Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 02:52
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Foto/Cilët janë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha që u ekzekutuan në mes të Lushnjës
Panorama - 12-Oct-2017 10:45
Të tjera detaje behën të ditura lidhur me atentatin që ndodhi në qendër të qytetit të Lushnjës pranë komisariatit të policisë. Nga atentati mbetën të vrarë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. Jurgen Hoxha Zamir Latifi Ndërsa ...
Nipi shoqërohet për vrasjet në Lushnjë, indinjohen familjarët e Aldo Bares: Nuk ka lidhje me…
BalkanWeb - 12-Oct-2017 10:45
LUSHNJË- Pas shoqërimit të Xhulio Shkurtit, nipit të Aldo Bares nga policia në lidhje me vrasjen e dy të rinjve dje, kanë reaguar familjarët kreut të bandës së Lushnjës. Të indinjuar ata kanë deklaruar se nipi i tyre ...
Atentat në Lushnje, vriten 2 të rinj, plagoset një i tretë
RTM - 12-Oct-2017 10:44
Dy të rinj u vranë dhe tjetër mbeti i plagosur pasditen e së mërkurës në Lushnjë në një atentat të mirë përgatitur. Viktima mbetën dy shokët Zaimir Latifi, 23 vjeç dhe Jurgen Hoxha, 22 vjeç të cilët po qëndronin pranë ...
LAJM I FUNDIT/ Ekzekutimet në Lushnjë, shoqërohet nipi i Aldo Bares: Ja ku isha kur ndodhi vrasja
Koha Jone - 12-Oct-2017 10:40
Një ditë pas atentatit me dy të vrarë në Lushnjë, policia ka shoqëruar nipin e Aldo Bares. “BalkanWeb” mëson se Xhulio Shkurti, është kushëri me Jurgen Hoxhën, viktimë e atentatit. Nga ngjarja e djeshme që tronditi ...
Atentat në Lushnje, vriten 2 të rinj, plagoset një i tretë
Portalb - 12-Oct-2017 10:39
Dy të rinj u vranë dhe tjetër mbeti i plagosur pasditen e së mërkurës në Lushnjë në një atentat të mirë përgatitur. Viktima mbetën dy shokët Zaimir Latifi, 23 vjeç dhe Jurgen Hoxha, 22 vjeç të cilët po qëndronin pranë ...
Detaje/ Atentati në Lushnjë, ja çfarë po bënin viktimat në momentin kur u qëlluan
Panorama - 12-Oct-2017 10:39
Janë zbuluar detajet e para rreth atentatit të ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Lushnjës. Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi Burime për “Panorama” bëjnë me dije se viktimat janë 27 vjeçari Zamir Latifi dhe ...
Zbardhet emri, ja kush është njeriu i dyshuar për masakrën me dy të vdekur në Lushnje
Syri - 12-Oct-2017 10:38
Prokuroria dhe Policia e Lushnjes duket se e kanë emrin e personit të dyshuar për masakrën e djeshme të ndodhur në mes të qytetit. Burime nga policia kanë bërë të ditur se është shpallur në kërkim Laert Haxhiu, si ...
Ekzekutimet në Lushnjë, shoqërohet nipi i Aldo Bares: Ja ku isha kur ndodhi vrasja
BalkanWeb - 12-Oct-2017 10:36
LUSHNJE- Një ditë pas atentatit me dy të vrarë në Lushnjë, policia ka shoqëruar nipin e Aldo Bares. “BalkanWeb” mëson se Xhulio Shkurti, është kushëri me Jurgen Hoxhën, viktimë e atentatit. Nga ngjarja e djeshme që ...
Atentati me dy të vrarë në Lushnje, nipi i Aldo Bares përfundon në polici
Syri - 12-Oct-2017 10:35
Një ditë pas atentatit me dy të vrarë në Lushnjë, policia ka shoqëruar nipin e Aldo Bares. Xhulio Shkurti, është kushëri me Jurgen Hoxhën, viktimë e atentatit. Nga ngjarja e djeshme që tronditi Lushnjën dhe mbarë ...
Atentati me dy viktima në Lushnje, dyshohet për pazaret e drogës në Belgjikë
Java News - 12-Oct-2017 09:45
Qyteti i Lushnjës ka përjetuar ngjarjet e viteve 1997-1998, pasi dy të rinj, banorë të këtij qyteti janë ekzekutuar në qendër me breshëri automatiku. Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha, kanë mbetur të vrarë, ndërsa dy ...
Pas Elbasanit, tani Lushnja: Detajet e nj krimi trondits
Bota Sot - 12-Oct-2017 09:38
Ekzekutohen me armë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha, të plagosur mbetën edhe Marius Xhepaxhiu dhe Bujar Turku. Si ndodhi krimi pak metra larg komisariatit dhe autorët që pas largimit i vunë zjarrin automjetit. Lushnja në ...
Lushnje, atentat me dy viktima
RTSH - 12-Oct-2017 09:17
Dy persona u vranë dhe një tjetër u plagos rëndë në një atentat në qytetin e Lushnjës të mërkurën pas dite. Viktimat janë identifikuar si Jurgen Hoxha 22 vjeç dhe Zaimir Latifi 23 vjeç, ndërsa është plagosur Marius ...
Atentati në Lushnje, detaje të reja për viktimat dhe të plagosurit
Gazeta Dita - 12-Oct-2017 09:16
Qyteti i Lushnjës është tronditur mbrëmë nga një atentat mafioz. Dy të vrarë dhe po kaq të plagosur është bilanci i breshërive të armëve që u zbrazën nga një makinë në lëvizje në qendër të qytetit, shumë pranë ...
Atentati në Lushnjë, lidhja e viktimave me Aldo Baren
Gazeta Shqip - 12-Oct-2017 09:16
Viktimat Atentati me breshëri kallashnikovi në Lushnjë, ku humbi jetën 23-vjeçari Zamir Latifi si dhe 22-vjeçari Jurgen Hoxha, dyshohet se ka lidhje me larje hesapesh mes bandave të qytetit. Dyshohet se shkak për krimin ...
Pas Elbasanit, tani Lushnja: Detajet e një krimi tronditës
Mapo - 12-Oct-2017 09:04
Ekzekutohen me armë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha, të plagosur mbetën edhe Marius Xhepaxhiu dhe Bujar Turku. Si ndodhi krimi pak metra larg komisariatit dhe autorët që pas largimit i vunë zjarrin automjetit. Lushnja në ...
Dyshohet se është djegur vetura e atentatit në Lushnje
Arbresh - 12-Oct-2017 08:40
Një atentat mafioz me dy viktima është shënuar rreth orës 18:00 në qytetin e Lushnjes. Dy të vrarë dhe një i plagosur në gjendje të rëndë është bilanci i ngjarjes së ndodhur në shëtitoren kryesore dhe mjaft të populluar ...
Vrasjet në Lushnje për drogën viktima sa u kthye nga Belgjika
Shqiptarja - 12-Oct-2017 08:26
Qyteti i Lushnjës ka përjetuar ngjarjet e viteve 1997-1998 , pasi dy të rinj, banorë të këtij qyteti janë ekzekutuar në qëndër me breshëri automatiku. Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha, kanë mbetur të vrarë, ndërsa dy ...
Dy të vrarë dhe dy të plagosur në atentat
TV Klan - 12-Oct-2017 07:28
Ishte ora 18:00 e së mërkurës kur breshëri kallashnikovi tronditën qytetin e Lushnjes. Dy të rinj mbetën të vrarë dhe 2 persona të tjerë u plagosën pranë shëtitores së qytetit të mbushur plot me kalimtarë për shkak të ...
Atentati mafioz n Lushnj/ ako mbledh drejtuesit e Policis
Bota Sot - 11-Oct-2017 23:59
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Haki Çako, ka thirrur me u8rgjencë drejtuesit e policisë, pas atentatit në Lushnjë, ku u vranë dy persona. Ndërkohë që tashmë në vendin e krimit ndodhen forcat RENA. Nga ...
2 të vdekur dhe 2 të plagosur në mes të qytetit të gjithë shqiptar
Televizioni Koha - 11-Oct-2017 23:58
Policia e Lushnjes jep detaje të reja për vrasjen e dyfishtë dhe plagosjen që ndodhi gjatë pasdites së sotme. Sipas Policisë, vrasja ka ndodhur në lagjen “Loni Dhamo”, në vendin e quajtur “Ura e Përroit”, ku persona ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore