ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 01:57

Hetim për zgjedhjet: Prokuroria hap dosjen për 3014 punësime

Hetim për zgjedhjet: Prokuroria hap dosjen për 3014 punësime
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...
Mapo | 14-Nov-2017 17:42
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...

Dokumenti/ Kumbaro gënjeu në komisionin për Butrintin
Dalin në dritë fakte të reja se Ministria e Kulturës jo vetëm që nuk është konsultuar me UNESCO përpara se t’i jepte lejen një kompanie private për të ndërtuar një kompleks shërbimesh në brendësi të Parkut Kombëtar të ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 18:10
Dalin në dritë fakte të reja se Ministria e Kulturës jo vetëm që nuk është konsultuar me UNESCO përpara se t’i jepte lejen një kompanie private për të ndërtuar një kompleks shërbimesh në brendësi të Parkut Kombëtar të ...

Dokumenti/ Kumbaro gënjeu në komisionin për skandalin në Butrint
Dalin në dritë fakte të reja se Ministria e Kulturës jo vetëm që nuk është konsultuar me UNESCO përpara se t’i jepte lejen një kompanie private për të ndërtuar një kompleks shërbimesh në brendësi të Parkut Kombëtar të ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 17:53
Dalin në dritë fakte të reja se Ministria e Kulturës jo vetëm që nuk është konsultuar me UNESCO përpara se t’i jepte lejen një kompanie private për të ndërtuar një kompleks shërbimesh në brendësi të Parkut Kombëtar të ...

Lëvizjet në administratë për efekte elektorale, nisin hetimet
Prokuroria e Tiranës nis hetimet për shpërdorim detyre dhe abuzim me fondet publike, për një sërë institucionesh në vend që kanë abuzuar me punësimet në periudhën zgjedhore Maj-Qershr 2017, e cila përkon me zgjedhjet. ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 16:50
Prokuroria e Tiranës nis hetimet për shpërdorim detyre dhe abuzim me fondet publike, për një sërë institucionesh në vend që kanë abuzuar me punësimet në periudhën zgjedhore Maj-Qershr 2017, e cila përkon me zgjedhjet. ...

Hetim për zgjedhjet, prokuroria hap dosjen për 3014 punësime në fushatë
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...
Top Channel | 14-Nov-2017 15:05
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...

Dokumenti/ Kumbaro gënjeu në komisionin për Butrintin
Dalin në dritë fakte të reja se Ministria e Kulturës jo vetëm që nuk është konsultuar me UNESCO përpara se t’i jepte lejen një kompanie private për të ndërtuar një kompleks shërbimesh në brendësi të Parkut Kombëtar të ...
Saranda Web | 14-Nov-2017 19:02
Dalin në dritë fakte të reja se Ministria e Kulturës jo vetëm që nuk është konsultuar me UNESCO përpara se t’i jepte lejen një kompanie private për të ndërtuar një kompleks shërbimesh në brendësi të Parkut Kombëtar të ...

Skandali/ Faktet e reja, Kumbaro gënjeu Kuvendin për ndërtimin në Butrint…
Dalin në dritë fakte të reja se Ministria e Kulturës jo vetëm që nuk është konsultuar me UNESCO përpara se t’i jepte lejen një kompanie private për të ndërtuar një kompleks shërbimesh në brendësi të Parkut Kombëtar të ...
Syri | 14-Nov-2017 18:52
Dalin në dritë fakte të reja se Ministria e Kulturës jo vetëm që nuk është konsultuar me UNESCO përpara se t’i jepte lejen një kompanie private për të ndërtuar një kompleks shërbimesh në brendësi të Parkut Kombëtar të ...

Arrestimi i polices për ryshfet, deputeti i PD: Taktika korruptive që qytetarët të paguajnë “nën dorë”
TIRANE- Deputeti i PD-së Tritan Shehu ka reaguar lidhur me arrestimin e një punonjëse policie, nën akuzën se ka dhënë ryshfet një sasi parash, në këmbim të lejes së legalizimit. Në një status në faqen e tij të ...
BalkanWeb | 14-Nov-2017 10:44
TIRANE- Deputeti i PD-së Tritan Shehu ka reaguar lidhur me arrestimin e një punonjëse policie, nën akuzën se ka dhënë ryshfet një sasi parash, në këmbim të lejes së legalizimit. Në një status në faqen e tij të ...

Emri/ Kush është policja e arrestuar në Tiranë që pagoi për legalizimin (Foto)
TIRANE – Një ditë më parë, Prokuroria e Tiranës njoftoi se ka urdhëruar ndalimin e 4 personave, 3 prej të cilëve zyrtarë publikë, pasi dyshohen për korrupsion. “BalkanWeb” mëson se në mesin e personave të ndaluar është ...
BalkanWeb | 14-Nov-2017 09:25
TIRANE – Një ditë më parë, Prokuroria e Tiranës njoftoi se ka urdhëruar ndalimin e 4 personave, 3 prej të cilëve zyrtarë publikë, pasi dyshohen për korrupsion. “BalkanWeb” mëson se në mesin e personave të ndaluar është ...

Punësimet gjatë fushatës zgjedhore, prokuroria hap dosjen për 3014 vende
Publikuar: 17:15, 14 Nëntor, 2017 Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka ...
TetovaSot | 14-Nov-2017 17:18
Publikuar: 17:15, 14 Nëntor, 2017 Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka ...

Hetim për zgjedhjet, prokuroria hap dosjen për 3014 punësime në fushatë
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...
Gazeta Shqip | 14-Nov-2017 15:16
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...

6 000 € ryshfet, deputeti i PD kundër arrestimit të polices
Klea Sela një punonjëse e sallës operative të policisë në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, e cila u arrestua dje me akuzën e korrupsionit pasiv, pasi dyshohet se i ka dhënë shumën prej 6 mijë eurosh punonjësve të ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 10:53
Klea Sela një punonjëse e sallës operative të policisë në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, e cila u arrestua dje me akuzën e korrupsionit pasiv, pasi dyshohet se i ka dhënë shumën prej 6 mijë eurosh punonjësve të ...

Hetim për zgjedhjet, prokuroria hap dosjen për 3014 punësime gjatë fushatës
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...
Gazeta Dita | 14-Nov-2017 16:24
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...

6.000 € rryshfet deputeti kundër arrestimit të polices
Klea Sela një punonjëse e sallës operative të policisë në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, e cila u arrestua dje me akuzën e korrupsionit pasiv, pasi dyshohet se i ka dhënë shumën prej 6 mijë eurosh punonjësve të ...
Shqiptarja | 14-Nov-2017 10:47
Klea Sela një punonjëse e sallës operative të policisë në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, e cila u arrestua dje me akuzën e korrupsionit pasiv, pasi dyshohet se i ka dhënë shumën prej 6 mijë eurosh punonjësve të ...

Hetim për zgjedhjet, prokuroria hap dosjen për 3014 punësime në fushatë
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...
Indeks Online | 14-Nov-2017 15:58
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...

Hetim pr zgjedhjet, prokuroria hap dosjen pr 3014 punsime n fushat
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...
Zeri | 14-Nov-2017 15:53
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...

Hetim për zgjedhjet, prokuroria hap dosjen për 3014 punësime në fushatë
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...
Klan Kosova | 14-Nov-2017 15:50
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...

3014 punësime në fushatën elektorale, prokuroria hap dosjen
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...
Syri | 14-Nov-2017 15:45
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...

Hetim për zgjedhjet, prokuroria hap dosjen për 3014 punësime në fushatë
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...
Zhurnal | 14-Nov-2017 15:42
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...

Hetim për zgjedhjet, prokuroria hap dosjen për 3014 punësime në fushatë
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...
Koha Jone | 14-Nov-2017 15:30
Pas kallëzimit të ish-zëvendës kryeministres teknike Ledina Mandia, se qindra persona ishin punësuar gjatë fushatës elektorale në shkelje të Kodit Zgjedhor, Prokuroria e Tiranës ka mbyllur verifikimet dhe ka nisur ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved