Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 23:43
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Babai i 2 fëmijëve udhëtoi 1.600 kilometra për të bërë seks me një 9-vjeçare
TetovaSot - 12-Oct-2017 19:21
Publikuar: 19:19, 12 Tetor, 2017 Një baba i dy fëmijëve, i cili udhëtoi mbi 1.600 kilometra për të bërë seks me një vajzë 9-vjeçare, është arrestuar gjatë një operacioni sekret të policisë në Florida. Mark Andrew ...
Shtetasi turk i arrestuar në Shqipëri i kërkuar për “terrorizëm” në Turqi
Albportali - 12-Oct-2017 18:16
Shtetasi turk Muhammed Yasir Aydogmus (Muhammed Yasir Aydogmus), i arrestuar në Durrës, disa ditë më parë, rezulton të jetë person i shpallur në kërkim ndërkombëtar, i cili kërkohet nga autoritetet turke për “lidhje me ...
Shtetasi turk i arrestuar në Shqipëri i kërkuar për “terrorizëm” në Turqi
AlMaKos - 12-Oct-2017 17:35
Shtetasi turk Muhammed Yasir Aydogmus (Muhammed Yasir Aydogmus), i arrestuar në Durrës, disa ditë më parë, rezulton të jetë person i shpallur në kërkim ndërkombëtar, i cili kërkohet nga autoritetet turke për “lidhje me ...
Turku i arrestuar në Durrës, në kërkim ndërkombëtar për terrorizëm
TV Klan - 12-Oct-2017 17:30
Muhammed Aydogmus, një turk i arrestuar të dielën në portin e Durrësit, pasi së bashku me anëtarët e familjes kishte tentuar të kalonte kufirin me dokumente të falsifikuara, rezulton i shpallur në kërkim ndërkombëtar ...
56 – vjeçari tenton të përdhunojë gruan më të madhe se vetja
TV Klan - 12-Oct-2017 17:30
Kastriot Ahmeti, një 56 – vjeçar nga fshati Rabie i Memaliajt ka përfunduar në pranga, pasi tentoi të përdhunonte një grua. Në një njoftim të shkurtër të policisë sqarohet se gjatë ditës së martë, Ahmeti ka tentuar të ...
Video/ Policia në aksion, kapet i dënuari me 25 vjet burg
TV Klan - 12-Oct-2017 17:30
Autoritetet vijojnë operacionin “Vjeshtë 2017”. Kështu, këtë të enjte policia e Shkodrës ka vënë në pranga 2 persona të shpallur në kërkim, një prej të cilëve i dënuar me 25 vjet burg për një vrasje të ndodhur në 2013 ...
Shtetasi turk i arrestuar në Shqipëri i kërkuar për “terrorizëm” në Turqi
Shenja - 12-Oct-2017 17:29
Shtetasi turk Muhammed Yasir Aydogmus (Muhammed Yasir Aydogmus), i arrestuar në Durrës, disa ditë më parë, rezulton të jetë person i shpallur në kërkim ndërkombëtar, i cili kërkohet nga autoritetet turke për “lidhje me ...
Emri/ Arrestohet i riu në Sarandë, ja çfarë i bëri turistes polake
Panorama - 12-Oct-2017 17:07
Teksa vijon puna për kapjen dhe ndalimin e shtetasve të shpallur në kërkim ka rënë në prangat e policisë Elton Baho, 34 vjeç, banues në Gjashtë, Sarandë. Ky shtetas ka qënë i shpallur në kërkim prej policisë për veprën ...
I vodhi celularin turistes polake, arrestohet i riu në Sarandë
Telegraf - 12-Oct-2017 17:00
Teksa vijon puna për kapjen dhe ndalimin e shtetasve të shpallur në kërkim ka rënë...
I vodhi celularin turistes polake, arrestohet i riu në Sarandë (EMRI)
BalkanWeb - 12-Oct-2017 16:48
SARANDE – Teksa vijon puna për kapjen dhe ndalimin e shtetasve të shpallur në kërkim ka rënë në prangat e policisë Elton Baho, 34 vjeç, banues në Gjashtë, Sarandë. Më datë 12.10.2017, Specialistët e Seksionit për Krimet ...
Kapen 64 kg kanabis, pranga 50-vjeçarit
Koha Jone - 12-Oct-2017 16:41
Një sasi prej 64 kilogramë kanabis është sekuestruar paraditen e së enjtes në Memaliaj. Në kuadër të operacionit është arrestuar në flagrancë poseduesi i lëndës narkotike, shtetasi me inicialet M.M, 50 vjeç. Autoritetet ...
I vodhi celularin shtetases polake në Sarandë, arrestohet
OraNews - 12-Oct-2017 16:35
Policia e Sarandës ka vënë në pranga një person të shpallur në kërkim për veprën penale të vjedhjes. Blutë kanë arrestuar shtetasin Elton Baho, 34 vjeç, banues në Gjashtë. Policia thotë se ky shtetas ka qenë i shpallur ...
I vodhi celularin shtetases polake në Sarandë, arrestohet
Gazeta Dita - 12-Oct-2017 16:31
Policia e Sarandës ka vënë në pranga një person të shpallur në kërkim për veprën penale të vjedhjes. Blutë kanë arrestuar shtetasin Elton Baho, 34 vjeç, banues në Gjashtë. Policia thotë se ky shtetas ka qenë i shpallur ...
I vodhi telefonin polakes, arrestohet i riu në Sarandë
Java News - 12-Oct-2017 16:22
Një person është arrestuar në Sarandë pasi ishte shpallur në kërkim për veprën penale të vjedhjes. Në pranga të policisë Elton Baho, 34 vjeç, banues në Gjashtë të Sarandës, pasi në lagjen e nr.1 të Sarandës I ka ...
Sarandë, i vodhi telefonin polakes arrestohet 34-vjeçari
Shqiptarja - 12-Oct-2017 16:17
Një person është arrestuar në Sarandë pasi ishte shpallur në kërkim për veprën penale të vjedhjes. Në pranga të policisë Elton Baho, 34 vjeç, banues në Gjashtë të Sarandës, pasi në lagjen e nr.1 të Sarandës I ka ...
Sekuestrohen 64 kg kanabis në banesën e një 50-vjeçari
OraNews - 12-Oct-2017 16:16
Policia e Memaliajt ka sekuestruar një sasi prej 64 kilogramë kanabis sativa, ndërsa në pranga është vënë personin i cili e kishte fshehur drogën në banesë. “Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e prodhimit ...
Memaliaj, zbulohen 645 kg kanabis në një banesë
ABCNews - 12-Oct-2017 16:10
Memaliaj, zbulohen 645 kg kanabis në një banesë Pranga 50 vjeçarit 12 tetor 2017 16:08 Policia e Tepelenës ka arrestuar një 50-vjeçar nga fshati Kurtëz, pasi në shtëpinë e tij u gjetën 64 kg kanabis. Ai është Muharrem ...
Video/ Sekuestrohen 64 kg kanabis, pranga 50-vjeçarit në Memaliaj
Panorama - 12-Oct-2017 16:03
Një sasi prej 64 kilogramë kanabis është sekuestruar paraditen e së enjtes në Memaliaj. Në kuadër të operacionit është arrestuar në flagrancë poseduesi i lëndës narkotike, shtetasi me inicialet M.M, 50 vjeç. Autoritetet ...
Sekuestrohen 64 kg kanabis, pranga 50-vjeçarit
Top Channel - 12-Oct-2017 15:57
Një sasi prej 64 kilogramë kanabis është sekuestruar paraditen e së enjtes në Memaliaj. Në kuadër të operacionit është arrestuar në flagrancë poseduesi i lëndës narkotike, shtetasi me inicialet M.M, 50 vjeç. Autoritetet ...
Sekuestrohet 64 kg hashash në Memaliaj, arrestohet poseduesi
Koha.net - 12-Oct-2017 15:51
Goditet një rast i “Prodhim dhe shitje e lëndës narkotike” në Gjirokastër, ku janë sekuestruar 64 kg lëndë Cannabis Sattiva. Droga u gjet në banesën e shtetasit Muharrem Mino 50 vjeç, në fshatin Kurtëz, Memaliaj. Ajo ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore