Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 23:43
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Kryemadhi nxjerr foton: “Koalicioni” i Ramës me krimin
Indeks Online - 12-Oct-2017 23:43
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar një foto ku shihet Kryeministri Edi Rama bashkë me ish-ministrin e brendshëm Saimir Tahiri, ministrin Blendi Klosi dhe kreun e bashkisë së Durrësit Vangjush Dako. “Edi ...
Deklarata e fort e Monika Kryemadhit: Kryemadhi i shpall ‘luft’ kryeministrit: Shqiptart do e trheqin zvarr Ramn
Bota Sot - 12-Oct-2017 23:29
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në emisionin “Opinion” është shprehur se shqiptarët do ta tërheqin zvarrë Ramën. “Kjo që po ndodh është shumë e rëndë. Shqiptarët po vuajnë nga varfëria. Shqiptarët do ta tërheqin ...
Edhe Kryemadhi sulmon Ramën: Darkon me njerëz të krimit/FOTO
Shqiptarja - 12-Oct-2017 23:10
Pas akuzave të Lulzim Bashës se kryeministri Edi Rama i ka dhënë mbrojtje një të dënuari nga drejtësia italiane me 9 vite burg, Durim Keçi, e ashpër me kreun e qeverisë ka qenë edhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi. ...
Kryemadhi: Rama rrezik kombëtar, bashkëqeveris me krimin
OraNews - 12-Oct-2017 23:07
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi akuzon kryeministrin Edi Rama për lidhje me krimin. Ajo ka publikuar dy foto në fb, përmes të cilave tregon se me kë po bashkëqeveris realisht Edi Rama. /Oranews.tv/ Të parët për lajmin ...
Kryemadhi: Rama kryeministër që të kujton Kim Jong Un
Java News - 12-Oct-2017 23:03
Në një lidhje të drejtpërdrejtë për emisioni ‘Opinion’ kryetarja e LSI ka kritikuar ashpër kryeministrin Edi Rama për ofendimin që bëri ndaj ish kryeministrit Berisha. “Pa pike turpi shikojmë dhe një kryeministër që të ...
“Bomba” e Kryemadhit: Shikoni këtë foto, Rama i rrethuar nga banditë (FOTO)
TetovaSot - 12-Oct-2017 22:59
Publikuar: 22:57, 12 Tetor, 2017 Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa ...
Deklarata e fortë e Monika Kryemadhit: Kryemadhi i shpall ‘luftë’ kryeministrit: Shqiptarët do e tërheqin zvarrë Ramën
BalkanWeb - 12-Oct-2017 22:53
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në emisionin “Opinion” është shprehur se shqiptarët do ta tërheqin zvarrë Ramën. “Kjo që po ndodh është shumë e rëndë. Shqiptarët po vuajnë nga varfëria. Shqiptarët do ta tërheqin ...
“Bomba” e Kryemadhit: Shikoni kt foto, Rama i rrethuar nga bandit
Bota Sot - 12-Oct-2017 22:43
Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa persona me precedent penal. Sipas ...
Kryemadhi i shpall ‘luftë’ kryeministrit: Shqiptarët do e tërheqin zvarrë Ramën
Telegraf - 12-Oct-2017 22:40
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në emisionin “Opinion” është shprehur....
Kryemadhi: Shqiptarët do e tërheqin zvarrë kryeministrin Rama
Dritare.net - 12-Oct-2017 22:37
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka lëshuar deklarata të forta në emisionin “Opinion” teksa ka folur për krimin dhe lidhjet e tij me kryeministrin Rama. Kryemadhi është shprehur se shqiptarët do të tërheqin zvarrë ...
FOTO/ Denoncimi i Kryemadhit: Ju zbuloj Ramën me koalicionin e krimit
Standard - 12-Oct-2017 22:25
Pas akuzave të forta të Bashës se Edi Rama ka përdorur Durim Keçin për të blerë zgjedhjet dhe kur nuk i duhej më e shiti, një tjetër denoncim vjen nga Kryemadhi. Kryetarja e LSI-së, përmes një statusi në Facebook, ...
Kryemadhi publikon foton. Rama dhe Tahiri në dreka me kriminelët
Dritare.net - 12-Oct-2017 22:19
Në një lidhje direkte në emisionin “Oponion” kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka publikuar një foto në të cilën shihet kryeministri Rama, kryetari i Bashkisë Durrës Vangjush Dako dhe ish-ministri i Brendshëm Saimir ...
Pas Bashës, edhe Kryemadhi publikon foto: Rama e Tahiri, dreka e darka me kriminelë
BalkanWeb - 12-Oct-2017 22:17
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka publikuar një foto ku sipas saj shikohet të jetë Sajmir Tahiri dhe Edi Rama që kanë dalë krah të kriminelëve. Pas kreut të PD, Lulzim Basha, i cili ...
Kryemadhi: Mbajmë përgjegjësinë tonë, Rama duhej rrëzuar që kur shkarkoi Manjanin
Mapo - 12-Oct-2017 22:14
Në emisionin “Opinion” kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka pranuar se LSI është bashkëfajtore për gjendjen në të cilën ndodhet situata e krimit në vend, ajo tha se Rama duhet rrezuar nga LSI që në momentin e ...
Kryemadhi publikon foton: Rama dhe Tahiri dreka dhe darka me kriminelët
Telegraf - 12-Oct-2017 22:09
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar një foto ku sipas saj shikohet të jetë Sajmir Tahiri...
FOTO/ Denoncimi i Kryemadhit: Edi Rama me koalicionin e krimit
Syri - 12-Oct-2017 22:09
Pas akuzave të forta të Bashës se Edi Rama ka përdorur Durim Keçin për të blerë zgjedhjet dhe kur nuk i duhej më e shiti, një tjetër denoncim vjen nga Kryemadhi. Kryetarja e LSI-së, përmes një statusi në Facebook, ...
Habit Monika Kryemadhi: Meta po aq fajtor sa Ruçi që parlamenti është në këtë farë feje
BalkanWeb - 12-Oct-2017 22:06
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, është ankuar ditën e sotme në emisionin “Opinion” për situatën e krijuar në parlament, duke akuzuar qeverisë se po sillet si në kohë komunizmi. Ajo u ...
Denoncimi i Kryemadhit: Rama me bandën e tij (FOTO)
Koha Jone - 12-Oct-2017 22:01
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka theksuar se Edi Rama nuk është vetëm një rrezik kombëtar, por edhe rajonal. Sipas saj, kriminelëve nuk u vjen mirë kur i shan, prandaj pengojnë fjalën e ...
Kryemadhi publikon foton: Rama dhe Tahiri dreka me kriminelët
Mapo - 12-Oct-2017 22:01
Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa persona me precedent penal. “Të gjithë ...
Kryemadhi: Edi Rama si Kim Jongu i Koresë. Pa asnjë turp thotë e shava nëpër dhëmbë Berishën
Syri - 12-Oct-2017 22:00
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka kritikuar ashpër kryeministrin Edi Rama për fyerjen që bëri ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha gjatë seancës së sotme plenare. Duke folur në emisionin ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore