ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 14:58

Lluka premton masa mbështetëse për prodhuesit vendorë

Lluka premton masa mbështetëse për prodhuesit vendorë
Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka ka premtuar përkrahje për prodhuesit vendorë, duke iu referuar prodhuesit të paneleve fotovoltaike, Jaha Solar në Fushë Kosovë, të cilin së bashku me bashkëpunëtorë e ...
Indeks Online | 25-Oct-2017 16:57
Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka ka premtuar përkrahje për prodhuesit vendorë, duke iu referuar prodhuesit të paneleve fotovoltaike, Jaha Solar në Fushë Kosovë, të cilin së bashku me bashkëpunëtorë e ...

Lluka premton masa mbështetëse për prodhuesit vendorë
Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka ka premtuar përkrahje për prodhuesit vendorë, duke iu referuar prodhuesit të paneleve fotovoltaike, Jaha Solar në Fushë Kosovë, të cilin së bashku me bashkëpunëtorë e ...
Kosova Press | 25-Oct-2017 16:53
Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka ka premtuar përkrahje për prodhuesit vendorë, duke iu referuar prodhuesit të paneleve fotovoltaike, Jaha Solar në Fushë Kosovë, të cilin së bashku me bashkëpunëtorë e ...

Lluka: Prodhimet si panelet solare të kenë përparësi karshi importit
Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, vizitoi sot fabrikën për prodhimin e paneleve diellore “Jaha Solar” në Fushë-Kosovë, me ç’rast u zotua se do të shikojnë mundësitë që të gjitha prodhimet që kanë të bëjnë ...
EkonomiaOnline | 25-Oct-2017 16:46
Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, vizitoi sot fabrikën për prodhimin e paneleve diellore “Jaha Solar” në Fushë-Kosovë, me ç’rast u zotua se do të shikojnë mundësitë që të gjitha prodhimet që kanë të bëjnë ...

Lluka: Rrymën e shpenzuar në veri po e paguan çdo shtëpi dhe biznes kosovar
Pavarësisht përmirësimit në vitet e fundit në sistemin e energjisë, humbjet teknike dhe komerciale të energjisë elektrike janë ende shumë të larta. Kjo humbje është rreth 32 për qind, por që po i kushton çdo familjeje ...
GazetaFjala | 24-Oct-2017 16:11
Pavarësisht përmirësimit në vitet e fundit në sistemin e energjisë, humbjet teknike dhe komerciale të energjisë elektrike janë ende shumë të larta. Kjo humbje është rreth 32 për qind, por që po i kushton çdo familjeje ...

Ministri Lluka para studentëve të RIT(AUK), ka prezantuar planet për energji të Qeverisë së Kosovës (Video)
Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, sot para dhjetëra studentëve të Universitetit Amerikan në Kosovë – RIT (AUK), ka folur për planet për energji dhe sfidat e tanishme. Ai ka theksuar se ky janar ka qenë ...
AlMaKos | 24-Oct-2017 15:48
Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, sot para dhjetëra studentëve të Universitetit Amerikan në Kosovë – RIT (AUK), ka folur për planet për energji dhe sfidat e tanishme. Ai ka theksuar se ky janar ka qenë ...

Lluka: Rrymën e shpenzuar në veri po e paguan çdo shtëpi dhe biznes kosovar
Pavarësisht përmirësimit në vitet e fundit në sistemin e energjisë, humbjet teknike dhe komerciale të energjisë elektrike janë ende shumë të larta. Kjo humbje është rreth 32 për qind, por që po i kushton çdo familjeje ...
Koha.net | 24-Oct-2017 15:28
Pavarësisht përmirësimit në vitet e fundit në sistemin e energjisë, humbjet teknike dhe komerciale të energjisë elektrike janë ende shumë të larta. Kjo humbje është rreth 32 për qind, por që po i kushton çdo familjeje ...

Lluka: Rrymën e shpenzuar në veri po e paguajnë çdo shtëpi dhe biznes kosovar
Pavarësisht përmirësimit në vitet e fundit në sistemin e energjisë , humbjet teknike dhe komerciale të energjisë elektrike janë ende shumë të larta. Kjo humbje, është rreth 32 përqind, por që po i kushton çdo familjeje ...
Indeks Online | 24-Oct-2017 15:15
Pavarësisht përmirësimit në vitet e fundit në sistemin e energjisë , humbjet teknike dhe komerciale të energjisë elektrike janë ende shumë të larta. Kjo humbje, është rreth 32 përqind, por që po i kushton çdo familjeje ...

Lluka: Rrymën e shpenzuar në veri po e paguajnë çdo shtëpi dhe biznes kosovar
Pavarësisht përmirësimit në vitet e fundit në sistemin e energjisë , humbjet teknike dhe komerciale të energjisë elektrike janë ende shumë të larta. Kjo humbje, është rreth 32 përqind, por që po i kushton çdo familjeje ...
Kosova Press | 24-Oct-2017 15:11
Pavarësisht përmirësimit në vitet e fundit në sistemin e energjisë , humbjet teknike dhe komerciale të energjisë elektrike janë ende shumë të larta. Kjo humbje, është rreth 32 përqind, por që po i kushton çdo familjeje ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved