Orës në ‘MTV EMA’ (FOTO)
Publikuar: 19:30, 14 Nëntor, 2017 Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve të MTV Europe Music Awards. Mikpritëse dhe prezantuese e eventit të sivjetëm ishte ylli shqiptar i popit, Rita Ora, e cila u shfaq në ...
TetovaSot | 14-Nov-2017 19:33
Publikuar: 19:30, 14 Nëntor, 2017 Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve të MTV Europe Music Awards. Mikpritëse dhe prezantuese e eventit të sivjetëm ishte ylli shqiptar i popit, Rita Ora, e cila u shfaq në ...

Shawn Mendes feston me Hailey Baldwin
Këngëtari i famshëm, Shawn Mendes ishte më i suksesshmi në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “MTV EMA”. Mendes në këtë ceremoni u shpërblye me tri çmime dhe si duket gjatë kësaj nate vërtetoi përsëri interesimin e tij ...
Arbresh | 14-Nov-2017 19:29
Këngëtari i famshëm, Shawn Mendes ishte më i suksesshmi në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “MTV EMA”. Mendes në këtë ceremoni u shpërblye me tri çmime dhe si duket gjatë kësaj nate vërtetoi përsëri interesimin e tij ...

Bebe Rexha performon në “American Music Awards” (FOTO)
Publikuar: 18:58, 14 Nëntor, 2017 Pas suksesit që treguan Dua Lipa dhe Rita Ora në MTV Europe Music Awards, edhe një tjetër shqiptare paralajmëron pjesëmarrjen në një event prestigjioz. Bëhet fjalë për këngëtaren Bebe ...
TetovaSot | 14-Nov-2017 18:59
Publikuar: 18:58, 14 Nëntor, 2017 Pas suksesit që treguan Dua Lipa dhe Rita Ora në MTV Europe Music Awards, edhe një tjetër shqiptare paralajmëron pjesëmarrjen në një event prestigjioz. Bëhet fjalë për këngëtaren Bebe ...

Rita u paraqit në MTV EMA me diamante 7.8 milionë dollarëshe
Rita Ora me prezantimin në ceremoninë e sivjetme MTV European Music Awards ka marrë vëmendjen e të gjithëve me dukjen e saj. Ajo fillimisht bëri bujë me ecjen në tepih të kuq dhe hyrjen në skenën e madhe të Wembleyt ...
AlbInfo | 14-Nov-2017 18:55
Rita Ora me prezantimin në ceremoninë e sivjetme MTV European Music Awards ka marrë vëmendjen e të gjithëve me dukjen e saj. Ajo fillimisht bëri bujë me ecjen në tepih të kuq dhe hyrjen në skenën e madhe të Wembleyt ...

FOTO/ Kush është shqiptarja që do na nderojë në American Music Awards
Këngëtarja e njohur Bebe Rexha, ka konfirmuar pjesëmarrjen e saj në American Music Awards. Ajo pritet të performojë projektin e saj me Florida Georgia Line të titulluar “Meant to Be” dhe i cili u publikua kohë më parë. ...
Syri | 14-Nov-2017 18:30
Këngëtarja e njohur Bebe Rexha, ka konfirmuar pjesëmarrjen e saj në American Music Awards. Ajo pritet të performojë projektin e saj me Florida Georgia Line të titulluar “Meant to Be” dhe i cili u publikua kohë më parë. ...

FOTO/ Ja 13 veshjet e Rita Orës në ‘MTV EMA’
Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve të MTV Europe Music Awards. Mikpritëse dhe prezantuese e eventit të sivjetëm ishte ylli shqiptar i popit, Rita Ora, e cila u shfaq në skenën e MTV EMA me 13 veshje të ...
Syri | 14-Nov-2017 18:19
Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve të MTV Europe Music Awards. Mikpritëse dhe prezantuese e eventit të sivjetëm ishte ylli shqiptar i popit, Rita Ora, e cila u shfaq në skenën e MTV EMA me 13 veshje të ...

Performanca e Rita Oras në MTV EMA (VIDEO)
Rita Ora, këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, e cila ishte nikoqire e mbrëmjes së MTV EMA, transmeton Klan Kosova. Ajo rrëmbeu gjithë vëmendjen e mediave botërore me paraqitjen e saj ndërsa u shfaq tejet ...
Klan Kosova | 14-Nov-2017 18:07
Rita Ora, këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, e cila ishte nikoqire e mbrëmjes së MTV EMA, transmeton Klan Kosova. Ajo rrëmbeu gjithë vëmendjen e mediave botërore me paraqitjen e saj ndërsa u shfaq tejet ...

Berisha ‘harron’ për pak çaste politikën, uron tre këngëtarët e njohur shqiptarë
TIRANE- Ndonëse jemi mësuar që ta shohim atë aktiv në faqen e tij të ‘Facebook’ ku publikon denoncime dhe akuza për qeverinë ‘Rama’, këtë herë ish-kryeministri Sali Berisha reagon për një çështje që qëndron larg ...
BalkanWeb | 13-Nov-2017 14:40
TIRANE- Ndonëse jemi mësuar që ta shohim atë aktiv në faqen e tij të ‘Facebook’ ku publikon denoncime dhe akuza për qeverinë ‘Rama’, këtë herë ish-kryeministri Sali Berisha reagon për një çështje që qëndron larg ...

13 veshjet e Ritës në “MTV EMA”
Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve të MTV Europe Music Awards. Nikoqire e eventit të sivjetmë ishte pop-ylli Rita Ora e cila u paraqit në skenën e MTV EMA me 13 veshje të ndryshme, shkruan TheSun Rita ndërroi ...
Arbresh | 14-Nov-2017 18:01
Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve të MTV Europe Music Awards. Nikoqire e eventit të sivjetmë ishte pop-ylli Rita Ora e cila u paraqit në skenën e MTV EMA me 13 veshje të ndryshme, shkruan TheSun Rita ndërroi ...

Ja kush është këngëtarja shqiptare që do marri pjesë në American Music Awards
Këtë vit do të kemi një përfaqësuese edhe në American Music Awards dhe ajo do jetë këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha. Bebe Rexha, ka konfirmuar pjesëmarrjen e saj në American Music Awards. Ajo pritet ...
Bota.al | 14-Nov-2017 17:47
Këtë vit do të kemi një përfaqësuese edhe në American Music Awards dhe ajo do jetë këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha. Bebe Rexha, ka konfirmuar pjesëmarrjen e saj në American Music Awards. Ajo pritet ...

Shikoni se si duket reja e Shyhrete Behlulit pa grim (FOTO)
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora me paraqitjen e saj në MTV Europe Music Awards mori gjithë vëmendjen. Ylli shqiptar u paraqit vetëm me rroba banje dhe një peshqir në kokë. Për këtë paraqitje, Rita u ...
GazetaBlic | 14-Nov-2017 17:35
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora me paraqitjen e saj në MTV Europe Music Awards mori gjithë vëmendjen. Ylli shqiptar u paraqit vetëm me rroba banje dhe një peshqir në kokë. Për këtë paraqitje, Rita u ...

13 veshjet e Ritës në “MTV EMA”
Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve të MTV Europe Music Awards. Nikoqire e eventit të sivjetmë ishte pop-ylli Rita Ora e cila u paraqit në skenën e MTV EMA me 13 veshje të ndryshme, shkruan TheSun Rita ndërroi ...
Gazeta Express | 14-Nov-2017 17:35
Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve të MTV Europe Music Awards. Nikoqire e eventit të sivjetmë ishte pop-ylli Rita Ora e cila u paraqit në skenën e MTV EMA me 13 veshje të ndryshme, shkruan TheSun Rita ndërroi ...

Shuma marramendse e diamanteve q kishte Rita n MTV
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora me paraqitjen e saj në MTV Europe Music Awards mori gjithë vëmendjen. Ylli shqiptar u paraqit vetëm me rroba banje dhe një peshqir në kokë. Për këtë paraqitje, Rita u ...
Zeri | 14-Nov-2017 17:33
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora me paraqitjen e saj në MTV Europe Music Awards mori gjithë vëmendjen. Ylli shqiptar u paraqit vetëm me rroba banje dhe një peshqir në kokë. Për këtë paraqitje, Rita u ...

Kjo është shuma marramendëse e diamanteve që kishte Rita në MTV
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora me paraqitjen e saj në MTV Europe Music Awards mori gjithë vëmendjen. Ylli shqiptar u paraqit vetëm me rroba banje dhe një peshqir në kokë. Për këtë paraqitje, Rita u ...
Ina-Online | 14-Nov-2017 17:21
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora me paraqitjen e saj në MTV Europe Music Awards mori gjithë vëmendjen. Ylli shqiptar u paraqit vetëm me rroba banje dhe një peshqir në kokë. Për këtë paraqitje, Rita u ...

Shuma marramendëse e diamanteve që kishte Rita në MTV
Ylli shqiptar u paraqit vetëm me rroba banje dhe një peshqir në kokë. Për këtë paraqitje, Rita u shpreh me arsyetimin se kinse nuk ka mundur të bëhej gati. Por, ndonëse me një robdishan e peshqir në kokë ajo që binte në ...
Lajminet | 14-Nov-2017 16:46
Ylli shqiptar u paraqit vetëm me rroba banje dhe një peshqir në kokë. Për këtë paraqitje, Rita u shpreh me arsyetimin se kinse nuk ka mundur të bëhej gati. Por, ndonëse me një robdishan e peshqir në kokë ajo që binte në ...

Kjo është shuma marramendëse e diamanteve që kishte Rita në MTV
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora me paraqitjen e saj në MTV Europe Music Awards mori gjithë vëmendjen. Ylli shqiptar u paraqit vetëm me rroba banje dhe një peshqir në kokë. Për këtë paraqitje, Rita u ...
InFokusi | 14-Nov-2017 16:23
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora me paraqitjen e saj në MTV Europe Music Awards mori gjithë vëmendjen. Ylli shqiptar u paraqit vetëm me rroba banje dhe një peshqir në kokë. Për këtë paraqitje, Rita u ...

Kjo është shuma marramendëse e diamanteve që kishte Rita në MTV
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora me paraqitjen e saj në MTV Europe Music Awards mori gjithë vëmendjen. Ylli shqiptar u paraqit vetëm me rroba banje dhe një peshqir në kokë. Për këtë paraqitje, Rita u ...
Gazeta Express | 14-Nov-2017 16:09
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora me paraqitjen e saj në MTV Europe Music Awards mori gjithë vëmendjen. Ylli shqiptar u paraqit vetëm me rroba banje dhe një peshqir në kokë. Për këtë paraqitje, Rita u ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved