Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 23:43
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Skeda/ Studimet, jeta politike dhe skandalet e Dritan Priftit
TV Klan - 13-Oct-2017 01:06
Dritan Prifti u nda nga jeta pas një beteje të gjatë me leuçemininë por ai do të mbahet mend gjatë për disa ngjarje shumë të rëndësishme në skenën politike në Shqipëri. Ai lindi më 27 gusht 1968 në qytetin e Beratit ku ...
Ndahet nga jeta Dritan Prifti
TV Klan - 13-Oct-2017 01:06
Ish-ministri i Energjetikës Dritan Prifti është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Prej më shumë se një viti, Dritan Prifti kurohej pasi vuante nga një sëmundje e rrallë e gjakut. ...
Vdekja e Dritan Priftit/ nesër homazhe tek Muzeu Kombëtar
Shqiptarja - 13-Oct-2017 00:26
Ceremonia mortore e ish-ministrit, Dritan Prifti do të zhvillohet nesër. Fillimisht, do të kryhen homazhe nga ora 10-12 paradite tek Muzeu Kombëtar, ndërsa funeral do të zhvillohet në orën 13:00, ku trupi I Priftit do ...
Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti
Albportali - 13-Oct-2017 00:13
Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga jeta publike ...
U nda sot nga jeta/ Ja mesazhi i fundit për politikën që shkroi Dritan Prifti
Telegraf - 13-Oct-2017 00:00
Ish-ministri i energjetikës Dritan Prifti ka ndërruar jetë pasditen e sotme....
Ndahet nga jeta Dritan Prifti
Flaka - 12-Oct-2017 23:44
Ish-deputeti dhe ish-ministri Dritan Prifti është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare. Prifti vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe u ishte nënshtruar disa ndërhyrjeve vitet e fundit. Dritan Prifti ishte ...
Mesazhi i fundit i Dritan Priftit për politikën, ç'tha ai para zgjedhjeve
Shqiptarja - 12-Oct-2017 22:50
Ish-ministri i Ekonomisë dhe Energjisë, Dritan Prifti, i cili sot u nda nga jeta pas një beteje të gjatë me një sëmundje të rëndë, u shkëput nga jeta aktive në politikë që në vitin 2013. Ishin ngjarjet e janarit 2011 ...
Foto/ Familja Prifti në zi. Ja kë la pas ish-deputeti i ndjerë!
Dritare.net - 12-Oct-2017 22:03
Ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti ka ndërruar jetë pasditen e sotme në moshën 49 vje?, pas një sëmundje të rëndë. Dritan Prifti ishte i martuar dhe kishte 4 fëmijë 3 djem dhe 1 vajzë. Tre nga 4 fëmijët e ...
Intervista e fundit e Dritan Priftit: Ja çfarë tha ish-ministri dhe deputeti ‘rebel’ [Video]
Indeks Online - 12-Oct-2017 21:38
Është dalja e fundit publike e Dritan Priftit. Ish-ministri i ndarë mbrëmjen e sotme nga jeta në shtëpinë e tij në Tiranë, ka folur për herë të fundit publikisht për gazetarin Çim Peka në emisionin ‘fakt’ të syri.net. ...
Kush ishte Dritan Prifti, ish-ministri që ndërroi jetë sot
Indeks Online - 12-Oct-2017 21:38
Dritan Prifti, 49 vjeç ka ndërruar jetë sot nga një sëmundje e rëndë. Ai ka lindur më datë 27 gusht 1968 në Berat. Ishte deputet i pavarur në Kuvendin e Shqipërisë. Nga viti 2009 deri në 2011 ishte deputet i Lëvizjes ...
VIDEO/ Intervista e fundit e Dritan Priftit. Ja çfarë tha ish-ministri dhe deputeti ‘rebel’...
Syri - 12-Oct-2017 21:34
Është dalja e fundit publike e Dritan Priftit. Ish-ministri i ndarë mbrëmjen e sotme nga jeta në shtëpinë e tij në Tiranë, ka folur për herë të fundit publikisht për gazetarin Çim Peka në emisionin ‘FAKT’, në SYRI.net. ...
U nda sot nga jeta, mesazhi i fundit i Dritan Priftit për politikën
BalkanWeb - 12-Oct-2017 21:32
Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti u nda nga jeta ditën e sotme pas një sëmundjeje të rëndë. Edhe pas nënshtrimit të kurave intensive në Itali dhe Gjermani muajve të fundit, fatkeqësisht nuk nuk mundi t’i bëjë ...
Ndahet nga jeta ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti
BalkanWeb - 12-Oct-2017 21:32
TIRANE- Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti është ndarë nga jeta sot në Tiranë. “BalkanWeb” mëson se dje Prifti ka kryer një operacion tepër të vështirë në Itali pas së cilit nuk ka patur përmirësime. Muajve të ...
Kush ishte Dritan Prifti, studenti i Harvardi që u kthye në 1997
Shqiptarja - 12-Oct-2017 21:25
Ish-ministri i Ekonomisë, Dritan Prifti është ndarë nga jeta pas një sëmundje të rëndë gjaku, me të cilën kishte kohë që po luftonte. Por kush ishte Diritan Prifti, studenti i shkëlqyer i Harvardit që u kthye në ...
Post-profil: Dritan Prifti, 16 vjet betejë me “vdekjen”
Tesheshi - 12-Oct-2017 21:25
Nga Ylli Pata Që prej vitit 2001, kur Dritan Prifti sapo ishte larguar nga detyra e Drejtorit të KESH dhe qeveria e Ilir Metës, ku shërbeu si ministër Shteti, një paralizë e rëndë e goditi pjesërish, si njëra prej ...
Ndahet nga jeta deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Dritan Prifti
Portalb - 12-Oct-2017 21:25
Është ndarë nga jeta ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe ish ministër i Energjetikës, Dritan Prifti, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Pak ditë më parë, siç njoftojnë mediat shqiptare, ...
Ndahet nga jeta ish-ministri, Dritan Prifti
10minuta.com - 12-Oct-2017 21:24
Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë ...
Orët e fundit të Dritan Priftit, humbja e shpresave nga mjekët dhe ‘lamtumira’ me familjen
Mapo - 12-Oct-2017 21:22
Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti u nda nga jeta ditën e sotme pas një sëmundjeje të rëndë. Edhe pas nënshtrimit të kurave intensive në Itali dhe Gjermani muajve të fundit, fatkeqësisht nuk nuk mundi t’i bëjë ...
PROFIL/ Kush ishte Dritan Prifti, njeriu që tronditi jetën politike shqiptare me video-skandale
BalkanWeb - 12-Oct-2017 21:21
Ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti u nda mbrëmjen e kësaj të enjteje nga jeta pas një beteje të gjatë me leuçeminë, por në politikë mbahet mend për shumë ngjarje të bujshme. Fillesat e tij në politikë datojnë në vitin ...
Vdes ish-deputeti shqiptar, Dritan Prifti
AlMaKos - 12-Oct-2017 21:18
Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore