Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 23:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Opozita bllokon sërish foltoren e parlamentit
TV Klan - 13-Oct-2017 01:06
Opozita ka bllokuar sërish foltoren e kuvendit ashtu si një javë më parë. Shkak u bë refuzimi i kërkesës së deputetit demokrat Flamur Noka nga kryeparlamentari Ruci, për marrjen e fjalës për procedurë. Noka e kërkoi ...
Ruçi mbyll Parlamentin për Flamur Nokën
TV Klan - 13-Oct-2017 01:06
Kryeparlamentari Gramoz Ruçi ka mbyllur seancën e sotme të Kuvendit pasi deputeti i PD Flamur Noka nuk pranoi të largohej nga salla pas përjashtimit. Pas mbylljes së seancës, Parlamenti do të rifillojë ditën e nesërme ...
STOP/ S(t)alla e parlamentit në ngërc, pajisja e rrezeve tek onkologjiku jashtë funksionit
TV Klan - 13-Oct-2017 01:06
Parlamenti u mblodh sot sërish në seancë plenare, por si edhe të enjten e kaluar, nuk mundi të zhvillojë punime normale. Një incident mes kreut të Kuvendit Gramoz Ruci dhe deputetit demokrat Flamur Noka dhe përjashtimi ...
Flamur Noka përjashtohet 10 ditë nga Parlamenti
TV Klan - 13-Oct-2017 01:06
Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka është përjashtuar për 10 ditë nga parlamenti. Ky është vendimi i Byrosë së Kuvendit, që u mblodh pasditen e sotme pas kërkesës së kryeparlamentarit Gramoz Ruçi. Noka u ...
'Bomba' e Bashës: Edi Rama na shantazhon të mërkurave me cubat e tij
Syri - 13-Oct-2017 00:47
Emra të njohur të botës së krimit në vend kanë shantazhuar opozitën shqiptare dhe liderin e saj. Lajmi është konfirmuar nga kreu i PD-së, Lulzim Basha, sonte në studion e emisionit “Opinion”, ndërsa theksoi se opozita ...
Përjashtimi i Nokës/ Flet për herë të parë Basha: Ju tregoj strategjinë e Ramës dhe Ruçit
Panorama - 13-Oct-2017 00:34
Kreu i Partisë demokratike në një lidhje direket për “Opinion” ka folur për përjashtimin e deputetit Flamur Noka dhe për denoncimet e opozitës për krimin. I pyetur nga Fevziu se çfarë po ndodh në Parlament dhe se cfarë ...
Përjashtimi i Nokës/ Paralajmëron Edi Paloka: Loja e Ramës për t’i mbyllur gojën opozitës do të ketë pasoja të rënda
Panorama - 13-Oct-2017 00:31
Byroja e Kuvendit ka marrë vendim për deputetin e Partisë Demokratike Flamur Noka, për bllokim të foltores në Kuvend dhe për fyerje të kreut të Parlamentit Gramoz Ruçi. Ajo ka vendosur masën e përjashtimit për 10 ditë ...
VIDEO/ Basha: Bandat e Edi Ramës kanë kërcënuar opozitën
Panorama - 13-Oct-2017 00:28
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka folur sonte për bandat dhe familjet mafioze në Shqipëri. Basha tha se këto emra dhe familje mafioze që ka denoncuar gjatë kësaj kohe, kanë shantazhuar opozitën dhe liderin e ...
Minoritetet, Berisha me Dulen. PD-LSI, firma kundër Ramës
Flaka - 12-Oct-2017 23:44
Për të dytën javë, Parlamenti i Shqipërisë nuk arrin dot të zhvillojë normalisht seancën plenare. Nëse një javë më parë u votua me opozitën të ngritur në këmbë rreth foltores, këtë të enjte kryeparlamentari Gramoz Ruçi ...
Byroja përjashton me 10 ditë Flamur Nokën
Flaka - 12-Oct-2017 23:44
Byroja e Kuvendit miratoi kërkesën e një grupi deputetësh të Partisë Socialiste, që kërkuan përjashtimin me 10 ditë të deputetit të Partisë Demokratike, Flamur Noka. Përjashtimi i Flamur Nokës është bërë vetëm me votat ...
Shqetsohuni se nuk ka PD opozitare e jo se flet shumë!
Koha Jone - 12-Oct-2017 23:12
Parlamenti po njeh tensione, jo shumë për parime, se sa për mënyrën e marrjes së fjalës dhe ligjerimit të opozitës. Sidomos të PD-ja, e cila kërkon të flasë duke shfrytëzuar hapësirat e Rregullores së Kuvendit, por edhe ...
“Bomba” e Bashës: Edi Rama na shantazhon të mërkurave me cubat e tij
Indeks Online - 12-Oct-2017 23:07
Emra të njohur të botës së krimit në vend kanë shantazhuar opozitën shqiptare dhe liderin e saj. Lajmi është konfirmuar nga kreu i PD-së, Lulzim Basha, sonte në studion e emisionit “Opinion”, ndërsa theksoi se opozita ...
Basha e pranon LIVE: Rama ka lshuar cubat! M kan krcnuar mua dhe opozitn
Bota Sot - 12-Oct-2017 22:58
Lulzim Basha ka artikuluar me zë dhe figurë një denoncim të rëndë, sipas tij me urdhër të kryeministrit janë denoncuar vetë personi i tij dhe pjesëtarë të tjerë të opozitës nga eksponentë kriminalë. I ftuar në një ...
Basha përplaset me gazetarin: ?ohu kërkoju falje shqiptarëve
Dritare.net - 12-Oct-2017 22:49
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një lidhje direkte me emisionin “Opinion” është përplasur me analistin Mustafa Nano. Teksa Basha po fliste krimin në vend, Nano e ka ndërprerë duke i thënë se duhet lënë ...
Habit Basha: Cubat e Edi Ramës më kanë kërcënuar!
Java News - 12-Oct-2017 22:43
Lulzim Basha ka artikuluar me zë dhe figurë një denoncim të rëndë, sipas tij me urdhër të kryeministrit janë denoncuar vetë personi i tij dhe pjesëtarë të tjerë të opozitës nga eksponentë kriminalë. I ftuar në një ...
Basha: Bandat e Ramës kërcënuan opozitën
Dritare.net - 12-Oct-2017 22:31
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka deklaruar në emisionin “Opinion” se bandat kriminale të Edi Ramës kanë kërcënuar opozitën dhe liderin e saj. “Rama të mërkurën hedh ?unat për të kërcënuar opozitën, dhe të ...
Alibeaj paralel me Bashën: Nesër do të çuditeni ju!
Java News - 12-Oct-2017 22:23
Enkelejd Alibeaj tha në Top Story se opozita ka në dorë vetëm fjalën dhe nuk po kërkon më shumë prej mazhorancës në Kuvend, por as nuk do të tolerojë më pak. Sipas tij, sot Parlamenti është jofunksional, që po shkon në ...
Foto pikante/ Parlamentarët “paradë” në Kuvend, ja si e sfiduan njëri-tjetrin
Panorama - 12-Oct-2017 22:23
Sot u zhvillua seanca e radhës së Kuvend, ku është shoqëruar me debate të forta mes kryeparlamentarit Gramoz Ruçi, dhe deputetit të Partisë Demokratike Flamur Noka. Por përtej këtij fati dhe reagimeve dhe fjalimeve të ...
“Kukullat e Ramës kanë zaptuar Parlamentin”, Basha: Ruçi nuk ka arsye të…
Panorama - 12-Oct-2017 22:19
Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi rindërpreu seancën pas përplasjes me deputetin demokrat Flamur Noka. Lidhur me këtë situatë në një dalje për media ka reaguar kreu i PD-së Lulzim Basha. “Nuk ka arsye Ruçi të shkelë ...
“Bomba” e Bashës: Rama na shantazhon të mërkurave me cubat
Koha Jone - 12-Oct-2017 22:19
Emra të njohur të botës së krimit në vend kanë shantazhuar opozitën shqiptare dhe liderin e saj. Kreu i PD-së, Lulzim Basha, sonte në studion e emisionit “Opinion”, theksoi se opozita ka denoncuar me emra dhe për hir të ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore