Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 17:02
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Gazetari: Masakra në Lushnjë sapo ka nisur
Dritare.net - 12-Oct-2017 23:45
I ftuar në emisionin “Opinion” gazetari Artan Hoxha ka komentuar atentatin e një nate më parë në Lushnjë ku mbetën të vrarë dy persona, dhe dy të tjerë u plagosën. Hoxha është shprehur se masakra në Lushnjë sapo ka ...
Çfarë pritet të ndodhë në Lushnje? Trondit gazetari
Indeks Online - 12-Oct-2017 23:30
Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Opinion” është shprehur se ngjarja që tronditi një ditë më parë Lushnjë është vetëm fillimi i një masakre që do të ketë pasoja të rënda. Kjo situatë sipas tij do ...
Trondit gazetari Artan Hoxha: Masakra në Lushnjë sapo ka nisur
TetovaSot - 12-Oct-2017 23:15
Publikuar: 23:14, 12 Tetor, 2017 Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Opinion” është shprehur se ngjarja që tronditi një ditë më parë Lushnjë është vetëm fillimi i një masakre që do të ketë pasoja të ...
Paralajmërimi i frikshëm i gazetarit: Masakra në Lushnjë sapo ka nisur
Koha Jone - 12-Oct-2017 23:12
Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Opinion” është shprehur se ngjarja që tronditi një ditë më parë Lushnjë është vetëm fillimi i një masakre që do të ketë pasoja të rënda. Kjo situatë sipas tij do ...
Paralajmërimi i frikshëm i gazetarit: Masakra në Lushnjë sapo ka nisur
BalkanWeb - 12-Oct-2017 23:03
TIRANE- Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Opinion” është shprehur se ngjarja që tronditi një ditë më parë Lushnjë është vetëm fillimi i një masakre që do të ketë pasoja të rënda. Kjo situatë sipas ...
Trondit gazetari Artan Hoxha: Masakra në Lushnjë sapo ka nisur
Syri - 12-Oct-2017 23:02
Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Opinion” është shprehur se ngjarja që tronditi një ditë më parë Lushnjë është vetëm fillimi i një masakre që do të ketë pasoja të rënda. Kjo situatë sipas tij do ...
‘Nuk e ke të gjatë ti!’ Kërcënimi me jetë i Laert Haxhiut që ndjek nipin e Aldo Bares
BalkanWeb - 12-Oct-2017 22:34
Nuk ishte hera e parë që Laert Haxhiu dhe Orges Bilbili organizonin një vrasje. Me gjuhën e armëve, vite më parë, i ishin përgjigjur bandës së Aldo Bares duke marrë jetën e një prej anëtarëve më të rrezikshëm të saj. ...
‘He, o, a, b, gg, rrrr, qq, uuu’-Iriqi bisedon me Musa Ulqinin
Syri - 12-Oct-2017 22:31
Iriqi: - Nga ca vëzhgime mbi parlamentin që shkoi ju për katër vite nuk keni nxjerrë asnjë fjalë nga goja. Pse? Ulqini: - H, l, rr, v, z... Iriqi: - Çfarë po thua? Ulqini: - K, q. o. p... Iriqi: - Ke probleme në të ...
‘Nuk e ke të gjatë ti!’ Kërcënimi me jetë i Laert Haxhiut që ndjek nipin e Aldo Bares
Syri - 12-Oct-2017 22:28
Nuk ishte hera e parë që Laert Haxhiu dhe Orges Bilbili organizonin një vrasje. Me gjuhën e armëve, vite më parë, i ishin përgjigjur bandës së Aldo Bares duke marrë jetën e një prej anëtarëve më të rrezikshëm të saj. ...
Historiku i Bandës së Lushnjës, ja vrasjet monstruoze! Njërit i prenë kokën, e ekspozuan në qytet
Panorama - 12-Oct-2017 22:23
Edhe pse kanë kuluar 21 vite nga krijimi i Bandës së Lushnjes përsëri, hasmëritë në atë qytetet, vijojnë të jenë prezent. ABC News sjellë të plotë, të gjithë dinamikën e ekzekutimeve, me dy grupeve, ai i Aldo Bares dhe ...
Atentati n Lushnje: Ai q ishte n shnjestr shptoi
Bota Sot - 12-Oct-2017 21:47
Forcat speciale dhe drejtues të lartë të Policisë po qëndrojnë në Lushnje, për të lokalizuar Laert Haxhiun dhe Orgest Bilbilin, autorët e atentatit ku mbetën të vrarë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. Qytetarët janë ende ...
Lushnje/Mesazhi i vëllait të viktimës: Të më vrasin edhe mua, ose…
Koha Jone - 12-Oct-2017 21:40
Tragjedia e ndodhur një ditë më parë në qytetin e Lushnjës, ku mbetën të vrarë dy të rinj, dhe u plagos dy të tjerë, ka tronditur jo vetëm qytetin e Lushnjës, por mbarë opinionin. Dhimbja është shumë e madhe për ...
Atentati në Lushnjë/ 41 plumba mbi viktimat, shënjestra shpëtoi
Dritare.net - 12-Oct-2017 21:34
Forcat speciale dhe drejtues të lartë të Policisë po qëndrojnë në Lushnjë, për të lokalizuar Laert Haxhiun dhe Orgest Bilbilin, autorët e atentatit ku mbetën të vrarë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. Qytetarët janë ende ...
Hetimet nga atentati në Lushnje: Viktimat u vranë kot. Shënjestra shpëtoi
Syri - 12-Oct-2017 21:31
Forcat speciale dhe drejtues të lartë të Policisë po qëndrojnë në Lushnje, për të lokalizuar Laert Haxhiun dhe Orgest Bilbilin, autorët e atentatit ku mbetën të vrarë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. Qytetarët janë ende ...
Mesazhi rrëqethës i vëllait të Zamir Latifit: O do më vrasin dhe mua, o do t’i vras unë
Syri - 12-Oct-2017 21:27
Tragjedia e ndodhur një ditë më parë në qytetin e Lushnjës, ku mbetën të vrarë dy të rinj, dhe u plagosë dy të tjerë, ka tronditur jo vetëm qytetin e Lushnjës, por mbarë opinionin. Dhimbja është shumë e madhe për ...
Atentati në Lushnjë/ Shënjeshtra shpëtoi, 41 plumba u derdhën mbi dy viktimat
BalkanWeb - 12-Oct-2017 21:25
TIRANE- Forcat speciale dhe drejtues të lartë të Policisë po qëndrojnë në Lushnje, për të lokalizuar Laert Haxhiun dhe Orgest Bilbilin, autorët e atentatit ku mbetën të vrarë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. Qytetarët ...
U vra dje në Lushnjë/ Mesazhi i vëllait: O do më vrisni dhe mua, o do t’i vras unë
Dritare.net - 12-Oct-2017 21:17
Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha kanë mbetur të vrarë një natë më parë gjatë një atentati në qytetin e Lushnjës. Përmes një mesazhi në facebook, vëllai i Zamir Latifit ka shprehur dhimbjen e madhe për vëllanë e vrarë. ...
Detajet e krimit që tronditi Lushnjen/ U qëllua nga 3 armë të ndryshme, një nga viktimat kishte pistoletë, por s’e përdori dot
Panorama - 12-Oct-2017 21:02
Rikthehen hakmarrjet dhe përplasjet e bandave të Lushnjës. Dy të vrarë dhe dy të tjerë të plagosur është bilanci i një krimi të rëndë që ndodhi në orët e vona të pasdites së djeshme në këtë qytet. Persona të ...
Mesazhi rrëqethës i vëllait të Zamir Latifit: O do më vrasin dhe mua, o do t’i vras unë
BalkanWeb - 12-Oct-2017 21:00
LUSHNJE – Tragjedia e ndodhur një ditë më parë në qytetin e Lushnjës, ku mbetën të vrarë dy të rinj, dhe u plagosë dy të tjerë, ka tronditur jo vetëm qytetin e Lushnjës, por mbarë opinionin. Dhimbja është shumë e madhe ...
“O do më vrasin edhe mua ata, o do i vras unë”, reagimi i vëllait të viktimës në Lushnje
Java News - 12-Oct-2017 20:53
Ngjarja e një natë më parë që tronditi qytetin e Lushnjës ku mbetën dy të vrarë dhe dy të plagosur, ka lënduar thellë familjarët dhe të afërmit e viktimave por jo vetëm. Kështu me anë të një statusi në “Facebook”, ka ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore